sk
Táto ponuka nie je momentálne aktuálna

William Hill Gratis 100 Bonus

William Hill grátis 100€

William Hill zdvojnásobí vašu prvú platbu až do 100€. Bonus

Stávkujete ako briti! Tak volá slogan v roku 1934 založenej stávkovej spoločnosti, ktorá už 70 rokov skúseností má vyvinuté k najznámejším a najúspešnejším poskytovateľom. William Hill ma najobľúbenejšie bonusové ponuky na trhu, jednu zo 100% bonusom. William Hill zdvojnásobuje váš prvý vklad a daruje vám 100% grátis hore prípisané. Popri online ponukách, ktoré posledné roky tak skutočne význam zvýšil, je William Hill tiež offline sa predstavuje až cez 2370 stávkových obchodov. Napriek tomu hrá telefonický stávkový obchod ako tak dôležitú úlohu pre britských poskytovateľov. Viac ako 16000 zamestnancov spravujú denne stávkový obchod v ôsmich rôznych krajinách. U Williama Hilla existuje aj veľmi rozsiahla ponuka na stávkové možnosti, hlavný fokus leží však nápadne na futbale. Zákaznícky servis bude u Williama Hilla veľkým napísané, to ukazuje tiež v spracovanom čase. Jeden dotaz bude málo hodín kompetentne a veľmi priateľsky prepracovaná. Od 9.júna 2016 je William Hill opäť v Nemecku prístupný. K tomu si viete 100% až do 100€ William Hill bonus opäť vyzdvihnúť.

Podrobné hodnotenie pre William Hill:

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Bonus na první vklad
 
Reload bonus
 
Ponuka live stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Pravidlá a všeobecné podmienky
 

Informácie o bonuse William Hill

Informácie o bonuse William Hill"
Detaily bonusu
100% až do 100€
prvý vklad bonus
Zobraziť bonus

Daň z výhry zo stávkovania William Hill

Daň z výhry zo stávkovania William Hill
Daň z výhry zo stávkovania Vypočítané podľa
0% pre Rakúsko 0% pre Rakúsko

Fakty a zaujímavosti

William Hill Fakty a zaujímavosti
Skupina WHG International Ltd.
Licencia Gibraltar
Pravidá a podmienky https://williamhill-de.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/6966
Webová stránka www.williamhill.com
E-mail support.de@willhill.com
Telefón 0800 006 057
Livechat nicht verfügbar
Jazyky EN, FR, ES, PT, IR, IT, SE, NOR, FI, GER, PL, JAP, CZ, HU, SL, RO, HR, RU, EL, TK, EN
Meny EUR, AUD, CAD, USD, DKK, SEK, JPY, SGD, HKD, CHF
Výbery Kreditná karta, UK debetná karta, Bank Wire, Personal Cheque, CashDirect, Neteller, PayPal, Skrill by Moneybookers, Click2Pay, ClickandBuy
Vklady Kreditná karta, UK debetná karta , PayPal, Neteller, CashDirect, Ukash, Click2Pay, clickandbuy, paysafecard, Skill by Moneybookers, Local Bank Transfer, Webmoney, UseMyFunds, Przelewy24, Sofortüberweisung, Giropay, Nordea, Abaqoos, iDEAL, Moneta.ru, Insta
Kurzy EU, UK, US
Športy americký futbal, bandy, baseball, basketbal, box, kriket,šípky , ľadový hokej, futbal, futsal, gaa futbal, golf, gaa hurlizy, hádzaná, ľahká atletika, motorky, motošport, konské derby, politika, pool, cyklistika, rugby liga, rugby union, snooker

Highlighty a špeciálne funkcie

 • Mnoho druhov športov
 • Mnoho líg
 • Mnoho detailných stávok
 • Elektronické/virtuálne športy
 • Virtuálne stávky
 • Priemerná výška futbalového kurzu
 • Kurzy dostupné v Porovnaní kurzov na STAVKOVANIEFORMAT
 • Vysoké percento bonusu na prvý vklad
 • Vysoký bonus pri prvom vklade
 • Nízky minimálny kurz pri bonuse na prvý vklad
 • Nízky minimálny obrat pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoké kurzy pri live stávkach
 • Mnoho podrobných live stávok
 • Mnoho živých prenosov pre rôzne ligy
 • Live Ticker pre mnoho líg
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis dostupný v live chate
 • Telefonický zákaznícky servis
 • E-mailový zákaznícky servis
 • Vklad cez PayPal
 • Vklad cez Skrill
 • Vklad cez Neteller
 • Vklad cez paysafecard
 • Vklad kreditnou kartou
 • Vklad bankovým prevodom je dostupný
 • Podopruje vklad okamžitým prevodom
 • Výber cez PayPal
 • Výber cez Skrill
 • Výber cez Neteller
 • Výber kreditnou kartou
 • Výber cez bankový účet
 • Všetky kurzy dostupné v mobilnej aplikácii
 • Vklad možný taktiež prostredníctvom mobilnej aplikácie
 • Výbery

