Turecká Superlig

Turecká Superlig

14.12.2018 18:30 (SEČ)
Göztepe S.K. Logo Göztepe S.K.
:
Bursaspor Logo Bursaspor
Oba tímy skórujú - áno

Predchádzajúce stávkové tipy

Turecká Superlig

10.12.2018 18:00 (SEČ)
MKE Ankaragücü Logo MKE Ankaragücü
:
Medipol Basaksehir Logo Istanbul Başakşehir FK
0 : 1

Turecká Superlig

10.12.2018 18:00 (SEČ)
Kasimpasa Istanbul Logo Kasımpaşa Istanbul
:
Kayserispor Logo Kayserispor
0 : 3

Turecká Superlig

08.12.2018 17:00 (SEČ)
Galatasaray Istanbul Logo Galatasaray Istanbul
:
Caykur Rizespor Logo Çaykur Rizespor
2 : 2

Turecká Superlig

07.12.2018 18:00 (SEČ)
Alanyaspor Logo Alanyaspor
:
Besiktas Istanbul Logo Beşiktaş Istanbul
0 : 0

Turecká Superlig

03.12.2018 18:00 (SEČ)
Fenerbahce Istanbul Logo Fenerbahçe Istanbul
:
Kasimpasa Istanbul Logo Kasımpaşa Istanbul
2 : 2

Turecká Superlig

02.12.2018 18:00 (SEČ)
Besiktas Istanbul Logo Beşiktaş Istanbul
:
Galatasaray Istanbul Logo Galatasaray Istanbul
1 : 0

futbalové turecké superligové stávkové tipy

Türkei Süper Lig Logo

Tu nájdete vy najlepšie stávkové tipy tureckej superligy, najvyššej hráčskej triedy v tureckom futbale. Náš tím stávkových profíkov stavia ku každému uplynulému hraciemu dňu stávkové tipy k príslušným zápasom na tejto stránke online. Tu nájdete vy všetky tipy ku hrám od Fenerbahce Istanbul, Galatasaray Istanbul, Besiktas Istanbul alebo Trabzonspor a Sivaspor. S našimi super ligovými tipmy nepremeškáte vy žiadne stávky a profitujete z našich športových stávok Know How. Naši autori sú príslušní futbaloví profesionáli taktiež obdivuhodnými športovcami, ktoré to majú ako koníček či hobby, tí dennodenne sa venujú futbalu a podeliť sa o najlepšie stávky pre nás.

najlepší hráči a stávkové tipy

Ogus Cetin stojí na večnej listine s 503 gólmi ako najúspešnejší hráč ligy. V lige je počas 34 hracích dní publikujeme k nim my naše super ligové tipy. Pri celkových 18 tímoch vyťažíte 9 stávkových tipov za hrací deň alebo za týždeň, a to tak, ako sú duely určené. Majster hrá fix v nasledujúcej sezóne v Champions League (šampiónskej lige) miesto 2 zúčastňujú na kvalifikácii európskej ligy. Práve ku koncu sezóny vyťažíte v boji o medzinárodné miesta často napínavé stávkové tipy s vysokými kurzmi, a to až do konca môžu prísť veľké prekvapenia. Naši stávkoví experti analyzujú tímový káder, aktuálne formy, taktiež príslušné štatistiky, vieme vám najlepšie stávkové tipy superligy Turecka ponúknúť.

stávkové tipy k tureckej super lige (1.liga)

Práve v Nemecku existuje veľa športových stávkovacích fanúšikov, ktorí dávajú na tureckú super ligu. To nie je náhoda, že patria top tímy tureckého futbalu tiež k medzinárodným mužstvám a sa radia k úspešnejším futbalovým klubom. Fenerbahce Istanbul alebo Galatasaray Istanbul sú stáli členovia kráľovskej triedy Champions League (šampiónskej lige). Tiež tímy ako sú Besiktas Istanbul alebo Trabzonspor sú kandidáti pre Europa League (európsku ligu).