sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

Unibet Recenzia – Naše skúsenosti

Doba čítania: 7 Min

Bezriziková stávka do výšky 25 €

V prípade prehry vašej prvej stávky vám Unibet vráti vašu stávku do výšky 25 €.

V sekcii testovanie stávkových kancelárii nájdete aj našu recenziu Unibet. Chceli by sme vám predstaviť niektoré základné informácie o tejto stávkovej kancelárii. Spoločnosť Unibet už niekoľko rokov vlastní licenciu od spoločnosti Malta Gaming Authority (MGA), ktorá je na stávkovom trhu bežnou vecou. Okrem toho je spoločnosť uvedená na švédskej burze cenných papierov, ale centrála spoločnosti nájdeme na Malte. Ďalšie pobočky sa nachádzajú v Austrálii, Belgicku, Dánsku, Estónsku, Francúzsku, Gibraltári, Taliansku a Veľkej Británii. Navyše náš test Unibet ukázal, že táto stávková kancelária je aktívna v odvetví športových stávok od roku 1997, a preto by mala patriť k priekopníkom v tomto priemysle. Či tento fakt má aj pozitívny vplyv na príslušné hodnotenia Unibetu v rôznych kategóriách, objasníme nižšie. Náš prieskum Unibetu sa zaoberá starými osvedčenými kategóriami. Poskytujeme rozsiahle informácie o kurzoch, stávkovej ponuke, live stávkach a oveľa viac.

Obsah tejto stránky

 • Ponuka stávok
 • Kurzy
 • Live stávky
 • Bonus
 • Jednoduchosť použitia
 • Možnosti platby
 • Zákaznícky servis
 • Serióznosť
 • Zhrnutie

Naša recenzia a naše skúsenosti s
Unibet,
vypracoval: STAVKOVANIEFORMAT, recenzie
81 / 100 Percentá

Informácie o bonuse Unibet

Informácie o bonuse Unibet"
Detaily bonusu
Bezriziková stávka do výšky 25 €
Bezriziková stávka
Všetky detaily
 • Stávka zdarma: stavte na Pre-match (tzv. hry/zápasy, kt. ešte nezačali) alebo Live (tzv. začaté hry/zápasy) min. 1 € alebo viac, ak prehráte dostanete 100 % späť do výšky 25 €
 • Maximálna refundácia stávky zdarma: 25 €
 • Minimálny vklad: 1 €
 • Pretočenie (obrat): 5x hodnota bonusu
 • Stávkové obmedzenia: kombinované stávky sa nezapočítavajú do pretočenia
 • Minimálny kurz: 1.40
 • Časové obmedzenie: 30 dní
Zobraziť bonus
Kritérium Hodnotenie
Stávková ponuka 18 / 20
Stávkové kurzy 16 / 20
Live stávky 8 / 10
Bonus 8 / 10
Jednoduchosť použitia 8 / 10
Možnosti platby 6 / 10
Zákaznícky servis 7 / 10
Serióznosť 10 / 10

STÁVKOVÉ PRODUKTY – Ponuka stávok - Unibet test poukazuje na rôznorodý repertoár

Náš prieskum stávkových možností Unibet bol viac než produktívny. V stávkovej ponuke tejto stávkovej kancelárie so škandinávskymi koreňmi je v súčasnosti k dispozícii 29 individuálnych športov, ktoré ďalej definujeme. V okruhu "Zimné športy, napríklad, je skombinovaných niekoľko rôznych divízií, takže môžeme hovoriť bez akýchkoľvek výčitiek o viac ako 30 športoch, ktoré sme zaznamenali v našej recenzii Unibet. Severské európske korene testovaná stávková kancelária nepoprie, a to sa prejavuje aj pokiaľ ide o ponuku stávok, kde nájdeme tiež napr. fínsku baseballovú odnož Boboll. Unibet ponúka aj menej populárne športy ako šach či dokonca surfovanie. Samozrejme, základ v Unibet je tvorený "veľkými hráčmi" ako futbal, tenis, basketbal či ľadový hokej. Počas nášho testovania kvôli Majstrovstvám sveta a pozastaveniu ligovej súťaže bolo dostupných takmer 18 000 stávok na futbalové zápasy. Pokiaľ ide o ligovú rozmanitosť, náš test Unibet našiel takmer všetko, po čom futbalové srdce túži.

V Anglicku bolo v ponuke 5 divízií, príp. v ďalších hlavných krajinách ponúka Unibet aspoň dve najvyššie ligy. Jedinečné boli v našej recenzii Unibet, pokiaľ ide o ponuku stávok, ligy z Taipei-u, austrálske a brazílske mládežnícke ligy, ako aj rozsiahly repertoár v škandinávskom regióne. Okrem toho sa stávková kancelária stále viac a viac zaujíma o populárne elektronické športy, ponúka tiež sociálne stávky - primárne v oblasti zábavy a politiky. Vyznačuje sa veľkým počtom stávkových trhov na zápas. V našom prehľade Unibet sme sa pozreli na zápasy Majstrovstiev sveta vo futbale v roku 2018 a našli sme viac ako 500 stávkových trhov pre jednu udalosť. Celkovo sme v tejto testovanej kategórii Unibet udelili 18 z 20 bodov.

STÁVKOVÉ KURZY – Unibet má relatívne konštantné kurzy s niekoľkými poklesmi

Najdôležitejšou kategóriou okrem stávkovej ponuky je v našej recenzii Unibet tiež kategória ponúkaných stávkových kurzov, ktorú popisujeme nižšie. Postupujeme nasledovne: Na jednej strane preskúmame Unibet, pokiaľ ide o kurzy na vrcholových podujatiach, na strane druhej sa pozrieme na kurzové hladiny v normálnych ligách a aj vo vybraných športoch. V čase blížiacich sa MS 2018 v futbale sme sme dokázali vo väčšine prípadov zaznamenať kurzovú hladinu vo výške viac ako 97 %, čo je absolútne najvyššia top hodnota. Niektoré zápasy však trochu klesli a ponúkli kurzovú hladinu iba o čosi vyššiu ako 95 %. V našej recenzii Unibet v hlavných ligách v Nemecku a Anglicku boli bežné kurzové hladiny vo výške viac ako 95 % alebo len čosi viac ako 94 %. Teda trochu kurzy klesajú, najmä ak berieme do úvahy fakt dlhoročnej tradície stávkovej kancelárie na stávkovom trhu a porovnáme kurzy s najlepšími v tejto oblasti.

Mali sme však pozitívne skúsenosti s Unibet a kurzmi na favoritov. Ak dávate prednosť takýmto druhom stávok, rozhodne stojí za návštevu webovej stránky tohto Škandinávca. Podarilo sa nám zaznamenať dobrú nádielku stávkových kurzov v tenise, kde sú rozdiely medzi jednotlivými zápasmi len okolo 1-2 %. Okrem toho uvádzame v našej recenzii Unibet o nasledujúce zistenie: Čím viac je šport nepopulárny, tým nižšie sú aj kurzy. Príklad: Okrem hodnôt, ktoré sme už uviedli, sme tiež skúmali hodnoty v baseballe. Tie boli len niečo okolo 92 %. Na základe týchto nestabilností a menších výkyvov sme v tejto časti testu Unibet boli nútení odpočítať bod, a preto udeľujeme 16 z 20 bodov.

