Stávkové tipy na dnes, Štvrtok 19.04.2018

Aktuálne stávkové tipy a odborné analýzy na dnes. Stávkové tipy pre Futbal.

Futbal Stávkové tipy s analýzou

španielska Primera Division

19.04.2018 19:30
Deportivo Alavés Logo Deportivo Alavés
:
FC Girona Logo FC Girona
remíza žiadna stávka tip 1

španielska Primera Division

19.04.2018 19:30
Real Sociedad Logo Real Sociedad
:
Atletico Madrid Logo Atletico Madrid
nižšie 2.5 brán

Anglicku Premier League

19.04.2018 20:45
FC Burnley logo Burnley FC
:
Chelsea Logo FC Chelsea
vyše 2.5 brán

Anglicku Premier League

19.04.2018 20:45
Leicester City Logo Leicester City
:
FC Southampton Logo FC Southampton
nižšie 2.5 brán

španielska Primera Division

19.04.2018 21:30
Real Betis Logo Betis Sevilla
:
UD Las Palmas Logo UD Las Palmas
nižšie 2.5 brán

španielska Primera Division

19.04.2018 21:30
Levante Logo Levante UD
:
Malaga Logo FC Málaga
Tip 1

Predchádzajúce tipy

španielska Primera Division

18.04.2018 21:30
Real Madrid Logo Real Madrid
:
Athletic Bilbao Logo Athletic Bilbao
1 : 1

Anglicku Premier League

18.04.2018 20:45
FC Bournmouth Logo AFC Bournemouth
:
Manchester United Logo Manchester United
0 : 2

Talianská Serie A

18.04.2018 20:45
Florenz Logo AC Florenz
:
Lazio Rom Logo Lazio Rom
3 : 4

Talianská Serie A

18.04.2018 20:45
SSC Napoli Logo SSC Neapel
:
Udinese Calcio Logo Udinese Calcio
4 : 2

DFB Pohár

18.04.2018 20:45
Schalke Logo FC Schalke 04
:
Frankfurt Logo Eintracht Frankfurt
Tip 1

španielska Primera Division

18.04.2018 19:30
Valencia Logo FC Valencia
:
Getafe Logo FC Getafe
1 : 2

stávkové tipy dnes

V tejto rubrike nájdete vy naše stávkové tipy od dnes so všetkými aktuálnymi tipmi dňa. Naši stávkoví experti obhliadajú denné tipy k futbalovej spolkovej lige, prvej divízie, premiérovej lige taktiež UEFA šampiónovej lige, k UEFA európskej lige a veľa ďalších futbalových líg. Pri každom hracom páre nájdete vy tiež ešte poskytovateľa zo zoznamom príslušných najlepších kurzov. Tak odnesiete si vy z vašich stávok od dnes maximálnu výhru. Najlepšie kurzy budú k tomu automaticky upravené. S našim jedinečným tipovacím systémom ste najlepšie vybavený a nepremeškáte tak nikdy opäť tip. V stávkových tipoch od dnes nájdete vy tiež ešte posledné štatistiky dvoch súbojových mužstiev, taktiež aktuálne výsledky. Keď my pre vás stávky zdarma od dnes k dispozícii máme, nájdete vy ich tiež na tejto stránke.

5€ stávkový kupón

bet at home 5 bez vkladu

Teraz u bet at home prihlásiť a 5€ grátis bez vkladu obdržať! Jednoducho prihlásiť a bez rizika stávkovať!

ku kupónu

stávkové tipy dnes - najlepšie stávky dňa!

Vy chcete na top futbalových hrách najlepšie ligy tipovať a hľadáte po kompaktnej analýze a prognózach na- bod-? Potom ukladáme my vám našu novú tipovú rubriku "stávkové tipy dnes" na srdce. Urobili sme to k úlohe, vám to stávkovanie uľahčili a dodávame k tomu denne aktuálne hracie prognózy. Na tejto stránke skombinujeme my všetky aktuálne udalosti s najrôznejšími druhmi športu k našim tipom od dnes. Tak viete vy vždy na pohľad čo, je k stávkovaniu je potrebné. Samozrejme sú tiež úplne futbalom nadšení, preto sú väčšinou tipy sa točia okolo neho. Avšak sa snažíme o dobrú zmes pre vás zostaviť a analyzovať tiež ďalšie druhy športu ako tenis a co. Jednoducho vždy opäť u nás popozerať, my budeme priebežne nové druhy športy a ligy pridávať.

