sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Mobilebet Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 8 Min

200 % bonus, vklad 10 €

Vložte 10 € a stávkujte s 30 €

Naše skúsenosti so stávkovou kanceláriou Mobilebet prezentujeme v nasledujúcej recenzii. Plece pri pleci s veľkými menami na trhu športových stávok stále viac a viac údajne "malí hráči" upriamujú na seba pozornosť. Mobilebet s existenciou od roku 2014 je toho prvotriednym príkladom. Ako naznačuje aj názov, táto stávková spoločnosť sa špecializuje predovšetkým na mobilné stávkovanie – „stávkovanie, kedykoľvek a kdekoľvek“ – je agendou tejto spoločnosti. V našom teste Mobilebet sme zistili, že online stávková kancelária založená tímom Betsson-u, má škandinávske korene. Pozorným tipérom sa tak stávkový program Mobilebet môže zdať povedomý. Niet divu: Spoločnosť stojaca za značkou je Co-Gaming Limited, ktorá je tiež zodpovedná za úspech ComeOn – stávkovej kancelárie, ktorá už má dobrú povesť v stávkovej komunite. Okrem podobnej farebnej schémy a použitia rovnakého programového softvéru náš test ukázal, že tak Mobilebet ako aj ComeOn, sú v podstate rovnaké, aj pokiaľ ide o stávkové produkty a kurzy. Naše skúsenosti s programom Mobilebet nás tiež viedli k tomu, aby sme sa pozreli na ďalšie kategórie, o ktorých vám povieme viac v tejto recenzii. Zameriame sa aj na výrazné rozdiely medzi Mobilebet a "veľkým bratom". Táto stávková kancelária má vysoko uznávanú licenciu EÚ z Malty.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Mobilbet,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
81 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Mobilbet

Informácie o bonuse Mobilbet"
Detaily bonusu
200 % až do výšky 30 €
Vložte 10 € stávkujte s 30 €
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 200 %
 • Výška bonusu: 20 €
 • Vklad: 10 €
 • Pretočenie (obrat): 5x hodnota vkladu + bonusu
 • Minimálny kurz: 1.80 pre každú stávku
 • Časové obmedzenie: 30 dní po aktivácii
 • Geografické obmedzenia: bonus sa nevzťahuje na: Albánsko, Bielorusko, Bulharsko, Česká republika, Cyprus, Estónsko, Gruzínsko, Grécko, Maďarsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Moldavsko, Portugalsko, Rumunsko, Ruská federácia, Španielsko, Ukrajina
 • Stávkové obmedzenia: Voľné/duplicitné stávky sa nezapočítavajú
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 17 / 20
Stávkové kurzy 17 / 20
Live stávky 8 / 10
Bonus 7 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 6 / 10
Zákaznícky servis 8 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Mobilebet predstavuje ambiciózny program

Pokiaľ ide o stávkové produkty, v našom teste sme mali s Mobilebet veľmi dobré skúsenosti. Skutočnosť, že sa jedná o pomerne mladú stávkovú kanceláriu, ktorá si ešte stále potrebuje vybudovať sa v náročnom športovom stávkovom biznise postavenie, je v tejto kategórii nášho hodnotenia sotva postrehnuteľná. Od samého začiatku sa tlačí spoločnosť smerom odpredu - hoci stále má priestor na zlepšenie. To znamená, že stávkové portfólio, ktoré obsahuje 30 rôznych športov, sa nemá vôbec za čo hanbiť. Okrem klasických športov, ako sú futbal, ľadový hokej, tenis a basketbal, záujemcovia tiež nájdu stávkové príležitosti pre okrajové športy, ako sú dostihy, kriket či napr. futsal. Rozhodujúcu rolu, samozrejme, zohráva futbal, čo je aj jedným z hlavných dôvodov, prečo sme sa zamerali v tejto časti našej recenzie na tento šport. Možno povedať, že táto mladá stávková kancelária nesklamala – práve naopak, stávky na futbal môžete vykonať na nespočetné množstvo líg a súťaží po celom svete. Netreba dodávať, že hlavné zameranie spoločnosti Mobilebet je na najvyššie európske ligy a súťaže. Avšak ani menej známe futbalové ligy v Južnej Amerike, Afrike a Ázii, ako aj ligy nižšej úrovne a amatérskych divízií v Anglicku, Nemecku a pod. nie sú v rámci ambiciózneho stávkového portfólia tejto stávkovej kancelárie vôbec zanedbané. Pokiaľ ide o stávkové trhy, uvádzame tiež pozitívne skúsenosti: v tejto stávkovej kancelárii je 50 až 110 stávkových trhov je otvorených na zápas. Aj keď to nie je celkom porovnateľné s vedúcimi online stávkovými lídrami, Mobilebet pokrýva všetky najdôležitejšie detailné stávky.

