Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

Bethard Bonus

Opäť existuje na stávkovom formáte jeden nový stávkový poskytovateľ pre vás, ktorého sme my pre vás otestovali. Bethard ponúka novým zákazníkom pri prvom prihlásení jeden 100% až do 100€ privítajúci bonus. S ním môžete vy váš prvý vklad jednoducho zdvojnásobiť. To znamená, vy zaplatíte minimálne 10€ a dostanete k tomu až do 100€ extra, ktoré budú pripísané navrchu. U 10€ by to bolo 20€ na stávkovanie a u 100€ celkovo 200€ stávkový kredit. Minimálny obrat leží 4x. Pritom musíte vy vklad a bonus prevziať. Takže pri 100€ vklade + 100€ bonuse musíte vy stávky v hodnote 200x4 takže 800€ umiestniť, splňať kritéria. Minimálna kvóta leží 2.00. Bethard bonus sa pohybuje v dobrom strede poľa s podmienkami. K voľným hrám máte vy 30 dní čas. Ponuka platí iba pre nových zákazníkov. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

Bethard Bonus
Bethard bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie Bethard

Bonusové informácie Bethard"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
0 % 0.00 K bonusu
100 % € 100 4x 2.00 30 dní žiaden bonusový kód K € 100 bonusu

stávkové dane Bethard

stávkové dane Bethard
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

Bethard Údaje a vedomosti
skupine Bethard Group Limited
Licencia Malta
T&C https://www.bethard.com/de/terms-and-conditions
webové stránky https://www.bethard.com/
e mailom support-de@bethard.com
telefon nie je k dispozícii
livechat k dispozícii
Jazyky EN, FI, GER, NOR, SE
Meny EUR
Výbery Neteller, Skrill, Kreditná karta, Trustly, zimpler, Sofort, iDeal
vklady Neteller, Skrill, Kreditná karta, Trustly, zimpler, Sofort, iDeal
kvote EU
Druhy športov futbal, basketbal, tenis, aussie rules, bandy, baseball, plážový futbal, box, šach, kriket, cyklistika, šípky, americký futbal, gálsky futbal, gálsky hurling, golf, hádzaná, ľadový hokej, MMR, motoršport, rugby liga, rugby union, snooker a plávanie

Prednosti a zvláštnosti

 • Mnoho líg
 • Virtuálne stávky
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Načítací bonus
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie

Bethard vkladový bonus pre nových zákazníkov

Bethard bonus je klasický privítajúci bonus vo forme jedného vkladového bonusu. To znamená, váš prvý vklad sa zvyšuje o určité percento. Keď Bethard bonus celkovo 100% až do výšky 200€. Maximálny bonus je 100€. Takže 100€ vložiť a s 200€ stávkovať. To je dobrý bonus či od percenta a požadovanej sumy. My sa musíme tiež pozrieť na predajné podmienky a tu nie sú tak dobré vkladové hodnoty. Minimálna kvóta leží 2.00 to sa nachádza v hornom priemere a minimálny obrat je 4x to je zase veľmi nízke. Pri jednom vklade od 10€ dostanete vy tak ešte raz 10€, ktoré budú hore pripísané a máte vy 20€ k stávkovaniu. Predtým ako môžete požiadať o výber, musíte vy bonus a vklad 4x zrealizovať a to pri kvóte 2.00. Vy musíte všetky stávky v celkovej hodnote od 80€ umiestniť. Keď stojí potom výhra na vašom stávkovom konte, môžete si vy nechať vyplatiť.

Bethard webová stránka

Bethard webová stránka je veľmi jednoduchá a pripomína na farebnosť na jedného veľkého poskytovateľa v športovej stávkovej oblasti. Čo sa vám bude veľmi páčiť je prehľad a zobrazenie kurzov. V opačnom prípade je Bethard webová stránka veľmi postavená minimalisticky a zameriava sa na podstatnosť, čo nie je nevyhnutne to najhoršie. Aktuálne ponuky nájdete priamo na štartovacej stránke, taktiež rozmanité vedľajšie stávky. Na bethard bonuse nie je kladený pravdepodobne veľký dôraz nato, že nie je na stránke veľmi silno propagovaný. Čo je jeho slabosťou je čas načítania stránky. Tu by sa mala v každom prípade prepracovať. Hoci funguje všetko, ale musíte mať trpezlivosť pri niečom, kde sa dostanete s niekoľkými kliknutiami. Ináč je veľmi čistá a odporúčaná stránka stávkového poskytovateľa. Bohužial nenájdete tu žiadne výsledky a živé výsledky, taktiež štatistiky na Bethard. Ale to neznižuje kvalitu ponuky, takže od nás existuje jasné odporúčanie.

Bethard website

Bethard aplikácia

Bethard aplikácia je veľmi podobná desktopovej verzii. Ono sa nejedná pritom o jednu aplikáciu, ktorú si môžete stiahnuť v obchode s aplikáciami, ale o mobilnú verziu webovej stránky. To tiež robí veľký dobrý dojem a tiež pracuje bezchybne. Avšak budete komfrontovaní s dlhšími časovými načítavaniami. V opačnom prípade nájdete na bethard aplikácii všetky funkcie, ktoré nájdete tiež na desktopovej verzii. Vklady a vyplácania sú presne tak možné a tiež program živých stávok je kompletný. Jedna kritika mierila na stávkový tiket, pretože tento po odovzdaní jednej stávky totálne ukrytá. On nie je vlastne vysvietený akoby sa očakávalo hore vpravo v oblasti hlavného menu, ale celkom dole na konci stránky a tu je že v niektorých stávkových výberoch ide celkom dole. To je potrebné napraviť.

Bethard App