Tak najdete vy najlepšie stávkové tipy od dnes

Nižšie sme dali vám niektoré stratégie, ako môžete odfiltrovať pre vás najlepšie futbalové tipy dňa. Ak máte dbať na naše odporúčanie, potom nájdete vy tak istotne denne niektoré dobré stávky, na ktoré sa oplatí stávkovať. Dôležité je pritom, presne na detaily venovať veľkú pozornosť. Vezmite si čas a analyzujte všetky informácie, ktoré vy môžete dostať, ale iba tak môžete vy úspešne stávkovať.

istá stávka - istá výhra

Istá stávka je stávka, ktorú nemôžete stratiť. Pritom je rozhodujúce, že väčšinou 3 stávkové tipy, pri minimálne 2, ale bežnejšie u 3 rôznych poskytovateľoch stávky umiestniť. Vzhľadom k tomu, že nie je vždy všetko posúdené správne, vzniknú tak kombinácie, že keď umiestnite stávku na tip 1, tip X a tip2, bez ohľadu nato ako výsledok skončí, výhru dosiahnete. Keď v našich stávkových tipoch pre dnes je jedna istá stávka pritom, že je to označené v porovnaniach kurzov so zelenou linkou.

Tu príklad istej stávky s použitím 100€

stávkový kurz 1 tip 1: 1.97- použitie 52,42€-
Výhra: 103,27€
stávkový kurz 2 tip X: 4.45 - použitie 24,88€-
Výhra: 110,72€
stávkový kurz 3 tip 2: 4.55 -použitie 22,70€-
Výhra: 103,29€
To vedie ku garantovanej minimálnej výhre 3,27€.

kombinovaná stávka - naše odporúčanie

Pri kombinovaných stávkach existujú rôzne futbalové stávkové tipové stratégie, ono existuje stávková stratégia, že sa veľmi kombinujú nízke stávkové kurzy, pre počet sa zdvihne vyššie, dosiahnuť dobrú výhru cez multiplikáciu kurzov. My odporúčame zvoliť stratégiu pri kombinovaných práve pri futbale jednu variantu, ktorá nastene veľmi pravdepodobne. Vezmime si príklad pri zapáse Borussia Dortmund proti FC Augsburg. Tu by bol kurz stanovený na BVB 1.50 a teda predstavuje relatívne istú stávku. Ako druhú kombinovanú stávku volíte vy najlepšie jeden tip majúci uspokojujúci kurz, výsledok ale je veľmi realistický, ako napríklad pri stretnutí FC Schalke 04 proti Hannover 96. Také tipy nájdete vy pod inými tu v oblasti stávkové tipy dnes by mohol byť na modro bielych 1.85 kurz ležať a teda aj celkom pravdepodobne , ale nie je to tak bezpečné ako prvý tip. Kombinácia pri týchto oboch futbalových stávkových tipoch dáva kurz 2,78 a je tak zreteľne atraktívnejšia ako jednotlivá stávka na FC Schalke.

futbalové živé stávky pre dnes

Kto rád na futbal stávkuje keď hra práve prebieha, ten stávkuje na takzvané živé stávky. Je to varianta práve pri skúsenejších veľmi obľúbená. Pre tento účel je nielen dobrý základ odborných znalostí, ale tiež aj určitý pocit pre spravný moment. Tu odporúčame my už pred začatím hry hľadať hru, ktorá predstavuje hodnotu výhodnej stávky. Takéto stávky nemôžeme my aktuálne ešte v našich tipoch na dnes robiť, predsa sa snažíme vám tiež poskytnuť so živými stávkovými tipmi. Výhodná stávka je stávka, pri ktorej stávkový kurz pod úvahou vstupnej pravdepodobnosti vysoko ohodnotená je. Problém je tu, že pravdepodobnosť musí sa samostatne hodnotiť. Pri takých kurzoch odporúčame my predbežnú konzultáciu zo všetkými príslušnými štatistikami, taktiež aktuálnymi situáciami v kádri a všetky informácie, ktoré vy môžete nájsť k nadchádzajúcej hre. Výhodná stávka vzniká potom, keď vypočíta hodnotu viac ako 1 všeobecným vzorcom.

Takto to funguje

Pri výhodných či hodnotových stávkach vychádzame my z toho, že pravdepodobnosť bude chybne ohodnotená.

Stávkový kurz*pravdepodobnosť/100% = hodnota
Pokiaľ by mal tento vzorec hodnotu väčšiu ako 1 máme my hodnotovú či výhodnú stávku. Prijatá u obľúbených duelov leží kurz pre víťazstvo na tip 1 pri 2,50 a my ohodnotíme pravdepodobnosť vstupu na tip 1 s 55%. Vložíme to iba do vzorca a máme 2,50*55/100=1,375 a takto je jedna hodnotová stávka.

futbal tipovanie na neskoršie góly

Táto stratégia ma za cieľ dosiahnuť, jedn dobrý kurz na stávku dostať, že gól v poslednej minúte hry padne. Pre takýto tip je dôležité zápas si zvoliť, kde existuje jasný outsider hovorí sa hrací silný rozdiel veľmi veľkým je. Práve keď tento prípad je, stane sa to veľmi často, že práve outsider na konci hre ešte jeden alebo viaceré góly viacej dostane. Ako napríklad mohli by sme zvoliť stretnutie FC Bayern Mníchov a SC Freiburg. Najlepšie pozrite vy na futbalové štatistiky posledných zápasov a na celkovo strelených gólov outsidera. Predpokladajme že na konci prvého kola a Bayern strieľa na Freiburg. Bayern má gólovú štatistiku 38: 2 a SC Freiburg má gólovú bilanciu 11:25. V tomto prípade by bola stávka na neskorý gól dôkladne odporučená, ktorú vy v našej rubrike " stávkové tipy dnes" vždy opäť jedenkrát nájdeme. Spomeňte si jednoducho na posledné EM alebo WM, ako veľa gólov pritom padlo v posledných minútach alebo až v predĺžení . Takéto stávkové tipy sú väčšinou s príslušne vysokým kurzom k nájdeniu.

Tak stávkujete vy na najlepšie remízy

Varianta remízy je preto tak obľúbená, pretože kurz väčšinou veľmi atraktívny je. Klasická stratégia je jednoducho dôsledná na remízu tipovať, kým nevystúpi. Samozrejme musíte vy vždy kurzy pod dohľadom. Zmyslom tejto varianty je, že vy vaše použitie tak dlho zdvojnásobujete, až remíza nastane. Predpokladajme vy štartujete s jednou 5€ stávkou na remízu 1.FSV Mainz 05. Vy zvolíte tu tiež najlepšie tím s väčšinou remíz v tabuľke. To je iba stratégia a nie žiadne stávkové odporúčanie, pretože tak celkom rýchlo svoje použitie opäť môže ísť dobre.

Tu je príklad

stávka č. 1 na tipX/kurz 3.50 vklad 5€
stávka č. 2 na tipX/kurz 3.25 vklad 10€
stávka č. 3 na tipX/kurz 3.55 vklad 20€
stávka č. 4 na tipX/kurz 3.50 vklad 40€ =140€ - vklad (5+10+20) = 105€ výhra

ponuka dňa

Príslušne k našim stávkovým tipom od dnes odporúčame my vám tiež poskytovateľa dňa alebo najlepšiu dennú ponuku. Tento bude hore prezentovaný hore na tipovacej stránke inkluzívne s aktuálnymi bonusovými informáciami. Samozrejme odporúčame my vám každé stávkové tipy vždy s najvyšším kurzom odovzdať, predsa existuje vždy jeden poskytovateľ s najlepším kompletným balíčkom a tento bude ako poskytovateľ dňa potom odporúčaný. Pri každej dnešnej top stávkovej tipovacej ponuke súhlasí s tým ako je uvedené v celkovom programe. Začínajúc od stávkovej ponuky cez kurzy, alebo zákaznícky servis. Presné informácie ku každému produktu nájdete vy k našej oblasti poskytovateľov, kde my vám pripravujeme detailné analýzy každého poskytovateľa.

Vy chcete v našich stávkových tipoch dnes určité futbalovú ligu vidieť?

Potom pošlite nám email alebo kontaktujte nás cez kontaktný formulár. Náš tím odpovedá v priebehu 24 hodín. Ak sú naši stávkoví odborníci tiež toho názoru, že vaša želaná liga by mohla poskytnúť dobré tipy, potom budeme skúmať nové tipy pre ďalší hrací de) a tieto potom zverejníme na stávkovom formáte v prognózach od dnes. Dôležité je ešte, aby ste si dali pozor, že vaša želaná liga tiež u poskytovateľov je ponúkaná, preto my vám tiež môžeme kurzy porovnať.

futbalové ligy

Naši stávkoví experti sa snažia medzi futbalovými ligami čo najmožnejšie meniť. Vy budete tiež vedľa top líg častejšie ligy pod hráčskou triedou, alebo krajinou vidieť, ktoré nie sú tak silno mediálne propagované. Predsa pravé takéto uloženia môžu byť vzrušujúce pre stávkových priateľov, kde sa úroveň hry tímu veľmi pohybuje, čo vedie k zaujímavej stávkovej možnosti. Napriek tomu nájdete vy u nás tiež veľa vnútorných tipov od dnes, tu naši tipoví experti častejšie jeden alebo iné dobré znamenie si chytia. V oblasti futbalu my odhaľujeme 22 rôznych futbalových líg, k tomu vieme my dodávať dnes stávkové tipy. My sa snažíme našu tipovaciu ponuku priebežne postaviť a vždy viacej detailov k tomu pridávať. Tiež pri iných druhoch športu sa snažíme my ponuku neustále rozširovať. My plánujeme v priebehu budúceho roka minimálne 2-3 nové druhy športov prevziať, vedieť poskytnúť ešte variáciu. Tiež keď vy máte návrhy na zlepšenie, tak sa budeme tešiť veľmi na každý druh spätnej väzby. My sa veľmi zaujímame práve
na návrhy našich stávkových priateľov, ktorí našu stránku denne navštevujú, to zrealizovať.

tím stávkového formátu - Naši tipujúci

Náš tím pozostáva z množstva športovo-stávkových profesionálov. Niektorí od nás majú dlhoročné skúsenosti a a vedeli tiež už pri najrozdielnejších športových stávkych spoločnosti vnútorné vedomosti lapnúť. V priebehu rokov sme postavli tak silné know-how v oblasti športových stávok a vieme vám predstaviť tak najlepšie futbalové tipy. Niektorí od nás sú tiež samostatne aktívni športovci, ktorí ich skúsenosti a ich vedomosti by sa chceli podeliť s čo najviac stávkovými priateľmi. My sme všetci absolútni nadšenci športových stávok a presne tak je to tiež náš rozhodujúci faktor, preto to my radi tak robíme, ono nám to tiež dobre robí. Ale vidieť na vlastné oči samostatne a sledovať naše stávkové tipy a analýzy k aktuálnym futbalovým hrám, pretože tak budete vy tiež správnym profesionálom a odovzdáte v priebehu času vždy tie najlepšie tipy.

futbalové stávkové tipy - najlepšie stratégie

Práve pri futbalových stávkach je bezhraničná voľba. Tu to nie je tak ľahké, podať ten správny tip. Začínajúc od hlavných stávok, ako tip1, tipX a tip2, cez obľúbené over/under (cez/pod) stávky, alebo detailné stávky alebo živé stávky o ktorých budeme diskutovať podrobnejšie nižšie.