Stávkové tipy pre športové stávky

Stávkové tipy by mali zohrávať zásadnú rolu pri športových stávkach, pretože pomáhajú pri tipovaní. Stávkové tipy na stavkovanieformat.sk sú písané expertmi. Naši odborníci pre vás pripravujú prognózy a tipy na aktuálne športové podujatia, či už je to futbal, hokej, tenis alebo americký futbal. Tímy starostlivo analyzujeme pred skoncipovaním stávkového tipu napríklad na zápas Bundesligy, ktorý nájdete online na Stávkové tipy na dnes. Takmer na každý hrací deň Serie A, DEL, La Ligy, NFL a NBA, ako aj NHL či Europa League nájdete stávkové tipy online na stavkovanieformat.sk. Niekto si môže položiť otázku: Ako možno vytvoriť prehľad jednotlivých tipov na stávky a športových podujatí? Individuálne tipy na športové stávky sú usporiadané podľa líg. Okrem toho vyberáme stávkové tipy na dnes, stávkové tipy na zajtra a stávkové tipy na víkend. Nájdete tak na každý deň zodpovedajúci stávkový tip. Nižšie sa budeme zaoberať jednotlivými bodmi, ktoré sme práve opísali, a odprezentujeme vám preferované ligy pre každý šport.

Lesedauer: 5 min

Športové stávky a stávkové tipy

Na tejto stránke stavkovanieformat.sk nájdete výber všetkých stávkových tipov pre jednotlivé športové podujatia. Tie sú usporiadané podľa príslušných športov a sú zoradené podľa dátumu. To zaisťuje všeobecný prehľad. Jeden tip na okraj: Číslo v zátvorke vedľa „Všetky stávkové tipy“ je počet všetkých tipov na športové stávky, ktoré sú v súčasnosti online. Číslo sa líši v závislosti od týždňa. Napr. nie vždy je čas play-off, hrá sa Liga majstrov či Europa League. V bežnom prípade by vám však malo byť k dispozícii minimálne 50 až 60 tipov v priebehu týždňa. Zo skúseností však vieme povedať, že často ich je dostupných viac.

Takto sa dostanete k všetkým stávkovým tipom

Odborný tip na rôzne športové podujatia

Samozrejme, stávkový tip na stavkovanieformat.sk je napísaný editormi, ktorí sú odborníkmi vo svojom odbore. Nielenže zhodnotíme hrací deň a porovnáme tímy, taktiež venujeme pozornosť detailom, ktoré by vám mohli pomôcť, príp. zmeniť váš názor. Stávkové tipy však neznamenajú len stávkové tipy na futbal. Do programu športových stávok sú zaradené aj športy ako: hokej, basketbal, americký futbal a tenis. Ktoré ligy pokrývame, si môžete prečítať nižšie.

Ponuka stávkových tipov na futbal:

Futbalové stávkové tipy predstavujú najväčšiu oblasť na stavkovanieformat.sk. Koniec koncov najviac stávok je celkovo podávaných na futbal. Ako môžete vidieť na obrázku, rada tipov na futbalové stávky je veľmi rozsiahla. V najlepšom prípade program stávkových tipov pokrýva 44 líg, vrátane pohárových súťaží, medzinárodných zápasov a priateľských zápasov. Nebudeme tu menovať všetky ligy, ale spomenieme len tie najznámejšie. Okrem nemeckej Bundesligy si môžete prečítať tipy na stávky na Ligue 1, La Ligu, Premier League, Škótsky Premiership, Europa League, Ligu majstrov, Serie A, Primeira Liga a Nations League, ako aj Primera Division. Poskytujeme so stávkovým tipom aj FA Cup, Francúzsky futbalový pohár, Copa del Rey, ÖFB Cup či Turecký futbalový pohár. Exotika, pokiaľ je možné ich tak nazvať, ako MLS, švédsky Allsvenskan a Eliteserien či turecká Süper Lig sú tiež pravidelne zabezpečené stávkovým tipom.

