Stávkové tipy na dnes

V tejto sekcii nájdete naše stávkové tipy na dnes so všetkými aktuálnymi tipmi dňa. Naši stávkoví odborníci denne skúpajú tipy na futbalovú nemeckú Bundesligu, Primera Division (La Ligu), UEFA Ligu majstrov, či UEFA Európsku ligu a mnoho ďalších futbalových líg. Pri každom zápase tiež nájdete stávkovú kanceláriu s najlepším kurzom. Tak môžete vyťažiť z vašich stávok maximum. Najlepšie kurzy budú automaticky upravené. Pomocou nášho jedinečného tipovacieho systému ste dobre pripravený a už nikdy nepremeškáte žiaden tip. V stávkových tipoch na dnes nájdete tiež najnovšie štatistiky súperiacích tímov, a taktiež aktuálne výsledky. Ponúkame vám aj stávky zdarma, ktoré nájdete tiež na tejto stránke.

Lesedauer: 5 min
Wett Tipps Morgen Stávkové tipy na zajtra Všetky stávkové tipy na zajtra. Ucelené, zanalyzované a pekne v prehľade! Tipy na zajtra Tippspiele Logo STAVKOVANIEFORMAT - Tipovacie súťaže - každý mesiac poukážka V našich tipovacích súťažiach môžete mesačne vyhrať stávkové poukážky od najlepších stávkových kancelárií. Účasť je zdarma. Stačí mať jednoducho tipovacie konto na STAVKOVANIEFORMAT, prihlásiť sa, tipovať a vyhrať! Tipovacia súťaž Alle Wett Tipps Všetky stávkové tipy Tu nájdete všetky aktuálne tipy na stávkovanie, ktoré pre vás vytvoril náš redakčný tím. Na tipy

Tipy na dnes - najlepšie stávky dňa!

Chcete stávkovať na najlepšie zápasy najvyšších futbalových líg a hľadáte kompaktné analýzy a prognózy na jednom mieste? Práve pre vás je potom určená naša tipovacia rubrika "Stávkové tip na dnes". Urobili sme ju pre vás s cieľom uľahčiť vám proces stávkovania a prinášať vám najnovšie prognózy zápasov. Na tejto stránke kombinujeme všetky aktuálne udalosti najrôznejších športov s našimi tipmi na dnes. Takže vždy na prvý pohľad viete určiť, čo je daný deň dispozícii na stávkovanie. Samozrejme, futbal, je stredobodom pozornosti a väčšina tipov sa točí práve okolo futbalu. Snažíme sa však ponúknuť vám širšiu škálu a zostaviť a zanalyzovať pre vás aj iné druhy športov ako napr. tenis. Kedykoľvek sa vráťte k nám. Neustále budeme priebežne pridávať nové športy a ligy.

Istá stávka = istá výhra

Istá stávka je stávka, ktorú nemôžete prehrať, resp. stratiť. Je veľmi dôležité, aby ste umiestnili zvyčajne 3 tipy na stávkovanie, minimálen ale aspoň 2, najbežnejšie v 3 rôznych stávkových kanceláriách. Keďže nie je vždy všetko všetkými stávkovými kanceláriami kurzom rovnako nakótované, vzniknú rôzne kombinácie. Takže ak umiestnite stávku na Tip 1, Tip X a Tip 2, bez ohľadu na to, ako výsledok skončí, dosiahnete vždy zisk. Ak sa nachádza v našich stávkových tipoch na dnes istá stávka, tak je označená v porovnaní kurzov zelenou linkou.

Príklad istej stávky s vkladom 100 €

Stávka 1 Tip 1: kurz 1,97 – Vklad 52,42 € - Výhra: 103,27 €
Stávka 2 Tip X: kurz 4,45 – Vklad 24,88 € - Výhra: 110,72 €
Stávka 3 Tip 2: kurz 4,55 – Vklad 22,70 € - Výhra: 103,29 €

Výsledkom je zaručený minimálny zisk vo výške 3,27 €.

Kombinovaná stávka - naše odporúčanie

Pri kombinovaných stávkach na futbal existujú rôzne stávkové stratégie. Existuje stávková stratégia, ktorá kombinuje nízke kurzy, ale ich multiplikáciou môžete dosiahnuť v celku slušnú výhru. Pri kombinovaných stávkych na futbal odporúčame stratégiu kombinácie najpravdepodobnejších výsledkov zápasov. Vezmime si za príklad zapás Borussia Dortmund proti FC Augsburg. V tomto prípade bol stanovaný kurz na BVB 1.50 a predstavuje relatívne istú stávku. Ako druhý tip v kombinovanej stávke zvolíme tip s uspokojivým kurzom, pričom výsledok je veľmi realistický ako v prípade stretnutia FC Schalke 04 proti Hannover 96. Tipy môžete nájsť okrem iného aj v našich "Stávkových tipoch na dnes". Kurz na modro-bielych je napr. 1.85. Pravdepodobný tip, avšak nie až taký bezpečný ako v prípade prvého tipu. Kombinácia týchto dvoch stávkových tipoch dáva dovedna kurz 2.78 a je zreteľne atraktívnejší ako v prípade jednotlivej stávky na FC Schalke.

Futbalové live stávky (naživo) na dnes

Ak radi stávkujete na futbalové zápasy, keď zápas už prebieha, stávkujete na tzv. live stávky (naživo). Tento stávkový variant je veľmi obľúbený u skúsenejších tipérov. Vyžaduje si tak nielen dobrý základ špecializovaných vedomostí, ale aj určitý zmysel pre správny okamih. Pred začatím stávkovania odporúčame nájsť taký zápas, ktorý predstavuje výhodnú stávku. Momentálne vám nemôžeme poskytnúť tipy na tieto stávky, ale budeme sa snažiť poskytnúť v našich tipoch aj stávky naživo. Výhodná stávka je stávka, pri ktorej je kurz príliš vysoký vzhľadom na pravdepodobnosť výskytu. Problémom je ale, že sami musíte danú pravdepodobnosť vyhodnotiť. Pri takomto kurze odporúčame použiť všetky dostupné štatistiky, aktuálne informácie o tíme, ako aj všetky ostatné fakty, ktoré nájdete k nadchádzajúcemu zápasu.
Výhodná stávka je, keď vzorec vypočíta hodnotu viac ako 1.

Takto to funguje?

Pri výhodnej stávke predpokladáme, že pravdepodobnosť je nesprávne posúdená.

Kurz * Pravdepodobnosť / 100 = HODNOTA

Ak má tento vzorec hodnotu nad 1, ide o výhodnú stávku. Predpokladáme, že v akomkoľvek zápase je kurz na výhru 2.50 pre Tip 1, pričom odhadujeme pravdepodobnosť, že náš Tipu 1 bude správny na 55%. Údaje zadáme do vzorca: 2,50*55/100 = 1,375 a získali sme výhodnú stávku.

Futbalové stávky na neskoršie góly

Cieľom tejto stratégie je získať dobrý kurz na to, že v záverečnej minúte zápasu bude zaznamenaný gól. Pre takýto tip je dôležité vybrať stretnutie, v ktorom je jasný outsider, to znamená, že rozdiel v kvalite hry je veľmi veľký. Najmä v takomto prípade sa stáva veľmi často, že outsider inaksuje gól na konci hry. Ako príklad by sme si mohli zvoliť stretnutie FC Bayern Mníchov a SC Freiburg. Najlepším spôsobom je pozrieť sa na futbalové štatistiky posledných zápasov a celkové inkasované góly outsidera. Predpokláme, že sme na konci prvého kola a Bayern sa stretne s Freiburgom. Bayern má gólovú štatistiku v pomere 38:2 a SC Freiburg bilanciu 11:25. V takomto prípade je vysoko odporúčaná stávka na neskorý gól, ktorý nájdete v našej sekcii "Tipy na dnes". Spomeňte si na posledné Majstrovstvá Európy alebo Majstrovstvá sveta. Koľko gólov bolo zaznamenaných počas posledných pár minút alebo dokonca v nadstavenom čase. Také tipy sa zvyčajne nachádzajú aj so zodpovedajúcimi vysokými kurzami.

Stávkujete na remízy

Variant stávky na remízu je obľúbený najmä preto, že láka vysokými atraktívnymi kurzami. Klasická stratégia je jednoducho založená na vystihnutí správneho tipnutia remízy. Pričom musíte mať v tomto prípade na vedomí aj kurzy. Samozrejme musíte vy vždy kurzy pod dohľadom. Zmyslom tohto variantu je, že vašu stávku zdvojnásobite, až kým nenastane remíza. Predpokladajme, že začnete so stávkou 5 € na remízu 1. FSV Mainz 05. Taktiež si môžete z tabuľky zvoliť tím s najväčším počtom remíz. Ide len o stávkovú stratégiu a nie o stávkové odporúčanie.

Napríklad

Stávka č. 1 na Tip X / kurz 3.50 vklad 5 €
Stávka č. 2 na Tip X / kurz 3.25 vklad 10 €
Stávka č. 3 na Tip X / kurz 3.55 vklad 20 €
Stávka č. 4 na Tip X / kurz 3.50 vklad 40 € = 140 € - vklad (5+10+20) = 105 € výhra

Ponuka dňa

Okrem stávkových tipov na dnes odporúčame aj stávkovú kanceláriu dňa, príp. najlepšiu ponuku dňa. Uvedená ponuka je zobrazená na v hornej časti stránky, vrátane aktuálnych bonusových informácií. Samozrejme vám odporúčame vždy príslušný stávkový tip s najvyšším kurzom, ale ponúkame vám aj stávkovú kanceláriu s najlepším komplexným balíčkom, ktorú uvádzame ako našu stávkovú kanceláriu dňa. Na mysli máme celý program, počnúc stávkovými kurzami či zákazníckym servisom. Podrobné informácie o príslušnom produkte nájdete aj v sekcii našej stávkovej kancelárie, kde vám poskytujeme podrobné analýzy príslušnej spoločnosti.

Chcete vidieť v tipoch na dnes konkrétnu futbalovú ligu?

Tak nám pošlite e-mail alebo nás kontaktujte prostredníctvom kontaktného formulára. Náš tím vám odpovie do 24 hodín. Ak naši stávkoví odborníci budú zdieľať váš názor a budú súhlasiť s tým, že vami požadovaná liga by mohla poskytnúť dobré tipy na stávkovanie, budeme skúmať nové tipy a neskôr ich zverejníme na STAVKOVANIEFORMAT v sekcii "Tipy na dnes". Dôležité je, aby vami požadovaná liga bola ponúknutá aj stávkovými kanceláriami a aby sme tak mohli porovnať zodpovedajúce kurzy.

Futbalové ligy

Naši stávkoví odborníci sa snažia futbalové ligy obmieňať čo najviac sa dá. Medzi najlepšími ligami tiež nájdete nižšie ligy, príp. krajinu, ktorá nie je mediálne známa. Aj takéto ligy môžu byť vzrušujúce pre fanúšikov stávkovania, pretože úroveň kvalifikácie tímov sa značne líši, čo môže viesť k zaujímavým stávkovým príležitostiam. Navyše u nás nájdete jeden či dva zákulisné tipy od našich odborníkov. V oblasti futbalu pokrývame 22 rôznych futbalových líg, na ktoré vám dnes môžeme poskytnúť tipy na stávky. Neustále sa snažíme rozšíriť našu ponuku tipov a poskytnúť stále viac podrobností. Ponuku sa snažíme rozširovať aj prostredníctom iných športov. V priebehu budúceho roka plánujeme prísť s minimálne 2-3 novými športami, aby ste tak získali ešte väčšiu rozmanitosť. Keď máte návrhy na zlepšenie, sme otvorení akejkoľvek spätnej väzbe. Je vždy v našom záujme priamo realizovať návrhy našich stávkových fanúšikov, ktorí denne navštevujú naše stránky.

Tím STAVKOVANIEFORMAT-u - Naši tipéri

Náš tím pozostáva z množstva stávkových profesionálov. Niektorí majú dlhoročné skúsenosti a nadobudli poznatky z rôznych športových stávok. V priebehu rokov sme si vytvorili silné know-how v oblasti športových stávok, a tak Vám vieme poskytnúť najlepšie futbalové tipy. Niektorí z našich reportérov sú tiež aktívni športovci, ktorí chcú zdieľať svoje skúsenosti a vedomosti s čo najväčším počtom priaznivcov stávok. Všetci sme športoví fanatici s absolútnym nadšením, a to je aj kľúč k úspechu, pretože to, čo sa máte radi, robíte dobre. Sledujte však sami dianie, postupujte podľa našich stávkových tipov a analýz súčasných futbalových zápasov, a postupne sa aj sami stanete profesionálom a budete schopný poskytnúť aj vy tie najlepšie tipy.

Stávkové tipy na futbal - najlepšie stratégie

Najmä v prípade futbalových stávkok je výber neobmedzený. Takže nie je až také jednoduché vybrať ten správny tip. Začínajúc hlavnými stávkami, ako sú Tip 1, Tip X a Tip 2, cez populárne stávky over/under (nad/pod), či detailné stávky a live stávky (naživo), o ktorých budeme podrobnejšie diskutovať nižšie.

Najlepšie stávkové tipy na dnes

Nižšie uvádzame niektoré stávkové stratégie na najlepšie futbalové tipy dňa. Ak sa budete riadiť našimi odporúčaniami, určite nájdete vždy dobré tipy, ktoré stoja za stávku. Je dôležité venovať pozornosť detailom. Dajte si načas a pomaly analyzujte všetky informácie, ktoré môžete získať, pretože iba potom môžete byť v stávkovaní úspešný.