10Bet Bonus

10Bet sa vyvinul v posledných desiatich rokoch k jednému poprednému stávkovému poskytovateľovi a teraz ponúka jeden absolútny konkurenčný športový stávkový bonus, a to 50% až do výšky 200€. Môžete si myslieť, že podmienky predaja za to vyššie, ale ani zďaleka nie. 8x u 1.60 a to je absolútna špička. Sem a tam raz príde, že 10bet jeden grátis stávkový bonus. Takže vždy opäť pozrite na 10bet bonus a prečítajte si nové ponuky. K stávkovému poskytovateľovi samostatne je čo povedať, že bola založená v roku 2003 a iba od roku 2013 v cez 90 krajín aktívna je. V čom sa tento poskytovateľ od iných rozlišuje, nie je ponuka, ale stávkový limit. Tiež 10bet inzeruje, tak ako mnoho iných poskytovateľov s nadpriemernými stávkovými limitmi pre svojich zákazníkov. Použiteľný limit od 100000 GBP na jednotlivé akcie je možný. To prislúcha asi 120000 EUR. Pokiaľ ide o kurzy, tak leží 10bet v dobrom priemere, môže ale s veľmi užitočnou službou opäť pár bodov k dobru mať. Stávková ponuka je dostačujúca, ale nie je extrémne obsiahla. Tiež v bode serióznosť a dôvera nie je nič sa sťažovať na poskytovateľa. Veľmi slušná ponuka spárovaná s veľmi skvelým servisom a jedným dobrým 10bet bonusom. Pre nás celkom jasne, že by ste mali tohto poskytovateľa vyskúšať.

10Bet Bonus
10Bet bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie 10Bet

Bonusové informácie 10Bet"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
50 € 200 8x (combi) 1.60 90 dní FD200 K € 200 bonusu

stávkové dane 10Bet

stávkové dane 10Bet
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

10Bet Údaje a vedomosti
skupine 10Bet.com Ltd.
Licencia Curacao
T&C http://de.10bet.com/Information/betting_rules/
webové stránky www.10bet.com
e mailom csd@support.10bet.com
telefon 359(0)32-502023
livechat k dispozícii
Jazyky EN, RU, EL, ES, IT, FR, SE, NOR, FI, PL, RO, CZ, HR, NL, HU, PT, ZH, JA, KN
Meny AUD, CAD, DKK, EUR, GBP, HKD, JPY, MYR, NOK, PLN, RMB, BYR, SEK, SGD, ZAR, TWD, TRY, USD
Výbery Skrill by Moneybookers, Neteller, Kreditná karta, 1-Pay, Webmoney, Cheque, Banküberweisung, ECO
vklady Kreditná karta, Skrill by Moneybookers, Neteller, Ukash, 1-pay, Webmoney, paysafecard, Cheque, Banküberweisung, ECO, Sofortüberweisung
kvote EU, UK, US
Druhy športov futbal, basketbal, americký futbal, tenis baseball, ľadový hokej, hádzaná, rugby liga, golf, snooker a plávanie, motoršport, cyklistika, volejbal, box, kriket, floorball, rugby union, aussie rules, MMA

Prednosti a zvláštnosti

 • Mnoho druhov športu
 • E-športy
 • Virtuálne stávky
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

Aktueller Quotenschlüssel für 10Bet vom 24.02.2018

kurzový kľúč 10Bet
futbal tenis basketbal
92,45 % Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

10Bet nový prihlasovací bonus 50% do 200€

10Bet navýšil bonus a to na 50% až do 200€. Aby ste získali tento bonus, musíte si nové stávkové konto zaregistrovať a zadať bonusový kód: FD200. Zápis sa vykonáva priamo v registračnom procese. Pred vkladom musí byť realizovaná bonusová čiastka 8x s minimálnou kvótou 1.60. Ponuka je potom platná 90 dní. V prípade, že by nebol realizovaný v tomto časovom rozhraní minimálnymi kritériami, prepadne táto ponuka. Aby ste obdržali maximálnu 10bet bonusovú čiastku 100€, musíte vykonať vklad vo výške 150€. Nad/pod stávky (vedľajšie stávky) a ázijske hendikepové stávky sú vylúčené. Celkovo vzaté je tu postavený dobrý privítajúci bonus od 10bet.

10Bet webová stránka

10Bet webová stránka sa prezentuje s jednou klasickou štruktúrou a navigáciou, stojí ale stále v porovnaní o niečo vpred. Modré a veľmi grafické elementy zanechávajú na internetovej stránke nepokoj a taktiež je neprehľadne vysvietená. Tiež keď navigácia veľmi jednoduchá je, mohla by sa vizuálne stránka ešte vylepšiť. V opačnom prípade sofistikovaným stávkovým priateľom u 10Bet nič nechýba. Komplexná živá stávková ponuka prezentuje 10Bet priamo na štartovacej stránke. Tiež ten veľmi dobrý 10Bet privítajúci bonus bude tu prezentovaný. 10Bet zdvojnásobne ako bonus váš prvý vklad až do 100€. To platí ale iba pre nových zákazníkov, ktorí ešte žiadne stávkové konto na 10bet nevlastnia. K stávkovému prehľadu: Detailný prehľad jednotlivých a vedľajších stávok je opäť veľmi jasný a prehľadný. Priané stávky je možné rýchlo nájsť a s jedným kliknutím sa zobrazí v pravo hore usporiadaný stávkový tiket. Servis od 10Bet je veľmi dobrý, pretože je to o viac prekvapujúcejšie, že napríklad pri prekladoch boli veľmi nedbalý. V sumári jedna solídna webová stránka, ktorá sa vie ale celkom jasne ešte niečo na nej zlepšiť.

10bet website en

10Bet aplikácia

Tiež 10Bet ponúka svojím zákazníkom mobilnú aplikáciu. Táto je ako tak často internetová a je pod m.10bet.com priamo z vášho mobilného prístroja. Rozloženie sa nastaví automaticky. Dizajn je úplne rovnaký ako desktopová verzia a taktiež v určitých oblastiach veľmi neprehľadná. Napriek tomu nájdete tu všetko rýchlo. Vy sa môžete u 10bet mobilne kedykoľvek na vaše stávkové konto prihlásiť, vklad alebo výber vykonať, alebo registrovať nové stávkové konto. Tu je k dispozícii mobilná aplikácia od začiatku roka 2013, ponúka 10bet novým, taktiež existujúcim zákazníkom skvelé akcie a daruje vám jednu 5€ grátis stávku. Preto sa musíte vy iba mobilne na aplikáciu registrovať a prihlásiť a potom vašu prvú mobilnú stávku umiestniť. 10bet pripíše vám automaticky 5€ na vaše stávkové konto k dobru. Bohužial neexistujú u 10bet aplikácií žiadne štatistiky alebo výsledkový servis. My dúfame, že tento poskytovateľš tu o niečo lepšie popracuje. Z dôvodu 5€ grátis stávke a kvôli skvelej aplikačnej ponuke, hovoríme my jasne - bezpodmienečne vyskúšať!

10bet app en