Ponuka stávkových tipov na basketbal:

Na základe našej skúsenosti môžeme povedať, že tipy na basketbalové stávky sú čoraz zaujímavejšie. NBA je jednou z najznámejších líg na svete. Samozrejme, zápasy tejto ligy sú často zásobené stávkovými tipmi odborníkov. Na stavkovanieformat.sk si môžete tiež prečítať prognózy zápasov s tipmi na EuroLeague, nemeckú basketbalovú Bundesligu, Ligu majstrov (Champions league) a Rakúsku basketbalovúj Bundesligu. Je samozrejmé, že hlavné podujatia, ako sú Majstrovstvá sveta a Majstrovstvá Európy, nebudú chýbať, a že budete môcť ťažiť zo stávkových tipov napísaných našimi profesionálmi pre takmer všetky zápasy týchto podujatí. Mimochodom, platí to pre všetky športy.

Ponuka stávkových tipov na tenis:

Stávkové tipy na tenisové zápasy nesmú na stavkovanieformat.sk chýbať. Program tenisových turnajov je vždy veľmi napätý, takže nie je žiadna záruka, že poskytneme stávkový tip na každý zápas. V každom prípade sú prognózy pre zápasy WTA, ATP a Grand Slam v dispozícii a sú dostupné online.

Ponuka stávkových tipov na ľadový hokej:

Netreba dodávať, že najrýchlejší tímový šport na svete chce pritiahnuť pozornosť odbornými prognózami. Tie si môžete prečítať ako súčasť stávkových tipov na zápasy DEL, DEL 2, EBEL, NHL, Champions Hockey League, ako aj Alps Hockey League.

Ponuka stávkových tipov na americký futbal:

Srdce fanúšikov amerického futbalu bude pri zmienke NFL biť rýchlejšie. Nie bezdôvodne, pretože na stavkovanieformat.sk môžete, samozrejme, nájsť NFL stávkové tipy na každý deň zápasu regulárnej sezóny a aj po sezóne. Superbowl nesmie chýbať. Avšak stávkové tipy na americké futbalové zápasy nie sú vždy napísané kompaktne, pretože ide o veľmi komplexný šport. To by však nemalo robiť problémy expertom na americký futbal.

Delenie stávkových tipov

Po tom, čo sú prognózy rozdelené do rôznych líg (na základe športov), môžu, ako už bolo uvedené v úvode, byť rozčlenené v závislosti od rôzneho časového obdobia. Môžete si vybrať odborný tipy na stávku v stávkových tipoch na dnes, stávkových tipoch na zajtra a stávkových tipoch na víkend. Na otázku, ktoré športové stávky môžete vytvoriť dnes, zajtra alebo cez víkend, je tak možné rýchlo odpovedať.

 • Stávkové tipy na dnes:
  Ide o pravdepodobne jednu z najviac navštevovaných stránok na stavkovanieformat.sk. Stávkové tipy na dnes sú najaktuálnejšie tipy na športové stávky dňa. Či už je to Bundesliga alebo Liga majstrov, tipy na stávky od odborníkov uľahčia stávkovanie viac ako kedykoľvek predtým. Kompaktná analýza, prognóza zápasu a navrhované varianty stávok, ktoré boli porovnané v porovnaním kurzov, sa na stavkovanieformat.sk v tejto forme nachádzajú len zriedka.

 • Stávkové tipy na zajtra:
  Ak chcete získať tipy na stávky nasledujúceho dňa, odporúčame kliknúť na príslušný odkaz. Tam nájdete všetky tipy na najviac vzrušujúce zápasy vo futbale, v ľadovom hokeji, tenise, basketbale a americkom futbale. Samozrejme, tieto tipy na športové stávky sú podporované porovnaním kurzov.

 • Stávkové tipy na víkend:
  Čo by mohlo byť jednoduchšie pred uzatvorením stávky ako prezrieť si stávkový program na víkend? Pravdepodobne nikdy nebolo také ľahké staviť. Aby ste sa dostali k stávkovým tipom na víkend, stačí kliknúť na Stávkové tipy na víkend v menu, a môžete si vyberať z tipov na futbal, hokej, basketbal, tenis alebo americký futbal.

Prečo sú niektoré ligy obzvlášť zaujímavé pre stávkové tipy?

Zistili sme, že niektoré ligy majú v športovom stávkovaní špeciálnu popularitu. Nižšie nájdete najznámejšie ligy vo futbale, ľadovom hokeji a basketbale. Predtým by sme však chceli uviesť pár slov na margo najobľúbenejších športov.

 • Stávkové tipy – basketbal:
  Laicky by sa povedať, že desať rýchlych nôh jedného tímu uteká za loptou s cieľom dostať ju do koša umiestneného 3 metre vysoko. Znie to vzrušujúco, že áno? Žarty bokom, basketbal je veľmi tradičným športom v Spojených štátoch amerických a stal sa známym vďaka Magic Johnsonovi a Michaelovi Jordanovi aj v Európe. Priamo úmerne popularita NBA narástla aj medzi fanúšikmi športových stávok. Keďže množstvo zápasov v NBA je obrovské, je možné staviť na basketbal takmer každý deň, apropo je možné vytvoriť veľa stávok.

 • Stávkové tipy – ľadový hokej:
  Ľadový hokej patrí medzi najrýchlejšie tímové športy na svete. Už sme to spomenuli. NHL pravdepodobne pozná každý, dokonca aj ten, kto nemá o hokej záujem. Národná hokejová liga je zrejme najsilnejšou hokejovou ligou na svete. V NHL sú zastúpené kanadské a americké tímy. Rovnako ako pri zápasoch NBA, aj pri NHL sa hrá takmer každý deň, čo je dobrým dôvodom na uzatváranie športových stávok.

 • Stávkové tipy – tenis:
  Možno povedať, že tenis je jedným z top športov na scéne športových stávok. Dôvodom je zrejme, že sa hrá takmer celý rok. Súboj medzi mužom a mužom a ženou proti žene má prirodzene svoje vlastné čaro. Logickým dôsledkom toho je, že stávkové tipy odborníkov na „biely šport“ sú prezentované na stavkovanieformat.sk.

 • Stávkové tipy – americký futbal:
  Najsilnejšou ligou amerického futbalu na svete je NFL (National Football League). Popularita tohto športu v Európe rok čo rok rastie. Viac a viac športových stávok je vytvorených na podujatia amerického futbalu. Preto naši odborníci na americký futbal píšu stávkové tipy na zápasy regulárnej sezóny aj na zápasy po sezóne. Samozrejme, že Super Bowl venujeme mimoriadnu pozornosť.

 • Stávkové tipy – futbal:
  Najobľúbenejší šport pre fanúšikov športových stávok sa točí okolo koženej lopty. Nespočetné množstvo stávkových trhov je ponúkaných stávkovými kanceláriami na futbalové udalosti. Je ťažké sa predrať cez džungľu stávkových možností a nájsť vhodný stávkový tip. Ako už bolo spomenuté, futbalový program stávkových tipov pokrýva najobľúbenejšie ligy a pohárové súťaže.

Najobľúbenejšie ligy v oblasti športového stávkovania

Ako sme uviedli v predchádzajúcej časti, predstavujeme najobľúbenejšie ligy v oblasti športových stávok. Aby ste sa dostali k príslušným tipom na ligovú stávku, odporúčame kliknúť na príslušné tlačidlo.

Stávkové tipy – Europa League

Europa League je druhou najvyššou futbalovou ligou na medzinárodnej úrovni. Pre stávkové tipy na UEFA Europa League analyzované odborníkmi stačí kliknúť na link nižšie, kde môžete nájsť analýzu konkurenčných tímov a prognózy.

Stávkové tipy – UEFA Liga majstrov (Champions league)

Stávkové tipy na prvotriedny futbal sú nielen napínavé, vzrušujúce a zaujímavé, ale niekedy môžu byť aj veľmi lukratívne. Najmä preto, že ponuka stávkových trhov na Ligu majstrov je obrovská. Najviac lukratívne stávkové možnosti sú ponúkané pre zápasy UEFA Champions League – UEFA Ligu majstrov.

Stávkové tipy – Ligue 1:

Pravdepodobne nemusíme spomínať, že stávky na stavkovanieformat.sk možno vytvoriť aj na najvyššiu francúzsku futbalovú ligu. Tímy ako Paris Saint Germain, Monako, Lille a Lyon, a to sme vymenovali len niektoré, budú analyzované a porovnávané, aby ste si tak našli vhodný stávkový tip na Ligue 1.

Stávkové tipy – Serie A:

Serie A je prvá talianska futbalová liga. Odborníci opäť poskytujú pre vás tipy na nadchádzajúce zápasy. Môžete si tu prečítať tipy na zápasy Lazio, Juventus, Torino, Miláno, Inter Miláno a mnoho ďalších.

