Anglická Premier liga

Anglická Premier liga

19.10.2019 13:30 (SEČ)
FC Everton Logo FC Everton
:
West Ham United Logo West Ham United
Dvojitá šanca Tip X/2

Anglická Premier liga

19.10.2019 16:00 (SEČ)
Wolverhampton Logo Wolverhampton Wanderers FC
:
FC Southampton Logo FC Southampton
Oba tímy skórujú - áno

Anglická Premier liga

19.10.2019 16:00 (SEČ)
Chelsea Logo FC Chelsea
:
Newcastle United Logo Newcastle United
Viac ako 2,5 gólov

Anglická Premier liga

19.10.2019 16:00 (SEČ)
Tottenham Logo Tottenham Hotspur
:
Watford Crest Logo FC Watford
Tip 1 - výhra na nulu

Anglická Premier liga

19.10.2019 18:30 (SEČ)
Crystal Palace Logo Crystal Palace FC
:
Manchester City Logo Manchester City
Viac ako 3,5 gólov

Anglická Premier liga

20.10.2019 17:30 (SEČ)
Manchester United Logo Manchester United
:
Liverpool Logo FC Liverpool
Tip 2

Anglická Premier liga

21.10.2019 21:00 (SEČ)
Sheffield United Logo Sheffield United
:
Arsenal Logo FC Arsenal
Tip 2

Stávkové tipy na zápasy Premier League s analýzou a prognózou

Doba čítania: 4 Min
England Premier League Logo

V nasledujúcom texte by sme vám chceli popísať stávkové tipy na jednu z najlepších a najobľúbenejších medzinárodných líg - Premier League (Premier ligu). Ponúkame vám rôzne typy stávok a poskytneme vám všetky potrebné informácie o ponúkaných stávkových možnostiach. Premier League je plná špičkových tímov. Manchester City, Liverpool, Tottenham, Manchester United, Arsenal London a Chelsea London sú v súčasnosti najlepšími tímami. Liga sa môže tešiť veľkej obľube a prináša so sebou potrebnú dávku napätia. Od našich redaktorov máte týždenne k dispozícii stávkové tipy, pri ktorých môžete vidieť kurzy s najvyššou šancou na výhru.

Čítať viac

Obsah tejto stránky

 • Tvorenie tipov na Premier Ligu
 • Potrebné vedieť pred vytvorením stávky na Premier Ligu
 • Favorizované tímy
 • Stávkové trhy na Premier Ligu
 • Dlhodobé stávky
 • Handicapové stávky, Double Chance (Dvojitá šanca) a Draw No Bet (Stávka bez remízy)
 • Špeciálne stávky
 • Záver

Ako sú tvorené stávkové tipy na Premier League na stavkovanieformat.sk?

Na stavkovanieformat.sk kladieme v našich stávkových tipoch osobitný dôraz na analýzu súčasnej formy oboch tímov, ktoré stoja proti sebe. Predstavujeme vám aktuálnu výkonnostnú krivku tímu, priamo vzájomne porovnáme obidva tímy, ktoré proti sebe stoja a v závere vám odporučíme stávkový tip. V našom stávkovom tipe venujeme osobitnú pozornosť sile tímu v domácich zápasoch. Na stavkovanieformat.sk vám poskytneme tiež informácie o tom, ktorý z hráčov sa prezentuje v dobrej forme. Premier League zatemňuje mnohé európske ligy. V takmer žiadnej inej lige rýchlosť a fyzická sila nehrajú takú veľkú rolu. Anglická Premier League je pravdepodobne jednou z finančne najsilnejších líg na svete. V takmer žiadnej inej lige nie je toľko peňazí v obehu. Manchester United je súčasným anglickým rekordérom - šampiónom s 13 titulmi. Osobitnú pozornosť venujeme silným a slabým stránkam tímu. Aby sme vám mohli odporučiť stávkový tip, použijeme vždy ako primárny zdroj porovnanie kurzov.

Čo by ste mali zvážiť pred vytvorením stávky na zápas Premier League?

V súčasnosti sa Premier League zúčastňuje 20 tímov a kolá sa odohrávajú od augusta do mája. Tri najhoršie tímy šampionátu vypadávajú z ligy a 5 najlepších tímov sa automaticky kvalifikuje do Ligy majstrov a Europa League. Meno anglického majstra bude známe po 38 kolách a v Premier League bude udelených 5 miest na Europa cup. Anglický futbal sa bezpochyby vyznačuje rýchlosťou, fyzickou hrou a kontrami. FA Premier League vznikla 20. februára 1992. Zatiaľ 6 tímov vyhralo majstrovské tituly Premier League: Chelsea, Arsenal London, Manchester United, Manchester City, Blackburn Rovers a Leicester City.

Ktoré tímy sú v Premier League favoritmi?

V Premier League je zvyčajne 5 tímov, ktorým sa podarí siahnuť na titul. Medzi najlepšie tímy patria Manchester City, Manchester United, Tottenham, Arsenal London, Chelsea London a nesmieme zabudnúť ani na FC Liverpool. Tieto spomenuté tímy hrajú na najvyššej úrovni sezónu čo sezónu, a tiež spôsobujú senzáciu v európskych súťažiach. Bezpochyby majú tých najkvalitnejších hráčov, ktorí prekonávajú konkurenčné tímy Premier Leauge. Preto nikdy nie je zlé tipovať na výhry doma alebo vonku uvedených najlepších tímov. Top 5 sa vyznačuje veľmi dobrým tímom a pôsobivým futbalovým útokom.

Ktoré stávkové možnosti sú ponúkané na Premier League?

Cieľom každého odporúčania na stávkový tip by malo byť vymedzenie najvýhodnejších kurzov. Na základe našich fundovaných analýz sa vám snažíme objektívne odprezentovať súčasnú formu oboch tímov. V porovnaní kurzov na Premier League môžete nájsť 11 rôznych stávkových možností. Vzhľadom na silu anglických top tímov v zápasoch doma často môžete využiť stávku na Tip 1. Tiež môžete počítať s dobrými výhrami so stávkovou variantom over/under (nad/pod). Sám sa tu ponúka tip, napríklad na nad/pod 2,5 gólov. Ako stávkový tip môžete tiež využiť stávku na to, či sa oba tímy skórujú alebo nie. Nemali by ste tiež ignorovať možnosť stávok draw not bet - tip 1, 2. V tejto stávkovej možnosti dostanete stávku späť, ak nebude výsledkom tip 1 alebo 2. Môžete tiež umiestniť vaše stávky aj na nasledujúce typy: výhra na nulu, nad/pod 3,5 gólov a 4,5 gólov, polčas 1 - polčas 2 Tip 1 alebo Tip 2, výhra v oboch polčasoch či dvojitá šanca. Vždy máte k dispozícii na Premier League 3 až 4 stávkové tipy - odporúčania.

Takto sa dostanete k stávkovým tipom anglickej Premier League

Sú v Premier League dostupné dlhodobé stávky?

Samozrejme, v Premier League môžete staviť aj s dlhodobou stávkou. V dlhodobej stávke, tipujete, ako názov hovorí, na dlhšie obdobie. Napríklad v tomto type stávky máte možnosť staviť na možného nasledujúceho anglického šampióna. Ide o sezónnu stávku. V dlhodobom horizonte stojí za to zvážiť jeden z piatich najlepších tímov v anglickom futbale. Ako radu uvádzame, že vytvorenie takejto stávky sa oplatí na začiatku sezóny.

Kedy sú handicapové stávky, Double Chance (Dvojitá šanca) a Draw No Bet (Stávka bez remízy) zaujímavé?

V tejto časti by sme vás chceli oboznámiť so stávkovými možnosťami, ktoré sa stávajú čoraz populárnejšími. Tieto varianty stávok sú zaujímavé aj v zápasoch Premier League.

 • Handicapová stávka
  (Handicap bet)
  Tento typ stávok je založený na tom, že bookmaker pridáva gólové vedenie pre tím outsidera. Napríklad, ak slabší tím Premier League, ako je napr. Crystal Palace hrá proti Manchestru United, získa výhodu 2 gólov - handicap +2. Ak vyhrá Manchester United 1:0, tak vaša stávka vyšla (výsledok vrátane handicapu je 1:2 pre Crystal Palace). Môžete sa tak spoľahnúť na peknú výhru.

 • Dvojitá šanca
  (Double chance)
  Túto stávkovú možnosť hodnotíme ako veľmi pozitívnu. Dostanete, ako už názov napovedá, vo vašom jednom stávkovom tipe dve šance na výhru. V tejto stávkovej príležitosti napr. vyhráte, ak váš tím vyhrá alebo remizuje. Tento variant stávok je užitočný, ak sú oba tímy vyrovnané a je ťažké favorizovať víťazstvo jedného tímu.

 • Stávka bez remízy
  (Draw no bet)
  S týmto typom stávok vám bude vrátená vaša stávka (peniaze) v prípade remízy. Odporúčame vám stávkovať s týmto typom stávky v prípade, keď chcete staviť na menej výrazného favorita. Tento stávkový variant rozhodne odporúčame, pretože často získate lepšie kurzy na Draw no bet než na Double Chance.

Sú špeciálne stávky dostupné?

Ak chcete vytvoriť špeciálnu stávku, môžete staviť napr. na: stávka na majstra, tipy na možný zostup, alebo tipy na najlepšieho strelca Premier ligy. Špeciálne stávky majú zmysel, ak tím jasne vedie tabuľku Premier ligy. Na stavkovanieformat.sk v stávkových tipoch nevenujeme pozornosť špeciálnym stávkam, pretože zakladáme našu analýzy na aktuálnej forme tímov.

Záver – stávkové tipy na Premier League

Premier League je veľmi populárnou ligou a každý týždeň si môžete vybrať z veľmi atraktívnych kurzov. Špeciálne derby medzi tímami z Londýna a Manchesterských klubov sú veľmi zaujímavé. Anglická Premier League má každú sezónu nejaké medzimestské súboje. V nich sa stretávajú zvyčajne tradičné tímy. Keďže tímy majú vždy rovnakú vysokú úroveň, ide o veľmi tesné zápasy. Vďaka širokému trhu stávok si môžete vybrať zo širokej škály dostupných kurzov. Anglická Premier League má na celom svete dobrú povesť a každý týždeň môžete očakávať na našich webových stránkach naše stávkové tipy. Naše tipy na stávky sú vždy vzrušujúce na prečítanie. Naši odborníci pripisujú veľký význam serióznej a komplexnej analýze proti sebe stojacich tímov Premier League.