Francúzsky futbalový pohár – Stávkové tipy s analýzami a prognózami

Na tejto stránke nájdete stávkové tipy pre zápasy Coupe de France. Môžete sa tiež dozvedieť viac o súperoch zápasov Francúzskeho futbalového pohára a prečítať si prognózy zápasov v našich tipoch na stávkovanie. Coupe de France je spolu s Francúzskymi majstrovstvami jednou z najdôležitejších udalostí vo francúzskom mužskom futbale. Kluby z takmer všetkých ligových súťaží sa môžu pohára zúčastniť. Tento šampionát je tiež zaujímavý pre stávkové tipy, pretože v každom zápase sa musí rozhodnúť o víťazovi. V dôsledku toho sa môžu jedenástky vyskytnúť častejšie ako v iných ligách. Môže sa stať, že tímy z národnej ligy súťažia s tímami prvej divízie a pod. Coupe de France je veľmi vzrušujúcou ligou, ktorá existuje od roku 1917. Ešte predtým, ako vysvetlíme tipy na stávkovanie podrobnejšie, mali by ste vedieť, že všetky navrhované varianty stávok sa vzťahujú na bežný hrací čas. Ak navrhujeme tipy na stávky, ktoré presahujú rámec riadneho hracieho času, výslovne to spomenieme v našich prognózach.

Lesedauer: 3 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps
Predchádzajúce stávkové tipy
FC Annecy : FC Toulouse
Francúzsky futbalový pohár
06.04.2023, 20:45 Uhr
FC Nantes : RC Lens
Francúzsky futbalový pohár
01.03.2023, 18:15 Uhr
Lyon : Grenoble Foot
Francúzsky futbalový pohár
28.02.2023, 21:10 Uhr
Tipsport bonus
100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo!!!
Spezialtipp
FC Lorient : RC Lens
Francúzsky futbalový pohár
09.02.2023, 21:00 Uhr
Marseille : PSG
Francúzsky futbalový pohár
08.02.2023, 21:10 Uhr
Marseille : FC Stade Rennes
Francúzsky futbalový pohár
20.01.2023, 21:10 Uhr

Vznik stávkových tipov na stavkovanieformat.sk

Odborníci stavkovanieformat.sk sa zaoberajú zápasmi Coupe de France. Vyznajú sa v prvej a druhej francúzskej lige, čo nie je zanedbateľné (keďže aj takéto tímy sa prezentujú na tomto podujatí). Vo väčšine vyhrajú tímy z Ligue 1 a Ligue 2. Pred vytvorením stávky si pozrite porovnanie súperiacich tímov. Vytvárame analýzu oboch tímov, pričom pri vytváraní stávkových tipov zohľadňujeme faktory ako vzájomné predchádzajúce priame súboje, o aký zápas ide, sila mužstva, a mnoho iného. Z tejto kopy informácií je vytvorená prognóza. Po porovnaní kurzov sa vám zobrazia najvýhodnejšie stávkové tipy pre zápasy Francúzskeho futbalového pohára.

Čo treba brať do úvahy pri vytváraní stávok na Francúzsky futbalový pohár?

Ako bolo uvedené v úvode, turnaja sa zúčastňujú tímy z rôznych ligových súťaží. Tímy nižších líg hrajú o víťazstvo medzi sebou v prvých šiestich kolách. V siedmom kole sa pridajú tímy z prvej a druhej ligy. Od tohto momentu to začína byť naozaj zaujímavé. V prípade stávkového tipu sa, samozrejme, vždy objavuje otázka, aká je dôležitá Coupe de France pre tím? Pretože mnoho účastníkov je tiež zastúpených v Lige majstrov príp. Európskej lige. Napríklad, niektoré kluby sú viac zamerané na Coupe de la Ligue. Všetky tieto informácie, samozrejme, poskytujeme v našich stávkových tipoch. Ďalšou otázkou je, s akou jedenástkou hráčov začína prvoligový alebo druholigový tím, keď hrá proti tímu regionálnej ligy? Práve preto skúsenosti našich odborníkov zohrávajú dôležitú úlohu. Analyzujú predchádzajúce zápasy a skúmajú, ako tímy v predchádzajúcich stretnutiach hrali. Musí byť vždy objasnené, napríklad aký silný je tím doma alebo vonku a ako hrá v derby? Potom sú tu mužstvá, napríklad lídri ligy, sú oveľa silnejší ako ich oponenti, ale nevedia z nejakého dôvodu vyhrať nad jedným špecifickým družstvom. Takéto informácie pre vás taktiež poskytujeme.

S ktorými tímami Coupe de France možno takmer vždy počítať v stávkových tipoch?

V podstate, favoritmi sú tímy, ktoré sú zastúpené v prvej alebo druhej francúzskej lige. Môžeme povedať, že Paríž-Saint-Germain získal Francúzsky pohár najviac krát. Za ním tesne nasledujú Olympique Marseille, OSC Lille a AS Saint-Etienne. AS Monaco Racing Paris, Olympique Lyon a Red Star Paris tiež získali Coupe de France pomerne často. V každom prípade môžete počítať s tým, že vás budeme informovať o favorizovaných tímoch v stávkových tipoch, príp. spomenieme, kedy stojí tím na papieri ako ten silnejší.

Stávkové možnosti odporúčané v stávkových tipoch

Ak napíšeme analýzu s prognózou pre zápasy Coupe de France, vždy sa pokúšame navrhnúť a odporučiť tri až štyri varianty stávok. Môžete si byť istí, že nezahŕňame naše osobné postoje do analýz. Ak sa tak stane, môžete sa to dočítať v tipoch na stávkovanie. Samozrejme, počet odporúčaných tipov závisí aj od počtu stávkových trhov, ktoré ponúkajú stávkové kancelárie. Keď sme písali tento článok, bolo dostupných medzi 3 - 101 stávkových možností pre zápas Francúzskeho futbalového pohára. Normálne sa vždy snažíme určiť, ktorý tím vyhrá, a teda vždy ponúkame Tip 1 alebo Tip 2. Tiež často odporúčame stávku nad/pod, napríklad: Bude strelených viac ako 2,5 alebo menej ako 3,5 gólov? Ktorý tím vyhrá, ktorý polčas? - je tiež často tipom na stávku. Skórujú oba tímy? - je takmer klasickým variantom stávkovania. Niekedy však sú zaujímavé špeciálne stávky alebo „dvojitá šanca“, rovnako ako aj „stávka bez remízy“, ale podrobnejšie sa pozrieme na tieto typy v nasledujúcich riadkoch.

Aké dlhodobé stávky na Francúzsky futbalový pohár sú dostupné?

Samozrejme, na zápasy Coupe de France môžete vytvoriť aj dlhodobú stávku. Ako klasickú dlhodobú stávku je potrebné zvážiť stávku na víťaza pohára. Zriedka u nás ale nájdete takýto tip na stávku. Ale môžeme vám poradiť, že najlepšie kurzy na takéto dlhodobé stávky sú na začiatku sezóny. Za stávkový trh, ktorý opisujeme v tejto časti, je tiež považovaná akákoľvek stávka umiestnená na pre-match. Tie sú, samozrejme, vždy dostupné a niekedy sú veľmi lukratívne, najmä však ak sa jedná o tímy favoritov.

Kedy sú “handicapové stávky”, “dvojitá šanca” a “stávka bez remízy” poskytované?

Vždy odporúčame tieto stávkové trhy iba vtedy, ak je jeden tím oveľa lepší alebo tímy sa pohybujú na rovnakej úrovni. Tieto stávkové trhy nevysvetľujeme podrobne v tomto článku, pretože vysvetlenie môžete nájsť v Škole stávkovania na stavkovanieformat.sk. V prvom rade by ste mali vedieť, že „dvojitá šanca“ alebo „stávka bez remízy“ sú platné len pre riadny hrací čas.

  • Stávkový tip – handicapová stávka
    Handicapová stávka je zaujímavá pre Francúzsky futbalový pohár, keď je tím jasne lepší alebo horší. Slabší tím začína s jedno alebo viacero gólovou výhodou, ktorá sa pridáva ku konečnému výsledku. Napríklad, ak hra skončí 1:2 a zadáte handicap 1:0, konečné skóre na tikete bude 2:2.
  • Stávkový tip – double chance (dvojitá šanca)
    Tento stávkový trh je naozaj skvelý. Môžete vyhrať aj pri remíze ako aj, pri výhre vášho družstva (v riadnom hracom čase). Ak by sme vám mali poradiť tento stávkový tip, tak vtedy, keď oba tímy sú vyrovnané, alebo si myslíte, že vyhrá outsider.
  • Stávkový tip – draw no bet (stávka bez remízy)
    Ako naznačuje názov, pri tejto stávke neexistuje žiadna remíza. To znamená, že ak zápas skončí remízou, dostanete vašu stávku späť a len vyhrajte vtedy, ak vami zvolený tím vyhrá zápas. Vždy odporúčame tento typ stávky, ak oba tímy hrajú vyrovnane, alebo máme podozrenie na víťazstvo outsidera a kurzy na dvojitú šancu sú podľa nášho názoru príliš lukratívne. Takéto informácie sa vždy nachádzajú v sekcii stávkové tipy a prognózy s analýzami.

Sú špeciálne stávky výnosné?

Samozrejme, špeciálne stávky sú vždy vzrušujúce alebo lukratívne. Zvyčajne keď tím jasne vedie. Možná špeciálna stávka by bola: stávka na tímu, ktorý strelí posledný gól, kto vyhrá obidve polčasy zápasu, tip na progres zápasu, výhra domácich - vrátenie peňazí, ako aj víťazstvo hostí - vrátenie peňazí. Je tiež aj stávka na tím, ktorý strelí viac gólov.

Záver – vysvetlenie stávkových tipov

Coupe de France alebo Francúzsky pohár je určite veľmi vzrušujúca udalosť. Tipy na stávky sú zaujímavé pravdepodobne z posledných 32 tímov alebo zo šestnásť-finále, rovnako ako keď sa zapoja tímy z dvoch najsilnejších francúzskych ligových súťaží. V tejto súťaži sa môžu vyskytnúť derby, ktoré by inak nevznikli. Celkovo sú v súťaži tohto pohára niektoré tipy na stávky vzrušujúce, pretože sa obracajú na víťazstvá outsiderov, vtedy keď silnejšie tímy z vyšších líg podceňujú papierovo slabšieho súpera.

nach oben