Tipy na stávky - Basketbalová Liga majstrov

V stávkových tipoch a prognózach Basketbalovej Ligy majstrov (Basketball Champions League (BCL)) na stavkovanieformat.sk nájdete vhodné stávkové varianty, tipy na stávky a analýzy tímov pre každý zápas Ligy majstrov. Na tento účel analyzujeme zápasy BCL od AEK Atény, cez Iberostar Tenerife, AS Monako, Banvit Bandirma až po mnoho ďalších. Liga majstrov v basketbale začala svoju prvú sezónu v roku 2016/17. Liga majstrov spolu s Euroligou sú jedny z najdôležitejších a najsilnejších basketbalových líg v Európe. Zúčastňujú sa jej tímy z viac ako 42 krajín. 32 až 48 tímov s mnohými národnými šampiónmi sa kvalifikuje každý rok na túto basketbalovú súťaž európskych klubov. Pre najzaujímavejšie zápasy Ligy majstrov vám poskytujeme stávkové tipy, ktoré sú zverejnené u nás na stavkovanieformat.sk. Na tejto stránke vám vysvetlíme, ako vytvoriť stávku na BCL, čo by ste mali vedieť o basketbalovej lige, či existujú tímy, ktoré možno predvídať v BCL, ktoré stávkové možnosti sú k dispozícii, či sa špeciálne stávky oplatia... a pod. V každom prípade ako fanúšik BCL môžete byť šťastný, že existuje veľa zápasov, na ktoré môžete staviť. Viac ako osem mesiacov sa bude hrať viac ako 300 zápasov. Predtým, ako prejdeme do detailov, upozorňujeme, že všetky tipy na stávkovanie sa vzťahujú na riadny hrací čas. Ak budeme odporúčať stávku s predĺžením, bude to výslovne uvedené v stávkových tipoch a prognózach.

Lesedauer: 3 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps
Predchádzajúce stávkové tipy
CB Canarias : Antverpskí obri
Liga majstrov v basketbale
03.05.2019, 21:15 Uhr
Virtus Bologna : Brose Bamberg
Liga majstrov v basketbale
03.05.2019, 18:30 Uhr
Antverpskí obri : BC Nižný Novgorod
Liga majstrov v basketbale
03.04.2019, 20:00 Uhr
Tipsport bonus
100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo!!!
AEK Atény : Brose Bamberg
Liga majstrov v basketbale
03.04.2019, 18:30 Uhr
Brose Bamberg : AEK Atény
Liga majstrov v basketbale
27.03.2019, 20:00 Uhr
Hapoel Jeruzalem BC : CB Canarias
Liga majstrov v basketbale
27.03.2019, 19:30 Uhr

Ako sú tipy pre BCL na stavkovanieformat.sk vytvorené?

Na túto otázku sa odpovedá rýchlo, ale niekedy predstavuje výzvu pre redaktorov. V prvom rade sa porovnávajú konkurenčné tímy. Odborníci analyzujú tímy, pozrú sa na priame porovnanie a vytvoria prognózu. Možné varianty stávok podliehajú porovnaniu kurzov. V stávkových tipoch uvedieme najlukratívnejšie typy stávok.

Čo stojí za to vedieť pred vytvorením stávky na Ligu majstrov v basketbale?