Jasná a prehľadná štruktúra webovej stránky Unibet

LIVE STÁVKY – Služba živého vysielania (live stream) zatieňuje solídnu ponuku

V priebehu našej recenzie by sme sa chceli podeliť o našu skúsenosť s Unibet v oblasti live stávok naživo. Je pravdou, že stávková kancelária chce ponúknuť svojim zákazníkom príjemné zážitky zo stávkovania. Dizajn v živom live centre je skromný a jednoduchý a spravil na nás pozitívny dojem, ale stretli sme sa však tiež s nevýhodou: informácie o zápasoch - "ticker" - sú veľmi slabé. Unibet tiež neposkytuje štatistické live centrum, ale poskytuje aspoň živé prenosy (live streamy) vybraných zápasov (ale len pre registrovaných a prihlásených užívateľov). To ale nemožno považovať za samozrejmosť, čo by, samozrejme, by to viedlo k pozitívnemu hodnoteniu.

Neprítomnosť štatistického centra je však negatívnym aspektom. Okrem toho vám nemôžeme popísať ani žiadne skúsenosti so živým kalendárom, ktorý by uľahčil navigáciu v oblasti stávkovania a výber zápasov. Pokiaľ ide o stávkové trhy, Unibet v našom testovaní obstál dobré. Na zápasy v live centre bolo ponúknutých 40 a viac stávkových trhov. Okrem toho, v čase našej recenzie Unibet v sekcii stávok naživo bola uvedená asi jedna štvrtina všetkých ponúkaných športov, pričom na čele boli futbal a tenis, ale aj kriket, netball či volejbal. Dôležité: podľa nášho testu Unibet ponúka funkciu cash-out (vyplatenia). Celkovo v tomto smere stávkovej kancelárii Unibet mierne odpočítame body - 8/10 bodov.

Bonus od Unibet v podobe 25 € stávky zdarma

STÁVKOVÝ BONUS – Unibet ponúka bezrizikovú stávku pre nových zákazníkov

Podobne ako aj pri iných stávkových kanceláriách, aj v prípade recenzie Unibet sme sa pozreli na stávkový bonus, ktorý táto kancelária prináša pre nových zákazníkov. Bonus od Unibet je uvítacou ponukou pre nových zákazníkov. Inými slovami, musíte sa najprv zaregistrovať na webovej stránke tejto stávkovej kancelárie. Po úspešnej registrácii musíte staviť na Pre-match (tzv. hry/zápasy, kt. ešte nezačali) alebo Live (tzv. začaté hry/zápasy) minimálne 1 € alebo viac. Ak prehráte vašu stávku, dostanete 100 % vašej stávky späť (avšak len do výšky 25 €). Bonus od Unibet je formou bezrizikovej stávky. To znamená, že ak vyhráte, tak sa môžete tešiť. Ak však vašu prvú stávku prehráte nemusíte mať hlavu v smútku. Unibet vám formou bonusu vráti váš vklad do výšky 25 € a môžete stávkovať ďalej. S touto sumou sa však viažu určité podmienky. Získavate 30 dní na ich splanenie. Inak si nemôžete nárokovať na výplatu bonusu, príp. výhier, ktoré sa s ním viažu. Sumu musíte pretočiť 5-krát s minimálnymi kurzami 1.40. Viac informácií o tejto bonusovej ponuke nájdete v našom samostatnom článku v bonusovej rubrike. V hodnotení spoločnosti Unibet dávame za túto bonusovú ponuku 8 z 10 bodov.

Informácie o bonuse Unibet

Informácie o bonuse Unibet"
Detaily bonusu
Bezriziková stávka do výšky 25 €
Bezriziková stávka
Všetky detaily
 • Stávka zdarma: stavte na Pre-match (tzv. hry/zápasy, kt. ešte nezačali) alebo Live (tzv. začaté hry/zápasy) min. 1 € alebo viac, ak prehráte dostanete 100 % späť do výšky 25 €
 • Maximálna refundácia stávky zdarma: 25 €
 • Minimálny vklad: 1 €
 • Pretočenie (obrat): 5x hodnota bonusu
 • Stávkové obmedzenia: kombinované stávky sa nezapočítavajú do pretočenia
 • Minimálny kurz: 1.40
 • Časové obmedzenie: 30 dní
Zobraziť bonus

