Noxwin Bonus

75€ stávkový bonus

Teraz na Noxwin prihlásiť a jeden privítajúci bonus od 50% až do 75€ obdržať.

Noxwin športový stávkový bonus je v kritériach v poriadku, keď si uvedomíte, že až do nedávnej doby boli Noxwin bonusové kritéria úplne zlé, inak to nemožno povedať. Predsa sa to zmenilo. Noxwin má 50% až do 50€ bonus s minimálnou kvótou 1.85 a minimálnym obratom od 9x. To je absolútny priemer. Určite nie absolútne skvelé, ale rozhodne dobrý priemer. Po dobu 20 dní je v porovnaní troška nízka, ale aj tak je to ešte v rámci možností. K stávkovému poskytovateľovi : Noxwin stávkový poskytovateľ patrí k EveryMatrix Limited. Licencovaný je Noxwin je na Malte. Noxwin existuje od roku 2009, jedná sa teda v porovnaní s inými poskytovateľmi o relatívne mladého poskytovateľa. U Noxwin nájdete vy viac ako 10000 športových udalostí s jednou obsiahlou ponukou na podstávky, čo je tiež absolútny plus bod pre Noxwin.

Noxwin Bonus
Noxwin bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie Noxwin

Bonusové informácie Noxwin"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
50 € 75 9x 1.85 60 dní K € 75 bonusu

stávkové dane Noxwin

stávkové dane Noxwin
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

Noxwin Údaje a vedomosti
skupine EveryMatrix Ltd.
Licencia Malta
T&C https://www.noxwin.com/TermsConditions
webové stránky http://www.noxwin.com
e mailom support@noxwin.com
telefon nie je k dispozícii
livechat áno
Jazyky DE, EN, FR, PL, ES, TR, PT (BRA), RO
Meny USD, EUR, GBP, CNY, CZK, DKK, NOK, PLN, RUB, ZAR, AUD, CAD, VEF, TRY, ROL, MXN, NGN, BGN, CHF, KRW, BRL, ILS
Výbery Kreditkarte, Visa Master Card, Neteller, Skrill, Moneybookers, wire transfer
vklady Kreditná karta , Visa, Master Card, Visa Electron, Visa Debit, Maestro, Neteller, Moneybookers, Skrill 1-Tap, EcoCard, Moneta, AstroPay, TLNakit, Ukash, paysafecard, Sofortüberweisung, Webmoney, EPS, Banküberweisung
kvote EU, UK, US
Druhy športov futbal, basketbal, volejbal, tenis, ľadový hokej, motoršport, americký futbal, baseball, kriket, darts, golf, gaelic futbal, fight šport, pesäpallo, konské derby, poker, cyklistika, rugby, rugby union, snooker, stolný tenis

Prednosti a zvláštnosti

 • Mnoho druhov športu
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Načítací bonus
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

Aktueller Quotenschlüssel für Noxwin vom 24.02.2018

kurzový kľúč Noxwin
futbal tenis basketbal
92,19 % Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

Noxwin štartovací bonus pre nových zákazníkov

U stávkového poskytovateľa Noxwin existuje pre nových zákazníkov veľmi atraktívny stávkový bonus. Na prvý vklad dostanete Noxwin celkom 75€ maximálne hore k tomu. To znamená Noxwin bonus sa zvýši váš prvý vklad o 50% až do 75€. K tomu existuje u Noxwin vždy opäť bonus bez vkladu, s ktorým si môžete otestovať tohto stávkového poskytovateľa bez rizika. Preto sa vždy pozrite na Wettformat(stávkovom formáte) a hľadajte nové Noxwin bonusové ponuky.

Noxwin stávkový poskytovateľ

My sme si overili Noxwin pre vás prostredníctvom našich krokov a teraz môžeme vám dať spätnú väzbu o našich skúsenostiach. Počas našich testov sme nezistili žiadne významné nedostatky, zákaznícky servis bol rýchly a mohol odpovedať na všetky otázky, aj keď kontakt sa zdal veľmi neosobný, a je prepracovaný s klasickými odpoveďami. Tu by sme chceli dať viacej individuality. Ponuka stávok a Noxwin bonus samo o sebe je dobré a dostačujúce, pri detailných stávkach istotne lepšie ako u niektorej konkurencii. Pokiaľ ide o kvóty, tak Noxvin leží v strednom poli. Z času na čas tu nájdeme aj vyššie priemerné kvóty práve pri futbale. V sumári v každom prípade máte možnosť tohto stávkového poskytovateľa testovať.

noxwin webová stránka

Na webovej stránke je sám o sebe nedostatok u Noxwin. Hoci je všetko ľahko nájsť a stávka je vydaná či podaná rýchlo, ale chýba dizajn predsa jasne na prehľade a štruktúre. Ono to pôsobí niečo neprofesionálne a jednoducho. Treba však povedať - stránka funguje. Neboli zistené žiadne chyby alebo zlyhania. Naše stávkovanie v teste bolo prijímané a tiež veľmi rýchlo umiestnené. V sumári je tu napriek tomu mnoho veci optimalizovať, najmä preto, že Noxwin bonusové varianty budú poukazované veľmi zriedka, ktoré jednoducho by mali stáť absolútne v centre.

noxwin website en

Noxwin aplikácia

Tiež Noxwin aplikácia sme my pre vás otestovali. Tu ukazuje podobný obraz ako pri desktopovej verzii. Dispozícia je bohužial o niečo neprehľadná a pôsobí zastaralo, aj doba nabíjania trvá veľmi dlho.Veľký nedostatok je, že nebudete priamo smerovaní na mobilnú verziu, ale po prvé pristanente na deskopovej verzii. To je skôr nepríjemné a malo by sa to zmeniť. Ak ste prvýkrát na Noxwin aplikácii, tak nájdete napriek tomu negatívne body veľmi rýchlo na požadované stávky a tiež bonus na mobinú variantu použiť. Ponuka športových stávok je potom úplne prehľadná a má jednoduché použitie. Noxwin aplikácia dostane od nás mienku "OK" ale určite nebude pre nás prvá voľba pri mobilných športových stávkach, ale rozdiel vedúcich na trhu je jednoducho príliš veľký.

noxwin app en