sk

SynotTip Recenzia – Naše skúsenosti so stávkovou kanceláriou SynotTip a jej hodnotenie

Doba čítania: 6 Min

100 % až do výšky 5000 €

Bonus 100 % na váš prvý vklad do výšky 5000 € + 50 € stávka bez rizika

Stávková kancelária SynotTip je na slovenskom trhu dlhé roky. Od roku 2007 začala pôsobiť aj ako online stávková kancelária. SynotTip je držiteľom licencie udelenej Ministerstvom financií SR a patrí tak medzi legálne stávkové spoločnosti na Slovensku. Zameriava sa prevažne na kurzové stávky, ale okrem športových udalostí na stránke nájdeme aj stávky na udalosti spoločenské. Webová stránka SynotTipu je celá v slovenčine, rovnako ako aj zákaznícky servis. Pre novozaregistrovaných zákazníkov ponúka SynotTip vstupný bonus 100 % do výšky 5000 €, pričom navyše môžete využiť aj bezrizikovú stávku v hodnote 50 €. Ako nový užívateľ tak môžete využiť obe bonusové ponuky naraz. V tejto recenzii sme pre vás otestovali stávkovú kanceláriu SynotTip. Bližšie sme sa pozreli na kurzovú ponuku tejto stávkovej spoločnosti. Zamerali sme sa aj na live stávky, aplikáciu, a jednoduchosť použitia web stránky. Tiež sa môžete dočítať aké platobné metódy na vykonanie vkladov a výberov sú v SynotTipe dostupné. Stručne zhodnotíme aj bonusovú ponuku, či zákaznícky servis. Veríme, že naša recenzia je pre vaše stávkovanie prínosom a pomôže vám zefektívniť vaše stávky.

Obsah tejto stránky

 • Registrácia
 • Kurzové stávky
 • Live stávky
 • Bonus
 • Užívateľská optimálnosť
 • Aplikácia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Záver

Naša recenzia a naše skúsenosti s
SynotTip,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
82 / 100 Percentá

Informácie o bonuse SynotTip

Informácie o bonuse SynotTip"
Detaily bonusu
100 % do výšky 5000 €
na prvý vklad
Stávka bez rizika za 50 €
Všetky detaily
 • Stávkový bonus: 100 %
 • Maximálna výška bonusu: 5000 €
 • Pretočenie (obrat): 6x bonus
 • Minimálny kurz: 2.1, min. 3 stávkové príležitosti, každá príležitosť min. kurz 1.25
 • Časové obmedzenia: 90 dní na splnenie podmienok, 10 dní na vykonanie prvého vkladu od registrácie
 • Stávkové obmedzenia: povolené všetky stávky predzápasové, a teda prematch stávky, aj Live stávky, rozpisové stávky, ani tiket, na ktorom bol realizovaný cashout (predčasná výplata) sa do plnenia bonusových podmienok nezapočítavajú.
 • Geografické obmedzenia: platné na Slovensku
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 17 / 20
Stávkové kurzy 18 / 20
Live stávky 6 / 10
Bonus 9 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 6 / 10
Zákaznícky servis 8 / 10
Serióznosť 10 / 10

REGISTRÁCIA – ako sa rýchlo a ľahko zaregistrovať na stránkach SynotTipu?

Registrácia v spoločnosti SynotTip nie je vôbec zložitá. Stačí, aby ste jednoducho klikli na nami priložený link a presmerujeme vás na webovú stránku stávkovej kancelárie. V rámci registračného formulára musíte vyplniť niekoľko dôležitých údajov: prihlasovacie meno, heslo, e-mail, telefónne číslo. Následne musí spoločnosť overiť vaše telefónne číslo pomocou SMS. Kód ktorý vám bude zaslaný na mobil, zadáte na stránke SynotTipu, a ďalej pokračujete v registrácii. Potom vám bude zaslaný aktivačný email a kliknutím naň potvrdíte vašu e-mailovú adresu. Po vyplnení základných údajov je nutné doplniť aj vaše meno a priezvisko, číslo občianskeho preukazu a bankový účet. Taká to forma overovania slúži najmä kvôli overovaniu veku.

