Pinnacle

bez stávkového limitu stávkovanie

Stávkovať bez stávkového limitu! To sľubuje stávkový poskytovateľ Pinnacle. U Pinnacle sú výhercovia srdečne vítaní! Žiadna nálada na nervózne stávkové limity? Potom vám odporúčame stávkového poskytovateľa Pinnacle! Teraz u Pinnacle bez limitu stávkovať!

Stávkový poskytovateľ Pinnacle bol založený v roku 1998 a vo veľa bodoch sa vyzdvihuje od konkurencie. Pinnacle pracuje po vlastnom vyvíjacom poskytovateľskom modele to umožňuje marže pri vysokej hlasitosti.

Čo to znamená pre zákazníkov?
Lepšie kurzy ako u mnohej konkurencie - keď Pinnacle má najmenšie výherné marže všetkých poskytovateľov. Pinnacle sa stavia na veľký objem to znamená že to môže byť dosiahnuté jednoducho tým cez neobmedzovanie zákazníka. Pinnacle pracuje veľmi profesionálne a tiež internetová stránka ukazuje, že spoločnosť jasne sa chce ohraničiť od tradičných poskytovateľov. Celková webová prezentácia je založená na princípe "nového prístupu" a to hovorí jasne " my sme iní" . Zaujímavým robí Pinnacle preto všetkých a to na základe prvého dojmu nie je prekvapením, že zákaznícky servis je veľmi profesionálny, priateľský a predovšetkým rýchlo odpovedá na všetky otázky. Mobilná aplikácia patrí k ponuke od Pinnacle. Tak nepremeškáte vy na cestách žiadnu stávku. Hoci existuje bohatá ponuka na živé stávky, pridružené živé vysielania hľadáte ale márne, čo sťažuje celkový dojem. V sumári je to veľmi zaujímavý poskytovateľ, ktorý sa orientuje novým smerom a svojich zákazníkov v tom podporuje, čo ako každý stávkový priateľ vlastne tiež chce, vyhrať. Skvelé kurzy, dobrý zákaznícky servis a samozrejme stávkové limity. Záver: bezpodmienečne vyskúšať!

Pinnacle
Pinnacle bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

stávkové dane Pinnacle

stávkové dane Pinnacle
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

Pinnacle Údaje a vedomosti
skupine Pinnacle Sports Worldwide
Licencia Curacao
T&C http://www.pinnaclesports.com/help/betting-rules
webové stránky www.pinnaclesports.com
e mailom csd@pinnaclesports.com
telefon nie je k dispozícii
livechat k dispozícii
Jazyky EN, ZH, CHIN, FI, FR, GER, HE, IT, JA, KO, NOR, PL, PT, RU, ES, SE
Meny AUD, CAD, RMB, CZK, DKK, EUR, GBP, HKD, JPY, MXP, MYR, NOK, NZD, PLN, SEK, SGD, THB, TWD, USD
Výbery Bankový prevod, ClickandBuy, EntroPay Virtual Card, Instadebit, Ukash, Moneybookers, Neteller, Neteller (1-Pay) Webmoney
vklady Bankový prevod, ClickandBuy, Kreditná karta, Delta-Debitkarten, Entro Pay Virtual Card, Instadebit, Maestro/Switch-Debitkarten, Moneta, Moneybookers, Neteller, Neteller (1-Pay), POLi, Przelewy24, Sofortüberweisung, Visa Electron, Webmoney
kvote US, EU
Druhy športov futbal, ľadový hokej, bojové športy, baseball, americký futbal, basketbal, tenis, golf, kriket, zimné športy, box, hádzaná, snooker, stolný tenis, volejbal, vodné pólo

Prednosti a zvláštnosti

 • Mnoho druhov športu
 • Mnoho líg
 • Mnoho detailných stávok
 • E-športy
 • Vysoký kurzový kľúč
 • Priemerne vysoké futbalové kurzy či kvóty
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoké kurzy pri živých stávkach
 • Mnoho detailných stávok pri živých stávkach
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie

Aktueller Quotenschlüssel für Pinnacle vom 24.02.2018

kurzový kľúč Pinnacle
futbal tenis basketbal
97,20 % Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

Pinnacle - ten niečo iný stávkový bonus

Žiadne 50 alebo 100% na prvý vklad, tiež žiadne zdvojnásobené prvé stávky alebo jeden podobný stávkový kupón. Tiež a práve u bonusovej ponuky ide poskytovateľ Pinnacle svojou vlastnou cestou a snaží sa svojich zákazníkov pozývať na rozdiel od svojej konkurencie prostredníctvom kvót. S vlastným poskytovateľským modelom Pinnacle stelesňuje, môže tento stávkový poskytovateľ kurzy konkurencie často prekročiť a tvorí významnú pridanú hodnotu pre svojich zákazníkov. Aj ako náhrada nepoužitých vkladových bonusov sadá si pinnacle malinko stávkové limity. Víťazi sú vítaní! Tak kričí slogan od Pinnacle a tento svieti vždy ako skutočne, keby žil.

Pinnacle webová stránka

Pinnacles športy v porovnaní s konkurenciou nielen s mierne odlišným stávkovým bonusom, tiež dizajn a štruktúra webová stránka sa rozlišuje jasne od iných poskytovateľov. Vzhľadom k tomu, obvykle veľké percentné číslo bonusových ponúk tu chýbajú, koncentruje sa Pinnacle celkom na hlavnú stránku, že u Pinnacle víťazi vítaní sú a to nízkymi maržami a to veľkým stávkovým hlasom zredteľne viac platených ako u iných poskytovateľoch. Pinnacle inzeruje s najlepšími kurzmi, najvyššie limity a prístup, že víťazi privítajú. Tiež tu nenájdete tak často bohatú živú stávkovú ponuku na štartovacej stránke, ale iba sekciu stávkových noviniek. Preto nepremeškáte vy žiadne športové správy viacej, to je jedno či futbal, tenis alebo iný druh športu, s Pinnacle ste vždy informovaní. Ďalšie stávkové správy nájdete vy pod bodom v menu "stávkovacie artikle" aktuálne ponuky nájdete pod "športové stávky" v bode menu "ponuky", ak sa vzťahujú k vlastným prístupom od Pinnacle. Tiež stávkový tiket ukazuje v jednom plne inom obraze ako sme zvyknutí, pretože sa zdá, že pri výbere stávok a zadaním požadovanej stávky, priamo nad výberom nie je zoradené na webovej stránke vpravo hore. Čo tu chýba je jeden extra živé skóre servis a štatistiky. V sumári podčiarkuje pinnacle športy s touto webovou stránkou, alternatívny poskytovateľský koncept a ide nejak z rozmerov.

pinnacle website en

Pinnacle aplikácia

Pri Pinnaacle športe neexistuje žiadna aplikácia k stiahnutiu v obchode s aplikáciami, existuje len webová mobilná verzia webovej stránky. Tipujte jednoducho na www-pinnaclesports.com na vašom mobilnom zariadení vo webovom prehliadači, Pinnacles športová webová stránka pasuje automaticky na váš smartfón alebo tablet. K tomu viete vy mobilnú verziu od pinnacle priamo pod pinnaclesportscom/m získať. Tiež mobilne je možné používať pinnacle rovnaké prihlasovacie dáta ako na desktopovej verzii. Pinnacle aplikácia je veľmi rýchla a jednoducho obslužná. Dizajn leží silno na desktopovej verzii. Okrem toho Pinnacle tu presvedčí s neobyčajnýi a novými funkciami v porovnaní s inými stávkovými poskytovateľmi. Pinnacle chcel vám stávkovanie uľahčiť a stávkové podávanie urýchliť, preto existuje možnosť, lepšie kurzy automaticky akceptovať. Tak stávkujte ešte efektívnejšie. Samozrejme je tiež u Pinnacle kompletná stávková ponuka inkluzívne živé stávky na mobilnú aplikáciu k dispozícii. Vklady a výbery nie sú žiaden problém. Náš test s Wlan taktiež s 3G spojením neukázal žiadne chyby. Vzhľadom k tomu desktopová verzia nemá žiadne štatistiky a neexistuje žiaden vlastný servis pre živé skóre, nenájdete vy tieto funkcie tiež v mobilnej aplikácii. V sumári pre nás je to skutočne skvelá aplikácia, ktorú by ste mali vyskúšať.
Vhodné pre APPLE(IPHONE, IPAD, IPOD TOUCH) - ANDROID (MOBIL, TABLETS) -BLACKBERRY (BLACKBERRY, PLAYBOOK), INÉ (NOKIA, SONY ERICSSON, A INÉ)

pinnacle app en