Náš test Mobilebet ukázal, že program tejto stávkovej kancelárie zahŕňa nielen klasické športy, ale je tiež otvorený pre E-športy, a predovšetkým aj pre virtuálne športy s širokou škálou možností stávkovania. Prechod z virtuálneho športu na ponuku kasína je samozrejme bezproblémový. Na záver poznamenávame, že táto stávková kancelária otvára okolo 12 000 stávkových trhov týždenne, pozostávajúcich z viac ako 200 rôznych typov stávok. V dôsledku toho v tejto kategórii našej recenzie Mobilebet udeľujeme ich ambicióznemu stávkovému portfóliu veľmi dobrých 17 z 20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – Náš test umiestňuje spoločnosť Mobilebet do strednej triedy

Pre mnohých fanúšikov športových stávok, okrem testovacej kategórie, na ktorú sme sa pozreli vyššie, existuje aj ďalšie veľmi dôležité kritérium: skutočná kurzová hladina. Samozrejme, ani v tomto smere nemáme v úmysle brániť pravdivému recenzovaniu a snažíme sa odhaliť jednu pravdu. Na rozdiel od stávkových produktov, pokiaľ ide o stávkové kurzy, v niektorých smeroch Mobilebet zaostáva za najlepšími v priemysle. Avšak to nie je dôvodom na obavy: Nehovoríme o zlých kurzoch, iba o hodnotách, ktoré sú v strednom rozsahu, a príležitostne dokonca aj vyššie. Pre najvyššie futbalové ligy, ako je napríklad Premier League a nemecká Bundesliga, sú vyplácané stávky spravidla medzi 95 a 97 % (kurzová hladina). Ide o pôsobivé čísla takej to mladej stávkovej kancelárie, ako je Mobilebet. V ojedinelých prípadoch sme zistili, že kurzová hladina prekročila dokonca 97 %. Pokiaľ ide o tenis a ľadový hokej, vypočítali sme, že kurzové hladiny v tomto prípade sú väčšinou medzi 94 a 96 %. To znamená: Tipéri, ktorí majú záujem o šport, by mali určite navštíviť spoločnosť Mobilebet. Je však zriedkavé nájsť absolútne najlepšie kurzy v tejto spoločnosti. Avšak to nie je cieľ, na ktorý sa Mobilebet zameriava. Naša recenzia ukázala, že táto stávková kancelária sa zamerala oveľa viac na dobrú kurzovú hladinu (mieru výplaty) ako na najlepšie kurzy. V priebehu nášho testovania sme sa nestretli so žiadnymi mimoriadnymi odchýlkami. Naše skóre pre Mobilebet v tejto kategórii: 17/20 bodov.

Mobilbet Website EN Mobilebet vyzerá dobre nielen na mobilných zariadeniach - webová stránka je tiež presvedčivá!

LIVE STÁVKY – Naše skúsenosti s Mobilebet ukazujú neustále zlepšovanie

Live stávky sa stávajú čoraz dôležitejším kritériom v našom porovnaní stávkových kancelárií - čo odráža trend smerujúci k tomuto typu stávok. Ide o niečo, v čom Mobilebet zbadalo príležitosť a chopilo sa jej. Naše skúsenosti s live stávkami (naživo) cez túto online stávkovú kanceláriu sú pozitívne, v neposlednom rade preto, lebo ich ponuka je veľmi rozsiahla, čo nie je vždy samozrejmosťou u nových spoločností na trhu športových stávok. Ako sme očakávali od stávkovej kancelárie, ktorá sa špecializuje na európsky trh, futbalové stávky sú v podstate v ponuke nepretržite. Najlepšie ligy a súťaže sú doplnené mládežníckymi ligami a menej známymi asociáciami z každého kúta sveta. Naša recenzia Mobilebet naznačuje, že o fanúšikov futbalu je postarané 24/7. Aj keď je ponuka live stávok spoločnosti Mobilebet objemná, ich hĺbka nie je vždy úplne rovnaká. Často sa otvára iba 15 až 40 stávkových trhov – ide o číslo, ktoré je určite možné zlepšiť. Ak na chvíľu ignorujeme futbal, zistíme, že táto relatívne špecializovaná stávková spoločnosť poskytuje aj iné športy, napr. live stávky na tenis a basketbal. Menej typické, a preto vás na to upozorňujeme, je možnosť umiestniť live stávky na E-športy ako stolný tenis, golf, vodné pólo a plážový volejbal, ktoré rozhodne nie sú zahrnuté v live programe všetkých stávkových kancelárií. Toto predstavuje jednoznačný prínos v tejto kategórii nášho testovania spoločnosti Mobilebet.

Taktiež sme zaznamenali pozitívne skúsenosti so živým live centrom, ktoré, najmä v mobilnej verzii, dokáže prekonať mnohých na trhu stálych konkurentov. Zvlášť sme ocenili možnosť prepínať medzi klasickým zobrazením stávok a zobrazením udalostí. Okrem toho Mobilebet poskytuje veľmi jasný a ľahko ovládateľný rozvrh zápasov, ktorý zaručuje, že fanúšikovia športových stávok nikdy nezmeškajú dôležitú udalosť. Pokiaľ ide o kurzy v live odvetví sú v priemere rovnaké ako tradičné kurzy. Najvyššie hodnoty kurzov nie sú vylúčené. Rýchle, fér zmeny v kurzoch potvrdzujú vážnosť tejto stávkovej spoločnosti. Tento on-line bookmaker však zatiaľ neposkytuje priame prenosy – live streamy. Aspoň teda, že opticky atraktívne vizualizácie, live ticker a všetky ďalšie dodatočné informácie, rovnako ako štatistiky sú ponúkané. V dôsledku toho v našej recenzii Mobilebet udeľujeme veľmi hodnotné skóre, a to 8 z 10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – Zaujímavá ponuka pre nových zákazníkov

Spoločnosť Mobilebet vďaka svojmu bonusu v našej recenzii prináša ponuku, s ktorou mnohí zákazníci mali pozitívne skúsenosti. Vložte 10 € a stávkujte s 30 €. Ide teda technicky o 200 % bonus do výšky 30 €, pričom 10 € je zároveň aj minimálnym vkladom, a teda sumou vášho prvého depozitu na váš nový stávkový účet. Bonus od Mobilebet je uvítacou ponukou pre nových zákazníkov, čo znamená, že sa musíte najprv zaregistrovať (nebudete mať nárok na bonus, ak ste predtým už mali vytvorený účet v Mobilebet). Po vykonaní vašej prvej registrácie a prvého vkladu si môžete nárokovať na bonus vo forme dvojnásobku výšky vášho prvého 10 € vkladu. Vzhľadom na to, že bonus Mobilebet teda vyžaduje stanovený vklad vo výške 10 €, váš bonus bude 20 €. K dispozícii budete teda mať spolu 30 € na stávkovanie. Ponuka podlieha určitým podmienkam počtu, ktoré musíte splniť do 30 dní od aktivácie bonusu. Až potom máte nárok na výplatu v reálnych peniazoch. Aby ste splnili bonusové podmienky, musíte pretočiť sumu svojho vkladu a bonusovú sumu päťkrát na kvalifikované stávky na webovej stránke tejto stávkovej spoločnosti. Ide o stávky s minimálnym kurzom 1.80. Čo sa týka stávkového obmedzenia, tak voľné/duplicitné stávky sa nezapočítavajú do pretočenia. V rámci bonusu od Mobilebet sa teda započítavajú do pretočenia počítajú len stávky s minimálnym kurzom 1.80, ktoré nie sú dupicitné. Musíte splniť všetky stávkové podmienky pre bonus do 30 dní, inak nebudete mať nárok na výplatu bonusu alebo výhry, ktoré so sebou bonusová čiastka prinesie. Jedno kliknutie vás prevedie z tejto webovej stránky na bonusovú ponuku Mobilebet, ktorú by ste si určite nemali nechať ujsť! V našej recenzii Mobilebet získava táto uvítacia ponuka 7 z 10 bodov.

Bonus od Mobilebet - Vlož 10 €, stávkuj s 30 €

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Mobilebet obhajuje svoje meno v našom teste

Zamyslime sa. Každá stávková spoločnosť nesúca meno Mobilebet musí jednoducho obhájiť svoje meno. To znamená, že sme boli obzvlášť kritickí pri analýze možností mobilných stávok tejto stávkovej spoločnosti. Spoiler: Máme však dobrú správu pre všetkých zainteresovaných tipérov. Mobilebet má plne funkčnú pre mobilné telefóny optimalizovanú verziu, ktorá zaručuje prvotriedne stávkovanie ako zo smartfónu, tak aj z tabletu. Keď ide o čas načítania stránok, vytváranie stávok, vklady a výbery, ako aj spravovanie vášho účtu - všetko beží ako hodinky. Momentálne sa však chceme zamerať na "klasickú" internetovú stránku v rámci tejto kategórie: Rozloženie a dizajn stránky sú zmysluplné a premyslené. Navyše vďaka zvolenej farebnej schéme (čierna, zelená, biela) dizajn poskytuje jasné, príjemné kontrasty. Jednotlivé menu nevyžadujú veľké vysvetlenia, pretože sú veľmi intuitívne. Horná navigačná lišta je venovaná všeobecným kategóriám športových stávok, live stávok, kasínu, propagačné promo akciám a pod. Na ľavej strane stránky si môžete vybrať z rôznych športov, líg, súťaží, turnajov alebo si môžete zvoliť kategóriu "obľúbené teraz", ako aj vyhľadávaciu funkciu, ktorá vám umožní rýchlo prehľadávať jednotlivé stávky, športové tímy i hráčov. V ľavom stĺpci tiež nájdete podkategórie "pravidlá stávkovania", "štatistiky", "výsledky naživo" a "výsledky", s ktorými sme mali v priebehu nášho testovania skvelé skúsenosti. Športoví tipéri tu naozaj nájdu všetky informácie, ktoré potrebujú pre svoje stávkovanie. Zákaznícky servis je trochu skrytý v oblasti hlavičky za tlačidlom vo forme otáznika. Webová stránka celkovo prináša moderný a inovatívny dojem - navyše Mobilebet uspela pri transpozícii svojej ponuky stávok do mobilných zariadení. Ako vidíte, v tejto kategórii nie je veľa, na čo by sme sa mohli sťažovať. Z tohto dôvodu udeľujeme Mobilebet zaslúžených 8/10 bodov.

mobilbet app en Mobilná verzia Mobilebet

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Poplatky v Mobilebet nezanechali pozitívny dojem

Na rozdiel od ostatných hodnotiacich kritérií, ktoré sme doteraz spomenuli, musíme byť v tomto smere tvrdší, pretože naše skúsenosti s možnosťami platby neboli výlučne pozitívne. Prvý kritický bod: Informácie o možnostiach platby a spôsoboch transakcií (minimálne sumy na vklady a výplaty, čas spracovania, poplatky za spracovanie, atď.) sú k dispozícii iba zaregistrovaným zákazníkom. Predbežné informácie, bohužiaľ, nie sú na internetovej stránke tohto bookmakera k dispozícii, a to pravdepodobne z dobrého dôvodu. Vo vašom mene sme preverili všetky relevantné informácie: vklady kreditnou kartou (Visa, MasterCard, Maestro a Entropay Card) sú možné až do výšky 250 €, tieto sú spojené s poplatkom 2,5 %. Prevody prostredníctvom online bankovníctva (Sofort alebo Trustly) sú dostupné bezplatne, s vkladom 10 € alebo viac. Transakcie na váš stávkový účet zahŕňajúce tzv. elektronické peňaženky (Skrill a Neteller) podliehajú 5 % poplatkom, čo je pre nás veľkým sklamaním. Pozitívom: PayPal môže byť použitý ako na vklady, tak aj na výbery, aj keď prevody na váš stávkový účet podliehajú tým istým 5 % poplatkom. Spôsoby platby zahŕňajú aj paysafecard.

V princípe, výplaty sú v zásade možné len na účtoch kreditných kariet, e-peňaženiek a bežných bankových účtoch. Na základe našich skúseností sú platby spoločnosti Skrill a Neteller vo všeobecnosti spracované do 24 hodín, transakcie na kreditné karty a bankové účty v rozmedzí 2 až 7 pracovných dní. Najnižšia možná výplata je 20 €. Stručne povedané, zaznamenali sme poplatky, ktoré sú v niektorých prípadoch príliš vysoké. Tu táto mladá stávková kancelária demonštruje jasnú potrebu zlepšenia, ak chce dosiahnuť lepšie skóre v našom teste. V súčasnosti tieto menej ako ideálne platobné podmienky prinášajú Mobilebet len 6/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Náš test Mobilebet poukazuje na spoľahlivú podporu

V našom teste Mobilebet sa tiež pozrieme na kategóriu zákazníckych služieb, ktoré zohrávajú dôležitú úlohu, najmä ak máme otázky, želania, sťažnosti alebo návrhy pre stávkovú spoločnosť. Rovnako ako v predchádzajúcej hodnotenej kategórii sme boli nútení vykonať odpočty bodov, tak aj v tejto oblasti, aj keď nie v rovnakej miere. Začnime tým, že pozitívne hodnotíme ponuku funkcie živého rozhovoru. Musíme však dodať, že časy odozvy sa výrazne líšia, pričom niekedy trvá pomerne dlho, až kým servisný tím – aj keď veľmi priateľský a kompetentný – odpovie (najčastejšie v nemčine). V prípade naliehavých obáv odporúčame kontaktovať anglickú live chatovú podporu, nie nemeckú. Zákazníci Mobilebet majú navyše k dispozícii kontaktný formulár - odpoveď je poskytnutá jednoducho prostredníctvom e-mailovej správy. Veľa záležitostí tiež možno ľahko riešiť cez oblasť Otázok a odpovedí (FAQ), s ktorou sme mali len pozitívne skúsenosti. Do tejto kategórie patria otázky týkajúce sa registrácie, bonusových ponúk, platobných metód atď. Pri celkovom hodnotení služieb zákazníkom poskytnutých spoločnosťou Mobilebet udeľujeme 8/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – Mobilebet je súčasťou vysoko uznávaného Co-Gaming Limited

Vlastníctvom vysoko kvalitnej licencie EÚ z Malty, táto online stávková kancelária je prevádzkovaná spoločnosťou Co-Gaming Limited. Mobilebet je ich druhou značka po ComeOn, ktorá si tiež vydobyla dobrú povesť v odvetví stávkovania. Pokiaľ ide o stávkovú kanceláriu, nadobúdame pocit, že sa nemusíme báť o osobné údaje alebo nebezpečný transfer peňazí. Spomenutá licencia núti Mobilebet spĺňať vysoké štandardy. Okrem toho internetová stránka Mobilebet upozorňuje používateľov na zodpovedné hranie hazardných hier a súčasne presmeruje užívateľov s rizikom na webové stránky nezávislých organizácií. Celkovo je Mobilebet veľmi seriózna stávková kancelária, s ktorou sme v rámci nášho testu nemali žiadne nezrovnalosti. Z tohto dôvodu udeľujeme Mobilebet plný počet 10 bodov.

ZHRNUTIE – Mobilebet patrí k začiatočníkom, ale rýchlo sa rozvíja

V našej recenzii sa podarilo Mobilebet dosiahnuť veľmi slušný výsledok. Táto mladá stávková kancelária je schopná presvedčiť predovšetkým atraktívnym výberom stávkových produktov a skvelým výkonom v oblasti live stávok naživo. Okrem toho Mobilebet zaujme užívateľov plne funkčnou (mobilnou) stránkou, na ktorej je stávkovanie zábavou. Navyše, spoločnosť ponúka stávkový bonus pre nových zákazníkov „Vložte 10 € a stávkujte s 30 €“. Zaznamenali sme potrebu zlepšenia sa v súvislosti s možnosťami platieb, lebo sa domnievame, že poplatky od 2,5 do 5 % sú trochu prehnané. Čo sa týka zákazníckeho servisu – ten možno využiť formou live chatu. Celkovo sa domnievame, že ide o prvotriedny balík. V našom teste Mobilebet ukázal silné stránky, ktoré určite dôvodom na odporučenie zaregistrovať sa v tejto online stávkovej kancelárii.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies