Majstrovstvá sveta 2018 - Stávkové tipy - MS 2018

Tu nájdete všetky tipy na stávkovanie našich stávkových odborníkov pre zápasy FIFA World Cup 2018. Od skupinových zápasov až po finále vám prinášame podrobné a kompaktné analýzy zápasov a prognózy stávok. Okrem toho ponúkame najlepšie stávkové ponuky a špeciály stávkových kancelárií. Najmä na významných podujatiach, ako sú Majstrovstvá sveta vo futbale 2018, si môžete zaistiť mnoho stávok zdarma a bonusových ponúk. Pre každý tip ponúkame rozsiahle štatistiky a porovnanie najlepších kurzov. Špeciálne funkcie istých stávok, tzv. surebets, ktoré sú veľmi obľúbené v športových stávkach, sú označené zelenou značkou.

Lesedauer: 3 min
Derzeit keine aktuellen Wett Tipps

Predchádzajúce stávkové tipy

Irán : Irak
MS 2018
15.06.2021, 18:30 Uhr (SEČ)
Kolumbia : Argentína
MS 2018
09.06.2021, 01:00 Uhr (SEČ)
Nemecko : Macedónsko
MS 2018
31.03.2021, 20:45 Uhr (SEČ)

Tipsport bonus

100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo!!!
Litva : Taliansko
MS 2018
31.03.2021, 20:45 Uhr (SEČ)
Španielsko : Kosovo
MS 2018
31.03.2021, 20:45 Uhr (SEČ)
Rakúsko : Dánsko
MS 2018
31.03.2021, 20:45 Uhr (SEČ)

Majstrovstvá sveta 2018 - Stávkové tipy, kurzy a prognózy

14. júna 2018 sa začnú Majstrovstvá sveta vo futbale 2018 v Rusku a fanúšikovia futbalu po celom svete budú vo vytržení celý jeden mesiac až do finále 15. júla. Tešíme sa na vzrušujúce stávkové tipy v priebehu Majstrovstiev sveta v Rusku. Ak sa cítite rovnako, táto stránka je pre vás ideálnym miestom! Vopred poskytujeme aktuálne tipy na stávky, prognózy a porovnanie štatistík pre zápasy FIFA Majstrovstiev sveta 2018! Okrem toho sme preskúmali každý jeden tím. Navyše na našich stránkach nájdete tipy na stávkovanie na favoritov, outsiderov a naj strelcov MS 2018, ako stávkové kancelárie, ktoré majú pre MS vo futbale 2018 najlepší program. Preto hovoríme: Privetstvuyu korolya futból - Pozdravy, kráľovi - futbalu!

Čo môžete očakávať od našich stávkových tipov pre Majstrovstvá sveta 2018?

Môže sa stať, že v zhone a eufórii z MS a kvôli množstvu informácií stratíte prehľad o stávkových kurzoch, tipoch a prognózach. Na našej stránke však nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete vedieť o tímoch, skupinách a stávkových kurzoch pre MS v Rusku 2018 - samozrejme dobre pripravené a prehľadne zoradené podľa najvyšších štandardov kvality. S našou pomocou si budete môcť nielen vychutnať skutočné vedomosti o Majstrovstvách sveta počas obedňajšej prestávky, ale pred umiestnením svojich stávok sa budete môcť vrátiť aj k hlbokým analýzam a predbežným správam. Okrem toho poskytujeme detailné porovnania stávkových kurzov a typov stávok rôznych stávkových kancelárií pre všetky zápasy MS 2018 v roku Rusku, aby ste mohli vyťažiť maximum zo svojich stávok!

V praxi to znamená, že vám budeme poskytovať rozsiahle profily tímov a exkluzívne prognózy pre každý zápas MS 2018. Všetky naše prognózy sú založené na odborných znalostiach a dôkladnom výskume. Navyše vám k šampionátu poskytneme pozadie, odporúčania pre efektívne stávkové stratégie, ako aj zákulisné tipy na zápasy MS, ktoré sa skutočne môžu vyplatiť. Už nič nestojí v ceste úspešnému stávkovaniu!

Na ktoré tímy by ste mali staviť na Majstrovstvách sveta v Rusku?

Na to, aby ste si vedeli spraviť vlastný obraz o stávkových tipoch MS 2018, vám prinášame profily tímov s podrobnými analýzami ich kladov a záporov, slabých a silných stránok. Vďaka našim prehľadom získate pred uzatvorením vašich stávok informácie o favoritoch, o outsideroch, príp. tímoch, ktoré môžu prekvapiť. Celkovo bude na MS 2018 súťažiť 32 tímov. Európska futbalová federácia (UEFA) poslala do Ruska najviac tímov, a to 14. Juhoamerická futbalová konfederácia (CONMEBOL), Konfederácia afrického futbalu (CAF) a Ázijská futbalová konfederácia poslali na MS po 5 tímov. Turnaja sa taktiež zúčastnia 3 tímy z Konfederácie severoamerického, stredoamerického a karibského zväzového futbalu (CONCACAF). Žiadnemu z tímov Futbalovej konfederácie Oceánie (OFC) sa na MS nepodarilo kvalifikovať.

Rozdelenie tímov do 4 výkonnostných košov bolo pred žrebovaním na základe októbrového umiestnenia v rebríčku Medzinárodnej futbalovej federácie (FIFA). Žrebovanie do ôsmich skupín sprevádzali velikáni ako Argentínčan Diego Maradona, Španiel Carles Puyol, či Talian Fabio Cannavaro. Zaujímavosť: Hosťujúca krajina – Rusko – je ako organizátor výnimkou čo sa týka zaradenia do výkonnostných košov. Podľa uvedeného kritéria, ktorým je poradie v rebríčku FIFA, by malo byť Rusko so svojim 65. miestom na chvoste, t.j. vo 4. koši. Preto sa ľahko v skupinovej fáze MS vyhne velikánom ako Francúzsko, či Portugalsko.

Aký je obsah našich stávkových tipov pre Majstrovstvá sveta 2018?

Ak ste už teraz prejavili záujem o MS 2018 a chcete ďalšie detailné informácie, podrobné stávkové prognózy a tipy na zápasy skupinovej fázy MS s poukázaním na favoritov, outsiderov, či najlepšie stávkové kancelárie, nájdete ich na našej stránke v podobe obsiahlych analýz a prognóz. Naše stávkové tipy sú založené na rozsiahlych výskumoch kvalifikácie a zostavy jednotlivých tímov. Na základe toho sme predpovedali potenciálny priebeh turnaja pre jednotlivé tímy. Berieme do úvahy dlhodobé trendy, ako aj súčasnú podobu každého mužstva Majstrovstiev sveta 2018 a z tejto analýzy vyvodzujeme naše odporúčania na stávky.

Prvý stávkový tip na MS 2018 v Rusku začína otváracím zápasom medzi domácim Ruskom a Saudskou Arábiou 14. júla na moskovskom štadióne Lužniki. Nezabudnite si poznačiť tento dátum do svojho kalendára! Ak si chcete doma zorganizovať vaše malé MS, všetko, čo potrebujete je dobrý nos a cit pri stávkovaní. Vyzerá to tak, že tohtoročné MS budú najdrahšími v histórii a to až s nákladmi vo výške viac ako 10 miliárd eur.

Čo iné okrem našich stávkových prognóz by ste mali vedieť o MS 2018 v Rusku?

Vytvorených je 8 skupín, pričom každú z nich tvoria 4 tímy. Do vyraďovacej fázy postúpia z každej skupiny len prvé dva tímy. Vzhľadom na vysoký počet európskych tímov, maximálny počet UEFA tímov v jednej skupine je 2 a tímy z iných federácii sa proti sebe nemôžu postaviť v skupine. Z pohľadu stávkujúcich je zaujímavou aj inovácia pravidiel, ktorá sa predstaví prvýkrát na MS v Rusku. Potom, čo Goal-line technology (elektronický systém určujúci, či gólová strela bola, alebo nebola skórujúcou) bola predstavená už na MS 2014 v Brazílii, Video Assistant Referees (videoasistencia pre rozhodcov) si odbije premiéru na MS v Rusku 2018.

Odkedy rozlohou najväčšia krajina sveta porazila prestížne futbalové tímy ako Anglicko, či Španielsko, môžeme očakávať v lete prvýkrát v histórii MS ukážku ruského talentu a nadania. Celkovo bude odohraných 64 zápasov na 12 rôznych štadiónoch, pričom najväčší z nich má kapacitu až 81 000 divákov. Navyše Kremeľ investoval do verejnej dopravy bilióny, aby toto leto spravil dobrý dojem na športový svet a stávkujúcu komunitu. Aj napriek poslednému pozoruhodnému vystúpeniu Ruska pod vedením bývalého trénera Wacker Innsbruck, Stanislava Čerčesova, zo športového hľadiska hosťujúca krajina nemá veľké očakávania, čo má vplyv aj na stávky a celkové stávkovanie fanúšikov ruského národného tímu.

Maskot tohtoročných MS je Zabivaka, vlk, ktorého meno možno preložiť z ruštiny ako „strelec gólu“. Nie je to znamenie, že staviť na zápasy MS vo futbale 2018 v Rusku (FIFA World Cup 2018) sa oplatí?