 • 1. Kliknite na náš link.
 • 2. Zaregistrujete sa na stránke SynotTip.
 • 3. Vyplňte nasledovné údaje: prihlasovacie meno, heslo, e-mailová adresa, telefónne číslo
 • 4. Overte vaše telefónne číslo. Zadajte kód zo SMS.
 • 5. Potvrďte vašu e-mailovú adresu kliknutím na zaslaný e-mail.
 • 6. Identifikujte sa občianskym preukazom, uveďte bankové konto.
Registrácia v SynotTip

KURZOVÉ STÁVKY – výber kurzov na známe i menej známe športy

Stávková kancelária SynotTip patrí medzi jedny z naj na slovenskom stávkovom trhu. Kurzy sú zobrazované formou európskych kurzov, na čo sme na Slovensku zvyknutí. So SynotTipom môžete uzatvárať jednoduché stávky (sólo stávky), akumulované stávky (AKU stávky), systémové stávky, či skupinové stávky (maxikombi). Na tiket môžete umiestniť maximálne 50 udalostí. Výška minimálnej stávky je 0,5 €, čo je pomerne nízka suma. Staviť môžete na rôzne športy. Nesmie chýbať klasika ako futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná, či volejbal. Z menej známych športov si môžete vybrať z ponuky: baseball, bandy, florbal, kriket, rugby, snooker, či vodné pólo, motošporty. Výber športov však nie je až taký rozsiahly ako pri iných stávkových kanceláriách. SynotTip má v ponuke aj spoločenské stávky, spomenieme napr. stávky na parlamentné voľby, prezidentské voľby, či dokonca voľby Miss a pod. Na stránke nájdeme štandardné 1X2 stávky, ale taktiež aj stávku bez remízy. V kurzovej ponuke zväčša absentuje ponuka ázijských hendikepových stávok. Špecifikom SynotTipu je tzv. duel, v ktorom hráč tipuje výsledky fiktívnych zápasov, pričom sa porovnáva počet gólov zo skutočných zápasov. V SynotTipe je dostupná aj funkcia cash out, teda predčasné vyplatenie tiketu. Cash out je k dispozícii pri predzápasových ale aj live stávkach, ako v desktopovej verzii, tak aj v mobile. Stávkari môžu využiť aj maxikombi, tzv. rozpisové stávky. Pri tomto tipe stávok môžete staviť už s 0,01 €. V tejto testovanej kategórii strhávame body najmä za v mnohých prípadoch chýbajúci ázijský hendikep. Udeľujeme 17/20 bodov.

Kurzy SynotTip SK Kurzová ponuka pre futbal na SynotTip

LIVE STÁVKY – moderná sekcia Live stávok, chýba live stream

Live stávky sú na webe SynotTipu dostupné. Sekcia live stávok je prehľadná a je riešená moderne, dynamicky a štruktúrovane. V čase koncipovania recenzie a testovania live stávkovania SynotTipu však chýba live stream, ako aj live stream v mobile, čo je veľkým mínusom. Live stream je dostupný len pre e-športy. Taktiež chýba funkcia rýchlostávky, tzv. stávky na jedno kliknutie. Dostupný však je multiview pri live stávkach, ktorý je vhodne riešený. Zobrazených môžete mať niekoľko udalostí vedľa seba, najviac však 3. V rámci live stávok môžete tipovať na futbal, hokej, tenis, basketbal, volejbal, snooker, či rôzne e-športy. V tejto kategórii strhávame značný počet bodov za absenciu živých prenosov a funkcie rýchlostávky. Pozitívne hodnotíme prehľadný multiview a moderne riešenú sekciu live stávok. Udeľujeme v tejto kategórii 6/10 bodov.

Live stávky SynotTip SK Prehľadná sekcia live stávok

STÁVKOVÝ BONUS – vstupný bonus do výšky 5000 € a stávka bez rizika

SynotTip ponúka pre novoregistrovaných hráčov uvítací vstupný bonus. Ide o 100 % na váš prvý vklad až do výšky 5000 €. Keď chcete premeniť bonus na peniaze musíte splniť niekoľko bonusových podmienok. Stávky, ktoré spĺňajú bonusové podmienky musia mať minimálny kurz 2.1, a minimálne 3 stávkové príležitosti, pričom každá musí mať min. kurz 1.25. Minimálne kurzy sú štandardné. Pre uvoľnenie bonusu musíte jeho výšku pretočiť 6x. Pretáčate len sumu bonusu. V porovnaní s konkurenciou je podmienka pretočenia značne benevolentnejšia. Na splnenie podmienok máte 90 dní, čo je dostatok času. Musíte si len dávať pozor na to, že cash out stávky, ako ani rozpisové stávky sa vám do podmienok pretočenia nebudú započítavať. Inak môžete stávkovať na všetky predzápasové ako aj live stávky. SynotTip ponúka ešte aj stávku bez rizika za 50 €. Výhodou v porovnaní s konkurenciou je, že si nemusíte vybrať len z jednej bonusovej ponuky, ale môže sa uchádzať o obe. Viac o podmienkach bonusov od SynotTipu sa dozviete na stránke SynotTip vstupný bonus 100 % až do výšky 5000 €. Tento bonus hodnotíme pozitívne a v tejto kategórii udeľujeme 9/10 bodov.

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – rýchla orientácia, prehľadná stránka

Webová stránka stávkovej kancelárie SynotTip je ladená v tmavých farebných odtieňoch – tmavošedej v kontraste s oranžovou. Navigačný panel je riešený štandardne a obsahuje záložky ako: Kurzové stávky, Live, Casino, Virtuálne hry, Promo akcie, Benefit klub a Challenge. Pod hlavným navigačným panelom v záložke Kurzové stávky sa nachádza podpanel obsahujúci záložky: Herný plán, Pomoc, Výsledky, Štatistiky, Zoznam pobočiek. Na ľavej strane v sekcii kurzových stávok nájdete ponuku športov. Prioritne sa zobrazuje prvý: futbal, hokej, tenis, basketbal, hádzaná, volejbal. Následne sú športy zoradené v abecednom poradí A-Z. Stávkový tiket sa nachádza vpravo hore. Jednoduchým kliknutím na kurz pridáte zápas na váš tiket. Čo je veľmi praktické a sme na to zvyknutí zo zahraničných stávkových kancelárií je ikonka chatu umiestnená v pravom dolnom rohu. Získate tak rýchly prístup ku kontaktu so zákazníckym servisom SynotTipu. V rámci užívateľskej optimálnosti pozitívne hodnotíme pre používateľa jednouchú a rýchlu orientáciu v sekcii live stávok. V tejto hodnotenej kategórii udeľujeme v recenzii SynotTipu 8/10 bodov.

Prehľadnosť webovej stránky SynotTip SK Webová stránka stávkovej kancelárie SynotTip. Hlavný navigačný panel, výber športov a váš tiket.

APLIKÁCIA A MOBILNÁ VERZIA – dostupná mobilná verzia, ale aj aplikácia pre Android a iOS

SynotTip poskytuje užívateľom mobilných telefónov s operačným systémom Android a iOS aplikáciu na stiahnutie zdarma. Aplikácia prináša kompletnú stávkovú ponuku ako v prípade desktopovej verzie. Vďaka aplikácii však možno stávkovať naživo odvšadiaľ. Pre inštaláciu aplikácie je nutné mať vo vašom mobilnom zariadení povolenú inštaláciu aplikácii z neznámych zdrojov. Aplikácia je prehľadná a jednoducho riešená. V prípade, že nevlastníte mobilné zariadenie s Androidom, alebo iOS (iPhone), k dispozícii je aj mobilná verzia webovej stránky: m.synottip.sk. Má však jeden veľký háčik. Cez rýchly prístup nie je možné zobraziť odvodené stávky pre už konkrétne udalosti. Aplikáciu a mobilnú verziu SynotTipu aj napriek tomu hodnotíme pozitívne a udeľujeme v tejto kategórii 8/10.

Aplikácia SynotTip SK SynotTip má k dispozícii mobilnú aplikáciu na stiahnutie.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – k dispozícii len e-platby, platby kartou a bankové prevody

SynotTip nie je v prípade možností vkladu transparentný ako jeho konkurencia. Informácie o dostupných platobných metódach sa môžete dozvedieť až po vytvorení registrácie, čo vnímame ako trochu netransparentné. Peniaze môžete vložiť na váš stávkový účet prostredníctvom e-platieb: SporoPay (Slovenská sporiteľňa), OTP Banka (OTPay), Platba ONLINE (Poštová banka), UniCredit Bank (UniPlatba). Na okamžité pripísanie finančných prostriedkov na stávkový účet môžete okrem e-platieb využiť aj platobné karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Zvoliť si na vklady môžete aj klasický bankový prevod. Ten však nie je okamžitý, ale musíte počítať s 1 – 3 pracovnými dňami na pripísanie platby. Minimálny vklad je pri všetkých druhoch vkladov 1 €. Podobne ako konkurenčné stávkové kancelárie, tak aj SynotTip operuje s pobočkami, a poskytuje možnosť vkladu a výberu finančných prostriedkov na pobočke. Minimálny vklad, ale aj výber na pobočke je 1 €. Výber vašich finančných prostriedkov je značne limitovaný. Okrem spomínaného okamžitého výberu na pobočke si peniaze môžete vybrať len prostredníctvom bankového prevodu. Ten je však zdĺhavý – trvá 2 – 5 pracovných dní. Prevod je uskutočnený na bankový účet, ktorý ste uviedli pri registrácii. Ak ste vlastníkom Benefit karty, peniaze si môžete vybrať aj prostredníctvom terminálov. V tejto hodnotenej kategórii nám chýba možnosť platby prostredníctvom elektronických peňaženiek, ako je Skrill či Neteller. Tak isto chýba paysafecard, či vo svete obľúbený PayPal. Práve preto musíme stiahnuť v tejto kategórii body. Udeľujeme 6/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – kontakt telefónneho čísla, e-mailu a live chatu

Spoločnosť SynotTip môžu zákazníci kontaktovať niekoľkými spôsobmi. K dispozícii je e-mailový kontakt, telefónne číslo a live chat. Vaše otázky a dotazy môžete posielať na adresu: synottip@synottip.sk. Operátori SynotTipu sú vám na telefónnom čísle: 0800 198 198 k dispozícii od 8:00 do 24:00. K dispozícii nie je kontaktný formulár, ale ten je v prípade zverejnenia e-mailovej adresy prakticky možno povedať zbytočný. SynotTip má zavedený aj live chat. Prístup k live chatu je jednoduchý. Ikonka je umiestnená na viditeľnom mieste. Na využitie live chatu nemusíte byť zaregistrovaný. Zákaznícky servis je v slovenčine. V tejto kategórii teda udeľujeme 8/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – SynotTip je legálnou stávkovou kanceláriou na Slovensku

V prípade stávkovej kancelárie SynotTip sa nemáte čoho báť. SynotTip je súčasťou medzinárodného holdingu SYNOT, ktorý je na trhu od roku 1991. Na Slovensku ponúka svoje služby od roku 2011. Spoločnosť ako taká je však online od roku 2009. SynotTip je držiteľom slovenskej stávkovej licencie udelenej Ministerstvom financií Slovenskej republiky, takže ide o legálnu stávkovú spoločnosť na slovenskom trhu. Túto stávkovú kanceláriu odporúčame a jej serióznosť hodnotíme 10/10.

ZHRNUTIE – SynotTip na slovenskom trhu patrí medzi naj stávkové kancelárie

Stávková kancelária SynotTip patrí medzi tie najlepšie na slovenskom stávkovom trhu. Spoločnosť je známa avšak prevažne vďaka kasínu. V kurzovom stávkovaní ponúka pre nových zákazníkov zaujímavý vstupný bonus. Ide o 100 % bonus až do výšky 5000 €. SynotTip je jedna z mála spoločností, v ktorej sa môžete uchádzať o 2 bonusy naraz. K dispozícii máte aj stávku bez rizika v hodnote 50 €. Výhodou bonusu od SynotTipu je, že vstupný bonus nie je nutné prestávkovať až toľkokrát ako u konkurencie. Chýba bonus bez nutnosti vkladu, avšak stávka bez rizika sa snaží ako tak zaplátať diery v tomto smere. V SynotTipe si môžete staviť na známe ale aj menej známe športy. Stávková kancelária tiež zaviedla funkciu cash out, čo je veľkým plusom. Chýbajú však vo svete stávkovania obľúbené ázijské hendikepové stávky. Tiež sa stretávame s vyššou maržou. SynotTip disponuje prehľadnou aplikáciou a mobilnou verziou. Sekcia live stávok je veľmi dobre riešená, avšak veľkým mínusom je chýbajúci live stream. Vklady a výbery v stávkovej spoločnosti sú síce bez poplatku, avšak chýbajú známe platobné metódy ako elektronické peňaženky, PayPal, či paysafecard. Dostupné platobné metódy sú však bez problémov a bez dlhej čakacej doby. Tiež nám v SynotTipe chýba funkcia rýchlostávky, s ktorou sme sa stretli u konkurencie. Pozitívne hodnotíme live chat, a umiestnenie ikonky live chatu na viditeľnom mieste, čím je live chat rýchlo a ľahko dostupný. Táto stávková kancelária určite má čo zlepšovať, avšak aj napriek malým nedostatkom ju hodnotíme pozitívne a odporúčame ju pre uzatváranie vašich športových stávok.

Výhody a nevýhody SynotTip SK
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies