futbalové holandské eredivíziové stávkové tipy

Holland Eredivisie Logo

Pre najvyššiu hráčsku triedu v holandskom futbale existuje exkluzívne u nás ku každému duelu najlepšie tímy stávkového tipu. My analyzujeme príslušné zápasy a vieme vám tak množstvo tipov na eredivíziu ponúknuť. Jedno, ktorý tím stojí na prvej priečke, my máme pasujúce tipy. V nižšie uvedenom zozname publikujeme my presne ku každému hraciemu dňu najnovšie tipy. K tomu patria hry od Ajax Amsterdam, Reyenoord Rotterdam, Twente Enschede alebo PSV Eindhofen, taktiež SC Heerenveen alebo Vitesse Arnheim. S našimi tipovacími stránkami nepremeškáte žiadnu eredivíziový tip viacej. Odnes si tiež najnovšie stávkovacie kurzy najlepších poskytovateľov, ktoré my hodíme vám úplne automaticky a vždy aktuálne k príslušným tipom najlepšie stávkové kurzy. Klikni jednoducho na poskytovateľa Logo a už smeruje vás k tipovanej stránke.

holandské eredivíziové stávkové tipy (1.liga holandská )

U stávkových priateľov je holandská eredivízia veľmi obľúbená. Ono sa jedná o vyššiu hraciu triedu v holandskom futbale. Po prvýkrát sa konali tieto majstrovstvá v roku 1956, u Ajax Amsterdam s 32 titulmi nesporného rekordného majstra ligy. Jan Jongbloed je najlepší hráč ligy a Willy van der Kuijlen držia gólový rekord s 311 cielenými strelami. Eredivízia ma 34 hracích dní, to znamená 9 duelov za hrací deň, že vy od nás dostanete 306 eredivíziových tipov.

najoblúbenejšie tímy, na ktoré treba staviť

Ajax Amsterdam je top tím ligy, ktorý je vždy pri víťaznej stávke. Doma taktiež vonku je Ajax energiou či posilou. V sezóne 2013/2014 prehrali iba tri zápasy. Preto my stavíme radi na gólové stávky, či viac alebo menej ako 2 góly v jednej hre padnú. To má potom zmysel, keď sa dva ofenzívne dva tímy stretnú, ktoré sú oslabené v obrane. FC Groningen mal perfektnú gólovú bilanciu pre jeden over tip, tu sa v sezóne 2013/2014 dostane sa tak veľa gólov, ako sa strielalo. Také informácie vyťahujeme my pre naše eredivíziové tipy a stávkové prognózy, ktoré vy napr.
s bet at home kupónom celkom môžete otestovať. Náš tím analyzuje všetky fakty k príslušným partiám, vie ponúknúť vám tie najlepšie stávkové tipy pre holandskú top ligu.

Teraz žiadne stávkové tipy k dispozícii