sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

MalinaSports Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 6 Min

100 % do výšky 150 €

100 % prvovkladový bonus od MalinaSports do výšky 150 €

V našej recenzii MalinaSports uvádzame našu osobnú skúsenosť, ktorú sme získali s uvedenou stávkovou kanceláriou. MalinaSports patrí do skupiny Tranello a na stávkovom trhu je od roku 2016. Táto stávková kancelária z Cypru patrí medzi jedných z najmladších konkurentov na trhu a ešte nie je dobre známa na Slovensku. Tento fakt chceme zmeniť pomocou našej recenzie MalinaSports, v ktorej pristupujeme na základe vopred pripravených kategórií, ako sú stávkové služby, kurzy či napr. live stávky, ktoré sa stali v poslednej dobe dôležitou položkou na trhu stávok. Taktiež sme starostlivo skúmali spoľahlivosť tejto stávkovej kancelárie a môžeme povedať, že mladý bookmaker s licenciou z karibského ostrova Curacao nevykazuje v tomto aspekte žiadnu slabosť. Okrem toho skúmame aj stávkový bonus pre nových zákazníkov, pretože reklamné kampane pre nových zákazníkov sú obzvlášť dôležité pre stávkové kancelárie, a s dostatkom informácií môže z toho zákazník vyťažiť maximum. Ďalšie informácie o tejto spoločnosti uvádzame v nasledujúcich odsekoch našej recenzie MalinaSports.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
MalinaSports,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
77 / 100 Percentá

Informácie o bonuse MalinaSports

Informácie o bonuse MalinaSports"
Detaily bonusu
100 % do výšky 150 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100%
 • Maximálna výška bonusu: 150 €
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): 8x hodnota vkladu + bonus
 • Minimálny kurz: 2.00 (1.50 multi stávky)
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Geografické obmedzenia: neobmedzené
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 17 / 20
Stávkové kurzy 16 / 20
Live stávky 7 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 7 / 10
Možnosti platby 7 / 10
Zákaznícky servis 6 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Nováčik MalinaSports predvádza v teste dobrý výkon

V tejto kategórii hodnotenia našich stávkových kancelárií skúmame hĺbku ponuky, ponúkané množstvo športov a ligy, a analyzujeme počet stávkových trhov. V čase nášho výskumu sme našli 27 rôznych kategórií, respektíve športov na MalinaSports, čo je pozoruhodné číslo v prípade takejto mladej stávkovej kancelárie. Popri obľúbených športoch, ako sú futbal, ľadový hokej, tenis, basketbal a americký futbal, môžete staviť v MalinaSports aj na exotické športy ako vodné pólo, pesapallo (fínska basebalová verzia) alebo futsal. MalinaSports tiež ponúka veľký výber virtuálnych športov. Nie je však prekvapením, že väčšina stávkových možností je ponúkaná pre kráľa - futbal. Môžete si vybrať medzi prestížnymi top ligami, ako je nemecká Bundesliga, Premier League, La Liga alebo Liga majstrov, ale aj menej známe ligy menších asociácií ako Peru, Senegal alebo Thajsko. V tomto bode by sme chceli spomenúť, že je tiež možné staviť na amatérske športy, ako je Oberliga v Nemecku. Hĺbka stávkovej ponuky je pre mladú stávkovú kanceláriu akou je v tomto prípade MalinaSports, skutočne pozoruhodná: pre vybrané zápasy medzinárodného futbalu na najvyššej úrovni sme našli asi 680 stávkových možností. Pre zápasy nižších líg, ako je napríklad séria Nórska Elite, stále existuje početné množstvo, a to viac ako 400 stávkových trhov. V našom teste sme museli odpočítať body, pretože sme nenašli žiadnu ponuku stávok na E-športy. Tento šport, ktorý je praktizovaný iba niekoľkými, sa stal v posledných rokoch dôležitejším a obľúbenejším a nie je preto prekvapením, že väčšina stávkových kancelárií ihneď reagovala rozšírením príslušnej ponuky. Je škoda najmä pre mladého bookmakera ako je MalinaSports, že tejto oblasti ešte nevenovala náležitú pozornosť. Tento nedostatok však nemôže úplne ovplyvniť naše pozitívne skúsenosti, ktoré sme mali s MalinaSports. Testovaná stávková kancelária získava 17/20 bodov a dosahuje dobrý výsledok - v hornej tretine nášho testu v tejto kategórii.