Aktuálna kurzová hladina pre William Hill z 13.07.2020

Kurzová hladina William Hill
Futbal Tenis Basketbal
92,97 % nedostupný nedostupný

William Hill bonus grátis bonusový kód :DE100

Jeden top poskytovateľ potrebuje tiež top bonusovú ponuku a tak ponúka William Hill jeho novým zákazníkom privítajúci bonus 100% až do maximálnej výšky od 100€. Vy viete použiť William Hill bonus, tak že si musíte zaregistrovať nové stávkové konto a dať príslušný bonusový kód. Pre Nemecko je to tento kód DE100. Následne musíte vklad do výšky 10€ vložiť. Will Hill bonus bude následne v priebehu 2-3 hodín po uznaní prvého vkladu k dobru pripísaný. Predtým ako ten bonusový vklad necháte si vyplatiť, musí byť vykonaný 6krát s minimálnou kvótou od 2.00.

William Hill bonus grátis! Rakúsko 100% až do 25€! promo kód :AT25

William Hill ponúka ďalšie bonusové možnosti. Pre všetkých nových zákazníkov z Rakúska existuje možnosť 20€ grátis stávku k získaniu. K tomu využívate vy pri vašom prvom vklade promo kód : AT25 S tým sa kvalifikujete vám pre 20€ grátis stávku. Vy musíte popritom iba minimálne 10€ vložiť. Potom obdržíte vy, 10€ grátis stávku na vaše stávkové konto k dobru pripísanú.

nemecká liga u Williama Hilla

Nemecká spolková liga je u Williama Hilla najobľúbenejšou ligou na stávky. Špeciálne live stávky sa rozširujú o rovnako už veľmi rozsiahlu stávkovú ponuku od Williama Hilla. Celkovo 35 stávkových trhov bude ponúkaných pre nemeckú spolkovú ligu. Na všetky trhy vie byť použitý samozrejme William Hill bonus. Začínajúc od klasických konečných výsledkových stávok až k detailným stávkam ako remíza žiadne stávky, Hat-trick stávky alebo zaistené stávky. Skoro žiadny poskytovateľ neponúka toľko veľa možností ako u podstávok ako William Hill. U normálnych spolkovoligových zápasov existujú často viac ako 200 stávkových možností k výberu. Najčastejšie varianty sú pritom vždy u strelcov a rohoch, taktiež stávky na gól. Kto si cení veľký stávkový výber, vieme my na Williama Hilla položiť ruku na srdce.

futbalová talianska séria A William Hill

Značne veľmi obľúbená u všetkých stávkových priateľov je séria A u Williama Hilla. Tiež tu viete vy cez 200 stávkových druhov za hru nájsť. Tiež pre sériu A ponúka William Hill možnosť nato, že sa vie stávka opäť predať. Tak dlho stávka sa bude stávka ukazovať pod "otvorené stávky", máte vy možnosť tejto stávky sa opäť zbaviť, keď ste neni presvedčený o výsledkovom vstupe. Príklad by bol, keby vy 100€stávku na Real Madrid podáte, a to pri kurze od 2.10 v stave 0:0. Real Madrid strelí prvý gól, čo znamená že pravdepodobnosť jeho víťazstva stúpa nahor a kurz pôjde nadol, hovoríme na 1.25.Potom viete vy stávku za 160€predať a to robí 60€ výhru, čo hra ešte nie je ukončená.

