LSbet Bonus

120€ stávkový bonus

Teraz u LSbet prihlásiť a 100% až do 120% bonus odniesť. Nový stávkový poskytovateľ presvedčí vás s jednou skvelou privítajúcou ponukou. Otestovať sa oplatí!

LSbet je relatívne nový stávkový poskytovateľ, ktorý sa snaží presadiť na veľkom stávkovom trhu. My sme zaznamenali LSbet v poslednej dobe na stávkovom formáte a môžeme vám preto exkluzívne stávkové ponuky od Lsbet predstaviť. Jasné, LSbet nemôže ešte vo všetkých častiach kroky držať celkom s veľkými stávkovými poskytovateľmi, ale zistíme my, že ponuka je dobrá, bola otestovaná. Vy môžete obdržať jeden LSbet bonus od 120€ a 100%. Tento bonus platí iba pre nových zákazníkov a musí byť hraný s jednou minimálnou kvótou 1.30 pri kombinovaných stávkach a pri jednotlivých stávkach s kvótou 1.70. Minimálny vklad je 20€. LSbet sa snaží s bonusovými ponukami odlíšiť od konkurencie a ponúka preto neustále širokú škálu bonusových variantov. Jedno či ide o grátis kombinovaný stávkový bonus, cashback bonus alebo grátis stávkový bonus. LSbet má všetky bonusové možnosti,, ktoré existujú. K tomu existujú aj špeciálne ponuky tiež pre všetky rôzne druhy športov.

LSbet Bonus
LSbet bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie LSbet

Bonusové informácie LSbet"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
100 % 120€ 4x 1.70 90 dní žiaden bonusový kód K 120€ bonusu

stávkové dane LSbet

stávkové dane LSbet
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

LSbet Údaje a vedomosti
skupine Media Entertainment N.V.
Licencia Curacaso
T&C https://www.lsbet.com/de-DE/info/terms_and_conditions?utm_source=%20en-GB%20sportsbook&utm_medium=Internal%20Links&utm_campaign=footer%20page_footer%20Terms%20&%20Conditions
webové stránky http://www.lsbet.com
e mailom support@LSbet.com
telefon nie je k dispozícii
livechat áno
Jazyky DE, IT, RO, SV, EN, HU, PT, ES, PL, EL, RU, CZ
Meny EUR, USD, CZK, HUF, PLN, GBP, RUB, ROL, SWK, PT (BRA)
Výbery Neteller, Ukash, Visa, Master Card, Kreditná karta, Eco, Skrill
vklady Multibanco, paysafecard, Neteller, Ukash, Visa, Master Card, Kredtikarte, Eco, Skrill
kvote EU
Druhy športov kopaná, tenis, basketbal, volejbal, hádzaná, ľadový hokej, formula 1, motoGP, MMA/box, americký futbal, snooker, šípky, rugby, golf, austrálsky futbal, baseball, kriket, plážový volejbal, cyklistika, šach, poker, lotéria
Nedostupné v veľká Británia

Prednosti a zvláštnosti

 • Virtuálne stávky
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

LSbet stávkový poskytovateľ

Ako relatívne mladý stávkový poskytovateľ sa už mohol ukázať v rôznych oblastiach stávkového trhu a medzi celkom veľkých konkurentov zaradiť. Medzitým pôsobí LSbet vo viac ako 20tich krajinách. Športové stávky a živé stávky u LSbet sú stredobodom, tak ponúka až 40 vedľajších stávok za hru, čo je teraz veľmi dobré číslo a je prijateľné, pri celkom velkých stávkových poskytovateľoch nájdete už 70,80 alebo aj viacej detailných stávok na udalosť. Napriek tomu vie LSbet ponúknuť v sumári cez 4500 živých udalostí v rôznych druhoch športu. Ponuka líg je veľmi veľká, ono existuje aj živé stávkové pokrytie. Výška stávkového limitu stojí tiež u LSbet celkom navrchu, nebudete tu ako hráč veľmi obmedzený. S privítajúcou ponukou LSbet leží ale stále s najlepšou ponukou na trhu.

LSbet nový zákaznícky bonus

U bonusu vás nenechá LSbet okradnúť. Tu existuje exkluzívne pre stávkový formát nové prihlásenia jeden veľmi atraktívny 100% bonus až do 120€. Takto môžete vy urobiť z 120€ vkladu celkom 240€ stávkový kredit. Aj na základe kritérii je LSbet absolútne dobre pritom. Ak chcete požiadať o výber, musíte LSbet bonus s minimálnou kvótou 1.70, u kombinovanovaných stávkach 1.30 voľne hraních. 90 dní máte nato čas. Minimálny obrat je 4x. Ak urobíte vklad od 20€, čo je takisto minimálny vklad pre LSbet bonus, obdržíte vy jeden 20€ bonus a máte s tým 40€ stávkový kredit k dispozícii. Teraz musí túto čiastku 40€ 4x zrealizovať, všetky stávky v hodnote 160€ umiestniť, predtým ako požiadate o výber.

LSbet webová stránka

LSbet webová stránka sa prezentuje v extrémne jasne a v zelenom- čiernom usporiadaní. Postavenie webovej stránky je klasická, ako sa očakáva od stávkového poskytovateľa. Športové menu je vľavo, stávkový tiket vpravo, propagácie ako centrálne LSbet bonus, taktiež detailné stávky. Navigácia je jednoduchá a pochopiteľná, proces registrácie je veľmi krátky a tiež stávka je taktiež veľmi rýchla odovzdaná s pár kliknutiami. Živý čet je k dispozícii a čo je veľmi pozitívne zdôrazniť je, že LSbet žiadne poplatky neúčtuje púre vklady a výbery. Avšak nám chýbajú určité výhody pre živé skóre alebo výsledky, ktoré nájdete vy na webovej stránke iných stávkových poskytovateľov. Ale LSbet je ešte relatívne nový stávkový poskytovateľ, tak to uvidíme všetko časom. V opačnom prípade nie je vo veľkom sa sťažovať na webovú prezentáciu od LSbet.

lsbet website en

LSbet aplikácia

Tu sa dostávame k veľmi veľkej nevýhode od LSbet. Ono neexistuje žiadna stávková aplikácia a tiež žiadna mobilná verzia webovej stránky. Tiež s s mobilným telefónom a mobilnými zariadeniami prídete iba na desktopovú verziu a každý kto stávkuje vie, že to nie je naozaj niečo začínať. Tu sa musí bezpodmienečne zlepšiť - stávkový poskytovateľ bez mobilnej verzii webovej stránky nie je vlastne akceptovateľný. My dúfame, že tak rýchlo ako je možné tu bude niečo urobené.

LSbet App