JEDNODUCHOSŤ POUŽITIA (užívateľská optimálnosť) – Test Unibet poukazuje na konzervatívny dizajn, jasnosť a prehľadnosť

Pokiaľ ide o užívateľskú optimálnosť, v našej recenzii Unibet sme sa sústredili iba na oblasť športových stávok. Podobne ako mnohí ďalší konkurenti, Škandinávci majú jednoduchý a skromný dizajn. Farebná kombinácia čiernej, bielej a zelenej poskytuje dobrý kontrast. Webová stránka pôsobí pozitívnym dojmom. Jednotlivé sekcie sú zrozumiteľne od seba oddelené, čo dáva stránke určitú štruktúru. Okrem registračnej formulky, v hlavičke sú umiestnené kategórie športové stávky, kasíno, live kasíno a poker. Tie sú následne rozdelené na jednotlivé podkategórie. Na ľavom okraji nájdete jednotlivé športy v abecednom poradí. Ide o ďalšie kritérium, ktoré umožňuje jednoduché navigovanie na stránke Unibet. V strede obrazovky je malá časť Live centrum, ktoré navyše zdôrazňuje športové podujatia. Celkovo sa webová stránka stávkovej kancelárie v našom Unibet teste nezdala byť preplnená, ale je transparentná a jasná.

Malá subjektívna kritika: Pokiaľ ide o modernosť, nemáme príliš dobré skúsenosti s Unibet. Konkurencia spoznala skôr, že čas beží a doba sa mení. Na druhej strane sme však zaznamenali, mimoriadne krátke časy načítania, ktoré sme, samozrejme, boli aj v prípade mobilnej verzie, čo je potrebné zdôrazniť ako pozitívum. Spoločnosť Unibet podľa našich skúseností ponúka svojim zákazníkom 3 aplikácie, z ktorých všetky sú najnovšie. Unibet tiež ponúka svoje štatistické centrum v oblasti futbalu a tenisu. Všeobecne platí, že všetky športové stávky a live stávky sú k dispozícii prostredníctvom mobilného zobrazenia alebo aplikácie, takže neexistujú žiadne limity. V súlade s tým udeľujeme z hľadiska použiteľnosti Unibet 8 z 10 bodov.

MOŽNOSTI PLATBY (vkladu a výberu) – Unibet – skúpy na voľne dostupné informácie

V tejto kategórii má Unibet veľké medzery a vidíme priestor na zlepšenie. Na základe našich skúseností sme nezaznamenali veľa transparentnosti a jasnosti. Unibet propaguje "bezpečné platobné metódy" a uvádza niekoľko príkladov možných spôsobov transakcií, ale je veľmi ťažké nájsť ďalšie informácie. Na pravej strane webovej stránky nájdete pomocné centrum v hornej časti, ale nie je veľmi jasne štruktúrované. Musíte dlho hľadať informácie o možných platobných metódach a tieto informácie nie sú nijako bohaté. Vklad je v každom prípade možný pomocou služby PayPal, kreditnou kartou alebo online bankovníctvom. Okrem bonusovej ponuky je možné bežne platiť aj prostredníctvom Skrill alebo Paysafe-Card.

Upozornenie: poplatky môžu byť až do výšky 2,5 % - tieto informácie nie sú zaznamenané ani v obchodných podmienkach, a ani v sekcii pomoci (help). To je opäť skutočnosť, ktorá vedie k negatívnym skúsenostiam s Unibet v našom testovaní. Poplatky sa môžu vyskytnúť aj v prípade vkladov elektronickej peňaženky. Pokiaľ ide o výbery, v našich testoch Unibet sme odhalili žiadne poplatky. Na internetovej stránke stávková kancelária upozorňuje, že výplata môže trvať od jedného do piatich pracovných dní v závislosti od spôsobu platby. Stávková kancelária Unibet nebol v tejto kategórii našej recenzie veľmi presvedčivá a získava 6/10 bodov.

ZÁKAZNÍCKY SERVIS A PODPORA – Nedostupný telefonický kontakt

Náš test Unibet ukázal, že stávková kancelária sa zdá byť Sparťanom, pokiaľ ide o možnosti kontaktovať ich. Nie je k dispozícii žiadna horúca linka. Komunita, v ktorej môžu používatelia zdieľať svoje skúsenosti a otázky je na webovej stránke len v anglickom jazyku. Stávková kancelária poskytuje podporu prostredníctvom živého rozhovoru a e-mailu, hoci táto možnosť kontaktu sa nachádza iba v centre pomoci. Bookmaker je vybavený sociálnymi médiami, napríklad Facebookom alebo Twitterom, a ponúka rozsiahlu - ale trochu mätúcu - oblasť FAQ (často kladených otázok). Odpovede prostredníctvom e-mailu môžu podľa webovej stránky trvať až osem hodín - čo negatívne ovplyvňuje naše hodnotenie Unibet. V tejto kategórii udeľujeme 7/10 bodov.

SERIÓZNOSŤ – Uvedenie na burzu ako synonymum serióznej práce

Unibet je jednou z najstarších stávkových kancelárií na trhu - táto skutočnosť hovorí sama za seba. Takmer žiadna iná stávková kancelária nemôže súťažiť so Škandinávcom, pokiaľ ide o skúsenosti. Skutočnosť, že táto stávková kancelária úspešne vystupuje na trhu viac ako 20 rokov, poukazuje na to, že pracujú rešpektovane a vedia sa udržať na vrchole. V našej recenzii Unibet nie sú sotva žiadne dôvody na odpočítanie bodov v tejto kategórii. Kvôli zaradeniu na švédskej burze cenných papierov je stávková kancelária, ktorú založil Anders Ström, má povinnosti voči mnohým akcionárom, čo zabraňuje neurčitému a pochybnému správaniu.

Niekoľko čísel navyše podčiarkuje túto skutočnosť: Naše skúsenosti s Unibet ukázali, že máme pred sebou medzinárodnú korporáciu s viac ako 500 zamestnancami, ktorá obchoduje vo viac ako 40 krajinách. Podobne ako mnohí iní konkurenti, aj spoločnosť Unibet informuje na svojej internetovej stránke o zodpovednej hazardnej činnosti a prevencii pred závislosťou na hazardných hrách - čo je v tomto odvetví celkom bežné. V závislosti na informáciách, ktoré sme uviedli vyššie, udeľujeme hodnotenie v našej recenzii Unibet - 10/10 bodov.

ZHRNUTIE – Unibet v niektorých kategóriách testu zaspal na vavrínoch

Naše skúsenosti s Unibet hovoria: pokiaľ ide o bezpečnosť a serióznosť, s touto stávkovou spoločnosťou sa nemáte čoho obávať. Rozsiahla a rôznorodá stávková ponuka je ďalším pozitívnym aspektom. Stávkové kurzy a live centrum boli tiež presvedčivé. Naše skúsenosti s Unibet týkajúce sa stávkového bonusu boli priemerné - bonus však zaostáva za mnohými ponukami konkurentov. Matuzalem medzi on-line stávkovými kancelárií ešte stále potrebuje zlepšenie v niektorých kategóriách. V súčasnej dobe nemôže držať krok s konkurenciou, pokiaľ ide o zákaznícke služby a platobné metódy. Niektorí konkurenti sú v tomto smere krok pred Unibet. To však nemusí mať negatívny vplyv v krátkodobom horizonte, ale z dlhodobého hľadiska je možná strata spokojnosti zákazníkov. Verní užívatelia môžu v skôr či neskôr odísť. Podľa našich skúseností však poskytuje Unibet atraktívnu a vzrušujúcu ponuku pre nových zákazníkov, ktorú by ste si nemali nechať újsť.

Na porovnanie stávkových kancelárií
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies