Betrally bonus

€100 Betrally Bonus

50% až do €100 (Bonusový kód: WB100)

Stávkový poskytovateľ Betrally vie zabodovať s veľmi akceptovateľnou bonusovou ponukou. A hoci existuje pre všetkých, ktorí ešte nemajú žiadne uzavreté konto jeden betrally bonus bez vkladu. To znamená, vy dostanete iba pre prihlásenie ešte jeden stávkový kredit v celkovej hodnote 5€ jednoducho tak darované. Tu nestojí žiaden neformálny test už v cesta a vy môžete vyhrávať. Ku grátis stávke existuje jeden 50% až do 100€ vkladový bonus. Kto sa vlastne rozhodne na betrally kupón dodatočne vykoná vklad položí na Betrally ešte raz 50% vkladová hodnota bude uložená hore. To znamená keď vy napríklad 100€ vložíte, potom dostanete vy ešte raz 50€ hore pripísané a to tak jednoducho. Čo sa týka predajných podmienok tak je betrally vpred s týmto, pri vkladovom bonuse leží minimálna kvóta práve raz na 1.60 a tiež minimálny obrat (vklad+bonus) leží u 6x. Preto leží betrally bonus v hornom priemere. Čo sa týka grátis stávkok, tak sú tam nejaké podmienky. Avšak stávka sa odčíta z príjmu aj zisku a výhra je obmedzený maximálne 50€. Ale ak chcete preplatiť vytvorený zisk, musíte predtým vkladový bonus s bonusovým kódom WB100 použiť a minimálne 25€ vložiť. Ale kredit viete vy priamo ďalej stávkovať. Bonusový kód pre grátis stávku je "5FREEBR". (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

Betrally bonus
Betrally Bonus
4 / 5 Hviezdy

Podrobné recenzie pre Betrally:

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Vkladový bonus
 
Obnovenie bonusu
 
Ponuka live stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Pravidlá a všeobecné podmienky
 

Informácie o bonuse Betrally

Informácie o bonuse Betrally"
Percentá Až do Obrat Min. kurz Obdobie Kód Bonus
50 €100 6x 1.60 90 dní WB100 Zobraziť €100 bonus!

Fakty a zaujímavosti

Betrally Fakty a zaujímavosti
Skupina Zapzap Marketing Limited
Licencia Curacao
Pravidá a podmienky https://www.betrally.com/informácie/betting_rules/
Webová stránka https://www.betrally.com/
E-mail support@betrally.com
Telefón +35924925718
Livechat k dispozícii
Jazyky DE, IT, EN, RU, SWE, PT
Meny JPY, MYR, NOK, RUB, SEK, PLN, EUR, GBP, HKD, SGD, USD, AUD, CAD, DKK
Výbery Webmoney, Kreditná karta, Skrill, Neteller, Ecocard, prevod z účtu
Vklady Ihneď prevod z účtu, Kreditná karta, Skrill, Neteller, Ecocard, Webmoney, paysafecard
Kurzy EU, UK
Športy futbal, basketbal, tenis, americký futbal, aussie rules, badminton, bandy, baseball, box, šípky, ešport, ľadový hokej, futsal, golf, hádzaná, kriket, MMA, motoršport, cyklistika, rugby liga, rugby union, biliard, pólo, stolný tennis

Prednosti a zaujímavosti

 • Elektronické/virtuálne športy
 • Virtuálne stávky
 • Obnovenie bonusu
 • Live výsledky pre rôzne ligy
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis dostupný v live chate
 • Telefonický zákaznícky servis
 • E-mailový zákaznícky servis
 • Vklad cez Skrill
 • Vklad cez Neteller
 • Vklad cez paysafecard
 • Vklad kreditnou kartou
 • Vklad bankovým prevodom
 • Vklad cez Interent banking
 • Výber cez Skrill
 • Výber cez Neteller
 • Výber kreditnou kartou
 • Výber bankovým prevodom
 • Všetky kurzy dostupné v mobilnej aplikácii
 • Vklad možný taktiež prostredníctvom mobilnej aplikácie
 • Výbery

Betrally privítajúci bonus pre nových zákazníkov

Ako nový zákazník sa máme u Betrally dobre, pre tých čo nemajú stávkové konto u Betrally existuje jeden grátis stávkový bonus takže jeden stávkový bonus bez vkladu. Vy musíte sa cez akciový link prihlásiť na stávkovom formáte u stávkového poskytovateľa Betrally a už poputuje jednoducho 5€ na vaše stávkové konto. Betrally bonusový kód je 5FREEBR. Kto veľmi rád zo svojho vkladu chce čo najviac urobiť, je dodávaný s bonusom Betrally na vlastné náklady, pretože dostanete ešte raz polovicu vášho vladu hore uvedeného a to celkovo do maximálnej výšky 100€. Takže ak vložíte 200€ vy čerpáte z betrally bonusu dostanete tučných 300€ k stávke. Tiež obratové podmienky sú u Betrally veľmi dopredu. Minimálna kvóta leží práve jedenkrát 1.60 a minimálny obrat 6x. Je potrebné poznamenať, že minimálny obrat sa vzťahuje na vklad +bonus. Skúsenému stávkovému priateľovi napadne, že tieto obratové podmienky sú jednoznačne veľmi priateľské či prijateľné a tak je to aj tiež. Betrally preto vyzýva, predtým ako použijete betrally bonus, že prvý vklad 1x u minimálnej kvóty 1.60 bude tipovaný. Ak je váš prvý vklad 20€, tak musíte vy stávku v hodnote 20€ umiestniť s minimálnou kvótou 1.60 a potom dostanete vy k dobru pripísaný vkladový bonus. Preto pripravil Betrally poriadny bonus, aby mohol s celou konkurenciou krok držať.

Betrally webová stránka a ponuky

Správa priamo k tímu Betrally - prosím preč od futbalového ihriska v pozadí, to nepatrí viacej k aktuálnym dizajnovým podmienkam. Mať zábavu na stránke, pretože funkčnosť a od celkového vzhľadu je betrally webová stránka dôsledne poriadna. Áno, to zodpovedá opticky a tiež technicky k aktuálnemu stavu, predsa my dúfame, že betrally sa tu zlepší. Ináč vie betrally s dennými a hráčskými špeciálnymi udalosťami bodovať, kde na štartovacej stránke dostanete odprezentované tie najzaujímavejšie stávky. K tomu viete očakávať od betrally veľa propagačných akcií a bonusových ponúk. Tu existuje popri 100€ privítajúceho bonusu pre všetkých príslušných zákazníkov jeden načítateľný bonus od 50% do 40€. Takéto akcie ponúka Betrally priebežne, to sa vám páči samozrejme. Ďalej ide o množstvo kombinovaných a výherných zvýšení zisku. Tak môžete vy s 5€ kombináciu celkom 10% na bonus zaistiť a to najlepšie na tom je, ono sa jedná o ozajstný bonus s peniazmi. Celkom presne, vy obdržíte ozajstné peniaze na vaše stávkové konto bez nejakých podmienok. To je skutočne skvelá ponuka, tiež minimálna kvóta musí ležať 1.20. Ináč nájdete vy ešte aktuálnejšie športové výsledky ponuky od Betrally webovej stránky, ktoré sa tu točia.

Betrally Webseite

Betrally aplikácia a mobilne stávkovať

Mobilné stávkovanie u Betrally je možné, lebo stávkový poskytovateľ zbalil svoj plný stávkový program tiež v mobilnej verzii webovej stránky. Opticky teraz to nie je nejaká veľká akcia, tu sa môže ešte v niečom zlepšiť, to platí tiež pre desktopovú verziu. Napriek tomu funguje betrally aplikácia bezchybne. Stávka je rýchlo podaná a tiež stávkový tiket je prehľadne určený a celkom dôležité, že ho tu nájdeme opäť veľmi rýchlo. To nie je samozrejmé, iní stávkoví poskytovateľia ho radi schovávajú, niekde na koci stránky, čo samozrejme výrazne zhoršuje použiteľnosť. Takže tu odviedol betrally dobrú prácu. Vklady a výbery vedia byť bezproblémové na cestách a tiež betrally bonus je možné na cestách voľne hrať. Všetci stávkoví priatelia, od štadiónu až priamo po akciu vaše tipy podávate u Betrally na mobilnom prístroji.

Betrally App