Všetky stávkové tipy a prognózy v prehľade

Na tejto stránke nájdete stávkové tipy a prognózy pre všetky športy, ktoré máme v našom portfóliu. Nezáleží na tom, či uprednostňujete stávky na futbal, basketbal, ľadový hokej alebo tenis - na našej stránke určite niečo nájdete! Nielenže uvádzame najlukratívnejšie kurzy najlepších stávkových kancelárií na trhu, ale poskytujeme aj rozsiahle a renomované názory našich odborníkov na všetky zápasy. Naši odborníci majú skvelé skúsenosti v oblasti športových stávok. Naše prognózy berú do úvahy dôležité faktory, ako je napr. taktické zameranie, zostavenie zostavy tímu alebo aktuálna forma. Samozrejme pre každý šport existujú rôzne aspekty. Na základe nášho výskumu píšeme zodpovedajúce prognózy stávkových tipov pre každý jednotlivý zápas - stretnutie, ktorý sa javí ako najsľubnejší pre náš tím analytikov a ktorý môžete použiť ako inšpiráciu pre vaše vlastné stávky.

Lesedauer: 2 min
Tipy Nemeckej futbalovej Bundesligy Tu nájdete vsetky stávkové tipy odborníkov Nemeckej futbalovej Bundesligy. Všetky stávkové tipy na zápasy Bayernu Mníchov a pod. Zobraziť tipy Tipy anglickej Premier Ligy Si fanúšikom anglického futbalu? Navštív našu stránku anglickej Premier Ligy a stav na zápasy Manchesteru United, FC Chelsea a pod. Zobraziť tipy Tipy španielskej La Ligy Taktiež máme najlepšie stávkové tipy na španielsky futbal. La Liga nazývaná aj Primera División a jej tipy na zápasy FC Barcelony, Realu Madrid alebo Atletico Madrid a pod. Ste tu správne! Zobraziť tipy

Aktuelle Wett Tipps

Karlsruher SC : Holstein Kiel
2. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 13:00 Uhr
1. FSV Mainz 05 : Bayer 04 Leverkusen
1. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 15:30 Uhr
1. FC Köln : VfB Stuttgart
1. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 15:30 Uhr
Tipsport bonus
100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo!!!
VfL Bochum : Gladbach
1. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 15:30 Uhr
1. FC Heidenheim : 1. FC Union Berlín
1. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 15:30 Uhr
VfL Wolfsburg : E. Frankfurt
1. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 15:30 Uhr
Fortuna bonus
100 % až do výšky 1000 €
RB Leipzig : FC Bayern
1. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 18:30 Uhr
Tottenham : FC Liverpool
Anglická Premier liga
30.09.2023, 18:30 Uhr
Hertha BSC : FC St. Pauli
2. Nemecká Bundesliga
30.09.2023, 20:30 Uhr
Synottip bonus
100 % až do výšky 5000 €
1. FC Norimberg : 1. FC Magdeburg
2. Nemecká Bundesliga
01.10.2023, 13:30 Uhr
VfL Osnabrück : 1. FC Kaiserslautern
2. Nemecká Bundesliga
01.10.2023, 13:30 Uhr
SV Darmstadt 98 : Werder Bremen
1. Nemecká Bundesliga
01.10.2023, 15:30 Uhr
Tipsport bonus
100 % až do výšky 4000 € + 15 € zadarmo!!!
Austria Wien : SK Rapid Wien
Rakúska Bundesliga
01.10.2023, 17:00 Uhr
Freiburg : FC Augsburg
1. Nemecká Bundesliga
01.10.2023, 17:30 Uhr
Atalanta Bergamo : Juventus Turin
Talianská Serie A
01.10.2023, 18:00 Uhr
Fortuna bonus
100 % až do výšky 1000 €
FC Erzgebirge Aue : SSV Jahn Regensburg
3rd German Bundesliga
01.10.2023, 19:30 Uhr
FC Turin : Hellas Verona
Talianská Serie A
02.10.2023, 18:30 Uhr
Kayserispor : Istanbul Basaksehir
Turecká Superlig
02.10.2023, 19:00 Uhr
Synottip bonus
100 % až do výšky 5000 €
FC Fulham : FC Chelsea
Anglická Premier liga
02.10.2023, 21:00 Uhr

Aké športy pokrývame našimi prognózami?

Okrem futbalu, basketbalu a ľadového hokeja v našich stávkových prognózach pokrývame taktiež aj ostatné populárne športy ako je tenis či americký futbal. Vzhľadom na to, že pre všetky tieto športy sú dôležité rôzne faktory, naši odborníci sa podľa toho špecializujú a získavajú potrebné poznatky pre ich predpovede. Týždeň po týždni vyberáme najzaujímavejšie a najvzrušujúcejšie zápasy z rôznych medzinárodných športov, aby ste vopred získali všetky dôležité informácie o hlavných udalostiach vo svete športu.

V našich prognózach stávkových tipov sa primárne zameriavame na kráľa - futbal - takže na našich stránkach nájdete väčšinu prognóz práve pre tento šport. Rozširujeme aj najprestížnejšie ligy a súťaže v medzinárodnom futbale, ako sú Liga Majstrov (Chamapions League), anglická Premier Liga, španielska La Liga alebo nemecká Bundesliga. Ponúkame však aj stávkové tipy na zápasy druhej nemeckej Bundesligy alebo na anglickú EFL (English Football League Championship). Tak aj fanúšikovia nižších líg môžu ostať s nami.

Aké informácie sú zahrnuté v našich prognózach?

V našich tipoch na stávky najprv skúmame určité tímy na základe ich odohratých zápasov, pričom berieme do úvahy zostavu tímu a taktiku. Z ich výsledkov a vystúpenia vyvodíme aktuálnu formu tímu. Rozsiahle štatistiky a štúdie videí tvoria základ našich prognóz. Pri hodnotení týchto čísel, dát a faktov je osobný názor našich odborníkov mimoriadne dôležitý. Vedia, ako vyhodnotiť dôležité faktory, a tak dokážu odhaliť určité tendencie ešte predtým, ako začne zápas.

Na základe stávkových tipov naši odborníci zvyčajne predkladajú niekoľko odporúčaní, aby ste pri stávkovaní mohli brať do úvahy rôzne možnosti. Na konci každej prognózy predstavujeme tip na stávkovanie, ktorý sa zdá pre našich odborníkov najpravdepodobnejší a hneď pod ním nájdete tie najlepšie kurzy. Týmto spôsobom môžete zhromažďovať informácie rýchlo a bez problémov na zápas podľa vášho výberu a okamžite budete vedieť, na ktorú zo stávkových kancelárií sa môžete obrátiť s cieľom získať najlepší profit.

Ako sa dostanete k stávkovým tipom pre určité športy?

Ak chcete filtrovať naše tipy na stávkovanie podľa športu, môžete to jednoducho urobiť pomocou poľa v našej hlavnej navigácii. Nájdete tu zoznam jednotlivých disciplín a líg, ako aj časovanie našich prognóz. Nájdete tu informácie o zápasoch dňa nadchádzajúcich dní. Takže už nezmeškáte žiaden zápas a hneď ako sa poradíte s našimi rozsiahlymi stávkovými tipmi, okamžite môžete začať plánovať vaše ďalšie stávky.

Na stránke príslušných športov sa zvyčajne nachádzajú naše prognózy pre vybrané zápasy najpopulárnejších líg sveta pár dní pred začiatkom zápasu - zreteľne zobrazené s najdôležitejšími informáciami a údajmi v prehľade. Kliknutím na príslušný zápas budete presmerovaný na stávkový tip, ktorý neobsahuje len rozsiahlu interpretáciu súčasného stavu oboch tímov, ale tiež diskutuje o možnom priebehu zápasu a možnostiach stávkovania. Keď po prečítaní našej prognózy dospejete k záveru, môžete vyhľadať najviac lukratívne kurzy pre umiestnenie stávky podľa vášho výberu priamo nižšie.

Aké druhy stávok zahŕňajú naše prognózy?

V našich predbežných správach o najdôležitejších zápasoch najvyšších svetových líg sa naši experti zameriavajú nielen na atletickú zložku, ale aj na zaujímavé a sľubné stávkové príležitosti. Zvažujeme skoro všetky bežné formy stávok: Počnúc klasickými stávkami ako je 1X2, alebo ako sú handicapové stávky. Berieme tiež do úvahy extravagantné stávky, ako je stávka na polčas alebo bezremízova stávka. V našom porovnaní kurzov, ktorý nájdete pod každým z našich stávkových tipov, môžete zistiť, ktorá stávková kancelária je najlepšia pre vaše druhy stávok.

V závislosti od toho, ako naši odborníci očakávajú, že zápas bude prebiehať, niektoré stávkové možnosti sú uvedené ako najsľubnejšie tipy na stávkovanie. Napríklad pri fiktívnom súboji medzi favoritom a defenzívne silným outsiderom sa môžu brať do úvahy nasledujúce možnosti: konzervatívnou možnosťou by bola jednoduchá stávka na víťazstvo na favorizovaný tím, ktorá však zvyčajne neprináša vysoké kurzy. Vzhľadom na to, že obranne silný tím sa pravdepodobne nebude sústrediť na útok, ale skôr sa zameria na obranu, odporúčame, okrem uvedeného konzervatívneho tipu staviť aj na menej ako 2,5 gólov v tomto zápase. Víťazstvo favorita bez inkasovania gólu by bolo ďalšou možnosťou v takomto prípade - v závislosti od sily a kvality outsidera.

nach oben