Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

Intertops bonus

U stávkového poskytovateľa existujú hneď viaceré Intertops bonusové ponuky a necháme vám voľnú voľbu, v závislosti na vaše potreby. My postavíme vám hoci najlepšie intertops bonusy, než tak niekedy také boli, a síce v sume 364%. Jedno neobyčajné číslo, predsa 8€ grátis stávku a jeden bonus o nič menej 55€ u prvého vkladu od iba 25€ vyťaží sa ponuka od 10€ vyplateného vkladu a s 91€ potom stávkovať, čo je neuveriteľné a istotné iba na najlepších intertops bonusoch. K Intertopsu všeobecne : Intertops bol založený v roku 1983 a platí u každého poskytovateľa, ktorí svojim zákazníkom už dlhoročne svoje skúsenosti vedia ponúknuť. Štartovala s anglickou poskytovateľskou licenciou preľstila ono tohto poskytovateľa v roku 1992 bola vybudovaná v Rakúsku, kde jej nové sídlo firmy sídli v meste Salzburg. 13 rokov po založení bola už táto firma tak ďaleko, a Intertops preorientoval prvýkrát na online športové stávky a otvoril v roku 1997 svoje nové a až do teraz pôsobiace sídlo firmy v Antigua. Dnes pracuje spoločnosť už viac ako 180tich krajinách. V sumári budú denne asi 4000 stávkových možností ponúkaných. Tiež zákaznícky servis funguje rýchlo a nekomplikovane. Ono sa oplatí v každom prípade Intertops bonus skutočne prevziať a vaše stávky tam umiestniť. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

Intertops bonus
Intertops bonus
5 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie Intertops

Bonusové informácie Intertops"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
372 % € 93 4x 1.50 30 dní žiaden bonusový kód K € 93 bonusu

stávkové dane Intertops

stávkové dane Intertops
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

Intertops Údaje a vedomosti
skupine International Gaming & Entertainment Ltd.
Licencia Antigua und Barbuda, Kahnawke/Quebec
T&C http://www.intertops.eu/sportsbook/cgi-win-2/itwww.exe?lan=D
webové stránky www.intertops.com
e mailom deutsch@intertops.eu
telefon 00-800-4433-4455
livechat je k dispozícii
Jazyky DE, EN
Meny AUD, GBP, CAD, CNY, DKK, EUR, HKD, NOK, ZAR, SEK, CHF, USD
Výbery Cash Direct, Kreditkarte, Neteller, Skrill by Moneybookers, Online Überweisung, giropay, Instadebit, Sofortüberweisung by Moneybookers, Ukash, paysafecard, Banküberweisung, eps, click2pay, EU Standard Überweisung, Money Global, Money Transfer, ECO
vklady Cash Direct, Bank Überweisung, Skrill by Moneybookers, ECO, click2pay, Neteller, Ukash, Instadebit
kvote EU, UK, US
Druhy športov futbal, americký futbal, baseball, basketbal, box a UFC, Kriket, Ľadový hokej, Golf, Hádzaná, Motošport, Rugby, Snooker, Tenis, Volejbal, Zimné športy

Prednosti a zvláštnosti

 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

Aktueller Quotenschlüssel für Intertops vom 18.02.2018

kurzový kľúč Intertops
futbal tenis basketbal
92,43 % Nie je k dispozícii 92,39 %

Intertops privítajúci bonus na prvý vklad -všetky varianty

Kto voľbu má, má trápenie. Tak svieti motto u nás k tomu . Intertops ponúka svojím novým zákazníkom celkom tri rôzne formy Intertops Bonusu. Registrácia nového stávkového konta je pre tieto tri alternatívy požiadavkou. Pri variante 1 dostanete na prvý vklad 200% až do 50€ ako bonus k tomu. Prosím spozornite : bonus musíte vy po prvom vklade najneskôr do 48 hodín s emailom na deutsch@intertops.eu manuálne požiadať. Pred vkladom musí byť požiadaná určitá bonusová čiastka 8krát. To svieti v prvom momente v porovnaní iných poskytovateľov relatívne vysoko, ale minimálna kvóta leží u Intertops iba pri 1.5 a to sa zlepšuje podstatne bonusová ponuka. Ako druhá varianta privítajúceho bonusu inzeruje sa s jedným Intertops bonusom od 100% až do 100€. Ono musí byť za účelom jednania ako je to najprv napísané otvorené nové stávkové konto a potom sa vykoná vklad. U tejto varianty platí tiež minimálna kvóta od 1.50 ale odbyt leží iba pri 6x. Tretia varianta je 50% Intertops bonus až do 200€, pre každého, ktorý rád bez vyššej čiastky chce vložiť. Tiež tu platí najmenšia kvóta od 1.50 a najmenším odbytom od 4x.

Intertops webová stránka

Intertops patrí ináč k tým starším v stávkovom obchode. Dlhý čas Intertops očakával krok v smere online, predsa teraz je v roku 2015 je už príliš ďaleko. Intertops je vysvietený v novom lesku a ten nový autfit vie byť pôsobivejšia. Plnou citlivosťou sa ukazuje nová webová prítomnosť tohto stávkového poskytovateľa. Rýchlo, zrejme, intuitívne - presne tak musí to byť. Preto vedel Intertops niektoré z konkurencie v podmienkach využiteľnosti predbehnúť. Dlho preukázaná červená musela jeden proste šedý dizajn povoliť. Tiež nové menu, že ktoré vyčnieva od iných poskytovateľov niečo od náš, čo sa nám páči a pôsobí vonkajšie dobre. Umiestené krátko nad bodom. Športovo-stávkovacia stránka sa už nevie lepšie prezentovať ako teraz. Veľké chvály a celkom jasné odporúčanie !

intertops website en

Intertops App - mobilná verzia

Pred nedávnom sme nenašli u stávkového poskytovateľa Intertops žiadnu mobilnú verziu na webovej stránke, muselo sa samostatne na malom smartfóne Display desktop verzia volať. Dlho to trvalo, pretože to čakanie sa oplatilo, keď v krátkom čase existuje Intertops v plnom citlive prerobenom dizajne. Nový layout a dizajn sa 100% podaril. Mobilná verzia je jasne štrukturovaná, absolútne prehľadná, to kompletný stávkový program je k dispozícii a stávkové dodanie je plne intuitívne -presne tak to musí byť! Tiež intertops bonus je namobilnej verzii webovej stránky vypovedateľná. Ono sa skutočne stal absolútne top dizajn a pre vás najlepším športovým stávkovým riešením vôbec. Intertops je už dlho na stávkovom trhu a vedelo si samo so starou verziou veľa stávkových priateľov pre seba vyhrať, predsa teraz nestojí Intertops v ceste, celkom celú konkurenciu dohnať a v niektorých bodoch jasne predbehnúť. Jedine správne silná a skutočne dobre úspešná mobilná verzia webovej stránky - držím palce nahor !

intertops app en