sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

ComeOn Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 9 Min

100 % bonus

100 % do výšky 25 €

Okrem zabehnutých známych a všeobecne známych stávkových kancelárií sa v našej recenzii podelíme so skúsenosťami s ComeOn, relatívne mladým členom stávkového odvetvia. Stávková kancelária, na ktorú sa pozrieme, sa „zrodila“ v roku 2010. ComeOn, ktorú založili bývalí členovia švédskej stávkovej kancelárie Betsson, sa najprv usadila na škandinávskom trhu. To, či tieto skúsenosti mali pozitívny vplyv na ComeOn, podrobne popíšeme v nasledujúcej recenzii. Naše hodnotenia sú založené na niektorých najdôležitejších kritériách pre fanúšikov športových stávok. Faktom je, že tejto stávkovej kancelárii sa v posledných rokoch podarilo získať pevnejšiu pozíciu na nemecky hovoriacom trhu. Ako to ovplyvňuje kategórie, ako sú stávkové produkty, kurzy, live stávky atď., a skúsenosti, ktoré sme mali vo všetkých týchto oblastiach, popisujeme nižšie.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
ComeOn,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
82 / 100 Percentá

Informácie o bonuse ComeOn

Informácie o bonuse ComeOn"
Detaily bonusu
100 % do výšky 25 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 25 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 6x hodnota vkladu + bonus
 • Minimálny kurz: 2.00 na kombináciu
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Geografické obmedzenia: ponuka sa nevzťahuje na Albánsko, Bielorusko, Bulharsko, Česká republika, Cyprus, Estónsko, Gruzínsko, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Moldavsko, Pakistan, Portugalsko, Rumunsko, Ruská federácia, Španielsko, Ukrajina
 • Stávkové obmedzenia: len kombinované stávky sú akceptované (minimálne 2-kombinácie)
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 18 / 20
Stávkové kurzy 17 / 20
Live stávky 8 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 6 / 10
Zákaznícky servis 8 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Absolútne pozitívne skúsenosti s ComeOn

V tejto oblasti našej recenzie sme boli veľmi pozitívne prekvapení spoločnosťou ComeOn. Najmä kvôli mladému "veku" tejto spoločnosti sme boli ohromení bohatým výberom športov ponúkaných na ich webovej stránke. Aj keď je pravda, že niekoľko konkurentov dokázalo prekonať ComeOn, viac ako 30 rôznych športov v ponuke ComeOn na nás nepochybne zanechalo pozitívny dojem. Od futbalu až po ľadový hokej, spolu s ďalšími "exotickými" športmi, ako je plochá dráha či klusanie. Športy, ktoré ComeOn ponúka, určite prídu na chuť akémukoľvek športovému tipérovi. Rovnako ako u všetkých stávkových kancelárií aj u ComeOn je futbal je kráľom. Z tohto dôvodu v našej recenzii ComeOn dávame tomuto konkrétnemu športu náležitú pozornosť. Počet futbalových líg, ktoré ponúka ComeOn, rozhodne stojí za zmienku. V skutočnosti sme zostali ohromení, keď sme videli holé čísla: Táto stávková kancelária s licenciou z Malty má v stávkovom programe viac ako 100 líg a súťaží z každého kúta sveta. Netreba dodávať, že najvyššie európske ligy sú dobre zastúpené, aj keď môžete staviť tiež na futbalové stretnutia na Pobreží Slonoviny, rovnako ako aj v Jordánsku (ako príklad sme spomenuli len dve súťaže, ktoré sa zriedka objavujú v repertoároch mnohých iných stávkových kancelárií). Inými slovami, pokiaľ ide o šírku aj hĺbku stávkového portfólia, mali sme s ComeOn výnimočne pozitívne skúsenosti. Zistili sme tiež, že spoločnosť ComeOn už teraz prijíma stávky na víťaza Majstrovstiev Európy roku 2020, čo je jasným dôkazom toho, že sú tak aktuálny, ako sa dá. Zaujímavosťou ako prekonať neslávne letný futbalové „vákuum“: V priebehu nášho testovania ComeOn sme zistili, že môžete staviť aj to, či niektorí hráči zostanú alebo prestúpia počas leta. Dobre zastúpený v ComeOn - a typický pre škandinávske stávkové kancelárie - je hokej. Stretli sme sa však aj so širokým výberom ďalších športov vrátane tenisu, hádzanej a volejbalu, s dobre zastúpenými najvýznamnejšími európskymi a medzikontinentálnymi súťažami a turnajmi. Keďže sme skúmali stávkové produkty spoločnosti ComeOn, zamerali sme sa aj na počet stávkových trhov, ktoré ponúkajú. Ak sa opäť obmedzíme na futbal, nájdeme cca 70 - 95 stávok na zápas, zatiaľ čo pri tenise sme zistili menej ako 20 a pri basketbale maximálne 30. V našom testovaní ComeOn sme narazili na vysoké čísla pre ľadový hokej, príležitostne s prakticky toľkými stávkovými trhmi na zápas ako pri futbale. Aj napriek tomu sme našli dôvod na odpočítanie bodov v tejto konkrétnej kategórii našej recenzie, pričom sme udelili 18/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – Recenzia ComeOn hovorí o priemerných číslach s menšou odchýlkou

