Bonus od RoyRichie

Čas čitania: 3 min.

100% bonus do výšky 150 €

100% bonus do výšky 150 €, bonusový kód: RRSADRIATIC

Bonus od RoyRichie sa veľmi nelíši od ostatných 100 %-ných bonusových ponúk pre nových zákazníkov na trhu. Bonus sa udeľuje za minimálny vklad vo výške 10 € avšak maximálne do výšky 150 €. Predtým, ako budete môcť požiadať o vyplatenie výhier spojených s bonusovým programom, musíte splniť určité stávkové podmienky, ktoré sú viazané na ponuku spoločnosti RoyRichie. Podmienky zahŕňajú prestávkovanie súčtu vášho vkladu a bonusu celkom 10-krát na stávky cez internetovú stránku tejto stávkovej kancelárie. V nasledujúcej analýze nájdete podrobnejšie informácie o všetkých faktoroch súvisiacich s týmto uvítacím bonusom vrátane minimálnej požiadavky na vklad, časového obmedzenia na splnenie bonusových podmienok, ako aj minimálnych kurzov na pretočenie.

Hodnotenie bonusu
Roy Richie,
7 / 10 Body

Informácie o bonuse Roy Richie

Informácie o bonuse Roy Richie"
Detaily bonusu
100% bonus do výšky 150 €
na prvý vklad
Všetky detaily
  • Stávkový bonus: 100%
  • Maximálna výška bonusu: 150 €
  • Minimálny vklad: 10 €
  • Pretočenie (obrat): 10x hodnota vkladu + bonusu
  • Minimálny kurz: 1.60 na výber, celkový kurz 4.10 (a min. kurz 1.80 na 1. stávku)
  • Časové obmedzenie: 90 dní od prvého vkladu
  • Geografické obmedzenia: nemôžu sa uchádzať krajiny Arménsko, Albánsko, Lotyšsko, Kambodža, Island, Moldavsko, Čierna Hora, Macedónsko, Litva, Čile, Kirgizsko, Gruzínsko, Rusko, Taiwan
  • Bonusový kód: RRSADRIATIC
Bonus

Jednoducho vysvetlené: Ako funguje bonus od RoyRichie?

Aby ste mohli využiť túto bonusovú ponuku uvedenej stávkovej kancelárie, nesmiete mať v RoyRichie už existujúci zákaznícky účet. Musíte byť novým zákazníkom, a teda zaregistrovať sa a zadať bonusový kód RRSADRIATIC v sekcii označenej ako "Promo Code" v hornej časti pokladne pred vykonaním prvého minimálneho vkladu v hodnote 10 €. Akonáhle ste túto prvú platbu previedli, budete mať 90 dní na to, aby ste splnili všetky podmienky na stávkovanie požadované bonusovou ponukou pre nového zákazníka od spoločnosti RoyRichie. Tieto podmienky zahŕňajú požiadavky na pretočenie, minimálne kurzy, ako aj geografické obmedzenia. Uvedené podmienky vám podrobne popíšeme nižšie.

Výška stávkového bonusu v %

Bonus od RoyRichie je ako v prípade viacerých podobných bonusových ponúk vo výške 100 %, čo znamená v praxi, že vám táto stávková kancelária váš prvý vklad zdvojnásobí.

Maximálna možná výška bonusu

Maximálna suma, ktorú môžete získať vďaka bonusovej ponuke od RoyRichie, je 150 €. Ak chcete využiť maximálny bonus, váš prvotný vklad musí byť 150 €. Tak budete mať na stávkovanie spolu sumu 300 €.

Ako získať bonus od RoyRichie

1. Kliknite na uvedený odkaz a okamžite budete presmerovaný na webovú stránku tejto stávkovej kancelárie.
2. Vytvorte si nový stávkový účet a zadajte v sekcii „Promo Code“ bonusový kód RRSADRIATIC.
3. Na svoj účet vložte minimálne 10 € a stavte.
4. Splňte všetky bonusové podmienky.

Bonusové podmienky: Aké body bonusových podmienok RoyRichie by ste mali určite vedieť?

Táto zákaznícka ponuka pre nových užívateľov vyžaduje, aby ste splnili určité podmienky na prestávkovanie bonusu a vkladu, skôr než budete môcť požiadať o jeho vyplatenie. Po vložení minimálne 10 € na váš účet, musíte pokračovať a staviť čiastku vášho prvého vkladu 1-krát na stávky s kurzami 1.80 alebo vyšším. Čiže v praxi váš bonus vám bude automaticky pripísaný na Váš účet až vtedy, keď bude váš vklad pretočený raz (x1) s kurzom najmenej 1.80. Iba po tomto kroku vám bude pripísaný bonus. Avšak pred tým, ako môžete požiadať o vyplatenie, budete musieť splniť ďalšie podmienky: celkovo musíte staviť sumu svojho počiatočného vkladu a sumu bonusu 10-krát na kombinované stávky s minimálne tromi výbermi pomocou webovej stránky RoyRichie. Platí, že minimálny kurz je 1.60. Systémové stávky, predčasné vyplatenie, stávky na viacero výsledkov jednej udalosti, ako aj virtuálne stávky sú vylúčené z bonusu od RoyRichie. Táto stávková spoločnosť vám poskytne 90 dní na splnenie stávkových podmienok. Aby ste mohli v plnej miere využiť tento uvítací bonus a splniť všetky podmienky, ktoré sú potrebné, vytvorili sme podrobnú analýzu, ktorú uvádzame nižšie.


Minimálny vklad (buy-in)
Aby ste mohli využiť bonus od RoyRichie, musíte na svoj účet vložiť minimálne 10 €, čo znamená, že dostanete po splnení podmienky bonus navyše taktiež vo výške 10 €.

Minimálny obrat (pretočenie)
Ak chcete využiť bonus od RoyRichie, musíte staviť sumu svojho prvého vkladu na 1 stávku s kurzom 1.80 alebo vyšším na stránke tejto spoločnosti. Ak však chcete získať vyplatenie bonusu, ako aj všetky výhry, ktoré vygeneroval, musíte pretočiť sumu svojej prvej platby plus bonus celkom 10-krát na kvalifikované stávky.

Minimálne kurzy
Aby ste splnili požiadavky na klasický 100 %-ný bonus od RoyRichie, kurzy vo vašich stávkach musia nasledovné: Váš bonus vám bude automaticky pripísaný na Váš účet až vtedy, keď bude váš vklad pretočený raz (x1) s kurzom najmenej 1.80. Potom vaše kombinované stávky (akumulátory) s minimálne 3 výbermi (3-kombinácie) musíte prestávkovať s minimálnym kurzom 1.60 na výber (kombo), pričom celkový minimálny kurz musí byť aspoň 4.10.

Časové obmedzenia
Po prvom vklade máte 90 dní, aby ste splnili všetky bonusové podmienky. Ak tak neurobíte, nebudete mať nárok na uvedený bonusový program.

Platobné obmedzenia
Vzhľadom na možnosti platby sme nedokázali stanoviť žiadne obmedzenia. Iba funkcia skorého vyplatenia tiketu je vylúčená z bonusu od RoyRichie. Inými slovami, naše skúsenosti naznačujú, že budete môcť používať všetky platobné spôsoby, ktoré sú uvedené na webových stránkach tejto stávkovej kancelárie.

Geografické obmedzenia
O bonusovú ponuku sa nemôžu uchádzať tipéri z krajín: Arménsko, Albánsko, Lotyšsko, Kambodža, Island, Moldavsko, Čierna Hora, Macedónsko, Litva, Čile, Kirgizsko, Gruzínsko, Rusko, Taiwan

Naše hodnotenie bonusu od RoyRichie: Aké boli kľúčové faktory?

Tento uvítací bonus pre nových zákazníkov bonus od spoločnosti RoyRichie vám poskytuje 100 %-ný bonus na prvý vklad. Zatiaľ čo program pre nových zákazníkov ponúka atraktívny 100 % bonus, ak sa bližšie pozriete na stávkové podmienky, nie je to až také jednoduché a presvedčivé: V prvom rade vysoké požiadavky na pretočenie – 1-krát suma počiatočného vkladu a 10-krát súčet vášho vkladu a bonusu na špecifické stávky - mierne tlmí naše nadšenie. Požadované minimálne kurzy 1.80 na počiatočný vklad, 1.60 na vklad a bonus (kombi stávky celkovo min. 4.10) v porovnaní s podmienkami iných bonusových ponúk pre nových zákazníkov, ktoré sú v súčasnosti na trhu, sú priemerné. Jednou z výhod bonusu od RoyRichie je však časový limit 90 dní, ktorý máte k dispozícii na splnenie požiadaviek, čo vám dáva dosť času na starostlivé a zodpovedné stávkovanie.