STÁVKOVÉ KURZY – Naše skúsenosti s MalinaSports poukazujú na slušné kurzy

Pre mladú stávkovú spoločnosť ako je MalinaSports je ťažké hneď od začiatku ponúknuť dobré kurzy, pretože konkurencia lídrov na trhu je príliš veľká. Preto je úžasné, že MalinaSports ponúka kurzovú hladinu, ktorá je schopná konkurovať, a je nad trhovým priemerom. S renomovanými udalosťami môžete očakávať kurzové hladiny vo výške približne 95 %, čo nie je absolútne najvyššou hodnotou, ale ide o úctyhodné číslo pre novú stávkovú spoločnosť ako je MalinaSports. V takom prípade nie je dôvod na odpočítanie bodov v našom teste. Avšak v menej známych ligách, ako je napríklad séria Nórska Elite, výplatná sadzba (kurzová hladina) klesne na 92-93 %, avšak to už stojí MalinaSports odpočet bodov v našom teste. S inými športmi ako je futbal musíte počítať aj s poklesom kurzov. Kurzy, ktoré ponúka MalinaSports nestačia na absolútne najvyššie hodnotenie, ale mladá stávková kancelária trochu vyčnieva z davu v porovnaní s ostatným nováčikmi v stávkovom biznise. Za ambicióznu, ale nie úplne presvedčivú ponuku kurzov udeľujeme 16/20 bodov.

Kurzy na MalinaSports v teste určite držia krok!

LIVE STÁVKY – Náš test MalinaSports odhaľuje ambiciózny program s malými nedostatkami

Možnosti stávok na aktuálne prebiehajúce akcie v reálnom čase zaznamenali v posledných rokoch na stávkovom trhu úplný rozmach. Z tohto dôvodu dávame tejto kategórii náležitú pozornosť v našom teste. Naše skúsenosti so sekciou živých live stávok MalinaSports sú prevažne pozitívne: športy ponúkané na stávkovanie naživo poskytujú všetko, čo si prajete - od populárneho futbalu a tenisu po basketbal, futsal, kriket, squash či plážový volejbal. Vzhľadom na stávkové trhy stávková kancelária MalinaSports, ktorá bol založená v roku 2016, skóruje s pozoruhodnou ponukou, ktorú nemožno v prípade nováčika na trhu považovať za samozrejmosť. Nie je veľa čo kritizovať čo sa týka hĺbky a šírky ponuky. Trvá určitý čas, kým si zvyknete na usporiadanie sekcie live stávok naživo. Výber farieb je slabo kontrastný a neprispieva k zrozumiteľnosti a jasnosti. Aj napriek tomu je však stránka v podstate navrhnutá intuitívne. V našej recenzii MalinaSports za tento fakt odpočítavame body. Pre určité udalosti ponúka stránka živé animácie, ktoré by mali poskytnúť pocit participácie v reálnom čase spolu so štatistickými informáciami, ktoré sú prezentované v tomto kontexte. Priame prenosy (live streamy) nie sú na základe našich skúseností ponúkané na MalinaSports. Zmeny kurzov sú zobrazené červenými a zelenými šípkami smerujúcimi smerom dolu alebo hore. Ako špeciálnu funkciu chceme poukázať na funkciu "multiview", ktorá sa nachádza vedľa kategórií "event (udalosť)" a "overview (prehľad)". Pomocou tejto funkcie môžete vybrať niekoľko udalostí, o ktoré sa zaujímate, a zobrazí sa tak len to, o čo máte záujem. Celkovo v sekcii live stávok naživo je tu ešte priestor na zlepšenie, ale koniec koncov v tejto kategórii nášho testu MalinaSports nie je toho až tak veľa na kritiku: 7/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – Vzrušujúca uvítacia ponuka s vysokou maximálnou sumou