William Hill bonus Rakúsko

William Hill aktuálne žiadnych zákazníkov z Nemecka neakceptuje a to tiež žiadne športové stávky neponúka, je rakúsky stávkový trh pre Williama Hilla veľmi dôležitý. Preto existuje tiež exkluzívne pre Rakúsko špeciálne bonusové ponuky a výnimočné akcie. Tak ako je 25€ rakúsky William Hill bonus , my ho máme hore opísaný.
Pritom viete vy s vkladom od iba 25€ celkom 50€ stávkový kredit extra dostať a máte s tým k dispozícii 30€ na stávky. Táto ponuka platí iba pre zákazníkov od Williama Hilla Rakúsko a je platná s ponukovým kódom AT20

stávky predať

Všetci zákazníci, ktorý nemajú sídlo v Nemecku, ponúka William Hill takú možnosť, so stávkami obchodovať. To umožňuje vám, stávku, ktorá ešte nebola uzavretá, predbežne ukončiť a v závislosti na vývoji hry a stávkový tip, zaistiť si výhru. Napríklad umiestnite stávku v hodnote 10€ na víťaza FC Bayern Mníchov v 1.futbalovej spolkovej lige. Túto stávku máte vy v polohe hry uzavretú s kurzom 2.10 u a to 0:0. Ale ide Dortmund 1:0 na vedenie a kurz padne na 1.25. Táto stávka môže byť v skorom čase za 16€ preplatená, potom zostane 6€ zostávajúca výhra. Iný príklad by bol, keby 3násobná kombinovaná stávka na FC Bayern Mníchov (4.00), Hamburger SV (2,75) a Eintracht Frankfurt (2.20) uzavrú. Predpokladajme, že prvé dve stávky boli vyhrané, ale hra Eintracht Frankfurt začína len o 16:30 hodine. Teraz môžete vy celý násobok od 50€ predávať, a dosiahnúť výhru vo výške 45€.Výsledkom Eintracht Frankfurt, ktorý začína neskôr, je popritom už irelevantné.

william Hill webová stránka

Pri otváraní webovej stránky budete konfrontovaný priamo s live stávkami a máte ihneď prístup k celkovým stávkovým ponukám inkluzívne všetkých aktuálnych povýšení a William Hill bonus akcií. Jasne navrhnutá platforma je cez jednoduchú štruktúru ľahko použiteľná a tak nájdete rýchlo vaše želané stávky. V bode Menu Šport nájdete kompletný live stávkový kalendár a k tomu máte prístup ku všetkým pripravovaným alebo prebiehajúcim akciám, bez ohľadu na futbal, tenis, basketbal alebo jednu z iných ako 25 športových druhov ponúkajúcich William Hillom stávkujúcimi možnosťami. Predsa William Hill ponúka popri najlepších stávkových ponúk ešte o mnoho viacej. Pozrite sa na štartovaciu stránku niečo ďalej nadol, tam nájdete aktuálne športové novinky v kombinácii s kurzmi k príslušným hlavným stávkam. Na prvý pohľad nie je to ľahké nájsť, je to vlastný servis pre športové výsledky, ktoré William Hill ponúka. Tento je priamo pod stávkovým kupónom, ktorý ako tak často obyčajne je zaradený vpravo hore, teda umiestnený. Hneď okrem toho nájdete stávkovú kalkulačku, ktorá tiež k ponukám od Williama Hilla patrí. Jeden live skóre servis a ďalšie štatistiky nenájdete bohužial u britských poskytovateľov. Napriek tomu je táto stránka od Williama Hilla jasne jedna z najlepších na trhu.

william hill website en

William Hill App - mobile.williamhill.com

Na britskom čísle 1 poskytovateľa Williama Hilla ponúka mobilné web basic verziu webovej stránky. Vzhľadom k tomu, že sa nejedná o tradičnú App, je táto tiež nie dostupná na App Store. Pre prístup je ono jedno, či vy na www.williamhill.com alebo na priamu adresu mobile.williamhill.com načítate. Táto App pasuje priamo do vášho mobilného zariadenia. S William Hill App môžete byť prístupná aj na cestách 24 hodín denne na vaše stávkové konto prihlásiť a mobilne stávky uzatvárať. Po prihlásení môžete ako obvykle aj mobilné vklady alebo odstúpenia stávok online. Keďže ste nemali ešte stávkové konto u Williama Hilla, potom môžete tiež 100% William Hill bonus pre prvého vkladateľa až do 100€ mobilne tiež prevziať. Design je podobný ako Desktop-verzia veľmi silná a naviguje v Menu veľmi intuitívne a preto sa dá ľahko v ponuke vyznať. Potom ako ste sa rozhodli, aký druh športu vy chcete, otvorí sa ihneď zoznam so všetkými akciami. Po výbere akcie máte vy priamy prístup na všetky hlavné stávky a aj podstávky. Potom, čo ste sa rozhodli pre stávku, objaví sa to okamžite na stávkovej etikete. Teraz zadajte požadovanú sumu na stávku a s jedným klikom na "miesto Bet"(Staviť) je stávka podaná. My sme testovali William Hill mobilnú App s W-lan a 3G a neukazalo nikdy žiadnu chybu. Spojenie je veľmi rýchle a tiež v Menu samostatne funguje všetko bez dlhšieho doby dobíjaceho času.

