Tipy na stávky na ľadový hokej - čo potrebujete vedieť?

Mnohým hokejovým fanúšikom bude pravdepodobne známe, že hokej je najrýchlejším tímovým športom na svete. Keďže tímové športy sa tešia veľkej obľube medzi fanúšikmi športových stávok, máme, samozrejme, v ponuke stávkových tipov aj hokejové zápasy. Na stavkovanieformat.sk nezáleží na tom, či ide o NHL alebo EBEL. Samozrejme sme zahrnuli aj DEL 1 a DEL 2 do programu stávkových tipov a niekoľko ďalších líg, ktoré neskôr opíšeme. Takéto stávkové tipy na hokejové zápasy majú tú výhodu, že sú objektívne napísané a sú vám k dispozícii bezplatne. Čo presne obsahujú, ako vznikajú, vysvetlíme na tejto stránke. Taktiež popíšeme ponúkané stávkové trhy a pod.

Derzeit keine aktuellen Tipps

Predchádzajúce tipy

Golden Knights : Florida Panthers
Stanley Cup
14.06.2023, 02:00 Uhr

Ako sú tvorené stávkové tipy na zápasy ľadového hokeja na stavkovanieformat.sk?

Táto otázka by mala byť spolu s výberom ligy a stávkovými trhmi pravdepodobne jednou z najdôležitejších. Koniec koncov, na stavkovanieformat.sk poskytujeme stávkové tipy s analýzami na nadchádzajúce zápasy ľadového hokeja. Tiež vám predstavíme najlukratívnejšie typy stávok na hokejové zápasy. Pre stávkový tip vzájomne porovnávame konkurenčné tímy, posúdime a vyhodnotíme výsledky vzájomných zápasov. Podobne silu v odohraných zápasoch na domácej pôde a vonku, podobne ako aj mnoho ďalších maličkostí. V stávkových tipoch naši redaktori porovnávajú kurzy pre príslušné hokejové zápasy a porovnávajú ich s analýzou tímu. Ak sú obidva vyhovujúce, sú ponúknuté varianty stávok.

Ktoré hokejové ligy sú pokryté stávkovými tipmi?

Vzhľadom na to, že NHL patrí medzi najsilnejšie hokejovej ligy, pochopiteľne budú zápasy tejto ligy k dispozícii prioritne. 31 tímov reprezentuje zámorskú hokejovú ligu NHL, z ktorých je sedem z Kanady a 24 zo Spojených štátov amerických. V riadnej sezóne je odohraných 82 zápasov pred tým, než sa vystupuje do play-off. Ďalšie informácie o NHL nájdete na stránke stávkových tipov NHL. Zápasy ligy DEL 1 a druhej nemeckej hokejovej ligy DEL 2 v našich stávkových tipoch tiež nechýbajú. V oboch ligách hrá 14 tímov. Aj v týchto ligách sa hrá základné kolo pred tým, než dôjde k play-off zápasom. Je samozrejmé tiež, že na stavkovanieformat.sk nájdete aj Hokejovú ligu majstrov – Champions league, Erste Bank Ice Hockey League, či Alps Hockey League. Priebežne sledujte naše stávkové tipy na ľadový hokej, lebo zahŕňajú aj zápasy Majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji a pod. Ak sa chcete dozvedieť viac podrobností o konkrétnej lige, odporúčame vám navštíviť príslušnú stránku stávkových tipov či porovnania kurzov pre vami zvolenú ligu. Tam vám poskytneme nielen informácie o lige, ale aj herný modus hry.

Od kedy je stávkový tip na hokej dostupný na stavkovanieformat.sk?

V podstate je naším cieľom, aby boli na stavkovanieformat.sk dostupné pre vás k prečítaniu tipy na stávky na dva dni. Koncipovanie stávkového tipu dva dni pred začiatkom zápasu je vždy ideálnym časom, najmä preto, že sila tímu a ich štatistiky by mali byť správne, ako aj výsledky predchádzajúcich stretnutí. Stávkové tipy na finále sme radi, ak môžeme uverejniť on-line o niečo skôr. Záleží nám na tom, aby ste boli pravidelne informovaní.

Ako sa dostanete k stávkovým tipom na stavkovanieformat.sk?

Ak chcete získať najnovšie stávkové tipy pre hokejové zápasy, musíte kliknúť na stávkové tipy, ako je uvedené na obrázku. Potom si vyberiete tipy pre ľadový hokej. Môžete vidieť všetky zozbierané tipy alebo si vyberiete na základe ligy. Za názvom každej ligy môžete vidieť v zátvorke počet dostupných tipov.

Čo hľadať v stávkových tipoch na hokej?

V prvom rade by vám stávkové tipy na hokej mal uľahčiť uzatváranie stávok a pomôcť vám pri rozhodovaní. Tipy na stávky napísané redaktormi stavkovanieformat.sk sú objektívne a napísané nezaujato. Niekedy sa stáva, že občas nájdete v texte osobné názory, ale je zdôraznené, že ide o náš postoj. Ak sa pýtate sami seba, kedy sa oplatí čítať tipy na hokejové stávky, môžeme vám povedať len jedno: vždy, ale aspoň najneskôr pred umiestnením stávky.

Ktoré stávkové tipy sú najobľúbenejšie v ľadovom hokeji?

Klasická 3-way stávka - Tip 1, Tip X a Tip 2 - je veľmi obľúbenou stávkou aj v hokeji, podobne ako aj stávka nad/pod. Stále častejšie sa vytvárajú stávky dvojitá šanca alebo handicapové stávky. Tieto stávkové trhy je možné aplikovať aj na príslušné tretiny zápasu. Okrem toho môžete tiež vytvoriť nad/pod stávku na tím. Presne takéto stávkové metódy nájdete v stávkových tipoch a prognózach hokejových zápasov. Stávka na to, že oba tímy skórujú, sa dá v ľadovom hokeji vždy predpokladať. Mali by ste však vedieť, že všetky tipy na stávky sa zvyčajne vzťahujú na riadny hrací čas. Ak sa tip vzťahuje aj na predĺženie, resp. je aj vrátane trestného strieľania, je to výslovne v stávkovom tipe jasne uvedené. Väčšinou ide o handicapové stávky.

Aké sú výhody stávkových tipov na hokej?

Na tejto stránke sme už uviedli, aké pozitíva a výhody môžete získať so stávkovými tipmi na hokej. Nebudete nám oponovať, ak povieme, že so stávkovými tipmi môžete len získať. A koniec koncov, môžete sa tiež spoľahnúť na objektívnosť a fakt, že vám ponúkame najlukratívnejšie varianty stávok. Stojí za to pozrieť sa na stávkové tipy pre hokej, pretože akú stávku uzavriete a akú stávkovú kanceláriu si vyberiete je nakoniec len a len na vás.

nach oben