b-Bets Bonus

B-Bets

JOIN BET WIN

b-bets je stávkový poskytovateľ s plne novými bonusovými variantmi. Nám sa od stávkového formátu páči to, keď niekto nové spôsoby popiera, preto chceli by sme vám presnejšie predstaviť b-Bets bonus. Predsa čo je presne b-bets prístup? b-bets udelí všetkým hráčom interné ocenenie, takzane nazývané BidBets. Vy dostanete pre prihlásenie BidBets a vy dostanete pre vaše športové stávkovanie BidBets. Revolučné natom je, že vy s vašimi zozbieranými BidBets individuálnymi b-Bets bonusovými ponukami viete dražiť. To znamená, vy viete vaše BidBets vymeniť v správne silných b-bets bonusových ponukách. To ešte nikdy nebolo a to b-bets je potom jedna s veľmi atraktívnych poskytovateľov pre nás, nechceme sa my s vami podeliť.

b-Bets Bonus
b-bets bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Údaje a vedomosti

b-bets Údaje a vedomosti
skupine Curacao Condor
Licencia Curacao
T&C https://www.b-bets.com/sportsbook_terms/
webové stránky https://www.b-bets.com
e mailom support@b-Bets.com
telefon nie je k dispozícii
livechat k dispozícii
Jazyky DE, EN, FI, SE, NOR
Meny EUR
vklady Brank Transfer, paysafecard, ePRO, Neteller, Trustly, QIWI, Bancontact/Mister Cash, Sofortüberweisung, Skrill, Euteller, Dotpay, TrustPay, GiroPay, Webmoney
kvote EU
Druhy športov futbal, americký futbal, ľahká atletika, austrálska ruleta, baseball, basketbal, box, šípky, ešport, golf, hádzaná, ľadový hokej, MMA, motoršport, olympijské hry, rugby liga, tenis, volejbal

Prednosti a zvláštnosti

 • Virtuálne stávky
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Načítací bonus
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

b-bets privítací bonus (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

To nás privádza k rozhodnej a absolútne vzrušujúcej časti od b-Bets- k Bets bonusu. Nielen, že je tento 100% až do 250€ v porovnaní veľmi vysoký, napriek tomu dostanete k privítajúcemu bonusu 100 takzaných BidBets k tomu. BidBets sú internou menou stávok b-Bets. Vy môžete cez aktívne stávky vždy ďalšie BidBets zozbierať. Čím viacej budete vy stávkovať, tým viac BidBets dostanete. Teraz sa dostaneme ale k napínajúcemu bodu. Pre b-Bets existujú bonusové aukcie, pri ktorých vy vaše zozbierané BidBets viete vymeniť v špeciálnych bonusových ponukách. Ono sa bude isto b-bets bonus uchádzať, kde vy potom s vašou ponukou môžete vystúpiť. Keď vy chcete bezpodmienečne váš bonus mať, môžete vy tiež príslušné BidBets získať, mali by vám tieto ešte raz vychádzať, alebo vy máte álo pre dobrú ponuku. Konečne nový inovatívna myšlienka v športovo-stávkovom odvetví - bezpodmienečne otestovať!

b-Bets webová stránka

Štartovacia stránka od b-Bets sa objavuje v príliš hravom usporiadaní, čo mi pripomína kasíno. To je tiež u b-bets nejako ako cieľ mienené, predsa ale akonáhle kliknite na športové stávyk, dostanete to, čo očakávate, klasickú a veľmi jednoduchú športovú stávkovú webovú stránku. Na náš vkus nie je celkom aktuálna, to by mohla b-Bets na nej niečo zlepšiť. Tiež prehľad posudzujeme my s jedným "ano dá sa " Stručne povedané je to ale absolútny priemer a nič obzvlášť. Samozrejme nájdeme my tiež tu živé výsledky, taktiež konečné výsledky, ale to nesmie chýbať viacej u žiadneho stávkového poskytovateľa. Čo samozrejme na hlavnom linku inzerované bude sú aukcie vľavo hore celkom prominentne. Napríklad budú tu vydražené b-Bets bonusové ponuky pre vopred predpísané BidBets. V súčasnej dobe jeden 30% b-Bets vkladový bonus, taktiež viaceré 20% vkladové boni. 20% bonus bude aktuálne vydražený o ca. 180.00 BidBets. 100 BidBets dostanete vy pre prihlásenie, takže ste urobili už veľký krok pre príslušný b-Bets bonus. To je iste najlepšia vlastnosť, čo ponúka BidBets.

b-bets homepage en

b-bets aplikácia

K b-Bets aplikácii nie je moc čo povedať. Ona je tiež veľmi jednoduchá a klasická ako samo desktop verzia. Ono neexistuje žiadna aplikácia na prevzatie ale je tam vykonaná jedna mobilná verzia. K dispozicií sú všetky funkcie ako na konkrétnej desktop variante. Srdcom b-bets sú bonusové viditeľné aukcie pre prihlaseného hráča. Takže nemusíte mať dojem, že tu niečo chýba. Jednoducho sa na vašom stávkovom konte prihlásiť a už môžete vy ako bolo zaužívané b-Bets zbierať a tieto tiež pri prebiehajúcich a automaticky aktualizovaných b-Bets bonusových aukciach použiť.

b-bets App en