1. Nemecká Bundesliga

Pre 1. Nemecká Bundesliga nie sú dostupné žiadne stávkové tipy.

Predchádzajúce stávkové tipy

1. Nemecká Bundesliga

27.05.2019 20:30 (SEČ)
FC Union Berlin 1. FC Union Berlin
:
Stuttgart Logo VfB Stuttgart
Viac ako 2,5 gólov

1. Nemecká Bundesliga

23.05.2019 20:30 (SEČ)
Stuttgart Logo VfB Stuttgart
:
FC Union Berlin 1. FC Union Berlin
Dvojitá šanca Tip X/2

1. Nemecká Bundesliga

18.05.2019 15:30 (SEČ)
Bremen Logo SV Werder Bremen
:
RB Leipzig Logo RB Leipzig
2 : 1

1. Nemecká Bundesliga

18.05.2019 15:30 (SEČ)
Schalke Logo FC Schalke 04
:
Stuttgart Logo VfB Stuttgart
0 : 0

1. Nemecká Bundesliga

18.05.2019 15:30 (SEČ)
Bayern Logo FC Bayern München
:
Frankfurt Logo Eintracht Frankfurt
5 : 1

1. Nemecká Bundesliga

18.05.2019 15:30 (SEČ)
Gladbach Logo Borussia Mönchengladbach
:
BVB Logo Borussia Dortmund
0 : 2

futbal prvej spolkovej nemeckej ligy -stávkovacie tipy

1. Deutsche Bundesliga Logo

V tejto rubrike futbalových ligových tipov nájdete aktuálne zápasy najvyššej futbalovej ligy v nemeckej spolkovej republiky. Naši tipovací experti dodávajú pre vás ku každému hraciemu dňu najlepšie stávkové tipy a probnózy k nadchádzajúcim duelom FC Bayern Mníchov, Borussia Dortmund alebo FC Schalke 04. Tipy k nasledujúcemu hraciemu dňu budú najneskôr k ďalšiemu nasledujúcemu dňu, po poslednom dueli nasledujúceho dňa budú publikované.
K tomu dodávame vám popri stávkových ligových tipov tiež najlepšie stávkovacie kurzy našich stávkových kancelárií. K tomu máte vy k vašim tipom vždy tie najvyššie kurzy.

stávkové tipy k 1. spolkovej futbalovej lige

K najúspešnejším futbalovým ligám patrí 1. nemecká spolková republika. Stávkujte s WETTFORMAT.at a našimi ligovými tipmi na vzrušujúce zápasy v najvyššej triede v nemeckom futbale. My dodáme vám ku každým ligovým stávkovacím tipom s dlhodobým stávkovaním na majstrovský titul alebo najlepšieho strelca. My odporúčame naše stávkové tipy pod: WETT TIP HEUTE

V našej analýze stávkových tipov dostanete popri našich hlavných stávkových tipov pre spolkovú ligu tiež najmenej 2-3 ďalšie odporúčania na stávkové tipy od nás dané. Jedenkrát ročne v našej lige bude zadaný nemecký majster, to bude úspešné len cez absolvovanie od 34. hracieho dňa, kde každé mužstvo dvakrát v prvom a poslednom kole oproti sebe súťažia o víťazstvo, obdržíte 3 body na naše konto, pri remíze budú body rozdelené a každé mužstvo obdrží 1 bod. Pri prehre nedostávate žiaden bod a ani žiadne výhody. Okrem toho, gólový rozdiel a rozdiel bodov sa hlasuje na tabuľke na stanovenie konečného stavu.
Prvé miesto v tabuľke patrí nemeckému majstrovi v spolkovej lige.
Zatiaľ čo posledné miesto v tabuľke číslo 17 a 18 v 12tej najvyššej futbalovej lige zostanú 2. nemeckej spolkovej lige. 16Té miesto je známe pod menom zostupové miesto.
Kto, po 34tom hracom dni túto pozíciu obsadí, musí súťažiť proti tretiemu miestu 2. spolkovej ligy.
Pri výhre zostáva mužstvo vyššej ligy, pri prehre stúpa 3tí umiestnení 2ligy vyššie a zostáva 16tý v 1.lige. Najznámejšie tímy bojujúce o titul sú FC Bayern Mníchov, Borussia Dortmunnd alebo Bayer Leverkusen. Všetky tímy bojujú o titul a tiež o vstup do medzinárodnej súťaži ako UEFA Champions League alebo UEFA Euroa League.

poradie v tabuľke

Tabuľkové miesto 1-3: účasť UEFA Champions League Tabuľkové miesto 4: kvalifikácia UEFA Champions League Tabuľkové miesto 5-6: UEFA Europa League Tabuľkové miesto 16: zostupové miesto – hra proti tretiemu v tabuľke 2hej ligy Tabuľkové miesto 17-18: klesnutie do 2.hej futbalovej spolkovej ligy

ligové stávkové tipy

Stávkovanie spolkovej nemeckej lige patrí na nemeckom trhu k najdôležitejším a to aj pre stávkovacích priateľov, ktorí väčšinou stávkujú. Preto ponúkame naším stávkovacím priateľlom tie najlepšie stávkovacie tipy. Stávkovací trh je plný rôznych online stávkových kancelárií či ponúk a tiež veľa stávkových ponúk v lige pri veľkých stávkových kanceláriách často identické a rozdielne sú iba v kurzoch, taktiež aj pri počte detailných stávok za hru. Keď radi stávkujete v lige, potom môžete, vedľa vašich víťazných stávok práve u niektorých trhových stávkových profesionálov, ktorí uskutočňujú stávkovanie , ktorí v našom bonusovom pohľade nájdete, tiež aj presné hracie výsledky , alebo výsledok prvého polčašu stávkovať.