Prirodzene, kategória so zameraním na stávkové kurzy je nesmierne dôležitou súčasťou našej recenzie ComeOn. Upozornenie: Aj v tejto kategórii sa škandinávskej stávkovej kancelárii podarilo splniť naše očakávania. Na názorné zobrazenie stávkových kurzov tejto stávkovej kancelárie sme vypočítali kurzovú hladinu na zápas v nemeckej Bundesligy ako aj Premier ligy a súčasne sme zahrnuli aj jednotlivé podujatia iných športov. V deň zápasu, keď sme vykonali náš test a hodnotenie, sme pre najvyššiu nemeckú futbalovú divíziu zaznamenali výplatnú kurzovú hladinu medzi 94,90 a 96,50. Tieto čísla postavili ComeOn do priemeru. Neboli sme veľmi ohromený kurzami pre Bundesligu, najmä keď sme niekoľko iných stávkových kancelárií prekonáva hranicu 97 %. Samozrejme, jeden z dôvodov pre mierne odpočítanie bodov v našom hodnotení ComeOn. V anglickej Premier League to vyzerá trochu lepšie. V tomto prípade sme zaznamenali v ComeOn hodnoty v príslušný deň zápasu výrazne nad 96 a v niektorých prípadoch dokonca aj nad 97 %. Aj keď to nekladie ComeOn na vrchol v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami, čísla sú viac než príťažlivé. V prípade tenisu a ľadového hokeja sme zaznamenali kurzovú kladinu väčšinou medzi 94 a 96 %. Inými slovami, ComeOn nie je schopný ponúknuť absolútne najvyššie kurzy pre sotva žiadnu udalosť, avšak ich čísla sa výrazne neklesli pri menej náročných súťažiach alebo zápasoch, čo je dôležité pre stabilitu. Jedným z faktorov, ktorý nepochybne hovorí v prospech tejto mladej stávkovej kancelárie, je skutočnosť, že nehádžu všetko do jedného vreca, ale namiesto toho sa snažia diverzifikovať, obmieňať. A aby sme nezabudli, v kategórii "super odds" („superkurzy“) sa zobrazujú výsledky jednotlivých zápasov, ktoré sú pravdepodobné, sú riskantné a ponúkajú tak vysoké kurzy. Celkovo v kategórii stávkových kurzov udeľujeme ComeOn 17/20 bodov.

Webová stránka ComeOn môže získala v teste body za prehľadný dizajn

LIVE STÁVKY – ComeOn sa neustále usiluje o rast

Samozrejme sme do našej recenzie ComeOn zapracovali aj naše skúsenosti s live center (živým centrom). V priebehu nášho výskumu sme zaznamenali možnosť umiestniť stávky na celkovo 11 rôznych športov, a možné stávky na viac ako 50 podujatí. Najmä pre tenis mala táto švédska stávková kancelária veľmi dobrú pozíciu. Taktiež sme boli pozitívne ohromení live (živým) kalendárom ComeOn. Len jediným kliknutím dostanete jasné informácie o danom stretnutí, čo zaručuje, že už nikdy nezmeškáte možnosť stávok naživo. Všeobecne vidíme live center ComeOn veľmi priaznivo, čo sa týka jasnosti a prehľadnosti. Navigácia domovskej stránky je tiež veľmi rýchla a jednoduchá. Keď už hovoríme o rýchlosti a jednoduchosti: Tieto dva slová hovoria o úplnom highlight-e ComeOn v rámci našich skúseností s programom ComeOn. Zahŕňa to, tzv. turbo stávky alebo rýchle trhy. To umožňuje tipérom umiestniť stávku na jednotlivé podania v tenise alebo na najbližších päť minút vo futbalovom zápase. Ide o možnosť, ktorá ešte viac zatraktívňuje live stávky, a na ktorú sme chceli upozorniť v tejto kategórii nášho hodnotenia ComeOn. Zaznamenali sme, že škandinávske live centrum má v istých ohľadoch určité podobnosti so stávkovými kurzami, na ktoré sme sa predtým pozreli: Existuje jasná snaha o zabezpečenie rovnováhy, dokonca aj s okrajovými športami, vo dostupných live stávkach. Museli sme urobiť mierne zrážky bodov v našej recenzii ComeOn z dôvodu skutočnosti, že live stream (živé prenosy) nie sú (zatiaľ) k dispozícii. Navyše, napriek atraktívnym počtom udalostí, pokiaľ ide o šírku a hĺbku programu live stávok, ComeOn nie je schopný držať krok s top „hráčmi“ na stávkovom trhu. V dôsledku toho v tejto kategórii našej recenzie ComeOn udeľujeme 8/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - Náš test ComeOn zaznamenal atraktívne bonusové ponuky