Po prvé, povedzme, že BCL vyzerá takto: Po kvalifikácii sa začína regulárna sezóna v októbri. Tímy sú rozdelené do štyroch skupín, pričom každý tím má absolvovať 14 zápasov. Štyri najlepšie tímy potom súperia v play-off. Osem tímov sa dostane do štvrťfinále. Semifinále a finále sa uskutočnia cez víkend v máji. Nemôžeme vám však, bohužiaľ, sľúbiť, že poskytneme pre každý zápas regulárnej sezóny BCL stávkový tip. Žiaľ, nemôžeme na isto povedať ani to, že každý zápas play-off bude obsahovať stávkový tip. Zo štvrťfinálových zápasov však budete mať pri každom zápase Ligy majstrov k dispozícii tip s prognózou. Prehľad play-off alebo finálového zápasu je vždy niečím zvláštnym. Tímy sú rovnocenné. V zápase rozhodujú maličkosti. A presne detaily vyhľadávajú naši odborníci na stavkovanieformat.sk. Doskoky sú v basketbale rovnako dôležité ako strelecká úspešnosť. Hrá výhoda „domácich“ veľkú rolu alebo je tím silný „vonku“? Na tieto otázky tiež odpovedáme v našich prognózach. Taktiež vieme zo skúsenosti, že niektoré tímy sú lídrami, ale proti určitým súperom majú šancu len zriedkakedy alebo dokonca nikdy. To tiež uvádzame v stávkových tipoch BCL. V podstate si môžete byť istí, že stávkové tipy boli skoncipované s najlepším vedomím a svedomím a sú navrhnuté pre vás, aby ste získali najlukratívnejšie možnosti stávok na Ligu majstrov v basketbale.

Má BCL tímy, ktoré sú vhodné na bezpečný stávkový tip?

Neexistuje žiadna taká vec ako bezpečný stávkový tip. Koniec koncov, úlohu zohráva aj faktor ako sú napr. diváci. Závisí aj na dennej zostave tímu. S tímami zo Španielska, Grécka a Turecka sa obvykle počíta. Medzi nich patria kluby, ktoré sme už uviedli v úvode. Podobne Rusko často zostavuje silné tímy, rovnako ako aj Francúzsko. Skvelou vecou v BCL je, že aj tímy z Nemecka alebo iných krajín môžu prekvapiť. Napríklad Giants z Ludwigsburgu postúpili do finálnych zápasov v roku 2018 a skončili štvrtý. Ak by ste chceli, mohli by ste označiť z 26 tímov tie, ktoré sa automaticky kvalifikujú do sezóny ako favoriti. Vzhľadom na to, že sa už osvedčili dobrým výkonom.

Aké možnosti stávkovania možno očakávať v zápasoch BCL?

Samozrejme, snažíme sa vybaviť stavkovanieformat.sk tými najlukratívnejšími tipmi na stávkovanie. Tip 1 alebo tip 2 bude pravdepodobne najznámejším typom stávky, rovnako ako aj nad/pod stávky na celkový počet košov strelených v zápase. Ďalším stávkovým tipom, ktorý ponúkajú odborníci na Ligu majstrov v basketbale, je stávka nad/pod na jeden tím. Tím 1 znamená skóre nad/pod xx košov. Tieto možnosti stávok je možné použiť aj na akýkoľvek polčas alebo štvrtinu. Špeciálne stávky vysvetľujeme v samostatnom bode. Môžete vytvoriť aj tip na párny alebo nepárny výsledok zápasu. Takéto odporúčanie sa však u nás dočítate len zriedkakedy. Pretože šance na výhru takejto stávky sú 50:50.

Môžete vytvoriť dlhodobú stávku?

Samozrejme, môžete tiež vytvoriť dlhodobú stávku. Skutočnosť, že dlhodobé stávky uvádzame v našich tipoch na stávkovanie, nie je však bežná, pretože naše analýzy, prognózy a tipy na stávkovanie sa týkajú hlavne konkrétnych zápasov basketbalovej Ligy majstrov. Pravdepodobne viete, že dlhodobé stávky sa vo všeobecnosti vzťahujú na stávky, ktoré môžu byť vytvorené na pre-games. Takže ak vsadíte na zápas, ktorý sa uskutoční za pár dní, urobíte dlhodobú stávku. Mnohé dlhodobé stávky však odkazujú na stávku na možného víťaza pohára, víťaza skupiny alebo možného šampióna. Tieto typy stávok len zriedka uvádzame v našich stávkových tipoch. Ak sa pýtate na ideálny čas, kedy by ste mali urobiť takúto stávku, odpovedáme, že kurzy na začiatku sezóny sú najlepšie, ale riziko bude pravdepodobne najväčšie. Aspoň tak to je v prípade Ligy majstrov v basketbale.

