Tipy na stávky zápasov FA Cup-u s analýzou a prognózami

Na tejto stránke nájdete tipy na stávky pre FA Cup, anglický futbalový pohár. Táto súťaž sa koná už viac ako 120 rokov a je jednou z najstarších futbalových súťaží na svete. Všetci členovia Futbalovej Asociácie (FA) sa môžu zúčastniť FA Cup-u - až 763 tímov súťaží o túto trofej. Tímy Premier League sú, samozrejme, v pozícii favoritov, pokiaľ ide o zisk titulu. Ale motivované tímy z nižších líg často robia problémy veľkým tímom. To robí túto súťaž tak zaujímavou. Z dôvodu prestíže FA Cup-u sme túto súťaž zahrnuli do programu Stavkovanieformat-u. Poskytujeme analýzu tímov, ich formu a prognózu výsledku zápasov. Tu nájdete tipy na stávky s prognózou a našimi odporúčaniami.

Lesedauer: 4 min
Manchester City : Manchester United
FA Cup
03.06.2023, 16:00 Uhr
Predchádzajúce stávkové tipy
Sheffield United : Tottenham
FA Cup
01.03.2023, 20:55 Uhr
Tagestipp
Manchester United : West Ham United
FA Cup
01.03.2023, 20:45 Uhr
Spezialtipp
Bristol City : Manchester City
FA Cup
28.02.2023, 21:00 Uhr
Tipsport bonus
100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo!!!
FC Fulham : Leeds United
FA Cup
28.02.2023, 20:45 Uhr
Stoke City : Brighton
FA Cup
28.02.2023, 20:15 Uhr

Čo by ste mali vedieť pred vytvorením stávky na zápasy FA Cup-u?

Futbalový pohár Challenge Cup - FA Cup v krátkosti - je anglický futbalový pohár, najstaršia klubová súťaž na svete. Všetci členovia Futbalovej Asociácie môžu hrať. V rekordnej sezóne bolo v tejto súťaži zastúpených až 763 tímov. Dokonca aj najmenšie amatérske kluby môžu dúfať, že sa dostanú do finále. Finále - ako aj semifinále - sa každoročne konajú na štadióne Wembley. Finále FA Cup-u sledujú diváci ďaleko za hranicami ostrova. Dokonca aj v našich zemepisných šírkach sú zápasy FA Cup-u sledované. Ak máte niečo stavené, je to ešte vzrušujúcejšie. Veľké tímy - tímy Premier League - do súťaže vstupujú až neskôr. Krátko po prelome roka sa stane situácia pre "velikánov" anglického futbalu vážnou. Najneskôr vtedy vám poskytneme stávkové tipy a komplexnú analýzu jednotlivých zápasov. Ak prvý zápas skončí remízou, hrá sa ďalší zápas s výmenou výhody domáceho mužstva. Iba v prípade, že je v druhom zápase výsledkom remíza, hrá sa predĺženie, príp. penalty.

Existujú nejakí favoriti, ktorí sú zaujímaví pre stávkový tip na FA Cup?

Okruh favoritov v FA Cup-e je tradične veľký. Znovu a znovu kluby z nižších tried robia problémy jednému z veľkých klubov. Najmä v prípade, že si tím užíva "malú" domácu výhodu a podporu jeho fanatických fanúšikov. Klub Premier League môže tak prehrať alebo remizovať len vtedy, ak ich hráči nehrajú na 100 %. Odveta v jednej z veľkých a moderných arén Premier League je mimoriadnou motiváciou pre akéhokoľvek amatérskeho priemerného hráča. Víťazmi FA Cup-u sú tradične veľké kluby ako Arsenal, Manchester United, Chelsea či Liverpool. Tieto kluby, rovnako ako aj silné kluby Premier League - Tottenham a Manchester City - sú každoročne jedným z najväčších favoritov tejto súťaže.

Ako sú vytvorené stávkové tipy a prognózy pre FA Cup na stavkovanieformat.sk?

Naši redaktori - skúsení profesionáli na túto ligu a stávkovanie - vám poskytnú bezplatnú rozsiahlu analýzu vybraných zápasov FA Cup-u. V našich analýzach preberáme silné a slabé stránky oboch tímov, snažíme sa predpovedať výsledok, príp. priebeh nadchádzajúceho zápasu na základe formy tímov a ponúknuť vám najlukratívnejšie možnosti stávkovania. Pozrieme sa na to, ako dva tímy hrajú doma a vonku, či v tomto stretnutí môže byť strelených niekoľko gólov a kto v konečnom dôsledku zvíťazí.

Aké varianty stávok máte na FA Cup?

Máme pre vás v programe zaujímavé stávkové trhy, ktoré nájdete aj v každej stávkovej kancelárii. O tom budeme diskutovať osobitne v našich tipoch na stávky pre FA Cup. Samozrejme môžete urobiť 3-way stávku - 1, 2 alebo X. Vďaka ľahkej manipulácii je tento stávkový typ obzvlášť obľúbený. Pri jasnom víťazstve môžete kurzy na tieto stávky zvýšiť tak, že kliknete na víťazstvo na polčas alebo "Výhra oboch polčasov". Najmä v FA Cup-e sa stretnú favoriti s absolútnymi outsidermi. V tomto prípade môžete tiež staviť na "Win to Zero" (= výhra na nulu) a tešiť sa na vyššie výhry pre vaše stávkové tipy. U nás nájdete aj varianty nad/pod, či už v zápase padne viac alebo menej ako 2,5, 3,5 alebo 4,5 gólov. Tento variant stávkovania je tiež veľmi populárny. Ponúkame aj typ stávky "Oba tímy skórujú - áno / nie", tzv. stávka BTTS.

Stoja špeciálne stávky na FA Cup za to?

Špeciálne stávky na zápas FA Cup-u sú často stávkovými trhmi, ktoré sú ponúkané iba pre tento zápas a sú špeciálne prispôsobené tomuto zápasu. Mohlo byť ísť o tipy na to, ktorý tím skóruje, skóruje tím A - áno alebo nie, tím B zaostáva a vyhrá a pod. Takéto tipy na stávkovanie môžu byť veľmi zaujímavé v súťaži v anglickom pohári. Pohárové zápasy sú vždy skvelé v tom, že jeden tím neustále prichádza, druhý je vylúčený. To poskytuje ďalšie vzrušenia - a stávkový tip na špeciálnu stávku napätie zvyšuje prirodzene.

Kedy sú handicapové stávky, Double Chance (Dvojitá šanca) a Draw No Bet (Stávka bez remízy) zaujímavé?

V našich tipoch na stávkovanie sa často zaoberáme oddelene handicapmi, dvojitými stávkami a stávkami bez remízy. Vďaka týmto variantom stávok môže byť kurz - a následne aj zisk - zvýšený v obzvlášť tesných zápasoch alebo zápasoch favoritov. V našej Stávkovej škole, ktorú nájdete tu na stavkovanieformat.sk, sa môžete dozvedieť viac o rôznych typoch stávok.

Handicapová stávka
Handicap bet
Môžete vytvoriť handicapovú stávku, ak je jeden tím o dosť lepší ako ten druhý, a pravdepodobnosť ich výhry je veľmi vysoká. V tomto prípade outsider dostane jeden- alebo dokonca dvojgólovú výhodu pred zápasom. Stávku vyhráte, ak favorit vyrovná gólový rozdiel. Handicapové stávky sú obzvlášť zaujímavé, ak sa stretne tím Premier League v FA Cup-e s tímom tretej alebo štvrtej, príp. dokonca nižšej ligy. Potom klub z nižšej ligy dostane jeden- resp. dvojgólovú výhodu pred zápasom. Veľký klub potom musí vyhrať 2:0, aby ste vyhrali handicapovú stávku +1.

Stávka s dvojitou šancou
Double chance bet
Stávka typu Dvojitá šanca sa oplatí, ak proti sebe hrajú dva vyrovnané tímy. V tomto prípade sa javí stávka na víťaza ako príliš neistá. S dvojitou šancou znížite riziko, vytvoríte z 3-way stávky takmer 2-way stávku. S týmto typom stávky môžete staviť 1/X, X/2 alebo dokonca 1/2. Samozrejme, že nedostanete také dobré kurzy ako v prípade 1, 2, X stávok. Ak sú dva tímy vyrovnané, sú kurzy ešte stále 1.50 alebo vyššie, a to aj s dvojitou šancou.

Stávka bez remízy
Draw no bet
Draw no bet sa odporúča, ak sa stretnú dva relatívne rovnako silné tímy a chcete vsadiť na trochu slabšieho. Ak hra skončí remízou, dostanete svoje peniaze späť. Ak stávku vyhráte, môžete sa tešiť na relatívne vysokú výhru. Podobne ako dvojnásobná šanca, tak isto aj stávka bez remízy minimalizuje riziko, ale ak vyhráte, nemusíte počítať s vysokými stratami.

Sú dlhodobé stávky na FA Cup dostupné?

Väčšina stávkových kancelárií má vo svojom stávkovom programe FA Cup. Táto udalosť je pre mnohých ľudí na celom svete tak zaujímavá, že sa stávkové kancelárie sa nechcú vzdať svojich stávok na túto súťaž. Samozrejme, nájdete aj dlhodobé stávky na FA Cup, takže môžete staviť na to, kto vyhrá titul. Dlhodobú stávku môžete vytvoriť skôr, než začne súťaž. Zisky, ktoré môžete dosiahnuť, sú v tomto prípade najvyššie. Na celkového víťaza môžete staviť aj po každom kole, kedy už môže byť jeden, príp. viacero favoritov vyradených z hry. Pravdepodobnosť výhry každého tímu sa mení v závislosti od štádia súťaže.

Záver – stávkové tipy na FA Cup

FA Cup je jednou z najprestížnejších futbalových súťaží na svete, ktorá fascinuje stávkarov po celom svete. Najmä na prelome roka, keď začínajú hrať aj najväčšie tímy Anglicka, súťaž naberá na rýchlosti. Tak sa môžete spoľahnúť na stavkovanieformat.sk a na naše prognózy a stávkové tipy pre jednotlivé zápasy.

nach oben