sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Roy Richie Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 8 Min

150 € Bonus

100% bonus do výšky 150 €, bonusový kód: RRSADRIATIC

Táto recenzia je určená na prezentáciu našich skúseností so spoločnosťou Roy Richie pre zainteresovaných fanúšikov športových stávok, pričom naše hodnotenie sa rozdeľuje na 8 dôležitých podkategórií. V priebehu nášho porovnávania stávkových kancelárií sme bližšie pozreli nielen na zabehnuté stávkové kancelárie, ale skúmali sme aj na trhu relatívne nové stávkové kancelárie, ktorým sa podarilo na nás urobiť pozitívny dojem. Práve do tejto kategórie spadá aj ambiciózna stávková kancelária zameraná na šport - Roy Richie. Roy Richie sa môže spokojne pochváliť aj sám, pretože jeho silné stránky sú zjavné. Jeden z našich záverov: Najmä pokiaľ ide o live stávky naživo, táto stávková kancelária ponúka množstvo možností stávkovania a je schopná hrať hru s "veľkými chlapcami". Roy Richie - vedený firmou BTM Entertainment Group Ltd - od decembra 2016 má od Malty vysokokvalitnú licenciu EÚ. Preto tiež môže ponúkať svoj stávkový program aj zákazníkom Európskej únie. V roku 2018 prišla spoločnosť s kampaňou s lukratívnymi bonusovými ponukami, ktoré doslova katapultovali túto spoločnosť, ktorá bola dovtedy len ako tak spájaná primárne so svetom kasína. V našej podrobnej recenzii Roy Richie odhalíme fanúšikom športových stávok tie oblasti, ktoré budú obzvlášť obohacujúce, ak sa rozhodnú pokračovať a zaregistrovať sa.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Roy Richie,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
84 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Roy Richie

Informácie o bonuse Roy Richie"
Detaily bonusu
100% bonus do výšky 150 € + 100 € stávka zdarma
na prvý vklad
Bonusový kód: WETTFORMAT
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100%
 • Maximálna výška bonusu: 150 € + 100 € stávka zdarma
 • Minimálny vklad: 10 €
 • Pretočenie (obrat): 8x hodnota vkladu + bonusu (1x hodnota vkladu)
 • Minimálny kurz: v kombistávkach 1.60 na tip, celkový kurz 4.10 (a min. kurz 1.80 na 1 stávku)
 • Časové obmedzenie: 90 dní od prvého vkladu
 • Geografické obmedzenia: nemôžu sa uchádzať krajiny Arménsko, Albánsko, Lotyšsko, Kambodža, Island, Moldavsko, Čierna Hora, Macedónsko, Litva, Čile, Kirgizsko, Gruzínsko, Rusko, Taiwan
 • Časové obmedzenie stávky zdarma: 7 dní
 • Stávkové obmedzenia: systémové stávky, funkcia výplaty (cash back), stávky na jeden a ten istý výsledok, ako aj virtuálne stávky
 • Bonusový kód: WETTFORMAT
Zobraziť bonus

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Roy Richie presvedčí ako svojou šírkou tak aj hĺbkou stávkovej ponuky

Najprv by sme sa chceli sústrediť na naše všeobecné skúsenosti so stávkovými produktmi spoločnosti Roy Richie - inými slovami, kategóriu, ktorá je najdôležitejšia pre športových tipérov spolu s kurzami. Ako je to už zvykom pre on-line stávkové kancelárie, ktoré chcú preraziť na európsky trh, futbal je jasným číslom jedna v portfóliu stávok Roy Richie. Fanúšikovia stávok majú príležitosť podávať stávky na zápasy po celom svete - od Argentíny až po Nigériu a Cyprus. To znamená, že program tejto stávkovej spoločnosti nie je vybavený len najlepšími ligami. V najvyšších ligách dokonca Roy Richie v skutočnosti poskytuje väčšiu hĺbku ako väčšina iných stávkových kancelárií. Nie je žiadnym prekvapením ak vymenujeme viacero neznámych krajín, ako je napr. Izrael či Mexiko, ako aj množstvo mládežníckych líg. Príklad: v prípade nemeckého stávkového trhu: okrem najvyšších divízií, môžete tiež zvážiť stávkovanie na výber nižších divízií ako aj regionálnych líg. To isté platí aj pre Anglicko, Taliansko a pod. Vzhľadom na rôznorodosť stávkových možností sme mali s Roy Richie vynikajúce skúsenosti. V rámci našej recenzie sme sa nám okrem hĺbky páčila aj šírka ponuky, ktorú táto stávková kancelária ponúkla. Viac ako 100 stávkových trhov je spravidla k dispozícii na futbalový zápas, pričom pokryté sú prakticky všetky najdôležitejšie detailné stávky.

Okrem alfa samca, futbalu, ktorý sa teší najväčšiemu záujmu medzi športovými tipérmi, Roy Richie v skutočnosti nesie vo svojom portfóliu celkovo asi 30 rôznych športov, pričom tenis a basketbal sú obzvlášť dobre zastúpené a podobne ako futbal poskytujú fanúšikom obrovské množstvo turnajov, líg a súťaží. Dokonca aj okrajové športy, ktoré sú oveľa menej pod drobnohľadom médií, tu nachádzajú svoje miesto. Roy Richie ponúka napr. MMA (zmiešané bojové umenie,) speedway spolu s gaelskými športami. Tento skvelý výber stávok prekonáva pestrofarebná paleta stávok pre E-športy, ktoré sú na rozdiel od mnohých iných stávkových kancelárií dokonca zoradené podľa krajiny. Vzhľadom na skutočnosť, že Roy Richie je pomerne mladou stávkovou kanceláriou, zdôrazňujeme kvalitu ponuky stávok, ktorú prinášajú. Naše skúsenosti s Roy Richie v tomto smere: 18/20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – Naše skúsenosti s Roy Richie poukazujú na vysoké kurzové hladiny

V tejto testovanej kategórii sa podrobne pozrieme na stávkové kurzy, ktoré Roy Richie ponúka. V priebehu koncipovania našej recenzie sme si všimli, že táto mladá stávková kancelária - podobne ako všetci známi profesionáli na trhu stávkovania - mimoriadne ponúka najlepšie kurzy predovšetkým na športové udalosti, ktoré majú najväčší záujem médií. Koniec koncov, závisí od médií, na čo sa najviac stávkuje. Na základe našich skúseností sa domnievame, že Roy Richie robí všetko, čo je v jeho silách, aby mohol ponúknuť priemernú kurzovú hladinu vo výške 95 % pre najvyššie ligy a dôležité súťaže, čím si získava miesto v hornom pásme. V prípade športov a udalostí, o ktoré sa zriedka a ak vôbec zaujímajú médiách, a ktoré sú aj menej atraktívne pre tipérov, výplatná sadzba môže značne klesnúť. Bohužiaľ, nie je zriedkavé, že kurzová hladina dokonca klesne pod 90 %, čo je pre mnohých fanúšikov športových stávok nepríjemné. Z tohto dôvodu musíme túto na prvý pohľad ocenenú stávkovú kanceláriu pokarhať. Aj v oblasti live stávok naživo nás Roy Richie nedokázal presvedčiť - vidíme tam, teda potenciál na zlepšenie. Pokiaľ ide o čiastkové stávky, táto stávková kancelária ponúka úctyhodné kurzy. Celkovo výkon Roy Richie v tejto testovanej kategórii stačil na hodnotenie 16/20 bodov.

