Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

888sport Bonus

100€ stávkový bonus

100€ grátis stávku od 888sport odniesť! Všetci noví zákazníci si môžu od 888sport jeden 100% bonus až do 100€ zaistiť! Teraz u 888sport stávkovať a bonus získať!

Po veľa rokoch sa 888sport bonus určite zmenil. 88€ grátis stávka je už minulosť a prišiel jeden 100% až do 100€ 888sport vkladový bonus. Aby ste tento obdržali, musíte stávkovat na váš prvý vklad s minimálnou kvótou 1.50. V nadväznosti nato musíte staviť bonus 6x u kvóty 1.50. To sú absolútne férové kritéria, pretože máte 60 dní, na vykonanie či použitie 888 bonusu. Firma sídli na Malte je 888 od roku 1997 v stávkovom obchode denne a nadchýňa svojich zákazníkov so svojou veľkou ponukou na stávkové možnosti. Okrem toho patrí 888 často svojimi vyššími priemernými kurzmi k veľmi obľúbeným. Popri živých stávkam ponúka 888 tiež vlastný servis pre živé vysielanie k množstvu športových udalostí. Zákaznícky servis je veľmi kompetentný, priateľský a je pripravený k rýchlemu spracovaniu žiadostí, tu nemusíme pár hodín na odpoveď čakať. Na webovej stránke nájdete všetko rýchlo kvôli dobre štrukturovanému a prehľadnému dizajnu. Odvtedy čo nový 888sport bonus naživo existuje, to je samozrejme inzerovane ofenzívne. Tu nájdete ho na štartovacej stránke taktiež na akciových stránkach. Jedna stávka je v priebehu krátkeho momentu podaná. Veľmi seriózny a spoľahlivý stávkový poskytovateľ, ktorý môže presvedčiť svojimi top kurzmi. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

888sport Bonus
888sport bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie 888sport

Bonusové informácie 888sport"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
100 % 100€ 6x 1.60 90 dní K 100€ bonusu

stávkové dane 888sport

stávkové dane 888sport
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

888sport Údaje a vedomosti
skupine Cassava Enterprises Limited
Licencia Gibraltar
T&C http://de.888.com/security-and-privacy/user-agreement.htm
webové stránky www.888sport.com
e mailom german@888sport.de
telefon Rakúsko: 0-800-293-536 :Nemecko 0-800-181-7344
livechat nie je k dispozícii
Jazyky EN, ES, FR, SE, RU, NOR, FI, PT
Meny EUR, GBP, SEK, USD, DKK
Výbery Kreditná-/predplatená karta, Maestro, Bankový šek, Britische Kreditkarten über BACS, PayPal, Moneybookers, Neteller, EntroPay-Karte, Überweisung, In GBP ausgestellter Scheck
vklady Kreditná karta, Entro Pay, čínska predplatená karta, Abaqoos, iDEAL, PoliII, Przelewy24, SwedBank/BankLink, Sofortüberweisung, ClickandBuy, PayPal, Moneybookers, Neteller, WebMoney, Immediate Check (e-Check), Instadebit, Banküberweisun, Boleto, Commerzba
kvote EU, UK, US
Druhy športov americký futbal, futbal, NCAA, tenis, motoršport, basketbal, box, kriket, šípky, ľadový hokej, golf, konské preteky, cyklistika, rugby liga, rugby union, snooker, UFC, záprahové psie preteky

Prednosti a zvláštnosti

 • E-športy
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Načítací bonus
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Einzahlung mit PayPal
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Auszahlung auf PayPal-Konto
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie

Aktueller Quotenschlüssel für 888sport vom 18.02.2018

kurzový kľúč 888sport
futbal tenis basketbal
93,75 % Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

888sport nový zákaznícky bonus 100€ grátis stávka

888sport bonus je kompletne prepracovaný. Ono existuje za 88€ grátis stávku teraz jeden 100% až do 100€ stávkový bonus k vyzdvihnutiu. Podmienky sú veľmi dobré. Vkladová čiastka musí byť stávkovaná 1x s kvótou od minimálnej hodnoty 1.50. Potom bude vám 888 bonus pripísaný. Aby ste mohli vykonať vyplatenie, musíte vy 888sport bonusovú čiastku 6x zrealizovať s minimálnou kvótou 1.50. Ľahko povedané, je to veľmi spravodlivý a férový bonus v porovnaní s inými poskytovateľmi.

888sport VIP program

s jedným exkluzívnym 5-hviezdičkovým balíčkom sa stará 888sport o svojich najvernejších zákazníkov. S týmto špecialne vlastným VIP programom viete vy využívať veľa výhod, ktoré vám nebudú inde tak k dispozícii. K tomu patria individuálne 888sport bonusové ponuky, taktiež grátis stávky alebo tikety k najväčším športovým udalostiam so všetkým luxusným balíčkom. 888sport má tzv. VIP vernostných manažérov, ktorí tu stoja k dispozícii pre VIP zákazníkov. Pre 888sport je dôležitá blízkosť zákazníkov. Takže majte oči otvorené na vašej emailovej pošte a zostanete verný 888sport. Čím viacej stávok podáte, čím častejšie sa prihlásite na vaše stávkové konto, tým väčšia je šanca od 888sport ako VIP. Tento poskytovateľ oceňuje svoju lojalitu a poďakuje so skvelými 888 stávkovými bonusovými ponukami a robí výlety do nezabudnuteľných športových udalostí. Buďte aj vy 888sport VIP!

888sport webová stránka

Poskytovateľ 888 stavia svoju webovú prezentáciu na rôznych farbách. Tak prezentuje sa 888sport v jednom zmiešaní z oranžovej a čiernej. Dizajn je znížený na podstatné veci. Malé grafické prvky, ktoré by mohli odvádzať pozornosť od vlastných stávok. Aktuálne propagácie ako nový 888bonus 100% až do 100€, taktiež rôzne športové noviny budú prezentované už na štartovacej stránke. V opačnom prípade máte priamy prístup na živé stávky, taktiež kompletný živo-stávkový kalendár. Menu športových druhov je zaradený vľavo a stávkový tiket nájdete na pravej hornej strane. Menu pre vedľajšie stávky sa zdá mierne odlišné od iných poskytovateľov. Tu nemusíte kliknúť pri kurzoch, ale sú opatrené háčikom, než môže byť zobrazený aj pri stávkovom tikete. My si myslíme, že táto varianta je o niečo zložitejšia, ale zvyknete si nato rýchlo už po prvej stávke. Predtým bolo vyvolaná oblasť športového stávkovania, nájdete tu priamo menu- body, živé výsledky a štatistiky priamo pod 888sport logom, taktiež ešte raz pod stávkovým tiketom. OBa tieto odkazy vedú k rovnakému štatistickému programu pokrývajúcich všetky druhy športov a líg. Tu nájdete všetko, čo potrebujete k úspešnému stávkovaniu. Počnúc ligovou tabuľkou, až po zranených hráčov, alebo top strelcov. S 888 sport číselným materiálom, máte vy všetko pod jednou strechou. Jednoduchá držaná webová stránka 888sport stavia svojim zákazníkom k dispozícii. V detaile prináša popri bohatému stávkovému programu aj množstvo stávkových relevantných informácii.

888sport website en

888sport aplikácia

žiadna aplikácia k stiahnutiu v obchode s aplikáciami, ale automaticky webová mobilná verzia webovej stránky, ktorá stojí k dispozícii ihneď 888sport svojim zákazníkom. Vy môžete si s vašim zariadením alebo www.888sport.com získať, alebo získať priamo na mobilnej aplikácii pod mobile.888.sport.com. Jedenkrát sa prihlásiť, a máte ihneď prístup na kompletnú stávkovú ponuku od 888sport. Tiež všetky živé stávky patria k mobilnej aplikácii. Hoci neexistujú žiadne štatistiky a živé výsledky, ale presviedča 888sport mobilná aplikácia funkčnosťou. My sme otestovali aplikáciu s Wlan, taktiež s 3G signálom, a neboli žiadne prihlasovacie problémy. Tiež doby dobíjania sú veľmi krátke. Dizajn je veľmi jasný na desktopovej verzii, snáď niečo treba preinštalovať, ale to je každého vec chuti. Moto znie : oranžovo-čierna so stredobodom na živé stávky, pretože tieto sú zobrazené tiež v mobilnej aplikácii. Športový a stávkový výber je intuitívny. Pár kliknutiami je stávka podaná. Bohužial môžete v aplikácii vklady a výbery vykonať ale musíte využiť desktopovú verziu, čo nie je žiadna voľba pre smartfóny. V kombinácii s chýbajúcimi štatistikami a živými výsledkymi, je ponúkaná táto aplikácia, v porovnaní s inými poskytovateľmi a ich aplikáciami, predsa je ešte veľmi pozadu. Registrácia, tak ako mobilizácia 888sport privítajúceho bonusu vo forme od maximálnej 100€ grátis stávke nie je žiaden problém. My dúfame, že 888sport sa v týchto lepší zlepší. Ináč sa jedná o veľmi dobrú športovú stávkovú aplikáciu.

888sport App en