william hill app en

William Hill SHAKE-A-BET - Aplikácia

William Hill ponúka popri mobilnej verzii webovej stránky tiež ozajstnú App na sťahovanie. Táto je v App Store s menom SHAKE A BET k nájdeniu. Čo prináša táto App? Popritom sa nejedná o žiadne športovo- stávkové App v konečnom zmysle, že získate prístup k celej ponuke stávok, ale časovo úsporné, a zároveň napínavá alternatíva k normálnemu stávkovému výberu. Keď máte príliš málo času, dozvedieť sa o každej jednotlivej hre, potom pomôže vám táto App definitívne ďalej. Po otvorení App musíte vy iba nasledujúce tri otázky odpovedať:
Aká vysoká by mala byť vaša čiastka?
Na koľko stávkovacích možností chcete staviť?
Aká vysoká by mala byť výhra?

Potom ako ste tieto otázky odpovedali, mali by ste kliknúť na SHAKE, ostatné pre vás spraví App William Hill pre vás. App hľadá pre vás najpopulárnejšie akcie či udalosti s touto stávkovou ponukou a rozdeľuje vklady podľa stávkových kurzov a vašich zadaných stávkových kritérii. Obľuba nenechá Williama Hilla na základe pripravených odovzdaných stávok iných zákazníkov. Potom budete nechať hľadať spôsob, akými sú jednotlivé stávky, nemali by ste byť spokojný s výsledkom. To funguje s ďalším SHAKE. Každá stávka, ktorú si vy chcete zachovať, zapisuje sa s "hold".Už teraz ste si vybrali stávkovú kombináciu, musíte vy iba ešte na "Place Your Bet" kliknúť a vaša stávka je umiestnená či podaná lepšie povedané. Jedna super nová varianta športovo-stávkovej App,ktorá, je jedno z akého dôvodu ste sa tak rozhodli, predstavuje novú napínavú stávkovú možnosť.
Platné pre APPLE (IPHONE, IPAD, IPOD TOUCH) - ANDROID (MOBIL, TABLETS) - BLACKBERRY(BLACKBERRY, PLAYBOOK) - INÉ (NOKIA, SONY ERICSSON, A POD.)

William Hill Shake a bet App
Nastavenia súborov cookies
x
Čo sú to cookies?
Cookies sú malé textové súbory uložené v prehľadávači vášho počítača obsahujúce informáciu. Na základe týchto informácií naša webová stránka zaznamenáva, že ste ju už predtým navštívili. Používame ich na prípravu informácií. Vaše osobné údaje nie sú uložené. Ďalšie informácie: Zásady používania súborov cookies |Tiráž |Pravidlá ochrany osobných údajov |
Ich möchte keine Cookies
Required cookies
Súbory cookies kontrolujú funkcie, bez ktorých nemôžete plne využívať našu webovú stránku. Cookies používame iba my (vlastné cookies). V dôsledku toho, tieto informácie používa a spracováva iba naša webová stránka. Napríklad, keď sa zaregistrujete, nemusíte sa zakaždým prihlasovať.
Performance cookies
Naše súbory performance cookies zhromažďujú informácie o tom, ako sa naša webová stránka používa. Tieto súbory cookies nám pomáhajú napríklad určiť, či a ktoré podstránky našej webovej stránky sú navštevované a o aký obsah majú používatelia záujem. V prvom rade zaznamenávame počet návštev a ich trvanie.
Marketingové cookies
Reklamné súbory cookies pochádzajú od reklamných spoločností (tretie strany) a používajú sa na zhromažďovanie informácií o webových stránkach navštívených používateľom s cieľom vytvoriť cielenú reklamu pre návštevníka. V tejto súvislosti nespracúvame žiadne osobné údaje bez vášho súhlasu v súlade s článkom 6, ods. 1, písm. a) GDPR.
Súhlasím s použitím cookies