UEFA Champions League

Pre UEFA Champions League nie sú dostupné žiadne stávkové tipy.

Predchádzajúce stávkové tipy

UEFA Champions League

19.02.2020 21:00 (SEČ)
Tottenham Hotspur
:
RB Leipzig
0 : 1

UEFA Champions League

19.02.2020 21:00 (SEČ)
Atalanta Bergamo
:
FC Valencia
4 : 1

UEFA Champions League

18.02.2020 21:00 (SEČ)
Atletico Madrid
:
FC Liverpool
1 : 0

UEFA Champions League

18.02.2020 21:00 (SEČ)
Borussia Dortmund
:
Paris Saint Germain
2 : 1

UEFA Champions League

11.12.2019 21:00 (SEČ)
Atletico Madrid
:
FC Lokomotive Moskau
2 : 0

UEFA Champions League

11.12.2019 21:00 (SEČ)
Olympiakos Piräus
:
FK Roter Stern Belgrad
1 : 0

futbalové UEFA šampiónové ligové stávkové tipy

V našej tipovacej rubrike k UEFA šampionovej lige nájdete vy všetky stávkové tipy k zápasom v kráľovskej triede vo futbale. S našimi šampiónovými ligovými tipmi sú perfektné zriadené, o vaše stávky na veľkej pohárovej súťaži. Začiatky kvalifikácie, cez prvé, druhé a tretie kolo až do Play-Offs a konečné kolo, my nevynecháme žiadne kolo a ponúkame vám najlepšie tipy k najobľúbenejšej futbalovej ligy Európy, keď ako kluby Real Mandrid, nemeckého rekordného majstra, FC Bayern Mníchov, Atletico Madrid alebo FC Chelsea o veľkú korunu kráľovskej triedy bojovať. My analyzujeme pre vás všetky hry až do detailu, pozrite sa na káder mužstva, súhlas s klubmi generelne, taktiež obsiahle štatistiky a výsledky, taktiež aktuálne formy každého hráča, ponúknuť vám tie najlepšie šampiónové ligové tipy.

UEFA šampiónové ligové stávkové tipy

UEFA Champions League tvorí európske futbalové majstrovstvá. Oni sa stretávajú najlepšie kluby zo všetkých národov proti sebe. Víťaz obdrží populárny pohár a smie si ho ako víťaz šampiónovej ligy ponechať. Preto je kráľovská trieda tiež jednou obľúbenejšou stávkovou ligou, preto my naše šampiónové ligové tipy majú byť zostavené na stránke. Prvýkrát boli tieto majstrovstvá v roku 1955/56 založené, a potom ešte pod názvom európskeho pohára krajinného majstra. Ktoré kluby smú súťažiť? Kto v šampiónskej lige fix smie súťažiť, a kto bude musieť v kvalifikácii hrať a určovať rôzne kritéria. Jednotlivé národné ligy posielajú väčšinou prvé tri miesta v tabuľke na konci sézony v smere kráľovskej triedy, pritom kvalifikujú sa prvé oba fix a miesto tri musí kvalifikáciu hrať.

kvalifikácia

S kvalifikáciou alebo tiež Play-Offs nazvaným štartuje boj o pohár. Vo štvrtom kole bude určených 32 mužstiev, súťažia následne v základnej fáze. Páry v skupine budú žrebované. Práve v tejto fáze často vyplývajú prekvapenia pri hráčskych výsledkoch. Preto odporúčame my tu bezpodmiečne vždy pohľad na naše šampiónové ligové tipy, poznajú naši stávkoví experti všetky informácie.

skupinová fáza

Hry prebiehajú s ôsmimi skupinami každé 4 tímy. To zabráni tomu, aby tímy z rovnakého združenia proti sebe musia stretnúť. Kto po skupinovej fáze na pozícii 1 a 2 leží, príde do budúceho kola, pozícia 3 a 4 kvalifikujú sa pre 2.kolá európskej ligy. Tu to bude tak správne uvoľnene, keď dva top tímy sa stretnú proti sebe v základnej fáze. Tiež táto fáza šampiónskej ligy sa často uvádza s prekvapením a tak je tu tiež často veľmi od nás zaujímavé šampiónové ligové stávkové tipy vyzdvihnúť.

K.O. modus

K.O. modus opisuje to osemfinále, to štvrťfinále a to semifinále. Tu budú ako v každej lige krajiny absolvované prvé a posledné kolo. Páry budú znovu vyžrebované. Potom je nutné sa vyvarovať, že mužstvá, ktoré v predkole proti sebe hrali, znovu musia proti sebe hrať. AK po vypršaní regulárneho hracieho času spätného zápasu s nulovým ukončením ešte žiaden víťaz určený nie je, potom po dvoch obdobiach predĺženia je rozhodujúci penaltový rozstrel (strielanie jedenástky ). Po oboch polčasoch sú určení finalisti. Modus(režim) bude už skutočná vec, keď najlepšie tímy sa stretnú proti sebe. Tu idú naši stávkoví profesionáli veľmi do hĺbky s ich analýzami a šampionskými ligovými stávkovými tipmi. Dodatočne k našim tipovacím stránkam, nájdete vy v časti medzinárodného futbalu, detailné opísané stávkové prognózy k silným partiám kráľovskej triedy.

konečná hra

Konečná hra rozhodne o tom, ktorý šampiónový ligový víťaz sa stane. Hrať sa bude v nezávislom štadióne, ktorý UEFA určí. Pritom bude najčastejšie londýnsky Wembley Stadión zvolený. Hrať sa bude dovtedy, pokým nebude zvolený víťaz, to ide až do strielania jedenástky v poslednej inštancie. Tiež preto existujú samozrejme vždy stávkové tipy inkluzívne kompletné hracie analýzy a náhľad.

obľúbené stávkové tímy

K najobľúbenejším tímom UEFA šampiónskej ligy patria Real Madrid, AC Miláno, FC Bayern Mníchov, taktiež FC Liverpool alebo FC Barcelona, sme vymenovali len niekoľko. Real Madrid je rekordný majster v obdržaní titulu, kde mužstvo vedelo 9krát pohár vyhrať, AC Miláno 7krát a nemecký rekordný majster celkom 5krát. K hráčom, ktorí väčšinu zápasov absolvovali patria Ryan Giggs so 145 hrami, Raúl s 144 alebo Paolo Maldini s 140. Najlepším strelcom v histórii sú Raúl s 71 gólmi, Lionel Messi s 62 alebo Ruud van Nistelrooy so 60. Christiano Ronaldo leží na priečke 5 s 56 gólmi. Top-kurzy kráľovskej triedy.