Tenis Stávkové tipy

Für Tenis derzeit keine Wett Tipps vorhanden.

Predchádzajúce stávkové tipy

ATP Grand Slam French Open

08.06.2018 15:30 (MEZ)
Rafael Nadal
:
Juan Martin Del Potro
hráč 1 vyhráva

ATP Grand Slam French Open

08.06.2018 13:10 (MEZ)
Marco Cecchinato
:
Dominic Thiem
hráč 2 vyhráva

ATP Grand Slam French Open

06.06.2018 15:30 (MEZ)
Marin Čilić
:
Juan Martin Del Potro
hráč 2 vyhráva

ATP Grand Slam French Open

05.06.2018 14:00 (MEZ)
Dominic Thiem
:
Alexander Zverev
hráč 1 vyhráva

ATP Grand Slam French Open

02.06.2018 20:30 (MEZ)
John Isner
:
Pierre-Hugues Herbert
hráč 1 vyhráva

ATP Grand Slam French Open

02.06.2018 12:30 (MEZ)
Diego Schwartzman
:
Borna Coric
hráč 2 vyhráva

stávkové tipy na tenis

Lesedauer: 1 Minute

Tu nájdete vy naše aktuálne tenisové stávkové tipy. My dodávame vám denne nové tenisové tipy k ATP a WTA zápasov. K tomu sú samozrejme tiež všetky grandslamové zápasy od prvého kola až po finále. Naše tipy obsahujú všetky informácie a fakty, taktiež vždy najlepšie kurzy v porovnaniach a odporúčania stávkového poskytovateľa.

stávkové tipy na tenis

Na stávkovom formáte bude tiež tenis veľkým písané a tak dodávame denne vám aktuálne tenisové stávkové tipy k všetkým ATP a WTA zápasom. K najobľúbenejším zápasom patria ako Buenos Aires, Dubai, Hamburg, Kitzbuhel, Londýn alebo Monte Carlo, taktiež samozrejme všetky grandslamové zápasy začínajúc od prvého grand slamu roka Austrálsky Open, cez francúzsky Open až do Wimbledonu a US Open a ukončené Grand Slam. My sprevádzame ATP a WTA Tour s našimi denne športovými stávkovými tenisovými tipmi a dodávame vám každý tip s obsiahlym štatistickým materiálom a vždy najlepšími kurzmi inkluzívne stávkového poskytovateľa.

porovnanie kurzov tenisových stávkových tipov

Naše porovnanie kurzov je jedinečné, preto sme vám ho priamo integrovali do našich tenisových tipov. Náš tip obsahuje taktiež výber z najobľúbenejších stávok, ktoré stoja u väčšiny stávkových poskytovateľov k výberu. My porovnávame pritom všetky kurzy spolu a ukazujeme vám len to najlepšie. Takto máte vy v kompaktnom prehľade všetky kurzy k celkovému víťazstvu, taktiež porovnanie kurzov pre rekordnú výhru. Naše predĺženie kurzov ukazuje vá vývoj kurzov na tie stávky, čo ste si zvolili. Ak sa krivky veľmi líšia, takže je to znamenie, že súčasne hodnotenie stávkového poskytovateľa nie je korektné či správne. V závislosti na ktorý smer sa posúvajú kurzy môžete vy vždy v správnom čase zareagovať a vaše tipy prispôsobiť. To odporúčame mi potom, keď kurz padne. Najlepšie je to, že tip tak skoro ako je možné na začiatku kurzového pádu umiestniť, pretože potom kurz s vysokou hodnotou dosiahnuť a z toho profitovať.