Čo môžete očakávať od bonusu od Campobet?

Doba čítania: 2 Min

100 % do výšky 150 €

Zaregistrujte sa a získajte bonus na váš prvý vklad.

Bonus od Campobet je pre nových zákazníkov veľmi atraktívnym. Stávková kancelária je na trhu len niekoľko mesiacov, a tak chce upútať pozornosť potenciálnych zákazníkov skvelou ponukou. Bonus od Campobet zdvojnásí váš prvý vklad až do výšky 150 €. To znamená, že stávkovať môžete s maximálnou sumou 300 €. Noví zákazníci musia pretočiť sumu prvého vkladu a bonusu 8-krát. Campobet dáva svojim zákazníkom 30 dní na splnenie bonusových podmienok, čo je dostatok času. Minimálne kurzy sú 2.00 pre jednoduché stávky. Tiež je možné uzatvoriť akumulačné stávky. V kombinovaných stávkach musí mať jedna udalosť minimálne kurz 1.50. Všetky podrobnosti o tom, ako získať bonus od Campobet, sú zhromaždené v nasledujúcom prehľade bonusu.

Hodnotenie bonusu pre
Campobet,
7 / 10 B

Informácie o bonuse Campobet

Informácie o bonuse Campobet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 150 €
na prvý vklad
Bonusový kód: WF150
Všetky detaily
  • Stávkový bonus: 100 %
  • Maximálna výška bonusu: 150 €
  • Maximálna stávka: 50 €
  • Minimálny vklad: 20 €
  • Pretočenie (obrat): pre získanie bonusu 1x vklad, 8x celá suma bonusu a vkladu
  • Stávkové obmedzenia: jednoduché a akumulačné stávky (kombinované), vylúčené: handicapové stávky, nad/pod, stávky na to, že oba tímy skórujú, celkové skóre ne/párne, a virtuálna stávka
  • Minimálny kurz: 2.00
  • Pre kombinované (akumulačné) stávky - min. kurz: 1.50 na stávku
  • Časové obmedzenie: 30 dní
  • Bonusový kód: WF150
Zobraziť bonus

Ako získať bonus od Campobet

1. Prihláste sa do Campobet prostredníctvom odkazu na Stavkovanieformat.sk
2. Vyberte si požadovaný uvítací bonus
3. Urobte prvý vklad min. 20 €
4. Odomknite bonus od Campobet

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus Campobet?

Bonus od Campobet je k dispozícii novým zákazníkom aj zo Slovenska a Česka. Je dôležité, aby nový zákazník ešte nemal na Campobet nikdy predtým zaregistrovaný účet. Prostredníctvom vyššie uvedeného tlačidla sa dostanete priamo na bonusovú ponuku od Campobet. Mladá stávková spoločnosť zdvojnásobí váš prvý vklad až do výšky 150 €. Bonusové peniaze od Campobet budú konvertované na skutočné peniaze, až keď splníte bonusové podmienky. Na to, aby noví zákazníci zo Slovenska a Česka splnili bonusové podmienky, musia svoj prvý vklad prestávkovať osemkrát na kvalifikovaných športových stávkach. Ktoré stávky sú oprávnené a počítajú sa do pretočenia, a na čo by ste mali dávať pozornosť, objasníme v nasledujúcich častiach.

Výška stávkového bonusu v %

Bonus pre nových zákazníkov od Campobet na vás čaká s atraktívnym darčekom na privítanie: Pri prvom vklade na novo vytvorenom účte vám stávková kancelária poskytne 100 % bonus. Campobet zdvojnásobí výšku vášho prvého vkladu. Napríklad, ak vložíte sumu vo výške 100 €, a splníte všetky bonusové podmienky, na váš stávkový účet bude pripísaných 200 €.

Maximálna možná výška bonusu od Campobet

Campobet ponúka 100 % uvítací bonus pre nových zákazníkov, pričom je dostupný až do výšky 150 €. Ak sa rozhodnete pre maximálnu možnú bonusovú sumu, a teda 150 €, budete mať k dispozícii s bonusom od Campobet spolu 300 € na stávkovanie.

S bonusom pre nových zákazníkov od Campobet sa váš prvý vklad zdvojnásobí!

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok Campobet by ste mali určite vedieť?

Ak chcete získať stávkový bonus od Campobet, musíte splniť určité podmienky. Týkajú sa minimálneho vkladu, minimálneho obratu, minimálnych kurzov a časového obmedzenia. Ak nesplníte tieto bonusové podmienky, bonus od Campobet pre nových zákazníkov nemôže byť premenený na skutočné peniaze.


Minimálny vklad (buy-in)
Minimálny vklad pre bonus od Campobet je 20 €. Ak sa v Campobet rozhodnete vložiť len minimálnu sumu dostanete ďalších 20 € ako bonus pre nového zákazníka.

Minimálne pretočenie (obrat)
Noví zákazníci zo Slovenska a Česka musia sumu vkladu a bonusu pretočiť 8-krát.

Minimálne kurzy
Ak chcete získať bonus od Campobet, môžete tipovať iba so stávkami, ktoré spĺňajú bonusové podmienky. Pre jednotlivé stávky je minimálny kurz 2.00. Taktiež kombinované stávky spĺňajú bonusové podmienky. V kombinovaných stávkach musia mať jednotlivé stávky minimálny kurz 1.50. V rámci stávkového bonusu sú vylúčené stávky na handicapy, stávky nad alebo pod, párny/nepárny gólový výsledok a stávky na to, že oba tímy skórujú.

Časové obmedzenia
Bonus pre nových zákazníkov Campobet vám môže byť udelený len vtedy, ak splníte bonusové podmienky do 30 dní. V opačnom prípade bonusová suma prepadne.

Stávkové obmedzenia
Ako už bolo spomenuté, handicapované stávky, nad/pod, stávky na to, že oba tímy skórujú, na celkové skóre ne/párne, a virtuálne stávky nie sú kvalifikované na splnenie bonusových podmienok. Nie je povolených taktiež niekoľko rovnakých stávok, tzv. zrkadlové stávky. Uvítací bonus nie je možné použiť v sektore e-športu. Ani v kasíne ani v živom kasíne. Maximálna čiastka stávky na splnenie bonusových podmienok je 50 €. Ak si budete nárokovať na výplatu bonusovej sumy ešte pred tým ako splníte bonusové podmienky, stávkový bonus prepadne. Stávky umiestnené na bezplatné stávky tiež nespĺňajú bonusové podmienky pre Campobet.

Geografické obmedzenia
Bonus od Campobet je platný v tejto forme na Slovensku, Česku, v Poľsku a Portugalsku (s 8-násobným pretočením). V Nemecku a Švédsku (so šesťnásobným).

Naše hodnotenie bonusu Campobet: Aké boli kľúčové faktory?

Stávková spoločnosť Campobet hladko vstupuje na trh s týmto bonusom pre nových zákazníkov. 150 € bonus poskytnutý novým zákazníkom Campobet je podľa našej skúsenosti odlišný od ponuky mnohých konkurentov. Minimálne kurzy na jednoduché stávky s kurzom 2.00 sú nastavené pomerne vysoko a noví zákazníci zo Slovenska a Česka musia výšku prvého vkladu a bonusu prestávkovať osemkrát. Časové obmedzenie na splnenie podmienok, ktoré je vymedzené na 30 dní, je spravodlivé. Nováčik Campobet sa dokáže so svojou uvítacou ponukou vyšplhať na vrchol stredného poľa.

Na bonus