UEFA Europa League

UEFA Europa League

13.12.2018 18:55 (SEČ)
Villarreal Logo FC Villarreal
:
Spartak Moskau Logo FC Spartak Moskau
Tip 1 polčas 2

UEFA Europa League

13.12.2018 18:55 (SEČ)
Lazio Rom Logo Lazio Rom
:
Frankfurt Logo Eintracht Frankfurt
Oba tímy skórujú - áno

UEFA Europa League

13.12.2018 18:55 (SEČ)
Videoton FC Logo Videoton FC
:
Chelsea Logo FC Chelsea
Tip 2

UEFA Europa League

13.12.2018 18:55 (SEČ)
Besiktas Istanbul Logo Beşiktaş Istanbul
:
Malmö FF Logo Malmö FF
Tip 1

UEFA Europa League

13.12.2018 18:55 (SEČ)
Rapid Logo SK Rapid Wien
:
Glasgow Rangers Logo Glasgow Rangers
Stávka bez remízy Tip 1

UEFA Europa League

13.12.2018 18:55 (SEČ)
Dynamo Kiew Logo Dynamo Kiew
:
FK BAUMIT Jablonec Logo FK BAUMIT Jablonec
Tip 1

UEFA Europa League

13.12.2018 21:00 (SEČ)
RB Leipzig Logo RB Leipzig
:
Rosenborg BK Logo Rosenborg BK
Tím 1 vyhrá obidva polčasy

UEFA Europa League

13.12.2018 21:00 (SEČ)
Celtic Glasgow Logo Celtic Glasgow
:
Salzburg Logo FC Red Bull Salzburg
Stávka bez remízy Tip 1

UEFA Europa League

13.12.2018 21:00 (SEČ)
FC Copenhagen Logo FC Copenhagen
:
Girondins Bordeaux Logo Girondins Bordeaux
Menej ako 2,5 gólov

UEFA Europa League

13.12.2018 21:00 (SEČ)
Olympiakos Piräus
:
AC Milan Logo AC Mailand
Stávka bez remízy Tip 2

futbalové UEFA európske ligové stávkové tipy

Uefa Europa League Logo

Druhá najdôležitejšia futbalová liga v medzinárodnom futbale je UEFA európska liga. Pre tento pohárovej súťaži zostaví náš stávkový tím po nákladných rešeržoch a analýz pre vás najlepšie európske ligové tipy. Pritom nenecháme žiadne stretnutia. Od začiatku až do prvej hry kvalifikačného kola dodávame vám s najlepšími európskými ligovými stávkovými tipmi. Pri
mužstvách ako Benefica Lissabon, Juventus Turin, FC Sevilla a FC Valencia bije srdce vysoko každého futbalového a športovo- stávkového fanúšika. V tejto lige sa stretnú najlepšie tímy internacionálnych top líg k dueli a veľkého európskeho pohára. S wettFORM:AT nepremeškáte vy žiadne zápasy viacej a tipujú vždy správne, naši stávkoví experti majú dlhoročné stávkové skúsenosti. K tým publikujeme my ku každému európskemu ligovému tipu stávkových poskytovateľov s najvyššími stávkovými kurzmi na trhu.

UEFA európske ligové stávkové tipy

UEFA európskej ligy sa ráta k najobľúbenejším UEFA pohárových mužstiev. Prvýkrát začal v roku 1971/72 a odvtedy ročne bývalo nazvaný UEFA pohár. Popri UEFA Champion League sa ráta európska liga k najobľúbenejším stávkových líg v medzinárodnom futbale. Práve stávkové tipy na tejto lige vedia byť nesmierne oddychové, polia sú medzinárodne premiešané. Práve skupinová fáza vyťaží často najlepšie stávkové možnosti a stávkové tipy k európskej lige.

mužstvá

Zúčastnenie sa na európských ligách smú tie mužstvá, ktoré sa ocitli v domácich ligách na konci sezóny na 4tom alebo 5tom mieste v tabuľke. V sumári sú maximálne 3 mužstvá oprávnenej účasti, ktoré sú zoradené za tými mužstvami, ktoré sa smú zúčastniť na Champions League. Okrem toho sa môžu použiť všetky tímy asociácií UEFA, ktoré boli nominované v sezóne ako pohároví víťazi. Okrem toho existujú kritéria pre jednotlivé krajiny k povoleniam účastí.

hrací modus

UEFA európska liga je rozdelená do 5tich kôl. Na začiatku štartuje kvalifikačné kolo, pre ktoré my vám tiež prehliadnutia stoja k dispozicií ku každej hre stávkových tipov. V sumári existujú tri kvalifikačné kolá, ktoré nasledujú do tkz. Nazvanej Play-Offs. V Play-Offs sa stretnú víťazi treťej kvalifikačného kola protí 14tim prehrávajúcim tíov 3tieho kola UEFA Champions League kvalifikácie, taktiež tie tímy, ktoré sú priamo kvalifikované v tomto kole. Po Play-Offs nasleduje skupinová fáza, páry budú losované. V tejto skupine hrajú 4 tímy o miesto 1 a 2, v K.O. kole ďalej postúpiť.

K.O. kolo

K.O kolo obsahuje , osemfinále, štvrťfinále, semifinále a finále. Obaja víťazi vo finále sa stretnú v poslednom rade na konci hry alebo vo finále proti sebe. Tu pôjdu v každom prípade tímy z miesta ako víťazi. Finále rozhodnú pokutové kopy, tu by sa malo konečný záver. Aj počas K.O. kola až do posledného duelu vo finále dostanete vy od nás vždy aktuálne tipy k príslušným hrám, niekoľko dní pred otvorením.

najlepšie tímy

K najlepším tímom v dejinách patria Juventus Turin, Inter Miláno a FC Liverpool. Tiež nemecký tím sa vmiešava dopredu do hlasovania, a to je Borussia Monchengladbach, priniesla 2 tituly. Ďalším oživením je anglický klub Tottenham Hotspur s 2 víťazstvami, obsadilo 5 miesto za Gladbacher. Taliani ležia na špičke nasledovaným Španielskom a Anglickom.

najlepší hráči európskej ligy a stávkové tipy

U hráčov uvedených v rekordnej tabuľke patrí Giuseppe Gergomi prezývaný, s 96 absolvovanými hrami. Frank Rost hral 90 hier a Walter Zenga 69. V tabuľke útočníkov leží na prvom mieste Henrik Larsson s 31 streľami, na mieste je RadamelFalcao s 30timi bránami a na mieste 3 sa nachádza Dieter Muller s 29 streľami.Stávkové kurzy k európskej lige. Potom my hovoríme o druhej najdôležitejšej UEFA ligy stojí celá Európa s hlavou hore, keď sa najlepšie tímy stretnú. Teda sa bude veľa stávkovať tiež zápasov. Pri poskytovateľoch si viete chytiť také top kurzy, keď sa bude tipovať skôr na budúceho víťaza pohára. K tomu viete najlepšie kurzy so stávkovým bonusom kombinovať, vaše výhry ešte viacej sa vedia vyšplhať do výšky. Tiež k tomu ponúkame vám najlepšie európske ligové stávkové tipy v tipovacej rubrike, taktiež aj analyzové tipy s detailným tipovacím popisom.