Naše skúsenosti s programom ComeOn ukázali, že táto škandinávska stávková kancelária má záujem prilákať zákazníkov so špeciálnymi ponukami. Čo sa týka samotného stávkového bonusu na prvý vklad, máte k dispozícii 100 % bonus. Prirodzene, to pozitívne ovplyvňuje naše hodnotenie ComeOn v tejto kategórii. Ak urobíte svoj prvý vklad, ComeOn vám dá formou bonusu rovnakú sumu. Danú sumu budete mať tak pre vaše potešenie zo stávok. Bonus je pre zákazníkov zo Slovenska len do výšky 25 € a ponuku sprevádzajú, samozrejme, stávkové obmedzenia, ktorých si musíte byť vedomí. Minimálnym vkladom je suma 10 €, pričom maximálna výška bonusu je 25 €. Medzi stávkové podmienky patrí aj pretočenie bonusovej sumy. To znamená, že súčet vášho vkladu a bonusovej sumy musíte prestávkovať šesťkrát do 30 dní. Minimálne kurzy, ktoré sa počítajú do pretočenia bonusovej čiastky a vkladu, sú kurzy 2.00 a viac. Ide o pomerne vysoké číslo, čo spôsobuje, že naša skúsenosť s ComeOn je o niečo menej pozitívna, ako sme sa na prvý pohľad zdalo. Navyše pre túto formu bonusovej ponuky platia iba kombinované stávky. Celkovo však v tejto kategórii našej recenzie ComeOn udeľujeme 7/10 bodov.

Informácie o bonuse ComeOn

Informácie o bonuse ComeOn"
Detaily bonusu
100 % do výšky 25 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 25 €
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie: 6x hodnota vkladu + bonus
 • Minimálny kurz: 2.00 na kombináciu
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Geografické obmedzenia: ponuka sa nevzťahuje na Albánsko, Bielorusko, Bulharsko, Česká republika, Cyprus, Estónsko, Gruzínsko, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Moldavsko, Pakistan, Portugalsko, Rumunsko, Ruská federácia, Španielsko, Ukrajina
 • Stávkové obmedzenia: len kombinované stávky sú akceptované (minimálne 2-kombinácie)
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - Test ComeOn indikuje moderný dizajn

V niektorých kategóriách nášho testovania programu ComeOn považujeme relatívnu „mladosť“ tejto švédskej stávkovej kancelárie za mierne negatívnu. Ale určite to nie je prípad, pokiaľ ide o užívateľskú prívetivosť a jednoduchosť použitia webovej stránky ComeOn. Webová stránka spoločnosti ComeOn presvedčí vďaka svojmu zdržanlivému dizajnu v čiernej a bielej farbe, pričom farebná schéma poskytuje príjemné kontrasty. Taktiež pozitívne hodnotíme rozloženie ich webovej stránky. Na ľavej strane si môžu užívatelia vybrať z jednotlivých športov, tzv. "top ligy", ako aj aktuálne udalosti dňa na trhu stávok. Celkovo môžete ako používateľ rýchlo a ľahko nájsť čo hľadáte. Ľavý panel s ponukami je rozdelený podľa najvyšších líg, športu a informácií, pričom posledná z týchto kategórií poskytuje aj rozsiahle štatistické centrum spolu s vysvetlením pravidiel stávkovania. Okrem toho môžete filtrovať výsledky už zo skončených udalostí a zobraziť ich v sekcii označenej ako "výsledky". Záhlavie webovej stránky potvrdilo naše pozitívne skúsenosti s programom ComeOn v tejto oblasti. Zľava doprava, nájdete kategórie športové stávky, live stávky, kasíno a akcie. Mimochodom: Jedným z mála nedostatkov v súvislosti s užívateľskou prívetivosťou bola zložitosť pri hľadaní bonusových podmienok. Náš test ComeOn zistil, že podmienky pre oba bonusy boli začlenené do podmienok pre bezplatnú stávku. Prostredníctvom menu v záhlaví nájdete pomerne nevýraznú upútavku na bezplatnú stávku, pod ktorou môžete kliknúť na symbol otáznika, ktorý vám umožní dostať sa do kontaktu s ComeOn. Okrem toho nájdete funkciu rýchlej navigácie na pravej strane obrazovky. Webovú stránku celkovo možno považovať za modernú a inovatívnu. Táto stávková kancelária sa jednoznačne snaží ponúknuť svojim zákazníkom pozitívny dojem a príjemný zážitok zo stávkovania. Náš test hovorí tiež o tom, že používatelia, ktorí chcú staviť na ComeOn prostredníctvom smartphone-u, nebudú sklamaní. Po niekoľkých minútach si budete vedieť nájsť cestu aj v mobilnej verzii. Dĺžka doby načítania je veľmi prijateľná, a stávkovej spoločnosti sa podarilo nájsť veľmi intuitívne riešenie aj pre mobilné menu. Celkovo v tejto kategórii našej recenzii udeľujeme ComeOn 8/10 bodov.

comeon app en V prípade mobilnej verzie sme sa stretli v testovaní s funkčnou aplikáciou

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Poplatky naznačujú, že v tejto kategórii má ComeOn priestor na zlepšenie

V našej diskusii o vkladoch a výberoch začneme s našou menej pozitívnou skúsenosťou s programom ComeOn. Po prvé, zoznam možností transakcií je dostupný iba zákazníkom, ktorí si už vytvorili stávkový účet. Tiež v prípade informácií o časoch spracovania, obmedzeniach výplaty, poplatkoch za spracovanie atď. Napriek tomu sme v priebehu nášho testu ComeOn nešetrili žiadne úsilie v odhaľovaní najdôležitejších faktorov. Minimálna čiastka pre vklady tejto švédskej stávkovej spoločnosti je 10 €, čo je priemerné v tomto priemysle. Pokiaľ ide o maximálne možné sumy vkladov, mali by ste si byť vedomí nasledujúceho: Pre transakcie prostredníctvom VISA, Maestro a MasterCard je limit vo výške 3000 €. Objavili sme tiež limit pre transfery prostredníctvom Sofort a EPS, v tomto prípade je to 1000 €. Sofort a EPS platby nie sú spojené s dodatočnými poplatkami akéhokoľvek druhu. Náš test ComeOn však objavil poplatky s súvislosti s kartami, Visa, Maestro a Mastercard, pri vkladoch do výšky 250 € bol účtovaný poplatok 1 %, inými slovami 2,50 €. Pre tzv. elektronické peňaženky sa tento poplatok zvyšuje na 5 %. Navyše v priebehu nášho testu ComeOn sme nenašli žiadnu príležitosť na používanie služby PayPal, zatiaľ čo Skrill a Neteller sú vylúčené z rôznych bonusových ponúk. Ak si zvolíte typy rýchlej výplaty, odporúčame vám vybrať si elektronickú peňaženku ako vašu platobnú možnosť, pretože na základe našich skúseností spracovanie trvá približne 24 hodín. Tu si zaznamenávame aj určité obmedzenia: Táto stávková kancelária vyžaduje minimálnu sumu výplaty vo výške 20 €, pričom maximálna suma pre akúkoľvek výplatu je 10 000 €. Vyššie sumy musia byť koordinované so zákazníckym servisom. Mali by ste si byť vedomí aj určitých časových obmedzení. Napríklad v rámci 30-dňovej lehoty je možné získať iba 4 bezplatné výplaty, za každú ďalšiu transakciu sa účtuje poplatok 5 €. Prirodzene, toto je faktor, ktorý sme v našom hodnotení programu ComeOn označili za negatívny. Celkovo sa v porovnaní s ostatnými stávkovými kanceláriami v prípade ComeOn vyskytuje viacero obmedzení platieb a poplatkov, čo je dôvodom, prečo v tejto kategórii nášho testovania ComeOn prideľujeme iba 6/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA - Len malé zrážky bodov v našej recenzii ComeOn

V zásade naše testovanie programu ComeOn ukázalo, že tento škandinávsky bookmaker ponúka široký výber príležitostí na kontakt. To znamená, že zamestnanci tejto mladej online stávkovej kancelárie sú v podstate k dispozícii nepretržite, rovnako aj cez víkendy a sviatky. Na základe našich skúseností ComeOn môžete kontaktovať e-mailom medzi 8:00 a 22:30, pričom odpovede sú všeobecne rýchle a užitočné. K dispozícii je aj živý rozhovor – live chat. Ak sa chcete naň dostať, musíte kliknúť na symbol otáznika, ktorý nájdete na domovskej stránke. Popri vyššie uvedenom e-mailovom kontaktnom formulári sme tiež zistili dobre štruktúrovanú a jasnú oblasť FAQ. V tejto súvislosti by sme nemali prehliadnuť ani sociálne médiá. Podobne sme v priebehu nášho výskumu spoločnosti ComeOn našli Twitter kanál, ktorý zákazníkom poskytuje spôsob, ako kedykoľvek zdieľať svoje skúsenosti a problémy s programom ComeOn. Je k dispozícii aj v rôznych jazykoch. Avšak, podobne ako mnohí ďalší členovia tohto odvetvia, ComeOn neponúka telefonickú službu. Malý nedostatok, ktorý sa však nedá jednoducho zamiesť pod koberec. Celkovo pre zákaznícky servis udeľujeme ComeOn 8/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - Licencia z Malty zaručuje bezpečné stávkové zážitky

Veľké množstvo faktorov nám umožnilo stanoviť absolútnu profesionalitu a serióznosť tejto stávkovej kancelárie. Vrátane skutočnosti, že spoločnosť ComeOn je držiteľom licencie od úradu Malta Lotteries & Gaming. Iné on-line stávkové kancelárie porovnateľného "veku" často vlastnia licenciou od Curaçao. Okrem toho sme v priebehu nášho testovania ComeOn zaznamenali rozsiahle informácie o ochrane osobných údajov na webových stránkach tejto spoločnosti. Spoločnosť ComeOn jasne zdôrazňuje dôležitosť zodpovedného stávkovania a hrania hazardných hier, čo sa odráža aj v limitoch spojených s rôznymi transakciami. Okrem toho si môžete všimnúť, že táto stávková kancelária čerpá z odborných znalostí spoločnosti Sports Betting Tech, jedného z najznámejších poskytovateľov na trhu. Nemali by sme ani ignorovať skutočnosť, že ComeOn je sponzorom Liverpool FC, jedného z najväčších klubov na planéte. Stručne povedané: Tento švédsky bookmaker nepreukazuje žiadne nedostatky týkajúce sa profesionality. V dôsledku toho v tejto kategórii našej správy ComeOn udeľujeme plný počet bodov: 10/10.

ZHRNUTIE – ComeOn je jednoznačne na správnej ceste

Hoci bola spoločnosť ComeOn založená až v roku 2010, je nepochybne jedným z tých, ktorým sa podarilo na nás zapôsobiť. Ide jednoznačne o stávkovú spoločnosť, ktorú by mal každý fanúšik športových stávok mať na svojom hľadáčiku v najbližších rokoch. So spoľahlivými výsledkami, spoločnosť ComeOn umiestnená niekde v hornej polovici nášho porovnania stávkových kancelárií môže jednoznačne držať krok s konkurentmi, ktorí sú v tomto odvetví podstatne dlhšie. V podstate sa ComeOn v našom teste darilo dobre. Mali sme pozitívne skúsenosti v mnohých kategóriách, najmä pokiaľ ide o stávkové produkty, kurzy a live stávky. Možno najdôležitejšie, čo sme prakticky každej kategórii nášho hodnotenia zistili je, že táto škandinávsky stávková kancelária sa neustále snaží zlepšovať sa. Jediné veľké zrážky bodov, ktoré sme museli urobiť, boli vo vzťahu k platobným možnostiam, najmä preto, že spoločnosť ComeOn nešetrí svojich zákazníkov od prevodných poplatkov. Podobne, ani bonusová ponuka nás nejako špeciálne nepresvedčila. Na rozdiel od toho sa ComeOne podarilo vyniknúť mimoriadne užívateľsky príjemnou webovou stránkou, ako aj ich jedinečnými rýchlymi trhmi. Celkovo naša recenzia ComeOn vykresľuje túto stávkovú spoločnosť v pozitívnom svetle.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies