Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

Rivalo bonus švajčiarsko

100€ privítajúci bonus

Teraz u Rivalo prihlásiť a prvý vklad zdvojnásobiť! 100% až do 100€ extra!

Pre všetkých švajčiarskych nových zákazníkov ponúka Rivalo privítajúci bonus, ktorý môže byť celkom pôsobivý. Váš prvý vklad bude zdvojnásobený až do 100% alebo 150CHF. Aby ste obdržali maximálnu sumu, musíte vložiť 100€ alebo 150CHF a máte potom 200€ alebo 300CHF k stávkovaniu k dispozícii. Minimálna vkladová suma je ako u väčšiny stávkových poskytovateľov je 10€ /15CHF. Rivalo bonus švajčiarsko platí iba na športové stávky a nie pre kasínové ponuky a on bude mať hodnotu iba pri novej registrácii. Bonusové podmienky sú veľmi férové. Súčet vkladu a bonusu musí byť vykonaný celkovo 3x. Minimálna kvóta je pre švajčiarov 1,8 a u iných oprávnených krajinách 2.00. Tieto bonusové podmienyk sú celkom realistické a tiež vytvorené pre stávkových nováčikov. Ono môžu byť umiestnené jednotlivé ako aj tiež kombinované stávky, rivalo bonus voľne hrať. Popri privítajúcom bonuse ponúka Rivalo tiež ešte kombinovaný bonus. Pri tomto atraktívnom bonuse je chuť rizika zákazníkov odmenená, pretože v závislosti od veľkosti kombinovanej stávky, stúpa bonusová čiastka. Maximálne je kombinovaný bonus 25% možný, preto jedna kombinovaná stávka sa skladá z najmenej 25 jednotlivých stávok, ktoré musia byť umiestnené. Aby ste obdržali bonus, musíte vy iba prvýkrát či nováčik registrovať u Rivalo. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

Rivalo bonus švajčiarsko
Rivalo bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

stávkové dane Rivalo

stávkové dane Rivalo
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane(iba pre švajčiarskych zákazníkov) žiadne stávkové dane(iba pre švajčiarskych zákazníkov)

Údaje a vedomosti

Rivalo Údaje a vedomosti
skupine 247SportsInteractive B.V.
Licencia Curacao
T&C https://www.rivalo.com/de/agb/
webové stránky https://www.rivalo.com/de/
e mailom info@rivalo.com
telefon nie je k dispozícii
livechat k dispozícii
Jazyky DE, EN, IT, FR, TK, SR, RU, PL, PT, ES
Meny EUR, ARS, BRL, CHF, COP, CLP
Výbery eco, Neteller, Skrill, Skrill 1-Tap, Kreditná karta, prevod z účtu, Bitcoin
vklady Bitcoin, paysafecard, eco, Neteller, Skrill, Kreditná karta, prevod z účtu
kvote EU, US
Druhy športov futbal, tenis, basketbal, ľadový hokej, hádzaná, volejbal, šípky, motoršport, americký futbal, baseball, rugby, cyklistika, box, biliard snooker, zimné športy, e-šport, stolný tenis, futsal, austrálsky futbal, kriket, unihokej, golf, bundy, curling

Prednosti a zvláštnosti

 • Načítací bonus
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Auszahlung auf PayPal-Konto
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

Rivao Bonus Švajčiarsko a stávková ponuka

U tohto ešte mladého stávkového poskytovateľa Rivalo sa jedná o pokračujúceho od Tipico vo Švajčiarsku. Preto nie je pre nás prekvapením, že Rivalo so svojou štruktúrou sa silno na Tipico podobá. Zjednodušene povedané, zákazník si môže vybrať u Rivalo v oblasti športových stávok stávkovať alebo v kasíne stávkovať. Ponuka športových stávok je s viac ako 20timi druhmi športu veľmi obsiahla, kde najviac futbal dominuje. Voľba na futbalové stávkovanie je veľmi veľká a nie je obmedzená iba pre top ligy. Rivalo ponúka samozrejme aj živé stávky. Tu budú väčšinou ohniskom stávky na futbal.  V podstate nezostávajú u Rivalo žiadne priania otvorené pri športových stávkach. Celková stávková ponuka je iba pre zákazníkov zo Švajčiarska presne tak ako aj tiež Rivalo bonus, ktorý možno aplikovať na celkovom stávkovom programe.

webová stránka

Rivalo ponúka jednu prehľadnú a používateľsky priateľskú webovú stránku. Ona je veľmi svetlá s modrými a oranžovými prvkami. Čo sa týka grafiky, je určite stále priestor na zlepšenie,ale je to predovšetkým stránka, ktorá funguje. Ono to nenájdete žiadne zbytočné informácie alebo animácie na tejto stránke, namiesto toho je kladený dôraz na stávkovú operáciu, aby tiež stávkoví nováčikovia sa tu vedeli orientovať. Stredobodom sú živé stávky, ktoré sú dobre rozdelené do rôznych športových druhov, taktiež stávkové udalosti a posledné minútové stávky. Rôzne druhy športov sú zoradené na ľavej strane stránky. Vpravo hore nájdu sa, ako vždy stávkový tiket. Pod ním svieti podpora, inkluzívne možnosti platenia a FAQ.

mobilná verzia/aplikácia

S aplikáciou športových stávok od Rivalo nemusíte prísť o stávky na cestách. Rivalo ponúka jednu mobilnú verziu svojho stávkového portálu, tiež pre smartfóny alebo tablety, pre stávky môcť umiestniť. Ono bude ponúkaná inkluzívne kompletná stávková ponuka. Pozitívne je na tom to, že aplikácia sa nemusí sťahovať, takže ho môžete použiť z akéhokoľvek prístroja. Zákazníci majú viac možností používať aplikáciu. Buď budete volať webové stránky priamo z prehliadača, alebo si dáte zaslať smskou link, alebo skenovať QR-kód na webovej stránke. Rovnako ako webová stránka samostatne, mobilná verzia je jasne konfigurovaná, je redukovaná na základy a tak výrazne jednoduché použitie. 

všeobecne k Rivalo

Hoci Rivalo ešte relatívne mladý je, dokazál tento stávkový poskytovateľ, v tejto oblasti športových stávok sa vedel zaradiť vďaka istotne úzkej spolupráci s Tipicom. Obzvlášť my chválime, je tu veľká stávková ponuka so zameraním na futbal, taktiež vysoká funkčnosť webovej stránky a aplikácie. Tiež rivalo stávkový bonus Švajčiarsko musí byť pozitívne spomenutý. Privítajúci bonus je atraktívny a vďaka férovej kondícii tiež pre stávkových nováčikov tiež voľne hrajúci. Bolo by žiadúce, keby Rivalo by bol otvorený tiež v Rakúsku a v Nemecku, doteraz ponúka Tipico alternatívu. Potenciál pre zlepšenie stále existuje pri zákazníckom servise, pretože neexistuje hotline. Celkovo vzaté, môžu byť Švajčiari spokojní so stávkovým poskytovateľom a mali by zabezpečiť Rivalo bonus.