Flamantis Bonus

77€ Bonus Flamantis

110% 77€

Flamantis ponúka vám hneď veľmi atraktívne bonusové ponuky. jeden 110% až do 77€ stávkový bonus na váš prvý vklad. S týmto grátis flamantis bonusom môžete vy ponuku a stávkovanie na Flamantis nezáväzne otestovať a aj vyhrať a to všetko bez rizika. Minimálna kvóta leží u 1.75 a obrat od iba 3x čo je veľmi nízke a je to aj pre nováčikov, to zvládnuť. S Flamantis grátis bonusom viete maximálne 50€ vyhrať. Flamantis vkladový bonus samostatne musí byť vykonaný 5x u kvóty od 1.75. Avšak výhra tu nie je ohraničená. Ono musí byť vykonaný vklad +bonus. Vy napríklad zaplatíte 20€ a dostanete jeden 12€ Flamantis bonus, tak máte vy 30€ 9 krát to značí 270€ na stávku umiestniť, predtým ako vy môžete si nechať možnú výhru vybrať.

Flamantis Bonus
Flamantis bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie Flamantis

Bonusové informácie Flamantis"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
110 % 77 9x 1.85 60 dní žiaden bonusový kód K 77 bonusu

stávkové dane Flamantis

stávkové dane Flamantis
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

Flamantis Údaje a vedomosti
skupine EveryMatrix Ltd
Licencia Malta
T&C https://www.flamantis.com/TermsConditions
webové stránky https://www.flamantis.com
e mailom support@flamantis.com
telefon nie je k dispozícii
livechat k dispozícii
Jazyky GER, EN, RU
Meny EUR
Výbery Kreditná karta, Skrill, Neteller, Euteller, Trustly, Fast Bank Transfer
vklady Kreditná karta, Skrill, Neteller, Euteller, Trustly, Fast Bank Transfer
kvote EU, UK, US
Druhy športov futbal, basketbal, tenis, americký futbal, volejbal, austrálsky futbal, baseball, biatlon, kriket, šípky, ešport, ľadový hokej, futsal, golf, galský futbal, hádzaná, bojový šport, bežkovanie, motoršport, pasäpallo, cyklistika, rugby, rugby union

Prednosti a zvláštnosti

 • E-športy
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Načítací bonus
 • Mnoho detailných stávok pri živých stávkach
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • Žiadne stávkové dane

Flamantis privítajúci bonus 110% až do 77€

Flamantis môžeme očakávať hneď s dvoma ponukami. Ono existuje Flamantis vkladový bonus 110% až do 77€. Pre privítajúci bonus od Flamantis je naplánovaný minimálny obrat 5x(vklad +bonus) taktieť minimálna kvóta od 1.85. Platné stávky sú jednotlivé alebo kombinované stávky naživo a pred zápasom. Neplatné stávky sú úplne a stávkovanie na konské preteky. 60 dní máte vy čas, bonus zrealizovať, potom on prepadne.

Flamantis webová stránka

Môžeme povedať, že Flamantis pochádza z oblasti kasína, pretože celá webová stránka je plne ozdobená veľmi kasínovými hrami. Napriek hravému zastúpeniu je športovo-stávková oblasť navrhnutá o niečo decentnejšie a vie zabodovať s veľa ľahkými a užívateľsky prívetivými štruktúrami. Malou nevýhodou je určite prehľad kurzov, ktorým zreteľne chýba jasnosť a prehľadnosť. My dúfame, že Flamantis sa bude snažiť to napraviť. Ináč je klasická prezentácia. Stávkový kupón či tiket je vpravo hore, športové druhy vľavo a všetky propagačné akcie a centrálne kampane a vždy zameranie obsahu. Ono existuje vlastný Flamantis blog,ktorý vás vždy informuje o nových akciách, ktoré práve prebiehajú. To sa týka v súčasnosti iba kasínových akcií. Funkčnosť Flamantis webovej stránky je 100%. Ono neexistujú žiadne chyby, alebo problémy pri stávkovom podávaní. Všeobecne spozorujeme, že športové stávky sú tu ako vedľajší produkt na Flamantise. S veľkými predajcami nemôžu držať krok, pretože ponuka je absolútne priemerná a vždy sú zahrnuté opäť priemerné kurzy s touto ponukou. S 3€ stávkou zdarma viete si vy urobiť obraz a Flamantis srdečne otestovať.

Flamantis Webseite

Flamantis aplikácia

Na Flamantis aplikáciu nie je čo povedať, ono neexistuje žiadna aplikácia pre športové stávky. Kasíno a živé kasíno sú len pokryté mobilnou aplikáciou alebo mobilnú verziu internetovej stránky Flamantis. Že Flamantis tu žiadnu aplikáciu nevlastní pre vlastné športové stávky, hoci stávkový trh vždy viacej sa presúva na mobilné prístroje je vlastne neprijateľne. My dúfame, že tu Flamantis tak rýchlo, ako je možné ešte prepracuje a postaví k dispozícii mobilnú verziu pre športové stávky, inak nebudete schopní držať krok dlhodobo s veľkými poskytovateľmi. Na rozdiel od ponuky Flamantis bonusu sú celkom dobré, od nás dostáva jedno odporúčanie.