Turecká 1 Lig

Pre Turecká 1 Lig nie sú dostupné žiadne stávkové tipy.

Predchádzajúce stávkové tipy

Turecká 1 Lig

30.05.2019 20:45 (SEČ)
Hatayspor LOGO Hatayspor
:
Gazisehir Gaziantep FK Logo Gazisehir Gaziantep FK
1 : 1

futbalové turecké 1.ligy stávkové tipy

Türkei 1. Lig Logo

V našom tipovacom odvetví pre futbalové hry tureckej 1.ligy nájdete vy vždy aktuálne stávkové tipy a prognózy k príslušným partiám tureckej druhej najvyššej futbalovej ligy. Nové tipy sú vysvietené už krátko po prvom uplynutom hracom dni, takže máte vy dosť času na vaše tipy pre prichádzajúci týždeň si porozdeľovať. K tomu ponúkame my vám tiež stávkové tipy k hrám od mužstiev ako Istanbul BBSK, Balikesirspor, Orduspor, Ankaraspor alebo Samsunspor a Mersin Idmanyurda a k veľa ďalším mužstvám, ktoré sa stretávajú aktuálne v 1.tureckej lige. Vy dostanete od nás každý týždeň 9 stávkových tipov k tureckej 1.lige.

stávkové tipy k tureckej 1.lige (2.liga)

turecká liga 1 je druhá najvyššia hráčska trieda v tureckom futbale a teší sa práve v Nemecku veľmi silnej vzrastajúcej obľube. Duely tureckých top tímov prisľubujú často veľmi napínavé zápasy, preto stojí táto liga tiež u stávkových priateľov vysoko v kurze, preto my tiež naše turecké ligové 1 stávkové tipy stránky sú volané do života. Náš stávkový tím investuje týždeň za týždňom nezaplatené hodiny do analýzy našich stávkových tipov k všetký medzinárodným top ligám. Samsunspor je rekordný majster tureckej druhej ligy a doteraz celkom už 6krát si odniesol majstrovský titul. Od roku 1963 existuje 1.liga Turecka, a odvtedy sa jedenkrát ročne hrá o majstra druhej triedy. Založená bola liga pod menom Turkiye 2 a bola v roku 2001 v Futbol Ligy A Kategorisi vymenovaná. 6 rokov neskôr bola zmenená na meno TFF 1.ligy, ako sa tiež dnes krátko nazýva 1.ligy.

najlepšie tímy a stávkové tipy

K najlepších tímov sa rátajú Istanbul BBSK, Balikesirspor a Orduspor, taktiež niečo viac, predsa tvoria v sezóne 2013/14 tieto tímy sú na špici tabuľky. My vsadíme u ligy 1 radi na stávky gólov s over/under 2,5 alebo víťaznú stávku top tímov. Niekedy je tiež možné víťaznú stávku na nečlenov . Práve na konci sezóny, keď eventuálne majstrovský titul už predčasne bude určený, je tip odporúčaný dôkladne na absolútneho nečlena. Nie často príde tu k prekvapeniam. Ak by prišlo k niečomu takému, nájdete vy tieto tipy na našich prvoligových tipovacích stránkach.

Top športový stávkový bonus

100 % až do výšky 4000 € 100 % až do výšky 5000 € 100 % až do výšky 2000 €
a Zodpovedné stávkovanie!