Najlepší bonus športových stávok
Stávkar Hodnotenie Percentá Až do Obrat min. kvota Bonusový kód bonus
* * * * * 100 € 100 5x 1.4 žiaden bonusový kód K € 100 bonusu
* * * * * 0 0 K bonusu
* * * * * 100 € 100 6x 2 DE100 K € 100 bonusu
* * * * 50 € 75 9x 1.85 K € 75 bonusu
* * * * 50 € 200 8x (combi) 1.6 FD200 K € 200 bonusu
* * * * 100 € 150 6x 1.75 žiaden bonusový kód K € 150 bonusu
* * * * * 100 € 50 3x 1.7 žiaden bonusový kód K € 50 bonusu
* * * * 110 77 9x 1.85 žiaden bonusový kód K 77 bonusu
* * * * 100 € 40 3x 1.5 ZSKABS K € 40 bonusu
* * * * 100 € 75 4x 1.4 žiaden bonusový kód K € 75 bonusu
* * * * * 100 120€ 4x 1.7 žiaden bonusový kód K 120€ bonusu
* * * * 100 € 100 12x 2 žiaden bonusový kód K € 100 bonusu
* * * * 200 € 100 5x 2 žiaden bonusový kód K € 100 bonusu
* * * * 100 € 200 8x 2 žiaden bonusový kód K € 200 bonusu
* * * * 100 € 100 12 1.8 WSB100 K € 100 bonusu
* * * * 150 € 30 12x 1.8 WSB150 K € 30 bonusu
* * * * 100 € 100 8x 1.5 žiaden bonusový kód K € 100 bonusu
* * * * 100 € 150 5x 1.5 žiaden bonusový kód K € 150 bonusu
* * * * 0 0 K bonusu
* * * * 0 0 K bonusu

najlepší online stávkoví poskytovatelia

Ste vy fanúšikom športového stávkovania a hľadáte najlepšieho poskytovateľa športových stávok? Potom ste vy na stávkovom formáte celkom správne, lebo my sme otestovali pod lupou všetkých poskytovateľov, pre vás to najlepšie prefiltrovať. Náš dole príslušný zoznam ukazuje vám aktuálne najlepších poskytovateľov. Dobrý tip mať je dôležité, predsa rozhodujúce je tiež, u ktorého poskytovateľa umiestnite a to by malo byť celkom jasné u najlepšieho poskytovateľa. My sa zameriavame hlavne na serióznych poskytovateľov športových stávok.

test stávkového poskytovateľa na stávkovom formáte

S naším prehľadom vám uľahčujeme voľbu pre vás nájsť najlepšieho stávkového poskytovateľa. My vám povieme, ktorý poskytovateľ aktuálne tú najlepšiu ponuku pre vás má a na koho vy sa môžete určite spoľahnúť. Dôvera je jeden z dôležitých bodov, keď ide o online stávky, tam chýba ten priamy kontakt, ako napríklad v klasickom stávkovom lokáli prípad je. Z tohoto dôvodu máme y najlepšieho poskytovateľa pre vás presne pod lupou prevzatého a otestovaného. Pre každého športového stávkového fanúšika je iné kritérium jediným kritériom, či sa rozhodneme pre jedného poskytovateľa, alebo predsa radšej inú ponuku vymeníme. Pre toho, ktorému je stávková ponuka jediným kritériom, ten iba v krátkosti pozrie na stávkové kurzy a vie presne v prvom momente či on tu stávku uzavrie alebo radšej nie. V našom rebríku zahŕňame my množstvo rôznych hodnotových kritérii, aby sme vám mohli poskytnúť presný prehľad najlepších športových stávkových poskytovateľov. My aktualizujeme tento zoznam priebežne, tak môžeme tiež hodnotenia vždy opäť zmeniť, pretože ponuky a podmienky sa menia v priebehu času. Práve v oblasti športových stávok je aktualizácia jedným z najdôležitejších faktorov, lebo práve malá zmena môže mať výrazný vplyv na vaše úspechy v stávkovaní.

naše kritéria pre najlepšieho stávkového poskytovateľa

stávková ponuka
stávkové kurzy
propagácia (napr. bezrizikové stávky. použitie naspäť stávky)
stávkové limity
prvovkladový bonus
načítací bonus
metódy vkladu
metódy vyplatenia či výberu
zákaznícky servis a lojalita /VIP program
mobilná verzia webovej stránky/mobilná aplikácia
dôvera a istota
ponuka živých stávok
stávkové pravidá

takto testujeme my online stávkových poskytovateľov

Naše celkové hodnotenie je cielené nato vám čo najpresnejšie ponúknuť obraz o jednotlivých stávkových poskytovateľoch. My sa nedomnievame iba na prevziatia momentov, naše hodnotenie je neustále aktualizované. Hoci sú všetkých 13 kkritérií na seba nezavislých, napriek tomu môže to jedno alebo iné kritérium pre celkové hodnotenie dôležitejšie byť. Najlepšia stávková ponuka stráca svoju hodnotu, keď stávkové kurzy sú dobre podpriemerné. Rovnaký postup sa použije, keď hoci zákaznícky servis je na vrchole, stávková ponuka je tak zlá, že ono pre športových stávkových fanúšikov ledva zaujímavou je, u tohto stávkového poskytovateľa svoje stávky umiestniť. Preto je pre nás celkové hodnotenie rozhodujúce. Rovnako môže ale tiež pre vás bonus alebo dôvera v stávkového poskytovateľa ako číslo 1 kritériom byť. S naším prehľadom môžete vy všetky detaily jednotlivo preskúmať a sa potom rozhodnúť, u ktorého poskytovateľa chcete vaše stávky umiestniť. My odporúčame vám rovnako iba jedno stávkové konto mať založené. Na základe veľkých rozdielov v kurzoch nemá zmysel u každého stávkového poskytovateľa stávkové konto zaregistrovať. Tak máte vy vždy možnosť najlepšie kurzy použiť a stávkovať podľa vašich kritérii.

stávková ponuka

Pri stávkovej ponuke pozeráme my na celkové množstvo najrozličnejších druhov športu, ktoré stávkový poskytovateľ má k dispozícii taktiež na detailné stávky, ktoré ponúka na druh športu a jednotlivé udalosti. Ako minimum športových druhov očakávame my od stávkového poskytovateľ minimálne 20 na počet. Pri najlepších stávkových poskytovateľoch vidíme taktiež zčasti ešte zreteľne mnoho druhov športu v ponuke. Práve pri menšinových druhoch športu ú zvyšujú stávkovú ponuku u niektorých poskytovateľov v teste nahor. Ako tak často leží rozdiel v detaile - tak tiež u jednotlivých stávok. Pre fanúšikov športových stávok je rozhodujúce, ktoré a ako veľa podstávok bude ponúknutých. Tu majú najlepší stávkoví poskytovatelia čiastočne 70 detailných stávok za jednu udalosť.

stávkové kurzy

Pre väčšinu fanúšikov športových stávok je jedno z najdôležitejších kritérii stávkový kurzy, ktorý je ponúkaný. My odporúčame stávkového poskytovateľa nielen iba na základe stávkových kurzov si zvoliť, lebo táto chyba je často robená. My porovnávame, v ktorej oblasti stávkových kurzov sa pohybuje príslušný poskytovateľ, či je v priemere, alebo v nadpriemere alebo nižšie uložený. K tomu zdôrazňujeme, keď stávkový poskytovateľ pri určitej lige častejšie ponúka najlepšie stávkové kurzy.

stávkové limity

veľmi rozhodujúcim bodom pri našom stávkovom poskytovateľovi otestovania sú výherné limity, lebo najlepší poskytovateľ s najlepšou stávkovou ponuka a najvyššími kurzmi je nezaujímavý, keď po 2 výhrach ste ihneď limitovaný a svoju možnú planovanú stratégiu nie je možné ďalej viesť. Preto testujeme my celkom cielene správanie sa stávkového poskytovateľa v prípade výhry, taktiež možnú výšku použitia za umiestnenú stávku. V konfrontácii vidí sa, že niektorý poskytovateľ celkom cielene inzerovať, že tiež víťazi sú vítaní. Predsa častejšie je tá realita iná. Preto testujeme my tu stávkového poskytovateľa celého prostredníctvom našich krokov, aby neprišlo k žiadnemu zlému prekvapeniu.

vkladový bonus

Táto forma stávkového bonusu je práve pre každého fanúšika športových stávok zaujímavá, ktorí sa prihlásili prvýkrát u stávkového poskytovateľa. Tu sa oplatí presný pohľad na všetko, práve u privítajúceho bonus celkom silné rozdiely v ponuke a kvalite sú. Z tohto dôvodu sme venovali tejto oblasti vlastnú kategóriu na stávkovom formáte. Na stránke našich stávkových poskytovateľov vypracovali sme my všetky detaily bližšie ako minimálne a maximálne vklady taktiež výšku percentuálnej úrovne a aj obratové kritéria.

načítací bonus

Tiež pre fanúšikov športových stávok, ktorí sú už dlho tu existujú vždy opäť ponuky k zlepšeniu budúceho vkladu s bonusom. Práve po dlhšom pozeraní môže byť rozhodujúce, či u poskytovateľa možnosť dostanete, na ďalšie vklady jeden bonus obdržať. Toto bude väčšinou pri veľkých udalostiach, špeciálnych zápasoch alebo individuálnych propagáciach hodnotené.. Je táto ponuka u stávkového poskytovateľa častejšie k dispozícii ako u iných, tak existuje k tomu v celkovom hodnotení samozrejme jeden plusový bod.

metódy vkladu

Tiež tu existujú od jedného poskytovateľa k druhému poskytovateľovi veľmi veľké rozdiely. Veľa fanúšikov športových stávok má výhodné metódy platenia. Trend ide vždy viacej v smere jedného prevodu ihneď, lebo nikto nechce dlhodobo čakať, pokým prvá stávka umiestnená bude, môže byť umiestnená prvá stávka. Pritom hrá jednu rozhodujúcu rolu, či stávkový poskytovateľ ponúka najobľúbenejšie metódy platenia ako PayPal alebo Skrill. Dávať pozor znamená tiež pri voľbe metódy vkladu, keď vy vkladový bonus chcete vezmete do úvahy, že na niektoré metódy platenia nebude ponúknutý bonus. V sumári hodnotíme my tu veľkosť ponuky. Čím viacej metód vkladu k dispozícii stojí a čím viac obmedzení pri uplatnení nároku na bonus, tým lepšie dopadne tu naše hodnotenie.

metódy vyplatenia

Tu je, ako tak to býva, rozdiel v detaile, pretože ak porovnávame jednotlivého stávkového poskytovateľa, tak spoznáme to veľmi rýchlo, že tento trend prevláda že zreteľne menej metód vyplatenia k dispozícii sú ako metód vkladov. Takže ak máte preferovanú metódu vyplatenia, tak pozrite sa okom na prehľad vyplatenia, ktorý u mnohých poskytovateľoch tiež radi o niečo lepšie schovávané. Navyše tam je pravidlom, že tie metódy s ktorými sa vkladalo sa aj vypláca. My sme tu všetkých stávkových poskytovateľov otestovali a porovnávali sme ich navzájom a hodnotili ich flexibilitu, taktiež prítomnosť, obmedzenia vo výbere, či základnej ponuke alebo limit pomocou ktorého predtým nevyhnutné vklady.

zákaznícky servis a lojalita /VIP program

Tento bod je predovšetkým pre fanúšikov športových stávok zaujímavý, ktorý majú určitý stávkový obrat a skutočne pravidelné stávky. Tu existuje skoro pri všetkých stávkových poskytovateľoch rozdielny zákaznícky vernostný program, kde vy budete hodnotený podľa rôznych kritérii. To sa môže stať na základe výšky vkladu, alebo stávkového obratu. U niektorých stávkových poskytovateľoch funguje účasť iba na základe osobného pozvania, u niektorých sa môžete zúčastniť s prvou stávkou na takých bonusových programoch. My hodnotíme túto lojalitu /VIP programy za predpokladu jedného priemerného športového stávkara a preberáme tieto poznatky v našej hodnotiacej schéme. My považujeme za dôležité, že máte reálnu šancu na príslušné ponuky alebo výhry. Čím nižšie kritéria pre účasť sú a tým nižšie stávkové požiadavky, tým lepšie dopadne naša recenzia či hodnotenie. Napriek tomu je tento bod veľmi individuálny. Takže vezmite si čas a porovnajte si to tiež samostatne, ktorý stávkový poskytovateľ ponúka pre vás vyhovujúci vernostný program.

mobilná verzia webovej stránky /mobilná aplikácia

V dnešnej dobe je nevyhnutná kompatibilita webovej stránky so všetkými mobilnými prístrojmi ako je mobilný telefón alebo tablet. Dokonalá prezentácia stávkovej ponuky na každom zariadení je absolútny predpoklad pre top stávkového poskytovateľa. My sme zaradili pre vás všetky mobilné aplikácie v našom teste. Vzhľadom k tomu, že stávkový trh vždy viacej na mobilné prístroje smeruje, bude táto oblasť tiež pripočítaná k zodpovedajúcemu zváženiu.

Dôvera a istota

Pre nás je témou číslo 1 a absolútne nevyhnutné, ak chcete sa vy pre jedného stávkového poskytovateľa rozhodnúť. Ak si nie ste istí, či vaše výhry sú účtované správne a rýchlo a budú vyplatené, potom ste pristáli u nesprávneho poskytovateľa. Podľa pravidiel budú stávky v porovnaniach veľmi rýchlo odvinuté a ono by nemali žiadne významné oneskorenia pri vyplatení byť. Väčšina stávkových poskytovateľov, ktorých sme my otestovali, používajú šifrovaný zabezpečený server, kde sa vaše údaje v dobrých rukách nachádzajú. Preskúšajte si radšej vždy samostatne, kde stávkový poskytovateľ svoju licenciu má a či vám cez známych alebo priateľov nejaké sťažnosti nepočuli. Keď ste si neistí, potom odporúčame vám urobiť test. Vezmite si malý rozpočet a testujte stávkového poskytovateľa od A po Z a rozhodnite potom o tom, či vy tam chcete ďalej stávkovať alebo nie.

ponuka živých stávok

Stále viacej do popredia stávkových ponúk sa posúvajú živé stávky. Táto forma stávkovania je u skoro všetkých fanúšikov športového stávkovania veľmi obľúbená a my sme videli tiež u nášho stávkového poskytovateľa porovnanie, že sú skoro všade silno inzerované. Dôvod je preto veľmi jednoduchý. Ono budú vždy všetky stávky mobilne uzavreté, buď na telefóne alebo tablete. Veľa stávkových priateľov stávkujú priamo na štadióne alebo na cestách s priateľmi. Príjemný futbalový večer bude jednoducho viac vzrušujúcejší, keď vy malú stávku umiestnite. Tu je však potom tiež rozhodujúce, či poskytnúť zodpovedajúcu ponuku stávok. Potom ako ste vy hru mohli naživo sledovať, a to buď na štadióne, doma v televízii v živom vysielaní alebo naživo, potom činia práve detailné stávky rozdiel. My očakávame od nás zaregistrovaných stávkových poskytovateľov určité minimum na živé podstávky, preto tiež počas hry môžete podávať spontánne stávky. Príkladom by mohla byť stávka nato, kto ďalší strelí gól, alebo na tím alebo taktiež na strelca.

stávkové pravidlá

Jednou z oblastí, ktorá je často prehliadaná, alebo zámerne vôbec nečítaná, sú všeobecné obchodné podmienky. Aby sa predišlo k nedorozumeniam, odporúčame vám presne prečítať dôležité body pre vás. Ak porovnávame jednotlivých poskytovateľov vo vzťahu k vysporiadaniu športového stávkovania. Kedy je stávka neplatná, alebo kedy je možné použitie naspäť dostať? Existuje veľmi veľa požiadaviek, ktoré pre fanúšikov športových stávok negatívne sú? Preto my venujeme tento bod nejakú časť našim poskytovateľov hodnotenie, aby sme zabezpečili, že žiadne neférové požiadavky sa za tým neskrývajú. AGB všeobecné podmienky budú tiež priebežne aktualizované. Hoci sa jedna o nepríjemnú záležitosť, vezmite si nato čas, prečítajte si príslušné stávkové pravidlá, porovnajte a potom sa rozhodnite, či súhlasíte s týmito pravidlami.