Najmä pre nové ešte nie známe stávkové kancelárie, ako je napríklad MalinaSports, sú bonusy pre nových zákazníkov dobrým spôsobom, ako na seba upozorniť. Uvítacia ponuka spoločnosti MalinaSports pre nových zákazníkov obsahuje bonus 100 % na prvý vklad až do výšky 150 €. Ide o jednu z najvyšších bonusových súm na trhu. Ak chcete získať nárok na bonus od MalinaSports, nesmiete mať ešte doposiaľ vytvorený účet v tejto stávkovej kancelárii. Najprv si vytvoríte nový stávkový účet na MalinaSports Po registrácii otvoríte sekciu "bonusová platba" na stránke "profil" a požiadate o bonusovú ponuku. Ďalšou možnosťou požiadania o bonusovú ponuku na MalinaSports je prostredníctvom živého rozhovoru – live chat-u. Po dokončení registrácie a žiadosti o bonus od MalinaSports musíte urobiť minimálny vklad vo výške 20 €. Uvítací bonusová ponuka je poskytnutá zákazníkom až do výšky 300 €. Ide o 100 % bonus, preto je suma vášho prvého vkladu príslušne zdvojnásobená. Po obdržaní bonusovej čiastky musíte splniť určité stávkové podmienky súvisiace s bonusom od MalinaSports. Predtým ako splníte tieto podmienky, bonus alebo zisky, ktoré ste vyhrali, vám nebudú vyplatené v skutočných peniazoch. Podľa našich skúseností musí byť suma vkladu a bonusovej sumy pretočená 8x na kvalifikovaných stávkach na webstránke stávkovej kancelárie. Pri jednoduchých stávkach sú minimálne kurzy 2.00, pričom maximálna stávka je 50 €. Pre kombinované (akumulačné) stávky sú minimálne kurzy 1.50. Za takéto vysoké minimálne pretočenie a vysoké minimálne kurzy sú v teste MalinaSports odpočítané body. Máte 30 dní na splnenie bonusových podmienok. Toto časové obmedzenie je pomerne bežné, a preto je v našom teste MalinaSports hodnotené neutrálne. Celkovo MalinaSports na prvý pohľad prináša vysokú maximálnu sumu bonusu 150 €, ale keď sa pozriete bližšie, odhalia sa niektoré zložité stávkové podmienky. Spoločnosť MalinaSports získava 7/10 bodov v tejto kategórii našej recenzie.

Informácie o bonuse MalinaSports

Informácie o bonuse MalinaSports"
Detaily bonusu
100 % do výšky 150 €
na prvý vklad
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100%
 • Maximálna výška bonusu: 150 €
 • Minimálny vklad: 20 €
 • Pretočenie (obrat): 8x hodnota vkladu + bonus
 • Minimálny kurz: 2.00 (1.50 multi stávky)
 • Časové obmedzenie: 30 dní
 • Geografické obmedzenia: neobmedzené
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – V rámci testu sme narazili na modernú webovú stránku s nekonvenčnou farebnou škálou

Táto kategória testu stávkových kancelárií analyzuje prezentáciu na webe - verziu pre stolné počítače, ako aj mobilnú verziu. Keď sme prvýkrát navštívili verziu pre počítače spoločnosti MalinaSports, okamžite sme si všimli nekonvenčný výber farieb. Tie však nevytvoril na nás dobrý dojem, pretože kontrast farieb je naopak dosť slabý. Návrh a štruktúra webovej stránky sú pomerne moderné a dobre premyslené, ale budete potrebovať niekoľko sekúnd na to, aby ste si na to zvykli. V hornej časti stránky nájdete veľké sektory ako "prematch", "live stávky", "virtuálne", "kasíno "a" live kasíno". Na ľavej strane sú dva stĺpce. Stĺpec vľavo sa využíva na organizačné funkcie, ako je vklad a výber, alebo sa môžete uchádzať o nový stávkový účet. Nájdete tu aj odkaz na domovú stránku, aby ste sa tam mohli rýchlo a jednoducho vrátiť. Druhý stĺpec je určený na prezentáciu ponúkaných športov. Jediným kliknutím získate požadované udalosti a ligy, ktoré sa potom zobrazia uprostred webovej stránky. V tejto oblasti sa zvyčajne zobrazujú stávky, rôzne ponuky a náhľad nadchádzajúcich udalostí. Na pravej strane nájdete stávkový tiket s integrovanou funkciou výberu (výplaty). V dolnej časti stránky nájdete organizačné rady a ďalšie informácie o stávkovej kancelárii. Pre používateľov mobilných zariadení sme našli iba webovú aplikáciu, resp. mobilnú verziu. Momentálne nie je k dispozícii žiadna inštalovateľná samostatná aplikácia. V tejto oblasti je potrebné zlepšenie. Naše skúsenosti s mobilnou verziou boli všeobecne dobré, ale nepriaznivá voľba farby a kontrastu má ešte horší účinok na menšej obrazovke. Celkovo však možno webovú stránku spoločnosti MalinaSports hodnotiť pomerne pozitívne. Vďaka šikovnému výberu kontrastu by sa ale jasnosť a prehľadnosť mohla zlepšiť. Body odpočítavame, pretože nie je k dispozícii žiadna inštalovateľná aplikácia. V tejto kategórii získala MalinaSports v našom teste 7/10 bodov.

Takto sa najrýchlejšie dostanete k bonusu od MalinaSports!

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – V našom testovaní sme natrafili na solídne možnosti

Ponuku akceptovaných spôsobov platby môžete vidieť až po dokončení registrácie. Toto obmedzenie nie je znakom transparentnosti, a preto musíme vopred v teste MalinaSports odpočítať body. K dispozícii je vhodný výber spôsobov platby - Neteller, Skrill, paysafecard, Bitcoin, bankový prevod, Klarna, Boletol, YandexMoney, Qiwi a kreditné karty (Visa, Mastercard). Naše skúsenosti so spoločnosťou MalinaSports ukazujú, že transakcie sa spravidla riešia rýchlo a bez problémov. Mladý bookmaker v tejto kategórii nebol veľmi presvedčivý a získava iba 7/10 bodov, čo je pomerne dosť málo.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Znížené možnosti kontaktov zabezpečujú odpočítanie bodov

Pokiaľ ide o zákaznícky servis, nová stávková kancelária sa spolieha na zredukovaný program. Podľa našich zistení spoločnosť využíva iba live chat a e-mailový kontakt. K dispozícii je tiež oblasť s najčastejšími otázkami (FAQ). MalinaSports neponúka telefónne číslo ani modernejšie spôsoby komunikácie, ako napríklad Skype, Facebook alebo Twitter, a to sa odráža aj v našom hodnotení tejto testovanej kategórie. Živý rozhovor je pomerne užitočný a kompetentný, ale to nemení nič na skutočnosti, že v tejto oblasti je čo ešte doháňať. MalinaSports sme nemohli udeliť viac ako 6/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – MalinaSports stavia na svojej licencii z Curacaa

MalinaSports dostala licenciu na distribúciu športových stávok od karibského ostrova Curacao. Preto nie sú pochybnosti o spoľahlivosti tejto mladej stávkovej spoločnosti. Navyše sme našli odkazy na webových stránkach tejto novej stávkovej kancelárie na organizácie, s ktorými sa možno kontaktovať v prípade problémov s hazardnými hrami. Nepodarilo sa nám zistiť žiadne partnerstvá alebo sponzoring s renomovanými klubmi. V našom teste MalinaSports však neexistujú pochybnosti o spoľahlivosti tejto stávkovej kancelárii, takže môžeme udeliť maximálne skóre, a to: 10/10.

ZHRNUTIE – Napriek nedostatku skúseností, MalinaSports dosahuje v testoch solídny výkon

MalinaSports je len niekoľko rokov na trhu stávok, ale podľa nášho testu ponúka zaujímavý celkový balík, ktorý je v niektorých bodoch dosť presvedčivý. Najmä ponuka stávok, kurzy a sekcia live stávok urobili na nás v teste MalinaSports dobrý dojem. Webová stránka sa zdá byť ambiciózna a profesionálna, avšak podľa nás až na výber farieb a kontrastu, na ktoré si musíte zvyknúť. Ak sa spoločnosti MalinaSports podarí zlepšiť možnosti platobných metód a služieb zákazníkom, nováčik na trhu stávkových kanceláriách z Cypru by mohol značne zapotiť svojich konkurentov. V celkovom hodnotení v našej recenzii stojí MalinaSports v strednej triede. Odporúčame vám, aby ste však v každom prípade pamätali na túto mladú stávkovú kanceláriu.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies