sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Campobet Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 6 Min

Bonus od Campobet do výšky 150 €

100 % bonus pre nových zákazníkov na ich prvý vklad.

V našej rozsiahlej recenzii Campobet vám povieme o našich skúsenostiach s touto stávkovou kanceláriou, ktorá je na trhu úplne nová. Od jari 2018 spoločnosť ponúka športové stávky. Campobet sídli na Cypre a je držiteľom licencie na športové stávky od Curacaa. Výsledkom je, že spoločnosť podlieha prísnym pravidlám Európskej únie. Campobet spolupracuje s rôznymi partnermi v sektore hazardných hier a športových stávok, ako sú Amatic a ISoftBet. Campobet ponúka okrem športových stávok, aj kasíno a živé - live kasíno. V našej recenzii Campobet sme sa pozreli na to, či táto mladá stávková kancelária môže konkurovať lídrom v tomto odvetví, pokiaľ ide o stávkovú ponuku, kurzy, live stávky a pod.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Zákaznický servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Campobet,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
78 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Campobet

Informácie o bonuse Campobet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 150 €
na prvý vklad
Bonusový kód: WF150
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 150 €
 • Maximálna stávka: 50 €
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): pre získanie bonusu 1x vklad, 8x celá suma bonusu a vkladu
 • Stávkové obmedzenia: jednoduché a akumulačné stávky (kombinované), vylúčené: handicapové stávky, nad/pod, stávky na to, že oba tímy skórujú, celkové skóre ne/párne, a virtuálna stávka
 • Minimálny kurz: 2.00
 • Pre kombinované (akumulačné) stávky - min. kurz: 1.50 na stávku
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Bonusový kód: WF150
Zobraziť bonus

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok – Recenzia poukazuje na dostačujúcu ponuku stávok

Počas nášho testovania Campobet sa ukázalo, že táto stávková kancelária ešte nemá veľmi široký záber stávok v programe, aký majú mnohí dlhoroční lídri v tomto odvetví. Počas nášho Campobet testu sme zaznamenali okolo 20 športov. Samozrejme futbal je najvyššou prioritou. Najvyššie ligy sú dobre zastúpené - ale mnohé z menších líg chýbajú. V hlavných ligách je ponuka stávok od Campobet dosť hlboká. V Anglicku sme sa dostali do 4. ligy, a v Nemecku sú v programe vysoké a regionálne ligy. Napríklad v Rakúsku a Švajčiarsku môžete staviť iba na najvyššiu ligu. Tenis je veľmi dobre zastúpený s ATP, WTA, Challenger a ITF.

Iné športy avšak nie sú tak populárne. Z "exotických" športov má Campobet vo svojom programe bedminton, kriket a bowls. Ale v prípade týchto športov sa sotva môže ísť do hĺbky čo sa týka stávkovej ponuky. Chýbajúca hĺbka a ligy sú kompenzované dlhodobými stávkami. Napríklad v takmer každom športe môže staviť na ďalšieho šampióna alebo celkového víťaza. So spoločenskými stávkami, ktoré sa stávajú čoraz obľúbenejšími, Campobet zaostáva za ostatnými stávkovými kanceláriami. Zaznamenali sme na Campobet len špeciál Donalda Trumpa. Špeciálnou funkciou Campobet sú turnaje, v ktorých súťažia medzi sebou hráči, pričom môžu získať ceny.

Avšak trhy stávok sú pôsobivé. V medzinárodných futbalových zápasoch, nemeckej Bundeslige a anglickej Premier League, ale aj v mnohých klubových zápasoch a juniorských ligách nie je v Campobet viac ako 450 stávkových možnosti ničím nezvyčajným. Možnosti kombinácií sú v zásade neobmedzené. Campobet má taktiež v programe ázijský handicap a ázijské stávky nad/pod (over/under). Ako naše testovanie Campobet ukázalo, v e-športoch má táto stávková kancelária veľmi dobrú pozíciu. Od futbalu cez tenis a basketbal až po dostihy môžete staviť na virtuálne podujatia. Vizuálne je celá ponuka pekne pripravená, k dispozícii sú live streamy (živé prenosy) pre každý zápas a preteky. Udeľujeme 16 z 20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – Recenzia Campobet poukazuje na veľké rozdiely

V hodnotiacom kritériu stávkových kurzov zaujíma nováčik Campobet miesto v strede poľa. Podľa našej skúsenosti s Campobet je na vysoko hodnotených trhoch stávkovania alebo na mediálne známe športy, ako sú futbalové zápasy UEFA Ligy majstrov a ATP zápasy, kurzová hladina okolo 94 % (čo je solídne číslo, ktoré možno porovnať s inými stávkovými kanceláriami). Aj v basketbale sme v našom testovaní Campobet zaznamenali podobnú kurzovú hladinu. Avšak v menej pozorovaných športoch a športových stretnutiach sú stávkové kurzy podľa našich skúseností s Campobet už nižšie ako 90 %. Za to musíme odpočítať body. Pri live stávkach je kurzová hladina na základe našich skúseností o niečo nižšia. Udeľujeme 16 z 20 bodov.

Campobet ponúka novým zákazníkom atraktívnu uvítaciu ponuku.

LIVE STÁVKY – Live center chýba v Campobet

Naša recenzia Campobet ukázala, že táto stávková kancelária je veľmi dobrá, čo sa týka live stávkovania. Jednotlivé športy sú jasne usporiadané. Stávková spoločnosť Campobet ponúka live stávky na všetky športy v programe. Pod položkou "Event" (= udalosť) môžete kliknúť na prebiehajúce podujatia a zobraziť prislúchajúcu grafiku. Tieto informácie navyše pomôžu tipérom porozumieť hre, v prípade, že chýba priamy prenos. Samozrejme, chýbajúci priamy prenos má zväčša právne dôvody.

Užitočné a nápomocné pre profitipérov a nováčikov sú živé štatistiky. Celkovo však chýba štatistické centrum - určite je tu priestor na zlepšenie. V teste Campobet nám chýbala samostatná stránka štatistík. Počas nášho testovania Campobet bolo možné sa zúčastniť aj veľa stávkových hier. Takže stávkové trhy sú veľké. V skratke, získate prehľad všetkých prebiehajúcich hier, ako aj nadchádzajúcich. V oblasti "Multiview" je možné sledovať súčasne až 4 stretnutia. Na základe našej skúsenosti s Campobet dávame tejto stávkovej kancelárií za live stávky 7/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Bonus od Campobet do výšky 150 €

Stávková kancelária Campobet ponúka atraktívny uvítací bonus pre nových zákazníkov. Spoločnosť ponúka 100 % bonus na prvý vklad až do výšky 150 €. To znamená, že táto stávková kancelária zdvojnásobí váš prvý vklad až do výšky 150 €, a teda ak splníte všetky bonusové podmienky, budete mať k dispozícii 300 € na vaše stávky. Aby ste mohli využiť tento bonus, musíte byť novým zákazníkom a zaregistrovať sa s touto stávkovou kanceláriou teraz. Najprv musíte sumu vkladu pretočiť raz a potom musíte prestávkovať sumu bonusu a vkladu celkovo 8-krát. Prvý vklad musí byť minimálne 20 €. Podmienky musia byť splnené do 30 dní, v opačnom prípade uplynie platnosť bonusovej čiastky. Stávky spĺňajúce podmienky zahŕňajú jednoduché stávky s minimálnym kurzovom 2.00. Aby kombinovaná stávka splnila podmienky bonusu, všetky jednotlivé stávky, ktoré sú v nej obsiahnuté, musia mať stávkový kurz minimálne 1.50. Varianty stávok, ako nad/pod, handicapové, stávky na to, že oba tímy skórujú, stávky na celkové skóre ne/párne, a virtuálne stávky nespĺňajú bonusové podmienky. Maximálna čiastka stávky je 50 €. Bonusová suma 150 € od Campobet je relatívne vysoká. Pre slovenských a českých tipérov však musí byť prvý vklad pretočený raz a navyše suma vkladu a bonusu musí byť pretočená ešte osemkrát, čo považujeme za pomerne dosť (pri max. bonuse 150 € ide o prestávkovanie sumy 2550 €, čo je pomerne vysoká suma). Pričom aj minimálne kurzy sú nastavené pomerne vysoko, a to až na 2.00. 7/10 bodov

Informácie o bonuse Campobet

Informácie o bonuse Campobet"
Detaily bonusu
100 % do výšky 150 €
na prvý vklad
Bonusový kód: WF150
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 150 €
 • Maximálna stávka: 50 €
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): pre získanie bonusu 1x vklad, 8x celá suma bonusu a vkladu
 • Stávkové obmedzenia: jednoduché a akumulačné stávky (kombinované), vylúčené: handicapové stávky, nad/pod, stávky na to, že oba tímy skórujú, celkové skóre ne/párne, a virtuálna stávka
 • Minimálny kurz: 2.00
 • Pre kombinované (akumulačné) stávky - min. kurz: 1.50 na stávku
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Bonusový kód: WF150
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Testovanie Campobet prinieslo priestor na zlepšenie

V našej recenzii Campobet sa internetová stránka stávkovej kancelárie ukazuje ako značne zredukovaná. Pri vstupe na stránku si ihneď všimnete, že používateľ nie je rozptýlený blikajúcimi bannermi a reklamami a môže sa tak sústrediť na najdôležitejšie. Napriek tomu sa všetko zdá byť trochu opatrnícke. Pokiaľ ide o farebný dizajn a celkový dizajn, tento nový hráč na trhu mohol vynaložiť väčšie úsilie. Vzhľad je podobný kasínu a živému kasínu danej spoločnosti. Ale ako sme spomenuli, podľa nášho názoru by táto stávková spoločnosť mohla niečo inovovať, zdôrazniť. To isté platí aj o niektorých nesprávnych prekladoch. Významnou inováciou je živý kalendár - skvelá funkcia. Ale aj tu máme naše skúsenosti s Campobetom a zlý prekladom. Avšak, technicky je živý kalendár veľmi dobre štruktúrovaný.

Štruktúra webovej stránky celkovo je logicky riešená. Od akejkoľvek „kvetnatosti“ a komplikovanosti sa v tomto smere upustilo. Pozitívom je, že sa rýchlo dostanete k vašim stávkam - nemusíte „chodiť naokolo“, ako to niektoré stávkové kancelárie robia. Na trhoch stávok je táto spoločnosť takmer bezkonkurenčná. Jednotlivé stávkové možnosti je možné začleniť veľmi rýchlo. V hornej časti webovej stránky sa užívatelia rýchlo dostanú do kasína a živého kasína. Položky menu Živé stávky a E-Športy tiež zaujímajú významné miesto na webe.

Zredukovaný vzhľad je oveľa lepší v telefóne ako v počítači. Dokonca aj v pohybe sa používateľ môže rýchlo pohybovať na stránke. Zjednodušená mobilná stránka Campobet prichádza takmer ako aplikácia. Aplikácia pre Android a iOS je v čase našej recenzie len oznámená a je vo vývoji, takže v sortimente stále chýba. V našom testovaní Campobet funguje mobilný web bezchybne, takže sa tešíme na aplikáciu. Doby načítania stránok sú - rovnako ako na veľkej obrazovke tak aj v mobilnej verzii - takmer nulové, čo je veľkým plusom. 7/10 bodov

Campobet spolieha na prehľadný dizajn internetovej stránky.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Campobet ponúka rôzne možnosti vkladu

Čo sa týka možností platieb Campobet ponúka rôzne spôsoby, ako vložiť prostriedky na stávkový účet. Naše skúsenosti s Campobet zaznamenali, že táto stávková kancelária akceptuje platby kreditnou kartou (Visa, Mastercard), ako aj Skrill, Neteller, Paysafe-Card, priamy bankový prevod, Klarna, Multibanco a Boleto. Avšak, musíte byť prihlásený, aby ste zistili, ktorý spôsob platby je k dispozícii v ktorej krajine. V Campobet sú rôzne VIP úrovne. Naše testy Campobet ukázali, že začiatočníci majú mesačný limit výplaty vo výške 10 000 € a 0 % cashback, zatiaľ čo pre stávkové "legendy" sú podmienky nasledovné: mesačný limit vo výške 50 000 € a 15 % cashback. Naše hodnotenie v tomto smere je 8 z 10.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Campobet prináša špecializovaný zákaznícky servis

V našom teste Campobet sa ukázalo, že táto nová stávková kancelária môže ponúknuť dobrý zákaznícky servis. Dotazovať sa dá telefonicky, e-mailom a prostredníctvom live chat-u. Za medzinárodnú horúcu linku však existujú poplatky. Podľa informácií na Campobet, odpoveď na e-mailové otázky získate po uplynutí 45 minút. Počas živého rozhovoru je možné položiť otázky okrem angličtiny aj v nemčine. V našej recenzii sa ukázalo, že Campobet je veľmi kompetentný a rýchlo reaguje. Máte pocit, že sa rozprávate so skutočnou osobou. Odpovede nie sú, ako je možné vidieť inde, šablónovité. V časti Najčastejšie otázky (FAQ) je väčšina otázok už zodpovedaná. TC – obch. podmienky sú pomerne rozsiahle, a narazili sme opäť na chyby v prekladoch. Tieto nezrovnalosti možno nachádzať na celej stránke, čo nevyvoláva na potencionálneho zákazníka najvážnejší dojem. V tomto ohľade by sa nová stávková kancelária mala určite zlepšiť. V recenzii Campobet udeľujeme za zákaznícky servis 8 z 10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – Naše skúsenosti s Campobet hovoria o spoľahlivej stávkovej kancelárií

Naše skúsenosti s Campobet ukázali, že táto spoločnosť berie spoľahlivosť vážne. Mladá stávková kancelária má centrálu v Curacae a prevádzkuje cyperskú licenciu športových stávok. Spoločnosť preto podlieha prísnym smerniciam EÚ. Campobet zdôrazňuje svoju politiku ochrany osobných údajov na webovej stránke. Materská spoločnosť spravuje niekoľko hazardných stránok a Campobet ťaží z jej skúseností. Pozitívne je, že zodpovedné hranie zaujíma popredné miesto na webovej stránke. V prípade problémov alebo závislosti na hazardných hrách spoločnosť ponúka pomoc. Spoločnosť tiež ponúka zákaznícky servis nepretržite pre akékoľvek otázky. 9/10 bodov

ZHRNUTIE – Novým zákazníkom a začiatočníkom sa Campobet oplatí

Každý, kto hľadá jasne štruktúrovanú stávkovú kanceláriu, nájde v Campobet to, čo hľadá. Ponuka nie je v prípade Campobet až taká veľká. Musíte však brať do úvahy to, že stránka je online len niekoľko mesiacov a stále rastie a rozvíja sa. Vo futbale je už stránka pomerne v „dobrej forme“, stávková ponuka ide do hĺbky a niekedy sú dostupné obrovské stávkové trhy. Táto stávková kancelária má tiež dobrú pozíciu v odvetví e-športu, ako ukázalo naše testovanie Campobet. Na hlavných trhoch a hlavných ligách získa tipér Campobet veľmi férové kurzy. Musíte však prehliadnuť skutočnosť, že na niektorých miestach má stránka nepríjemné preklady. Vieme si však predstaviť, že mladý predajca na tom stále pracuje. Webová stránka je logicky štruktúrovaná a mobilná stránka funguje hladko. Doba načítania je veľmi obmedzená, čo je spôsobené zníženou optikou. Náš test Campobet ukazuje, že táto stávková kancelária stojí za to zváženie, najmä pre nových hráčov, pretože nebudete zahltení mnohými ponukami a blikajúcimi transparentmi. Noví zákazníci sa tiež môžu tešiť na veľkorysý uvítací bonus.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies