sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

FanSport Recenzia – Naše skúsenosti a hodnotenie

Doba čítania: 7 Min

Exkluzívny uvítací bonus

100 % do výšky 130 € na prvý vklad, bonusový kód: WF130

FanSport je podľa poskytnutých údajov na stávkovom trhu od roku 2016 a operuje s licenciou z Curacaa. To však nie je dôvod, prečo naši odborníci zo Stavkovanieformat podrobili stávkovú kanceláriu testom. Na tejto stránke nájdete recenziu na online stávkovú spoločnosť FanSport. Chceme vám poskytnúť taký prehľad FanSport, aby ste boli pred vytvorením vašej prvej stávky veľmi dobre informovaný. Testovali sme kategórie ako serióznosť, stávkový program, stávkové kurzy, jednoduchosť použitia a spôsoby platby, ako aj použiteľnosť prípadnej aplikácie, mobilnej a desktopovej verzie. Predtým, ako sa pozrieme na jednotlivé body, je potrebné uviesť, že FanSport prevádzkuje spoločnosť ALMERON LIMITED. Jej ústredie je na Cypre a má dlhoročné skúsenosti v oblasti športových stávok.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Mobilná aplikácia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Fansport,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
87 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Fansport

Informácie o bonuse Fansport"
Detaily bonusu
100 % do výšky 130 €
na prvý vklad
WF130
Všetky detaily
 • Výška bonusu: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 130 €
 • Minimálny vklad: 1 €
 • Minimálne pretočenie: 5x bonus
 • Minimálne kurzy: 1.40 pre udalosť
 • Časové obmedzenia: 30 dní
 • Povolené typy stávok: Všetky športy v kombinovanej stávke s výberom najmenej 3 udalostí
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 19 / 20
Stávkové kurzy 16 / 20
Live stávky 10 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 9 / 10
Možnosti platby 8 / 10
Zákaznícky servis 9 / 10
Serióznosť 8 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - stávkové možnosti sú jedinečné

Stávkovú ponuku FanSport nájdete na prvý pokus. Je prehľadná, no obrovská. Počas testovania bolo v ponuke 51 športov vrátane špeciálnych stávok. Pre tieto športy sú na domovskej stránke ponúkané dodatočne aj dlhodobé stávky. Hlavný dôraz je kladený na futbal, na ktorý je ponúkaných viac ako 995 stávkových príležitostí. Stávky na zápasy najmenších futbalových národov sú tiež možné, rovnako ako stávky na turnaje U19 a na ženský futbal. Napríklad na kvalifikačný zápas Europa league je v ponuke 779 stávkových trhov. Pri zápase International Champions cup, ktorý je len testovacím, FanSport ponúka napríklad 1195 typov stávok. Čo, samozrejme, predstavuje neskutočné množstvo príležitostí, s ktorými sa u konkurencie v priemysle stretávame len zriedka. Rovnaký dojem získate pri pohári DFB, či zápasoch Championship v Anglicku či Ligue 1. Na futbalové zápasy menších krajín je stále k dispozícii vyše 180 stávkových možností. Aj keď musíme túto skutočnosti hodnotiť pozitívne, pýtame sa, aký je zmysel a nutnosť takejto hĺbky stávkových trhov?

Tenis je druhým najobľúbenejším športom v športovom stávkovaní. Je súčasťou aj programu FanSport, a to turnaje ATP, WTA, Challenger a ITF. Ide viac menej o rozdiel medzi popularitou turnajov a stávkovými trhmi. Zatiaľ čo pri turnajoch ATP alebo WTA si môžete vybrať medzi 60 až viac ako 90 stávkovými možnosťami, v turnajoch ako Challenger alebo ITF sa zriedka vyskytne viac ako 2 typy stávok.

Aj keď v hokeji môžete tipovať na viac ako 180 stávkové trhy, typy stávok ponúkané v basketbale sú obmedzené. Trochu lepšie je na tom volejbal. Hĺbku, čo sa týka krajiny, sme počas testu nedokázali vymedziť, pretože tieto športy majú momentálne prestávku. Stávkuje sa však už v najznámejších krajinách týchto športov. Podobne aj v prípade amerického futbalu. Okrem týchto športov môžete tiež staviť na baseball, plážový futbal, kriket, šípky, politiku, elektronické športy, špeciálne stávky, UFC a golf. Môžete dokonca staviť na počasie, lotto, toto alebo iné exotické športy. Virtuálne športy, kasíno a podobne sú tiež v ponuke. Faktom je, že neschvaľujeme všetky stávkové príležitosti, a preto v našej recenzii odpočítame jeden bod. Udeľujeme 19/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY - bezkonkurenčné z hľadiska rozmanitosti (nestálosti)

Stávkové kurzy sú popri stávkovej ponuke pravdepodobne druhým najdôležitejším pilierom športových stávok. Kurzová hladina hovorí o tom, koľko dostanete z vašej stávky vyplatené a koľko zarobí stávková kancelária, keď stávku vytvoríte a je vyhodnotená vo váš prospech. Bohužiaľ, pri koncipovaní našej recenzie na stávkovú kanceláriu FanSport sme zistili, že výplatné hladiny sú veľmi nestále. V prípade mnohých konkurentov v odvetví možno aspoň povedať, že ponúkajú buď vysoké alebo nízke kurzové hladiny na populárnejšie športy, ale v prípade FanSport je to inak. Nezáleží na tom, či ide o zápas European league (Európskej ligy) alebo futbalový turnaj z Bolívie. Kurzová hladina sa pohybuje v rozmedzí 91 % až 97 %. V prípade tenisu, ľadového hokeja a basketbalu, ako aj UFC sú kurzy medzi 92 % a 95 %. Špeciálne stávky, napríklad na počasie, politiku, lotériu alebo toto, na vás čakajú s kurzovou hladinou pod 90 %. Napríklad, zaznamenali sme kurzy okolo 75 % pri stávkach na počasie. Stávky na menej známe športy sa tiež ukázali ako málo lukratívne, pretože keď vsádzate na vodné pólo, dostanete v prípade zisku vyplatených 91 % až 94 %. Pretože pre fanúšikov športového stávkovania nie je ľahké zistiť, ktoré kurzy sú nielen ziskové, ale aj lukratívne, musíme odpočítať v tejto kategórii body. Ďalšie body odpočítavame kvôli všeobecne nízkym kurzom. Je potrebné poznamenať, že primeraná kurzová hladina pri prematches by mala byť aspoň 95 %. Celkovo udeľujeme 16/20 možných bodov.

FanSport ponúka rôzne stávkové príležitosti.

LIVE STÁVKY – živý prenos, štatistiky, skvelé kurzy atď.

Live stávky sú čoraz populárnejšie. Preto je live centrum v našej recenzii FanSport obzvlášť dôležité. Našli sme 510 stávkových možností vrátane stávok na futbal, tenis, basketbal, ľadový hokej, volejbal, stolný tenis, FIFA, Mortal Kombat, eSport a plážový volejbal. Môžete vytvoriť stávky aj na bedminton, biliard, pozemný hokej, vodné pólo, wrestling atď., podobne ako aj live stávky. K dispozícii bol živý prenos pre 207 udalostí, a to by sme chceli v tejto recenzii obzvlášť zdôrazniť. Ponuka stávkových trhov sa rozširuje na viac ako 190 vo futbale, viac ako 110 v tenise, viac ako 190 v basketbale, viac ako 210 v ľadovom hokeji a viac ako 35 vo volejbale. To sme spomenuli len tie najznámejšie športy.

Zaujímavé sú v tomto prípade stávkové kurzy, a teda kurzové hladiny. Tie sa pohybovali medzi 89 % a 98 %. Takéto čísla sú v každom prípade dobré, pretože väčšina stávkových kancelárií ponúka výplaty na živé stávky pod 93 %. FanSport ponúka vo svojom live centre prehľad udalostí, ktoré sa začínajú o niekoľko minút, v priebehu najbližších 2 hodín a v nasledujúcich hodinách (od 4 hodín hore). Môžete tiež kliknúť na živý náhľad v ponuke „live“ a zvoliť si podľa vášho výberu. Človek nadobúda dojem, že sa FanSport sústreďuje na ponuku live stávkovania, pretože je v každom prípade snaha viditeľná. Ak nie je k dispozícii žiadny živý prenos, ponúka FanSport Liveticker a štatistiky zrozumiteľné pre každého. V tejto kategórii live stávok sa nemôžeme sťažovať na nič a udeľujeme plné skóre 10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS - prijateľné podmienky pretočenia

Počas testovania FanSport bolo na stránke stávkovej kancelárie dostupných 14 promo akcií. Nebudeme sa zaoberať všetkými, ale iba niekoľkými slovami popíšeme exkluzívny bonus pre nových zákazníkov na prvý vklad, ktorý je vám k dispozícii s bonusovým kódom WF130. Ten vám zaručí 100 %, ale až do výšky 130 €. FanSport vám v spolupráci so Stavkovanieformat a bonusovým kódom ponúka 30 € navyše. Stávkové podmienky, ako je päťnásobné pretočenie bonusovej sumy s minimálnym kurzom 1.40, sú veľmi prijateľné. A to najmä ak máte 30 dní na ich splnenie. Treba však poznamenať, že sú povolené iba kombinované stávky s minimálne 3 udalosťami. A to hovoríme už o kurze 2.74. Pravdepodobnosť výhry pri udalosti s kurzom 1.40 je 71,43 %. Preto by bolo možné bonus označiť ako vhodný odporúčania. Viac informácií o bonusových podmienkach sa môžete dozvedieť v samostatnom článku venovanom bonusu FanSport. Za bonus udeľujeme 8/10 bodov. Odpočty bodov sme vykonali iba kvôli obmedzeniu na kombinované stávky a kvôli skutočnosti, že výber je možná vykonať iba za určitých okolností a to pred splnením podmienok.

Informácie o bonuse Fansport

Informácie o bonuse Fansport"
Detaily bonusu
100 % do výšky 130 €
na prvý vklad
WF130
Všetky detaily
 • Výška bonusu: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 130 €
 • Minimálny vklad: 1 €
 • Minimálne pretočenie: 5x bonus
 • Minimálne kurzy: 1.40 pre udalosť
 • Časové obmedzenia: 30 dní
 • Povolené typy stávok: Všetky športy v kombinovanej stávke s výberom najmenej 3 udalostí
Zobraziť bonus
FanSport Neukundenbonus FanSport vás privíta exkluzívnym 100 % bonusom do výšky 130 €.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) - veľká stávková ponuka pôsobí niekedy preplnene

Rôznorodosť ponuky tiež spôsobuje aj to, že je trochu ťažké ponuku sledovať. Tlačidlá prihlásenia a registrácie sú však, samozrejme, zreteľne viditeľné. Tlačidlá pre Bonus, Vklad, Výsledky, Aplikáciu či Štatistiky sú tiež graficky zvýraznené. Kontrast a výber farieb sú podľa našich skúseností zvolené vhodne. Písmo je ľahko čitateľné. Nemožno prehliadnuť ani stávkový tiket, ktorý je umiestnený na pravej strane. Výber športu sa však stáva mätúcim. Ak kliknete napríklad na futbal, nájdete špeciálne stávky na európske ligy. Jednotlivé ligy sa od seba líšia len vlajkami krajín. Z dôvodu, že stávková kancelária ponúka veľký počet stávkových trhov, sa zdá výber takmer ohromujúci. Stránka FanSport je načítaná pomerne dosť rýchlo. V dolnej časti sa nachádzajú položky ako napríklad „o nás“, pravidlá, zásady ochrany osobných údajov a pod. Web je navrhnutý jednoducho a pôsobí seriózne. FanSport odpočítavame v tejto kategórii iba jeden bod, a to z dôvodu čiastočného zmätku na stránke. 9/10 bodov.

APLIKÁCIA A MOBILNÁ VERZIA - by sa mali čiastočne vylepšiť

FanSport ponúka aplikáciu, ale aj mobilnú verziu. Aplikáciu je možné stiahnuť a použiť ju pre zariadenia so systémom Android alebo IOS. Načítanie mobilnej verzie trvá nejaký čas. Samotné jednotlivé stránky sú navrhnuté dobre a čitateľne, ale načítanie stránok niečo trvá. Stiahnutie aplikácie nie je ťažké. No musíte vstúpiť do prehliadača aplikácie aby ste sa mohli dostať stránku, odkiaľ si môžete aplikáciu stiahnuť. Kým sa aplikácia nainštaluje, netrvá to ani 2 minúty. Dokonca sa môžete vyhnúť aj registrácii, či prihláseniu. Čas načítania aplikácie je zanedbateľný. Aplikácia je v skutočnosti prehľadne usporiadaná, no pokiaľ ide o uzatváranie stávok, musíte byť o niečo pozornejší. Jednotlivé body sa nedajú ľahko rozoznať kvôli monotónnosti písiem, bodov atď. Z tohto dôvodu udeľujeme 8/10 bodov.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – dostupné rôznorodé spôsoby platieb

Používatelia z Rakúska si môžu vybrať z 22 možností vkladu a 21 možností výberu. Zákazníci z Nemecka majú iba 19 možností vkladov a 18 možností výberov. Švajčiari môžu využiť 22 spôsobov vkladu a 20 výberov. Zákazníkom zo Slovenska je ponúknutých 21 možností vkladov a 20 výberov, ako aj používateľom z Českej republiky. Celkovo si môžete vybrať zo 42 spôsobov vkladov a 33 možností výberov. Vklady je možné vykonávať prostredníctvom kreditných kariet, ecoPayz, Neosurf a paysafecard. Okrem toho sú k dispozícii pre vykonanie platby rôzne kryptomeny. Na výber je možné použiť všetky varianty okrem karty Neosurf. Zákazníci z Rakúska, ako aj používatelia zo Slovenska môžu na vklad a výber tiež využiť Skrill, Neteller a Rapid. Zákazníkom z Českej republiky sú k dispozícii na vklad a výber iba Skrill a Neteller. Pre Švajčiarov je výber podobný Rakúšanom, s rozdielom, že nemajú možnosť využiť bankový prevod alebo Sofortüberweisung. Všetky platobné možnosti sú bezplatné a sú okamžite spracované. Platba môže trvať 15 minút, s výnimkou kreditných kariet, pretože tieto platby môžu trvať od 1 minúty do 7 dní. Minimálna výška vkladu je od 1 do 10 € (v závislosti od spôsobu platby). Najnižší možný výber je 1,50 €. V ponuke nám chýba služba PayPal, ako aj Trustly. Z tohto dôvodu udeľujeme v tejto kategórii o 2 body menej než je plný počet - 8/10 bodov.

Všetky možnosti vkladov sú dostupné aj pre bonus.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – nemožno sa takmer na nič sťažovať

Samozrejme, zákaznícky servis je veľmi dôležitý, a preto sme sa naň bližšie pozreli. Už na prvý pohľad je v pravom dolnom rohu viditeľná ikonka chatu. Okamžite sme podrobili live chat testu a boli sme odmenení rýchlou a kompetentnou odpoveďou. Musíte však vedieť anglický jazyk, pretože voľba iných jazykov ešte značne zaostáva. V päte stránky nájdete telefónne číslo, pomocou ktorého môžete kontaktovať zákaznícky servis. Ak kliknete na ponuku kontaktov, dostanete sa na stránku, kde nájdete e-mail na zákaznícku podporu, e-mail pre bezpečnostnú službu, ako aj medzinárodné telefónne číslo. Môžete poslať aj kontaktný formulár priamo prostredníctvom tejto stránky. Vo všetkých prípadoch sme dostali odpoveď do jednej hodiny. Netestovali sme telefónne čísla. K dispozícii je zákaznícky servis 24/7. Jediná vec, ktorú musíme spomenúť ako negatívum, je, že nie je k dispozícii žiadna sekcia s často kladenými otázkami, a preto udeľujeme iba 9/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ - neexistuje zmienka o zodpovednom hraní

Aby bolo možné považovať spoločnosť za serióznu, nie je nevyhnutne vyžadovať európsku licenciu. Väčšina stávkových kancelárii, podobne ako FanSport, má licenciu z Curacaa. Prevádzková spoločnosť ALMERON LIMITED má dlhoročné skúsenosti v odvetví stávkových kancelárií, čo tiež niečo znamená. Najmä preto, že priemysel je veľmi rýchly a konkurencia je obrovská. Je dôležité, aby sme zdôraznili, že zodpovedné hranie znamená, že používatelia pri podozrení, že sa im stávkovanie vymyká spod kontroly, budú presmerovaní na stránky určené prevencii závislostí na hazardných hrách. To, žiaľ, nie je prípad FanSport. Okrajovo sa uvádza iba vekové obmedzenie. Preto nemôžeme ohodnotiť kategóriu serióznosti plným skóre, ale musíme odpočítať 2 body. Udeľujeme teda 8/10 bodov.

ZHRNUTIE – veľké množstvo ponúk, ale stále nachádzame určité medzery

Všimnete si hneď, že FanSport má dlhoročné skúsenosti v odvetví športových stávok. Zdá sa však, že niektoré veci sa stále vyvíjajú. Spoločnosť zabudla na určité body, na ktoré sme zvyknutí, že nesmú chýbať. Preto predpokladáme, že budú pravdepodobne inovované v blízkej dobe. Hovoríme napr. o serióznosti, kurzoch, jednoduchosti použitia a spôsoboch platby. Exkluzívny bonus, ako aj ponuku stávok a živé centrum, považujeme za pozitívum. V prípade, že užívateľ hľadá veľkú stávkovú ponuku, FanSport odporúčame. Bonus vyžaduje pomerne rýchlu implementáciu, pričom navyše, na FanSport nájdete dostatok stávkových príležitostí.

Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies