Tenis Stávkové tipy

Pre Tenis nie sú dostupné žiadne stávkové tipy.

Predchádzajúce stávkové tipy

ATP Grand Slam US Open

09.09.2018 22:00 (SEČ)
Juan Martin Del Potro
:
Novak Djokovic
Hráč 2 vyhrá 1. set

ATP Grand Slam US Open

08.09.2018 01:30 (SEČ)
Kei Nishikori
:
Novak Djokovic
Anzahl Sätze 3

ATP Grand Slam US Open

07.09.2018 22:00 (SEČ)
Rafael Nadal
:
Juan Martin Del Potro
Hráč 1 vyhrá

ATP Grand Slam US Open

06.09.2018 03:00 (SEČ)
Novak Djokovic
:
John Millman
Anzahl Sätze 3

ATP Grand Slam US Open

05.09.2018 19:30 (SEČ)
Marin Čilić
:
Kei Nishikori
Gesamtzahl Spiele über 21,5

ATP Grand Slam US Open

05.09.2018 02:30 (SEČ)
Rafael Nadal
:
Dominic Thiem
Anzahl Sätze 4

stávkové tipy na tenis

Čas čitania: 1 Minúty

Tu nájdete vy naše aktuálne tenisové stávkové tipy. My dodávame vám denne nové tenisové tipy k ATP a WTA zápasov. K tomu sú samozrejme tiež všetky grandslamové zápasy od prvého kola až po finále. Naše tipy obsahujú všetky informácie a fakty, taktiež vždy najlepšie kurzy v porovnaniach a odporúčania stávkového poskytovateľa.

stávkové tipy na tenis

Na stávkovom formáte bude tiež tenis veľkým písané a tak dodávame denne vám aktuálne tenisové stávkové tipy k všetkým ATP a WTA zápasom. K najobľúbenejším zápasom patria ako Buenos Aires, Dubai, Hamburg, Kitzbuhel, Londýn alebo Monte Carlo, taktiež samozrejme všetky grandslamové zápasy začínajúc od prvého grand slamu roka Austrálsky Open, cez francúzsky Open až do Wimbledonu a US Open a ukončené Grand Slam. My sprevádzame ATP a WTA Tour s našimi denne športovými stávkovými tenisovými tipmi a dodávame vám každý tip s obsiahlym štatistickým materiálom a vždy najlepšími kurzmi inkluzívne stávkového poskytovateľa.

porovnanie kurzov tenisových stávkových tipov

Naše porovnanie kurzov je jedinečné, preto sme vám ho priamo integrovali do našich tenisových tipov. Náš tip obsahuje taktiež výber z najobľúbenejších stávok, ktoré stoja u väčšiny stávkových poskytovateľov k výberu. My porovnávame pritom všetky kurzy spolu a ukazujeme vám len to najlepšie. Takto máte vy v kompaktnom prehľade všetky kurzy k celkovému víťazstvu, taktiež porovnanie kurzov pre rekordnú výhru. Naše predĺženie kurzov ukazuje vá vývoj kurzov na tie stávky, čo ste si zvolili. Ak sa krivky veľmi líšia, takže je to znamenie, že súčasne hodnotenie stávkového poskytovateľa nie je korektné či správne. V závislosti na ktorý smer sa posúvajú kurzy môžete vy vždy v správnom čase zareagovať a vaše tipy prispôsobiť. To odporúčame mi potom, keď kurz padne. Najlepšie je to, že tip tak skoro ako je možné na začiatku kurzového pádu umiestniť, pretože potom kurz s vysokou hodnotou dosiahnuť a z toho profitovať.