Stávkové tipy – Premier League:

Hovorí sa, že anglická Premier League patrí medzi najobľúbenejšie futbalové ligy medzi športovými stávkarmi. V stávkových tipoch Premier League nájdete nielen analýzu tímov, ale aj rôzne možnosti stávok.

Stávkové tipy – 1. nemecká Bundesliga

Mnohé športové stávky sú vytvorené na zápasy prvej nemeckej Bundesligy. Ako už názov napovedá, ide o najvyššiu futbalovú ligu v Nemecku. Stávkové tipy na zápasy Bundesligy nájdete napr. pre FC Bayern Mníchov, FC Schalke 04 a Borussia Dortmund. Samozrejme, na stavkovanieformat.sk máme aj tipy na Werder Brémy, RB Leipzig či VfB Stuttgart. Stávkové tipy na prvú Bundesligu si môžete prečítať takmer každý zápasový deň.

Stávkové tipy – La Liga:

La Liga je najvyššia španielska futbalová liga a je tiež nazývaná Primera Division. Kluby ako Atletico Madrid, Real Madrid, FC Barcelona a FC Sevilla, a to sme vymenovali len zopár klubov, sú mnohým dobre známe. Aj pre túto ligu nájdete ucelený rad tipov na stávkovanie.

Stávkové tipy – NBA:

NBA čaká na vás s herným programom, ktorý sa skladá z viac ako 83 zápasových dní. Odborníci na basketbal a experti na NBA pravidelne vytvárajú stávkové tipy na rôzne zápasy so zameraním na play-off. Keď rakúske a nemecké basketbalové tímy opakovane postúpili do NBA, pojem NBA a záujem oň vzrástol aj v Európe. Samozrejme, stávkovanie na zápasy NBA sa stáva čoraz viac obľúbenejším.

Stávkové tipy – DEL:

Prvá nemecká hokejová liga sa teší veľkej obľube medzi fanúšikmi športových stávok, a to nielen kvôli Kölner Haie, EHC Red Bull München či Eisbären Berlin. Vzhľadom na to, že DEL vyžaduje od tímov aj veľa odohraných zápasov, budú vám k dispozícií najzaujímavejšie stávkové tipy, pričom hlavná pozornosť bude venovaná play-off.

Stávkové tipy – NHL:

NHL ponúka takmer denne stávkové príležitosti. Preto je ťažké ponúknuť tip na odborné stávky na každý zápasový deň. Ponúkame však porovnanie kurzov pre takmer každý zápas najsilnejšej hokejovej ligy na svete a pokúsime sa pridať stávkový tip pre najobľúbenejšie zápasy.

Stávkové tipy – NFL:

Národná futbalová liga je známa za hranicami USA. Je tiež jednou z najsilnejších líg amerického futbalu na svete. Z toho dôvodu nájdete aj na stavkovanieformat.sk stávkové tipy na NFL. Pravdepodobne si to najviac užijú najmä fanúšikovia - štatistici.

Záver

Stávkové tipy od expertov, ktoré môžete nájsť online na stavkovanieformat.sk, sú pre jednotlivé športy objektívne navrhnuté našimi odborníkmi. Na stránke nájdete nielen analýzu tímov, ale aj výber najlukratívnejších možných stávkových trhov pre dané podujatie. Stávkové tipy sú starostlivo pripravené podľa našich najlepších schopností a vedomostí. Nemožno ich však považovať za záruku, pretože redaktori nemajú vplyv na zápas, jeho priebeh, či konečný výsledok. Odporúčané tipy sú vo väčšine prípadov podporené porovnaním kurzov. V dôsledku toho si môžete vybrať z výberu stávkových kancelárií s najlukratívnejšími kurzami. Podľa nášho názoru je stávkový tip na stavkovanieformat.sk jedinečný. Rovnako ako väčšina športových líg, aj program stávkových tipov na stavkovanieformat.sk sa neustále mení. To znamená, že ligy alebo športy môžeme zaradiť aj na požiadanie alebo niektoré sú z programu vylúčené. Preto sa oplatí pravidelne navštevovať stavkovanieformat.sk.

nach oben