Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Pinnacle

bez stávkového limitu stávkovanie

Stávkovať bez stávkového limitu! To sľubuje stávkový poskytovateľ Pinnacle. U Pinnacle sú výhercovia srdečne vítaní! Žiadna nálada na nervózne stávkové limity? Potom vám odporúčame stávkového poskytovateľa Pinnacle! Teraz u Pinnacle bez limitu stávkovať!

Stávkový poskytovateľ Pinnacle bol založený v roku 1998 a vo veľa bodoch sa vyzdvihuje od konkurencie. Pinnacle pracuje po vlastnom vyvíjacom poskytovateľskom modele to umožňuje marže pri vysokej hlasitosti.

Čo to znamená pre zákazníkov?
Lepšie kurzy ako u mnohej konkurencie - keď Pinnacle má najmenšie výherné marže všetkých poskytovateľov. Pinnacle sa stavia na veľký objem to znamená že to môže byť dosiahnuté jednoducho tým cez neobmedzovanie zákazníka. Pinnacle pracuje veľmi profesionálne a tiež internetová stránka ukazuje, že spoločnosť jasne sa chce ohraničiť od tradičných poskytovateľov. Celková webová prezentácia je založená na princípe "nového prístupu" a to hovorí jasne " my sme iní" . Zaujímavým robí Pinnacle preto všetkých a to na základe prvého dojmu nie je prekvapením, že zákaznícky servis je veľmi profesionálny, priateľský a predovšetkým rýchlo odpovedá na všetky otázky. Mobilná aplikácia patrí k ponuke od Pinnacle. Tak nepremeškáte vy na cestách žiadnu stávku. Hoci existuje bohatá ponuka na živé stávky, pridružené živé vysielania hľadáte ale márne, čo sťažuje celkový dojem. V sumári je to veľmi zaujímavý poskytovateľ, ktorý sa orientuje novým smerom a svojich zákazníkov v tom podporuje, čo ako každý stávkový priateľ vlastne tiež chce, vyhrať. Skvelé kurzy, dobrý zákaznícky servis a samozrejme stávkové limity. Záver: bezpodmienečne vyskúšať!

Podrobné hodnotenie pre Pinnacle:

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Ponuka live stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Pravidlá a všeobecné podmienky
 

Informácie o bonuse Pinnacle

Informácie o bonuse Pinnacle"
Detaily bonusu


Zobraziť bonus

Daň z výhry zo stávkovania Pinnacle

Daň z výhry zo stávkovania Pinnacle
Daň z výhry zo stávkovania Vypočítané podľa
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Fakty a zaujímavosti

Pinnacle Fakty a zaujímavosti
Skupina Pinnacle Sports Worldwide
Licencia Curacao
Pravidá a podmienky http://www.pinnaclesports.com/help/betting-rules
Webová stránka www.pinnaclesports.com
E-mail csd@pinnaclesports.com
Telefón nie je k dispozícii
Livechat k dispozícii
Jazyky EN, ZH, CHIN, FI, FR, GER, HE, IT, JA, KO, NOR, PL, PT, RU, ES, SE
Meny AUD, CAD, RMB, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, JPY, MXP, MYR, NOK, NZD, PLN, SEK, SGD, THB, TWD, USD
Výbery Bankový prevod, ClickandBuy, EntroPay Virtual Card, Instadebit, Ukash, Moneybookers, Neteller, Neteller (1-Pay) Webmoney
Vklady Bankový prevod, ClickandBuy, Kreditná karta, Delta-Debitkarten, Entro Pay Virtual Card, Instadebit, Maestro/Switch-Debitkarten, Moneta, Moneybookers, Neteller, Neteller (1-Pay), POLi, Przelewy24, Sofortüberweisung, Visa Electron, Webmoney
Kurzy US, EU
Športy futbal, ľadový hokej, bojové športy, baseball, americký futbal, basketbal, tenis, golf, kriket, zimné športy, box, hádzaná, snooker, stolný tenis, volejbal, vodné pólo

Highlighty a špeciálne funkcie

 • Mnoho druhov športov
 • Mnoho líg
 • Mnoho detailných stávok
 • Elektronické/virtuálne športy
 • Vysoká kurzová hladina
 • Priemerná výška futbalového kurzu
 • Kurzy dostupné v Porovnaní kurzov na STAVKOVANIEFORMAT
 • Vysoké kurzy pri live stávkach
 • Mnoho podrobných live stávok
 • Live Ticker pre mnoho líg
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis dostupný v live chate
 • Telefonický zákaznícky servis
 • E-mailový zákaznícky servis
 • Vklad cez Skrill
 • Vklad cez Neteller
 • Vklad cez paysafecard
 • Vklad kreditnou kartou
 • Vklad bankovým prevodom je dostupný
 • Podopruje vklad okamžitým prevodom
 • Výber cez Skrill
 • Výber cez Neteller
 • Výber kreditnou kartou
 • Výber cez bankový účet
 • Všetky kurzy dostupné v mobilnej aplikácii
 • Vklad možný taktiež prostredníctvom mobilnej aplikácie
 • Výbery

Aktuálna kurzová hladina pre Pinnacle z 24.07.2019

Kurzová hladina Pinnacle
Futbal Tenis Basketbal
97,20 % nedostupný nedostupný

Pinnacle - ten niečo iný stávkový bonus

Žiadne 50 alebo 100% na prvý vklad, tiež žiadne zdvojnásobené prvé stávky alebo jeden podobný stávkový kupón. Tiež a práve u bonusovej ponuky ide poskytovateľ Pinnacle svojou vlastnou cestou a snaží sa svojich zákazníkov pozývať na rozdiel od svojej konkurencie prostredníctvom kvót. S vlastným poskytovateľským modelom Pinnacle stelesňuje, môže tento stávkový poskytovateľ kurzy konkurencie často prekročiť a tvorí významnú pridanú hodnotu pre svojich zákazníkov. Aj ako náhrada nepoužitých vkladových bonusov sadá si pinnacle malinko stávkové limity. Víťazi sú vítaní! Tak kričí slogan od Pinnacle a tento svieti vždy ako skutočne, keby žil.

Pinnacle webová stránka

Pinnacles športy v porovnaní s konkurenciou nielen s mierne odlišným stávkovým bonusom, tiež dizajn a štruktúra webová stránka sa rozlišuje jasne od iných poskytovateľov. Vzhľadom k tomu, obvykle veľké percentné číslo bonusových ponúk tu chýbajú, koncentruje sa Pinnacle celkom na hlavnú stránku, že u Pinnacle víťazi vítaní sú a to nízkymi maržami a to veľkým stávkovým hlasom zredteľne viac platených ako u iných poskytovateľoch. Pinnacle inzeruje s najlepšími kurzmi, najvyššie limity a prístup, že víťazi privítajú. Tiež tu nenájdete tak často bohatú živú stávkovú ponuku na štartovacej stránke, ale iba sekciu stávkových noviniek. Preto nepremeškáte vy žiadne športové správy viacej, to je jedno či futbal, tenis alebo iný druh športu, s Pinnacle ste vždy informovaní. Ďalšie stávkové správy nájdete vy pod bodom v menu "stávkovacie artikle" aktuálne ponuky nájdete pod "športové stávky" v bode menu "ponuky", ak sa vzťahujú k vlastným prístupom od Pinnacle. Tiež stávkový tiket ukazuje v jednom plne inom obraze ako sme zvyknutí, pretože sa zdá, že pri výbere stávok a zadaním požadovanej stávky, priamo nad výberom nie je zoradené na webovej stránke vpravo hore. Čo tu chýba je jeden extra živé skóre servis a štatistiky. V sumári podčiarkuje pinnacle športy s touto webovou stránkou, alternatívny poskytovateľský koncept a ide nejak z rozmerov.

pinnacle website en

Pinnacle aplikácia

Pri Pinnaacle športe neexistuje žiadna aplikácia k stiahnutiu v obchode s aplikáciami, existuje len webová mobilná verzia webovej stránky. Tipujte jednoducho na www-pinnaclesports.com na vašom mobilnom zariadení vo webovom prehliadači, Pinnacles športová webová stránka pasuje automaticky na váš smartfón alebo tablet. K tomu viete vy mobilnú verziu od pinnacle priamo pod pinnaclesportscom/m získať. Tiež mobilne je možné používať pinnacle rovnaké prihlasovacie dáta ako na desktopovej verzii. Pinnacle aplikácia je veľmi rýchla a jednoducho obslužná. Dizajn leží silno na desktopovej verzii. Okrem toho Pinnacle tu presvedčí s neobyčajnýi a novými funkciami v porovnaní s inými stávkovými poskytovateľmi. Pinnacle chcel vám stávkovanie uľahčiť a stávkové podávanie urýchliť, preto existuje možnosť, lepšie kurzy automaticky akceptovať. Tak stávkujte ešte efektívnejšie. Samozrejme je tiež u Pinnacle kompletná stávková ponuka inkluzívne živé stávky na mobilnú aplikáciu k dispozícii. Vklady a výbery nie sú žiaden problém. Náš test s Wlan taktiež s 3G spojením neukázal žiadne chyby. Vzhľadom k tomu desktopová verzia nemá žiadne štatistiky a neexistuje žiaden vlastný servis pre živé skóre, nenájdete vy tieto funkcie tiež v mobilnej aplikácii. V sumári pre nás je to skutočne skvelá aplikácia, ktorú by ste mali vyskúšať.
Vhodné pre APPLE(IPHONE, IPAD, IPOD TOUCH) - ANDROID (MOBIL, TABLETS) -BLACKBERRY (BLACKBERRY, PLAYBOOK), INÉ (NOKIA, SONY ERICSSON, A INÉ)

pinnacle app en