Sú „handicapová stávka“, „dvojitá šanca“ a „stávka bez remízy“ ziskovými?

Tieto tzv. špeciálne stávky ponúkajú stávkové kancelárie iba čiastočne. Double chance a Draw no bet ako stávkový tip sme v našom prieskumu Ligy majstrov našli len zriedkakedy. Stávka na handicapy je v skutočnosti takmer vždy ponúkaná. V tomto článku vám poskytujeme len zopár slov k týmto jednotlivým možnostiam stávkovania. Pre podrobnejšie informácie navštívte na našu Školu stávkovania.

  • Stávkový tip – Handicapová stávka
    Handicapová stávka je zaujímavá, ak nie sú kurzy na jednoduchú stávku na výhru mimoriadne lukratívne. Podľa toho je jeden tím zápasu Ligy majstrov v basketbale zvýhodnený. Vďaka handicapu sa kurzy vyvážia. Takže favorit začne s mínusovými bodmi alebo outsider s plusovými. Táto možnosť stávky sa však môže použiť aj vtedy, keď sú oba tímy vyrovnané.
  • Stávkový tip – Dvojitá šanca (Double Chance)
    Ako naznačuje názov, tento typ stávky umožňuje dve možnosti výhry. Tento variant stávky sa vypláca len vtedy, ak oba tímy hrajú vyrovnane. Tak sa, samozrejme, môže stať, že dôjde k remíze. Vyhráte v prípade víťazstva vášho družstva alebo v prípade remízy. Ak si myslíte, že outsider vyhrá, môžete túto variantu použiť tiež.
  • Stávkový tip – Stávka bez remízy (Draw no bet)
    „Draw no bet“ možno preložiť ako stávku bez remízy. Ak sú dva súperiace tímy v zápase basketbalovej Ligy majstrov rovnako silné, táto možnosť stávky je dobrou voľbou. Problémom však je, že nie je až tak veľmi medzi stávkovými kanceláriami rozšírenou možnosťou. Preto málokedy nájdete túto metódu v našich stávkových tipoch a prognózach pre zápasy Ligy majstrov. Stručne povedané, so stávkou Draw no bet vyhráte, ak váš tím bol úspešný a vyhral zápas a v prípade remízy získate stávku späť.

Sú špeciálne stávky na zápasy Ligy majstrov v basketbale lukratívne?

Záleží vždy na tom, ktoré tímy proti sebe stoja. Ako v bežnej sezóne, tak aj v play-off sa handicapové stávky môžu vyplatiť (pozri predchádzajúcu pasáž). Ak má tím rolu favorita, tip 1 alebo tip 2 je ponúkaný na určitú štvrtinu. Tieto metódy stávkovania sa označujú za špeciálne stávky. 3-way stávka na riadny hrací čas je tiež súčasťou tohto stávkového typu. Je to však len veľmi zriedka. Ak je špeciálna stávka stávkovým tipom, môžete ju nájsť v príslušnej prognóze.

Záver - stávkové tipy na zápasy Ligy majstrov v basketbale

Stávkové tipy a prognóz pre príslušný zápas Basketbalovej Ligy majstrov sú obrovskou pomocou. Texty sú písané odborníkmi a spolu s porovnaním kurzov (doplnkovým nástrojom), môžete predpokladať, že dostanete od nás najlukratívnejšie stávkové návrhy. Liga majstrov v basketbale je jednou z najzaujímavejších a najvzrušujúcejších basketbalových líg v Európe. Práca s touto ligou a vytváranie stávok na zápasy pravdepodobne spôsobí, že niektoré srdcia tipérov začnú byť rýchlejšie. Musíme povedať, že koniec koncov, stojí za to sa pozrieť na aktuálne stávkové tipy, pretože nikdy neviete, či nenájdete lukratívny stávkový tip na outsidera. Preto máte v každom prípade výhodu: Nie sme zaujatý pri písaní tipov na stávkovanie, a teda píšeme v celku objektívne. Používateľ nie je vždy objektívny a kurzy sa môžu javiť občas ako zradné.

nach oben