Bwin Bonus

50€ športovo-stávkový bonus

Teraz o Bwin prihlásiť a 50€ grátis obdržať. Bwin zdvojnásobuje váš prvý vklad na 50€ extra!

Vitajte na športovo-stávkovom svete od Bwin. Ten najznámejší stávkový poskytovateľ na trhu pod sloganom " Hra skutočnosťou". Bwin je už tak známe u všetkých úst, že keď ide o športové stávky, samostatne už vaša stará mama vie s týmto termínom niečo o ňom začínať frázovať. Bwin bonus je u všetkých stávkových priateľov tiež najoblúbenejšou, pretože 100% až do 50€ a s miminálnou kvótou od 1.70 a minimálnym pomerom 3x je Bwin bonus jedným z najlepších. Neexistuje žiaden bonusový kód, požadovaná suma bude na konto automaticky pripísaná. Úroveň informovanosti nemá Bwin zadarmo, pretože je a zostáva najlepším stávkovým poskytovateľom vôbec. Bwin nájdete vy 90 športových druhov, na ktoré vy môžete stávkovať, to je už pozoruhodná ponuka s 30000 stávkami za deň. Bwin bola založená v roku 2001, vtedy ešte pod menom bet a win známa si podmanil stávkový poskytovateľ rýchlo veľké publikum. Bwin patrí k bwin party skupine bwin.party digital entertainment plc. Spoločnosť je registrovaná na Gibraltáre a uvedená na londýnskej burze. Bwin je známa pre svoj obrovský sponzorský balík. Jedno či to je futbal, v motoršporte, či v lyžiarskych pretekoch alebo v tenise. Bwin urobil všade so svojími sponzorskými zmluvami meno. Vo futbale je Bwin partnerom o nič menej ako Real Madrid, FC Bayern Mníchov a Manchester United. Chváliť sa! nie kliknúť! sa volá u Bwin, stávkový poskytovateľ svojich rovesníkov hľadá s jedinečným bonusom, ktorý je k dispozícií s tak dobrými bonusovými podmienkami, sotva či ešte existuje k nájdeniu niečo lepšie.

Bwin Bonus
Bwin bonus
5 / 5 Hviezdy

Bonusové informácie Bwin

Bonusové informácie Bwin"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
100 € 50 3x 1.70 90 dní žiaden bonusový kód K € 50 bonusu

stávkové dane Bwin

stávkové dane Bwin
stávkové dane Prepočítané od
5% Stávka

Údaje a vedomosti

Bwin Údaje a vedomosti
skupine bwin.party digital entertainment plc
Licencia Gibraltar
T&C https://help.bwin.com/de/general-information/legal-matters/general-terms-and-conditions
webové stránky https://www.bwin.com
e mailom support.de@bwin.com
telefon 0043-1-253 253 3
livechat k dispozícii
Jazyky EN, DE, IT, ES, SV, FR, EL, PL, DA, CZ, HU, HR, SL, RO, TK, SK, RU
Meny ARS, BGN, CHF, CZK, DKK, EUR, GBP, HRK, HUF, MXN, NOK, PLN, RON, RUB, SEK, TRY, USD
Výbery prevod z účtu, ClickandBuy, Kreditná karta, EntroPay, EPS, GiroPay, iDeal, Sofortüberweisung, INSTADEBIT, Paypal, Skrill, paysafecard, Ukash, Webmoney, Ticket Premium, Przelewy24, POLi, Neteller, paybox, Kalixa Pay
vklady prevod z účtu, Kreditná karta, Neteller, Skrill, Webmoney
kvote EU, UK, US
Druhy športov futbal, tenis, baseball, basketbal, ľadový hokej, formula 1, motorky, hádzaná, volejbal, plážový volejbal, americký futbal, rugby union, stolný tenis, cyklistika, box, aussie rules, bandy, biatlon, kriket, šípky, golf, bojový šport, bežkovanie, motoršport

Prednosti a zvláštnosti

Aktueller Quotenschlüssel für Bwin vom 24.02.2018

kurzový kľúč Bwin
futbal tenis basketbal
97,30 % Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

Bwin bonus 100% až do 50€

Na Bwin v najväčšej športovej stávkovej aréne sveta dostanete ponuknúte pri vašom prihlásení jeden privítajúci bonus 100% až do 50€. Bwin ponúka vôbec tu najlepšiu športovú bonusovú ponuku. Tiež keď iní poskytovateľia 100% do 100€ majú, tak či tak je rozdiel väčšinou v detaile, podmienky, ktoré vy u Bwin bonuse musíte vyplniť, sú mnohonásobne menšie ako u niektorých iných poskytovateľoch. Minimálna kvóta od 1.70 a minimálny pomer 3x, to sú podmienky, ktoré vy ste tiež aj bez nich ich absolútni stávkoví profesionáli, relatívne jednoducho viete vyplniť. Bwin bonus je platný iba v Rakúsku, Nemecku, Luxembursku a vo Švajčiarsku. Minimálny vklad má hodnotu iba 10€. Po registrácii máte vy presne 365 dní čas a viete použiť váš bonus. Akonáhle si ho vyzdvihnete, má platnosť do 90 dní. Dovtedy musíte vy hore všetky uvedené bonusové podmienky vyplniť, ináč vám prepadne Bwin bonus.

Bwin webová stránka

Bwin webová stránka je nepoznateľná, pretože sa prezentuje v absolútne jedinečnom dizajne. Jednoducho je zariadená vo farbách čierna a žltá, tak ako my Bwin tiež poznáme. Padne nám veľmi rýchlo do oka, že sa jedná tu o jedného z najlepšieho stávkového poskytovateľa. Webová stránka je vysoko profesionálne postavená, extrémne prehľadná či jasná a ponúka všetko, čo si praje stávkový priateľ. Vy nájdete tu živé skóre, vlastné Bwin štatistiky, taktiež všetky výsledky ukončených mužstiev a akcií. Bwin bonus bude veľmi prominentne inzerovaný a je k nájdeniu na všetkých stránkach. Živé stávky budú u Bwin veľkým písané, pretože je jeden zmála stávkových poskytovateľov, ktorý ma k dispozícii živé vysielania a tieto sú pre vás tu k dispozícii. Tiež Bwin bonus je použiteľný pre všetky živé stávky. Bwin ponúka tiež veľa prebiehajúcich propagácii, takže sa nikdy nenudíte. Vy nájdete vedľa freebets a kombinovaných stávok akcie, tiež veľa nasadenia - späť k ponúkam. U Bwin beží motto " každý deň je zápasový deň"

Bwin Website EN

Bwin aplikácia

Bwin ponúka ako jeden zmála stávkových poskytovateľov v skutočnosti svoju vlastnú aplikáciu, ktorá stojí v obchode s aplikáciami k stiahnutiu. Hoci Bwin tiež zriadil mobilnú verziu webovej stránky, predsa si želá veľa stávkových fanúšikov jednoduchú a vlastnú aplikáciu. Áno, môžeme povedať u Bwin aplikácii, jednoducho nič moc, len to že je to jednoducho úžasné. Skvelý dizajn, extremne jasný či prehľadný a veľmi jednoduchý k obsluhe. K dispozícii sú mnohé funkcie ktoré možno nájsť na webovej či internetovej stránke od Bwin a to bez problémov. Tiež bwin bonus je možné použiť mobilne. K nemu existujú tiež pre mobilné telefóny a mobilné stávky vždy špeciálne bwin bonusové akcie. Vy viete vykonať vklady aj vyplácania, vy máte prístup na všetky stávky a taktiež sú aj živé streamy, ktoré viete tiež získať. Funkčnosť a rýchlosť sú neporovnateľné. My môžeme bwin aplikáciu vrelo odporúčať, taktiež aj jej mobilnú verziu, ako tiež aktuálna aplikácia je skutočným vrcholom.

Bwin App EN