LIVE STÁVKY – Výber a vizuál presvedčia v našom teste Roy Richie

V súčasnosti stávková kancelária už nemôže prežiť na trhu, ak jej chýbajú funkcie live stávok a nespĺňajú vysoké očakávania. Zdá sa, že Roy Richie to vzal na vedomie a v našej recenzii zapôsobil veľmi kvalitným live stávkovým programom, ktorý je široko diverzifikovaný. Prirodzene, futbal zohráva najdôležitejšiu úlohu - aj počas týždňa, v mimosezóne, aj v dopoludňajších hodinách. Vždy nájdete veľa live stávok zameraných na futbal, a to v neposlednom rade aj preto, že sú zastúpené v live stávkach aj mnohé mládežnícke a amatérske ligy. Naše skúsenosti naznačujú, že Roy Richie sa neustále usiluje ponúknuť niečo okolo 100 zápasov naživo - množstvo, ktoré je vo vrchole futbalovej sezóny trochu vyššie. Roy Richie spravidla ponúka 20 až 95 podrobných stávok na zápas. Situácia je veľmi podobná aj pre ostatné športy zahrnuté v jeho programe.

Poukazujeme na úsilie, ktoré táto stávková kancelária urobila čo sa týka vizuálneho vzhľadu. Popri klasickom prehľade majú používatelia možnosť prejsť na tzv. "Súťažný pohľad", "Ázijský pohľad", ako aj "Živý prehľad". Toto má za cieľ ponúknuť všetkým športovým tipérom perfektné rozhranie a povzbudiť ich, aby trávili viac času v live centre. Najdôležitejšie informácie a štatistiky nájdete jedným kliknutím. Sme nútení vykonať niekoľko zrážok bodov v našom hodnotení kvôli kurzom, ktoré sú len priemerné. Domnievame sa, že v budúcnosti by sa mal v tomto smere Roy Richie zlepšiť, aby udržal krok s najlepšími. V našej recenzii udeľujeme 8/10 bodov.

STÁVKOVÝ BONUS – Exkluzívny bonus pre nových zákazníkov prináša pre Roy Richie dobré hodnotenie

V tejto kategórii nášho hodnotenia vám poskytneme fakty o exkluzívnom bonuse Roy Richie pre nových zákazníkov. Ide o bonus, ktorý nájdete len na Stavkovanieformat. Tento uvítací bonus je vlastne klasický vkladový 100 % bonus až do maximálnej sumy 150 €! Keďže sa vaša počiatočná platba zdvojnásobí, budete si môcť zabezpečiť stávkový rozpočet až do výšky 300 €. Na bonus si však môžete nárokovať aj vkladom len 10 €. Minimálne kurzy 1.80 sa nemajú za čo hanbiť - pre kombinované stávky s akumulovanou kurzovou sadzbou 4.10 to len znamená, že každý riadok na vašom stávkovom tikete bude musieť mať kurzy 1.60 alebo vyššie. Mali by ste venovať veľkú pozornosť bonusovám podmienkam, pretože tie majú ďaleko od nenáročných: 1x suma vášho prvého vkladu plus 10x bonusová suma (= váš vklad + bonusová suma). Pozitívom aspoň je, že vám Roy Richie dáva 90 dní, aby ste splnili všetky bonusové podmienky v plnej miere, čo je v porovnaní s ostatnými bonusovými ponukami nad priemerom (priemer je 30, 60 dní). V rámci nášho testovania táto bonusová ponuka presvedčila predovšetkým vďaka vysokému maximálnemu bonusu. Naše hodnotenie: 7/10 bodov.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Roy Richie obhajuje svoje meno nádherným dizajnom

Samozrejme, žiadna recenzia nie je recenziou bez dôkladného preskúmania užívateľskej prívetivosti webovej stránky a aplikácie stávkovej kancelárie. Roy Richie prichádza s mimoriadne moderným dizajnom, ktorý spolu s farebnou schémou tmavošedých a zlatých tónov dáva webstránke osobitne elegantný - ak nie kráľovský - dotyk. Internetový dizajn je v súlade s názvom "značky". Na základe toho sa takmer zdá, ako keby sa táto mladá stávková kancelária rozhodla pre dizajn, ktorý je v podstate inšpirovaný širokou škálou ďalších stávkových kancelári. Vo všeobecnosti nám formát napríklad trochu pripomína konkurenta Bethard. Prezentácia jednotlivých stávkových trhov pripomína Bwin. Môžete mať pocit, že ľudia zodpovední za dizajn Roy Richie sa pokúšali vybrať a vyzdvihnúť najlepšie komponenty a prvky zo všetkých strán. To znamená, že všeobecne funguje webová stránka bezchybne. Je vyspelá, ľahko sa v nej orientuje a je jasne štruktúrovaná. Vzhľadom na rozloženie, nie je toho veľa čo povedať: Rovnako ako u mnohých iných konkurentov na stávkovom trhu, hlavička slúži na prezentáciu hlavných kategórií, zatiaľ čo ľavý stĺpec obsahuje odkazy na rôzne podkategórie. Inými slovami, koncepcia klasického menu je veľmi intuitívna - a dokonca aj neskúsení užívatelia si na všetko veľmi rýchlo zvyknú.

Hlavné funkcie: V hornej časti ľavého stĺpca nájdete kategóriu "populárne", ktorá sa používa pre najvyhľadávanejšie a najpopulárnejšie športy, ligy a súťaže. Hneď pod touto funkciou vám vyhľadávacia funkcia uľahčí prehľadávanie stávok, ktoré vás zaujímajú. Máte tiež možnosť prehľadávať na základe ligy, ako aj jednotlivých hráčov či tímov. Nižšie si môžete prečítať dôležité informácie o pravidlách stávkovania. Ďalej je k dispozícii druh výsledkového centra, s ktorým sme mali veľmi dobré skúsenosti. Vždy stojí za to pozrieť sa aj na kategóriu "Roy Price Boost", kde nájdete zaujímavé stávky s lukratívnymi kurzami. Umiestňovanie stávok je jednoduché a live centrum, ako sme už spomenuli, uspokojilo každé vaše želanie. Náš test spoločnosti Roy Richie tiež ukázal, že optimalizovaná verzia pre mobilné zariadenia je plne funkčná - umožňuje používateľom umiestňovať svoje stávky kedykoľvek a kdekoľvek. Podobne môžete spravovať vklady a výbery, ako aj svoj účet na cestách a bez toho, aby ste museli riešiť nejaké problémy. Za užívateľská optimálnosť udeľujeme 9/10 bodov.

Webová stránka Roy Richie zapôsobila na moderným dizajnom a jasnou štruktúrou

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Užívatelia Roy Richie poukazujú na dobré skúsenosti

V tejto recenzii Roy Richie sa tiež pozrieme na možnosti vkladov a výberov finančných prostriedkov. Pokiaľ ide o spôsoby platby, ponúka táto stávková spoločnosť v celku slušný výber. O svoje vklady sa môžete postarať rôznymi spôsobmi: V prvom rade sme zaznamenali, že na stávkový účet môžete vložiť sumy vo výške 5 € alebo viac kreditnou alebo debetnou kartou (Visa, MasterCard, Maestro) bez poplatkov. Okrem klasických bankových prevodov (minimálny vklad 15 €) môžete svoje vklady uskutočňovať aj prostredníctvom online bankovníctva (Sofort, Trustly, giropay). V tomto prípade je minimálna suma 10 €. To isté platí aj pre elektronické peňaženky ako Skrill a Neteller. Roy Richie neúčtuje poplatky.

Pokiaľ ide o výplaty/výbery, zákazníci tejto stávkovej kancelárie majú tiež viacero možnosti. Platby sú možné debetnou alebo kreditnou kartou (minimálne 50 €), spolu s klasickými bankovými prevodmi (minimálne 100 €, 1-10 pracovných dní) a Skrill, Neteller (minimálne 20 €). Prevody na bankové účty prostredníctvom Trustly spravidla trvajú 1 až 3 pracovné dní na spracovanie. Aj v tomto prípade je minimálna suma 20 €. Roy Richie neúčtuje svojim zákazníkom žiadne ďalšie poplatky za výbery. Jeden menší nedostatok: V súčasnej dobe táto stávková kancelária neponúka PayPal. Naše celkové hodnotenie Roy Richie v tejto kategórii: 8 z 10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Výsledok nášho testu Roy Richie: spoľahlivá a kompetentná zákaznícka podpora

V tejto sekcii zdieľame s vami naše skúsenosti v súvislosti s podporou zákazníkov, ktorú ponúka Roy Richie. Užívatelia tejto ambicióznej stávkovej stránky majú niekoľko spôsobov, ako vyjadriť svoje želania, obavy, otázky alebo sťažnosti. Vo vašom prehliadači, ak sa pozriete na pravý dolný roh, nájdete malú šedú škatuľku s označením "kontaktujte nás". Budete presmerovaný na kontaktný formulár stávkovej kancelárie Richie Roy. Ide o preferovanú formu kontaktu Roya Richie. Okrem formulára môžu zákazníci využiť bezplatnú horúcu linku s anglickou predvoľbou (+35). Okrem toho môžete poslať e-mail na zákaznícku podporu na support@royrichie.com. Keďže ide o všeobecnú e-mailovú adresu, môže chvíľu trvať, kým dostanete odpoveď. Čo je veľmi inovatívne je fakt, že v priebehu nášho testu Roy Richie sme sa stretli s možnosťou kontaktovať zákaznícky servis prostredníctvom online hovoru. Celkovo sa zdá, že zákaznícka podpora ponúka veľmi špecializovanú a kompetentnú pomoc. V dôsledku toho sme pri hodnotení tejto kategórie udelili Roy Richie 8 z 10 možných bodov.

SERIÓZNOSŤ – Roy Richie je držiteľom licencie EÚ a spĺňa vysoké štandardy

Od samého začiatku sa Roy Richie môže tešiť z povesti dôveryhodného a seriózneho bookmakera - s vysoko rešpektovanou licenciou EÚ na prevádzkovanie činnosti v oblasti športových stávok z Malty. Táto licencia vyžaduje, aby stávková kancelária dodržiavala vysoké štandardy. Zahŕňa prísnu politiku ochrany osobných údajov, bezpečné spracovanie transakcií spolu so sprostredkovaním zodpovedných herných postupov a iniciatív na zabránenie závislosti od hazardných hier. Vďaka tomu všetkému, sa zákazníci môžu zaregistrovať s touto stávkovou kanceláriou s čistým svedomím. Z nášho pohľadu, teda udeľujeme Roy Richie plný počet 10 bodov v tejto kategórii.

ZHRNUTIE – Naša recenzia Roy Richie jasne hovorí, prečo je táto stávková spoločnosť na správnej ceste

Roy Richie dosahuje v našom teste veľmi úctyhodné skóre, na ktoré by sme mal byť hrdí. Pokiaľ ide o stávkové produkty, tento mladý bookmaker je už schopný držať krok s niektorými z najväčších mien na trhu stávok. Táto stávková kancelária prezentuje zaujímavú a variabilnú kombináciu ponuky - predovšetkým pre futbal, pričom ponúka tak množstvo stávkových príležitostí. Mnohé divízie nižšej úrovne, mládežnícke ligy a amatérske ligy sú začlenené medzi veľké mená futbalového sveta. Čo sa týka stávkových kurzov, táto mladá stávková kancelária prichádza s strednou hladinou kurzov. V našej recenzii sa Roy Richie pozitívne ukázal v sekcii "live stávok". Keď sa pozrieme na stávkové portfólio ako celok, ako aj na vizuálnu prezentáciu live centra, prakticky sa nemožno na čo sťažovať. Vďaka exkluzívnemu bonusu pre nových zákazníkov, ktorý majú k dispozícii len prostredníctvom Stavkovanieformat, môže byť suma prvej platby zdvojnásobená, pričom bonus je až do výšky 150 €! Ak sa zaregistrujete môžete o danú ponuku požiadať. Moderný dizajn, plne funkčné mobilná, či klasická webová stránka, transparentné a férové možnosti vkladov a výberov, spolu s kompetentným podporným tímom – zákazníckym servisom prinášajú komplexný balík. Množstvo pozitívnych používateľských skúseností zaručuje, že klientela tejto športovej stávkovej kancelárie bude neustále rásť.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies