sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Campeonbet Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 8 Min

120 € exkluzívne

100 % do výšky 100 € + 20 € stávka zdarma

Ponúkame vám recenziu vrátane našich skúseností so stávkovou kanceláriou Campeonbet, o ktorej ste doposiaľ možno mnohí vás nemali ani poňatia. Campeonbet patrí v našej ponuke medzi nové stávkové kancelárie. Ako obvykle, aj tentokrát sme sa zamerali na spoločné kategórie, ktoré sú dôležité v prípade nášho hodnotenia stávkovej kancelárie. Predtým, než pristúpime k testovaniu a analýze týchto kategórií, ponúkame vám základné informácie o našom "kandidátovi". Campeonbet pracuje s licenciou z Curacaa, čo je celkom bežnou praxou na trhu športových stávok. V posledných rokoch stávková kancelária si budovala svoje meno najmä v oblasti Latinskej Ameriky. Táto stávková spoločnosť je k dispozícii na európskom trhu len krátku dobu, čo je dostatočným dôvodom na to, aby sme vám poskytli podrobnú analýzu a hodnotenie a zdieľali s vami naše skúsenosti s Campeonbet. Zamerali sme sa na kategórie, ako je ponuka stávok, typy stávok, live stávky či služby zákazníkom.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Campeonbet,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
78 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Campeonbet

Informácie o bonuse Campeonbet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 100 € + 20 € exkluzívna stávka zdarma
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie (obrat): 8x suma bonusu a vkladu
 • Minimálny kurz: 2.0
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Stávkové obmedzenia: Draw-no-bet, handikepové stávky, systémové a reťazové stávky sú vylúčené z bonusovej akcie, taktiež neplatí pre stávky na tenis a baseball
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 17 / 20
Stávkové kurzy 16 / 20
Live stávky 9 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 7 / 10
Možnosti platby 7 / 10
Zákaznícky servis 7 / 10
Serióznosť 8 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok – Campeonbet test odhaľuje komplexné portfólio

Campeon znamená "víťaz" alebo "šampión" - pokiaľ ide o ponuku stávok možno povedať, že v našom teste Campeonbet sa táto stávková kancelária dosť približuje uvedenému pomenovaniu. V rámci nášho výskumu sme našli celkovo 35 športov, vrátane umiestnenia stávok na absolútne "exotické" športy, ako napríklad surfovanie. Hlavné zameranie je samozrejme aj v prípade latinskoamerickej stávkovej kancelárie zakotvené v stávkach na futbal. Nesmieme v našej recenzii Campeonbet zabudnúť na stávky na politiku a životný štýl, či na e-športy, ktorých ponuka nie je nezanedbateľná, čo vnímame ako veľmi pozitívnu skúsenosť a čo má aj vplyv na dobré hodnotenie. Dokonca aj ponuka stávok na tenis je absolútne pôsobivá: stávky alebo turnaje zo 14 krajín boli v čase našej recenzie dostupné. V oblasti hádzanej je repertoár Campeonbet obmedzený na najdôležitejšie európske ligy v Nemecku, Francúzsku a Španielsku. Hovoriac o ligách: Tiež sme sa v tejto kategórii podrobne oboznámili s rozmanitosťou futbalových súťaží.

Fanúšikovia Campeonbet sa môžu tešiť na široký výber: od islandského ženského futbalu až po najlepšie dva ligy v Estónsku nájdete všetko, po čom srdce stávkara túži. Hĺbka stávkovej ponuky v jednotlivých krajinách je viditeľná najmä v Anglicku a Nemecku, kde sú ponúknuté asi 4 najvyššie ligy. Prekvapivo, v Španielsku - aspoň v čase nášho Campeonbet testu - sme boli obmedzení len na La Ligu. Počet ponúkaných stávkových trhov je viac menej konštantný - čo je takmer 150, bez ohľadu na význam a "výšku" ligy. Ide o číslo, ktoré vystupuje z davu, ale najlepšie stávkové kancelárie na trhu určite nezatieni. Nenechajte si ujsť v tejto stávkovej kancelárii, najmä čo sa týka stávkovej ponuky, súťaže ako sú Liga majstrov, Európska liga alebo Nations League. V tejto kategórii udeľujeme 17 z 20 bodov pre Campeonbet.

STÁVKOVÉ KURZY – Campeonbet ponúka atraktívne kurzy na futbal

Vzhľadom na to, že v predchádzajúcej hodnotenej kategórii sme zaznamenali, že krajiny ako Anglicko a Nemecko sú najviac stávkovo pokryté, v kategórii kurzy sme sa zamerali na kurzové hladiny najvyšších líg oboch krajín. V najvyššej anglickej lige sme vypočítali kurzovú hladinu v rozmedzí 94,3 až 94,4 % na plne analyzovaný herný deň. Hodnoty, s ktorými môžete byť ako zákazník spokojní, ale nie sú na trhu najvyššej úrovne. Samozrejme, najmä v prípade stávkových kurzov, treba zdôrazniť, že naša skúsenosť s Campeonbet nie je nemenná, ale tieto čísla sa môžu meniť takmer denne. V Nemecku sme podobný scenár zaznamenali v prípade testovanej Bundesligy. Aj v tomto prípade boli kurzy o niečo viac ako 94 %. Ide o podobný úsudok ako v prípade anglickej ligy - príťažlivý, ale nie vynikajúci.

Navyše sa niektoré zápasy v Nemecku v čase nášho testu Campeonbet objavili dvakrát v sortimente (ponuke) - chyba, ktorá by sa nemala opakovať. Úrovne kurzov výrazne klesajú v nižších ligách, čo sme zaznamenali v prieskume jednotlivých zápasov v druhej lige v Nemecku a vo Francúzsku. Kurzové hladiny klesli na niečo málo cez 90 % - takéto kolísanie je normálne a únosné do určitej miery, ale v takom rozsahu ho musíme hodnotiť negatívne. To isté platí pre rôzne športy. Vybrané tenisové turnaje priniesli hodnoty tesne nad 92 %. V basketbale hodnota opäť klesla na asi 90 %. V súlade s danými zisteniami spúšťame aj my v tejto Campeonbet testovanej kategórii body: 16/20.

Bonus od Campeonbet - stačí jeden klik

LIVE STÁVKY – Rôzne možnosti usporiadania zabezpečujú pozitívne skúsenosti s Campeonbet

V tejto kategórii našej recenzie Campeonbet sa venujeme Live Centru tejto stávkovej kancelárie. Ukázalo sa, že má naozaj cenu. Pretože: V čase nášho výskumu bolo k dispozícii naživo celkom 13 e-športov a "klasických" športov. V mužskom futbale sa na aktuálne zápasy ponúka aj viac ako 100 stávkových trhov, čo je absolútne pôsobivá hodnota. Kliknutím na obľúbený zápas poskytne Campeonbet štatistiky, ako aj časovú líniu, graf H2H a live tabuľky. Okrem toho si môžete vybrať medzi jednotlivými dostupnými trhmi stávok. Live Centrum je v podstate jasne rozvrhnuté a umiestnené v strede webovej stránky. Zmes svetlej a tmavo šedej farby zmiešanej s jednotlivými farebnými prvkami vytvára vizuálne atraktívny zážitok z live stávok.

Okrem toho možnosť „Muliview“ umožňuje simultánne sledovanie viacerých udalostí v reálnom čase. Fakt, ktorý, prirodzene, hodnotíme pozitívne aj v našom teste Campeonbet. V repertoári tejto stávkovej kancelárie nechýba ani živý kalendár a ponúkané individuálne streamingové služby – priame prenosy. V čase našej recenzie Campeonbet to bol prípad e-športu. Kurzy na vybrané live zápasy boli viac ako 90, niekedy viac ako 92 %. Takže pre live stávky naživo absolútne atraktívna hodnota. Jediná nevýhoda, ktorú sme zaznamenali v našej recenzii Campeonbet: Živé live centrum bolo často načítané až v priebehu niekoľkých sekúnd, čo samozrejme výrazne narušilo užívateľskú prívetivosť. Preto sme v tejto recenzovanej kategórii udelili 9 z 10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Recenzia Campeonbet poukazuje na klasický uvítací bonus so stávkou zdarma naviac

Stávkový bonus od Campeonbet ponúka zákazníkom uvítaciu ponuku v hodnote 100 % do výšky 100. €, pričom môžete získať navyše stávku zdarma v hodnote 20 €. Takže v prípade vášho prvého vkladu s Campeonbet môžete získať 100 % bonus. Hodnota je štandardnou hodnotou u väčšiny konkurentov. V praxi teda ide o zdvojnásobenie vášho prvého vkladu pre novo registrovaných užívateľov. Bonus je lákavý, taktiež ako aj stávka zdarma navyše, avšak bonusové podmienky nie sú nevyhnutne najlepšie.

Celkové množstvo, t.j. vklad a výšku bonusu musí zákazník pretočiť s kurzom 2.00 alebo vyšším celkovo 8x. Má na to 30 dní, pričom bonusová akcia má aj nejaké stávkové obmedzenia, Vylúčené sú z bonusovej akcie: Draw-no-bet, handikepové stávky, systémové a reťazové stávky, bonus taktiež neplatí pre stávky na tenis a baseball. Okrem toho je z tohto uvítacieho bonusu vylúčený veľký počet krajín. Viac informácií o týchto faktoch a číslach nájdete v našom článku o bonuse Campeonbet, ktorý vám ponúka komplexnejší prehľad o tejto ponuke. So všetkými kritériami a obmedzeniami, ako aj náročnými požiadavkami na pretočenie ide stále o bonus, ktorý stojí za vyskúšanie. A navyše dostanete okrem bonusu aj 20 € bezplatnú stávku. Samozrejme, bezplatná stávka sa pozitívne premietne aj do nášho hodnotenia Campeonbet. Udeľujeme 7 z 10 bodov.

Informácie o bonuse Campeonbet

Informácie o bonuse Campeonbet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 100 € + 20 € exkluzívna stávka zdarma
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 100 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie (obrat): 8x suma bonusu a vkladu
 • Minimálny kurz: 2.0
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Stávkové obmedzenia: Draw-no-bet, handikepové stávky, systémové a reťazové stávky sú vylúčené z bonusovej akcie, taktiež neplatí pre stávky na tenis a baseball
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Klasická štruktúra s niekoľkým slabými miestami

V kategórii jednoduchosť použitia zdieľame s vami v recenzii Campeonbet naše ambivalentné informácie. Na jednej strane sa stávková kancelária usiluje o "klasický dizajn", no na strane druhej to nie je vždy v jej prípade možné, čo vedie k problémom z hľadiska jasnosti. Možno začať príkladom: v oblasti hlavičky je k dispozícii okrem oblasti športových stávok, živého live centra, živého live kasína či kasína vo všeobecnosti nie menej ako 8 kategórií. Hneď pod je zobrazené Multiview (multizobrazenie), živý live kalendár či zobrazenie podujatí, pričom vybraná položka sa zobrazí v strede obrazovky. Oranžový dizajn tejto oblasti sa nejako nespája s inak klasickým čierno-šedo-bielym vzhľadom. Jednotlivé športy a ligy sú uvedené na ľavej strane stránky. Ak však vyberiete ligu, krajinu alebo šport, zostane ponuka nerozbalená, kým nekliknete ešte raz na poskytnuté tlačidlo.

Toto spôsobuje najmä pri viacnásobných výberoch mätúcu prezentáciu. Bolo by praktickejšie, ak by sa rozbalila len posledná oblasť. Pozitívnym poznatkom v našej recenzii Campeonbet je skutočnosť, že problém prebiehajúceho "načítania" - pozri kategóriu Live stávky - bol opravený o niekoľko hodín neskôr a odvtedy sa nevyskytol. Nápadité, ale nie úplne konzistentné: oblasť športových stávok na webovej stránke poukazovala na bonusy v kasíne, ale nie na uvítacie ponuky v oblasti športových stávok. Na základe našich skúseností s Campeonbet šlo primárne o problém v kontexte mobilnej verzie. Tu sú opäť športy na ľavom okraji displeja, ale aj v oblasti záhlavia, navyše možno vybrať i hodinové intervaly, aby ste zistili, ktoré udalosti sa začnú v blízkej budúcnosti. Menej pozitívna je skutočnosť, že platobné možnosti a ďalšie mobilné informácie, ktoré úplne chýbajú vo verzii pre stolné počítače. Niektoré preklady sú trochu "hrboľaté" alebo jednotlivé časti neboli preložené. Často dlhé časy načítania môžu ovplyvniť aj stávkové skúsenosti. V tejto kategórii testu Campeonbet udeľujeme 7 z 10 bodov.

Stávková kancelária Campeonbet sa usiluje o klasický dizajn

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Mierne zrážky v teste Campeonbet

Aj pokiaľ ide o možnosti platby, naše skúsenosti s Campeonbet neboli úplne uspokojivé. Dôvodom bolo, že platobné metódy boli prístupné iba prostredníctvom sekcie FAQ. Ide o dobre zavedený, ale nie úplne presvedčivý prostriedok. Aj pokiaľ ide o množstvo, výber možných typov transakcií nebol ničím špeciálny. Náš test Campeonbet ukázal len 14 platobných metód. Pre porovnanie: Najlepšie stávkové kancelárie v tejto kategórii poskytujú viac ako 100 platobných možností. Aj keď to nie je absolútne nevyhnutné, poukazuje to však na snahu poskytnúť absolútne dokonalú možnosť pre každého zákazníka. Navyše, zaznamenali sme nedostatok v chýbajúcom Paypal-e. Takáto skutočnosť vedie všeobecne k odpočtom bodov.

Pozitívne: V Campeonbet nevzniká žiadny poplatok za vklad alebo výber. Stávková kancelária navyše poskytuje prehľad o odhadovaných časoch spracovania transakcií, ktoré zvyčajne dosahujú niekoľko minút. Pozornosť venuje aj minimálnym a maximálnym vkladom a v oblasti výplaty udáva najvyššiu možnú výplatnú sumu. Zjavný je tiež fakt, že aj keď je ponúkané pri každej jednotlivej platobnej metóde tlačidlo "Info", po kliknutí naň zvyčajne prejdete len na "Vklad", kde nie je ani stopa po ďalších informáciách. Avšak, na druhej strane bolo možné vybrať rôzne meny s príslušnou minimálnou a maximálnou sumou. Celkovo môžeme udeliť len 7 z 10 bodov v tejto kategórii našej recenzie Campeonbet.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Chýbajúce preklady zhoršujú celkový obraz Campeonbet

Problémom, ktorý sme si už všimli v iných kategóriách našej recenzie Campeonbet, sú chýbajúce alebo nesprávne preklady v jazykových verziách. Tie sme odhalil aj pri hodnotení zákazníckej služby. Napr. v nemčine v sekcii často kladených otázok v tejto stávkovej kancelárií bola skutočne preložená iba časť "Platby", ktorá samozrejme neobsahuje veľa textu. Vo všeobecnosti je zákaznícka podpora ponúkaná iba v angličtine. Okrem toho sme zaznamenali, že živý rozhovor – live chat – nie je k dispozícii nepretržite, avšak informácie o kontaktných časoch nájdete len veľmi strieme.

Faktom však je, že naše obavy a otázky boli zodpovedané rýchlo a kompetentne, a ak to nebolo okamžite možné, odpoveď bola prekonzultovaná so zodpovedným orgánom, aby sa informácie dostali k nám okamžite. Skoršie výskumy zistili, že táto stávková kancelária tiež ponúkala možnosť spätného volania v čase požadovanom používateľom. Nič z tohto však nebolo v kontexte súčasného testu Campeonbet zaznamenané. Či už s touto možnosťou alebo bez nej: Zákaznícky servis spoločnosti Campeonbet presvedčí kompetenciou, v šírke výberu možností by však mala byť uvedená stávková spoločnosť ešte jasnejšia, a to najmä čo sa týka nie anglicky hovoriacich trhov. Udeľujeme 7 z 10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – Bezpečnosť garantovaná postavením v oblasti Latinskej Ameriky

V tejto kategórii nášho testu Campeonbet je menej dôvodov na odpočet bodov. Získaná licencia z Curacaa je dôkazom serióznosti a je bežnou praxou medzi ostatnými stávkovými kanceláriami. Okrem toho má spoločnosť Campeonbet známe meno a dobrú povesť v Latinskej Amerike, a preto táto stávková kancelária nebude riskovať stratu dobrého mena na európskom trhu a podľa nášho názoru rozšíri svoju ponuku v nadchádzajúcich mesiacoch a rokoch. Pokiaľ ide o licenciu z Curacaa, stávková kancelária musí pre jej zisk dokázať, že finančné prostriedky zákazníkov sú bezpečne spracované a používatelia sú chránení pred podvodmi.

Podľa našej skúsenosti s Campeonbet za ponukou tejto stávkovej kancelárie stojí spoločnosť CW Marketing B.V., ktorá je hostiteľom nejednej z ďalších stávkových kancelárií. Napriek tomu je ťažké nájsť informácie o samotnej spoločnosti Campeonbet, čo rozlišuje testovanú spoločnosť od iných mladých konkurentov. Relatívne krátku históriu na trhu so športovými stávkami nemožno považovať za ospravedlnenie. Okrem toho by mala byť tiež ponúknutá alebo rozšírená informácia o zodpovednom stávkovaní alebo o prevencii závislosti na hazardných hrách. Celkovo sme preto v záležitostiach serióznosti udelili 8 z 10 bodov.

ZHRNUTIE – Recenzia Campeonbet ukazuje, že stále je čo doháňať

Naša recenzia Campeonbet ukázala veľké rozdiely medzi rôznymi kategóriami. Po rozsiahlom výskume sme zistili, že ponuka stávok je veľmi presvedčivá, kde môžete vidieť rôznorodosť a hĺbku. Aj pokiaľ ide o live stávky, táto stávková kancelária sa usiluje svojim užívateľom priniesť príjemné skúsenosti. K malým odpočtom došlo pokiaľ ide o bonusovú ponuku, kurzy a jednoduchosť použitia. Test Campeonbet nepriniesol v tomto smere žiadne super pozitívne objavy. A ešte väčšie medzery vidíme v oblastiach "špecifických pre zákazníkov", ako sú možnosti platby alebo zákaznícke služby vo všeobecnosti. Najmä ako mladá stávková kancelária by sa Campeonbet mal pokúsiť získať plné skóre a presvedčiť práve v týchto kategóriách. Spokojnosť používateľov a seriózna práca sú podľa nášho názoru najvyššou prioritou na trhu športových stávok. V skratke, teda existuje priestor na zlepšenie v mnohých oblastiach, no ja napriek tomu môžeme odporúčiť návštevu alebo registráciu užívateľského účtu na Campeonbet.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies