Izraelská Premier League

Pre Izraelská Premier League nie sú dostupné žiadne stávkové tipy.

Predchádzajúce stávkové tipy

Izraelská Premier League

10.02.2020 19:15 (SEČ)
Beitar Jerusalem
:
Maccabi Haifa
2 : 0

Izraelská Premier League

20.01.2020 19:15 (SEČ)
Beitar Jerusalem
:
Maccabi Netanya
3 : 1

Izraelská Premier League

20.01.2020 19:00 (SEČ)
Hapoel Beer Sheva
:
Hapoel Haifa
1 : 0

Izraelská Premier League

13.01.2020 19:15 (SEČ)
Maccabi Tel Aviv
:
Beitar Jerusalem
0 : 0

Izraelská Premier League

30.12.2019 19:15 (SEČ)
Hapoel Haifa
:
Beitar Jerusalem
1 : 4

Izraelská Premier League

25.12.2019 18:30 (SEČ)
Hapoel Tel Aviv
:
Ashdod SC
0 : 0

futbalové izraelské premierové ligy stávkové tipy

Izraelská premiérová liga bola založená v roku 1999 pritom hrá 14 tímov o titul. My ponúkame vám s našimi vždy aktuálnymi stávkovými kurzmi najvyššej hráčskej triedy v izraelskom futbale. Tu bojujú tímy ako Maccabi Tel Aviv, Maccabi Haifa alebo Hapvel Tel Aviv o pohár ligy. Počas 25 hracích dní existuje u nás 175 izraelských premiérových ligových stávkových tipov, ktoré my denne aktualizujeme a prezentujeme na našej tipovacej stránke. V pravidlách budú nové tipy pre nasledujúci deň pripravené krátko po poslednom hracom dni už voľne pre vás pootvorené. Vy nájdete v tabuľke vedľa našich stávkových tipov tiež vždy najlepšie kurzy. Preto vy stávkujete vždy správne a vyzdvihnete maximum z vašich stávok.

stávkové tipy k izraelským premierovým ligám (LIGAT HA AL)

tu nájdete vy všetky stávkové tipy k izraelskej premierovej ligy ku každému aktuálnemu hraciemu dňu. Pre túto rubriku analyzuje náš tím zo športovými stávkami hry od Maccabi Tel Avis, Ironi Kiryat Shamona, Maccabi Haifa alebo Hapoe Haifa, tak FC AShdod. Tiež táto liga sa počíta k novým ligám a a bola založená prvýkrát 1999 a tak aj vznikla. Izraelská premiérová liga je tiež známa pod menom Ligat ha Al. Popritom bojujú 14 mužstiev o izraelský majstrovský titul, ktoré majú vždy veľa potenciálu a sú pre rozsiahle stávkové tipové varianty. Tiež ponuka poskytovateľov je medzitým na stávky sú postavené na izraelské premiérové ligy.

najlepšie kluby

Nesporný majster je Maccabi Tel Aviv. Tím vedel si 19krát titul udržať, nasleduje potom Hapoel Tel Aviv s 13 titulmi a Maccabi Haifa s 12timi vyhranými sezónami. Tiež v Ligat ha Al majú tímy šancu pre Champions a Europa League kvalifikovať. Prvý v tabuľke cestuje priamo na Champions League (šampiónsku ligu) kvalifikáciu, počas miesto 2 a 3 sa stretnú na kvalifikáciu Europa League (európsku ligu). V našich izraelských premierových ligových stávkových tipov nájdete hlavne hlavné stávkové tipy, na víťazstvo a remízu, tak aj rada gólové stávkové tipy s over/under, alebo tipy, že obaja tímy na bránku útočia.