188bet Bonus

Stávkový poskytovateľ 188bet je od roku 2006 na stávkovom trhu a je licencovaný na Isle of Man. 188bet patrí ku kubánskej limitinovanej skupine a patrí azijskému poskytovateľovi. 188bet sa rozumie ako špecialista pre azijské hendikepové stávky a ponúka svojím zákazníkom nadpriemerne vysoké stávkové limity. Na stávkovom formáte existuje k vyzdvihnutiu jeden exkluzívny 188bet bonus. K tomu existuje normálny 150% až do 30€ bonus a jeden 100% až do 50€ bonus tu jeden 10€ 188bet bonus bez vkladu. Potom môžete vy 188bet plne bez rizika a bez ozajstných peňazí otestovať. K tomu je 188bet celkom vysoko v kurze, keď ide o živé stávky. Tu je stávková ponuka veľmi rozsiahla a vie so stanovenými európskymi stávkovými poskytovateľmi absolútne držať. Ako tak často je futbal hlavnou športovým druhom u 188bet. Servise 188bet je vkuse k dispozícii a odpovedá na vaše otázky vždy otvorene rýchlo a nekomplikovane. K tomu je k dispozícii aj živý čet. Čo sa týka stávkových kurzov, tak 188bet sa pohybuje v dobrom priemere, iba že 188bet u azijských hendikepových stávok je to jasnejšie ako pred európskymi poskytovateľmi, ponúka a tu zreteľne lepšie kurzy. Kto vlastne rád azijskú hendikepovú stávku podá, tak prirastie k srdcu 188bet. My odporúčame 188bet bonus bez vkladu použiť. Webová stránka je na všetkých mobilných prístrojoch k dispozícii. Presný prehľad k mobilnej webovej stránke nájdete na konci tohto resumé. 188bet je stávkový poskytovateľ, ktorého my odporúčame špeciálne pre športových stávkovým fanúšikom pre azijské hendikepové stávky. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

50€ stávkový bonus

My odporúčame vám stávkové konto u 188bet otvoriť! 188bet ponúka vám jeden 100% vkladový bonus až do 50€ na prvý vklad! Teraz prihlásiť a bonus získať!

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie 188bet

Bonusové informácie 188bet"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
50 % € 100 5x 1.50 30 dní žiaden bonusový kód K € 100 bonusu

stávkové dane 188bet

stávkové dane 188bet
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

188bet Údaje a vedomosti
skupine Cube Limited
Licencia Isle of Man
T&C http://www.188bet.com/en-gb/
webové stránky www.188bet.com
e mailom Help@188Service.com
telefon +44 20 3608 4015
livechat k dispozícii
Jazyky EN
Meny EUR, GBP, USD
Výbery Bank Transfer, Skrill, Cheque, Neteller, Entropay Virtual Card, Wing, Kreditkarte
vklady Kreditná karta, Bankový prevod,Skrill, Neteller, Direct Bank, ThaiDirect, Entropay Virtual Card, China Online Payment, Wing, Boleto, Transferencia Bancaria, HSBC, Santander, Bradesco, Banco do Brasil and Itaú,
kvote EU, HK, Malay, Indo
Druhy športov futbal, basketbal, tenis, americký futbal, baseball, box, MMA, kriket, šípky, e-športy, golf, ľadový hokej, motoršport, rugby, snooker, pólo. volejbal
Nedostupné v Poľsko

Prednosti a zvláštnosti

 • Vysoký kurzový kľúč
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoké kurzy pri živých stávkach
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

188bet privítajúci bonus pre nových zákazníkov

Bonus od 188bet je klasický vkladový bonus 150% až do 30€ a jeden 100% až di 50€. Aby ste si mohli potenciálnu výhru nechať vyplatiť, musíte stávku s jednou minimálnou kvótou 1.50 uzavrieť, taktiež celkovú bonusovú sumu ( vklad+bonus) minimálne 5x zrealizovať. Práve minimálna kvóta .50 robí 188bet bonus veľmi atraktívnym. Bonus bude na vaše stávkové konto potom pripísaný, ak ste splnili kritéria. Bonusový kód nie je nutný.

188bet webová stránka

Webová stránka sa predstavuje vo veľmi klasickom sivo/oranžovom dizajne, ktorý pôsobí na prvý pohľad veľmi plno. K športovému stávkovému menu nájdeme mi veľmi rýchlo cestu, pretože má podobnosť navigácie ako u európskych poskytovateľoch. Napriek všetkému by sa mal 188bet o niečo optimalizovať. Na vstupnej stránke nájdete vy aktuálne 188bet bonusové ponuky. V športovej stávkovej oblasti vidíte, že živé stávky celkom vysoko v kurze stoja, tie sú silno prezentované v strede pozornosti. To in play menu ukazuje všetky aktuálne prebiehajúce športové udalosti, na ktoré môžete vy priamo stávkovať. Stávkový tiket nájdete vy na pravej strane poskytovateľa. V sumári sa jedná o klasickú webovú stránku, ktorá by mohla byť troška uprataná. Ono pôsobí veľmi zastaralo, ale ona funguje bezchybne. Rozhodne to neni dôvod, aby sa zabránilo stávkovému podávaniu a k príslušným nástrojom ako sú interné štatistiky a živé tipovania plne presvedčia.

188 bet website en

188bet aplikácia

Mobilná verzia 188bet je prezentovaná webová stránka o niečo prehľadnejšie ako klasická desktopová verzia, napriek tomu platí tu tiež, že o niečo lepší prehľad by tu nebol na škodu. Avšak dávame najlepšie známky pre funkčnosť. Všetky stávkové možnosti fungujú bez chýb, ono neexistujú žiadne problémy s pripojením a tiež navigácia funguje veľmi rýchlo a nekomplikovane. Všetky 188bet bonusové varianty sú tiež mobilne použiteľné. U 188bet je mobilná verzia zreteľne lepšie postavená ako desktopová verzia. Ak potom je to skôr opačne, ale môžeme povedať, že sa viac kladie dôraz na mobilný 188bet.

188 bet app en

Top 10 športový stávkový bonus

živé prenosy a 100€ Bonus
★ ★ ★ ★ ★
Bet365
€5 bez vkladu
★ ★ ★ ★ ★
bet-at-home
50% do 200€
★ ★ ★ ★
10Bet
10€ vložiť 37€ stávkovať
★ ★ ★ ★ ★
Interwetten
25€ vložiť 93€ stávkovať
★ ★ ★ ★ ★
Intertops
10€ vsadiť a stávkuj s 40€
★ ★ ★ ★ ★
Nordicbet
100% do 100€ bonus
★ ★ ★ ★ ★
betsson
10€ vložiť 60€ stávkovať
★ ★ ★ ★
Mobilbet
100€ grátis
★ ★ ★ ★ ★
William Hill
exkluzívne 100% do 150€
★ ★ ★ ★
Betway
€5 gratis + 50€ Bonus
★ ★ ★ ★
Noxwin
živé prenosy + 50€ Bonus
★ ★ ★ ★ ★
Bwin
100€ bonus
★ ★ ★ ★
Betworld
10€ vložiť 40€ stávkovať
★ ★ ★ ★
BetVictor
10€ vložiť 30€ stávkovať
★ ★ ★ ★
Betfair
75€ Bonus
★ ★ ★ ★
Unibet
3€ grátis +50€ bonus
★ ★ ★ ★
Flamantis
športové stávky nové
★ ★ ★ ★
mr green

Top 10 stávkový bonus bez vkladu

8€ zdarma bez vkladu

K 8€ zdarma stávke