Sportingbet Bonus

150€ stávkový bonus

Sportingbet odporúčame my ako stávkového poskytovateľa dňa. U Sportingbet dostanete vy jeden 150€ stávkový bonus grátis na váš prvý vklad hore uvedený! Teraz nové stávkové konto registrovať a ide sa stávkovať so Sportingbet!

Založená bola v roku 1998 a ráta sa Sportingbet v roku 2013 k vedúcemu poskytovateľovi športových stávok na internete, je zastúpená v 26 krajinách a stará sa o viac ako 700000 zákazníkov. Tak sa vie tiež sportingbet bonus absolútne nechať vidieť. Tu dostanete na prvý vklad 100% a to až do výšky 150€ extra k dobru pripísaných. To znie veeľmi dobre, ale musíme sa tiež na bonusové podmienky pozrieť. Tieto sú totiž tak, že váš celkový prvý vklad 1x s minimálnou kvótou od 2.10 sa musí staviť. Až potom bude pripísaný sportingbonus do 48 hodín. Vy ste obdržali bonus prvýkrát, tak musíte vy bonusovú čiastku ešte raz zrealizovať a to hoci 5x s minimálnou kvótou 1.50, čo je veľmi nízke. Tiež ako sponzor sa stretávame u Sportinget v posledných rokov viacej zrejme častejšie. Tak bola spoločnosť v roku 2010 hlavným sponzorom od Tottenham Hotspur. Hlavné ohnisko leží u sportingbet jasne na futbale. Stávková ponuka je príslušne zriadená. Medzitým si môžeme staviť za týžden na viac ako 900 futbalových hier či zápasov z viac ako 700 svetových líg. Ďalším hlavným ohniskom u sportingbet sú živé stávky. Významnú časť investícií tečie do neustáleho vývoja inplay. K jedným vysoko postavenej živej stávkovej ponuke patria samozrejme tiež pasujúce živé vysielania, ktoré u sportingbet sú ponúkané. Viac ako 8500 živých akcií ročne môžete sledovať ako stávkový majiteľ konta. Ďalšou skvelou funkciou od sportingbet je mobilná aplikácia, ktorá ponúka od kompletnej stávkovej ponuky, až po živé vysielania a živé skóre. Tiež sportingbet bonus je mobilne použiteľný. Kurzy sú práve u medzinárodných top futbalových líg veľmi dobré a celkovo sa dobre usadili v hornom priemere. Zákaznícky servis je u Sportingbet veľkým napísaný a to obdržíte väčšinou po iba niekoľkých minútach odpoveď. Okrem toho je u sportingbet odporučiteľný živý čet. Pre nás je to jeden veľmi dobrý poskytovateľ, u ktorého sa oplatí otvoriť konto.

Sportingbet Bonus
Sportingbet bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie Sportingbet

Bonusové informácie Sportingbet"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
100 € 150 5x 1.50 30 dní žiaden bonusový kód K € 150 bonusu

stávkové dane Sportingbet

stávkové dane Sportingbet
stávkové dane Prepočítané od
5% stávkové použitie

Údaje a vedomosti

Sportingbet Údaje a vedomosti
skupine Sportingbet Plc
Licencia Antigua und Barbuda
T&C http://de.sportingbet.com/t/info/rules/rules_hsc.html
webové stránky www.sportingbet.com
e mailom http://de.sportingbet.com/hilfe/contactUs?domain=https://de.sportingbet.com/hilfe/
telefon Nemecko: 0800 182 86 23 Rakúsko: 0800 297 413
livechat k dispozícii
Jazyky GER, EN, CAN, ES, EL, IT, FR, DA, CZ, HR, HU, NOR, BG, PL, PT, RU, FI, SE, RO, SL, SR
Meny EUR, USD, GBP, AUD, CAD, DKK, SEK, TRY, HKD, CHF, SGD, ZAR, NZD, JPY
Výbery Kreditná karta, Neteller, click2pay, skrill by Moneybookers, Banküberweisung
vklady Kreditná karta Neteller, click2pay, skrill by Moneybookers, giropay, paysafecard, Sofortüberweisung, Banküberweisung, ukash
kvote EU, UK, US
Druhy športov futbal, tenis, basketbal, volejbal, formula 1, americký futbal, baseball, bowling, box, šípky, ľadový hokej, golf, hádzaná, kriket, MMA, motoršport, preteky koní, poker, cyklistika (preteky), rugby, snooker, vodné pólo

Prednosti a zvláštnosti

 • Virtuálne stávky
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Einzahlung mit PayPal
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Auszahlung auf PayPal-Konto
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

Sportingbet nový zákaznícky privítajúci bonus 100% do 150€

Tiež u bonusu sa ráta sportingbet k top poskytovateľom kde dostanete vy na prvý vklad 100% až do 150€ hore uvedených. Ponuka platí iba pre nových zákazníkov. Len sa musí nové stávkové konto otvoriť, keď vy chcete naozaj bonus prevziať. Po prvom vklade musí byť zrealizovaná vkladová čiastka a to do 7 dní s minimálnou kvótou 2.10, aby ste obdržali bonus. Po vyplnení týchto kritérií bude bonus do 48 hodín automaticky pripísaný na vaše stávkové konto. Obdržaný sportingbet bonus musí byť použite do 30 dní. Nepoužité bonusové čiastky budú odpísané z konta. Pred vyplatením musí byť zrealizovaná celková sportingbet bonusová čiastka 5x s minimálnou kvótou 1.5.

Sportingbet premium bonusový program

Poskytovateľ Sportingbet ponúka svojím zákazníkom exkluzívny bonusový program, tzv. nazvaným sportingbet prémiovým programom. Vaše výhody sú pod inými špeciálnymi bonusovými ponukami, mesačnými grátis stávkami alebo inými bonusami, taktiež mesačnými losovaniami a VIP tiketmi. S každou uzavretou stávkou zbierate klubové body a s tým aj šancu na ceny, grátisstávky a sportingbet bonusové ponuky. Čím viacej stávkujete, viacej výhod máte vy u Sportingbet. Avšak to nie je rozhodujúce, či vyhráte alebo prehráte. Sportingbet odmeňuje bodmi svojich zákazníkov so špeciálnym bonusovým systémom.

Sportingbet webová stránka

Webová stránka od Sportingbet sa prezentuje v modrom dizajne a má veľmi jasnú a jednoduchú ľahko navigovateľnú štruktúru. Popri top výsledkoch ponúka sportingbet na štartovacej stránke kompletné repertuáre o aktuálnej sportingbet bonusovej ponuke a predmetu pozornosti. Sportingbet má vlastný živé centrum, v ktorom sa prezentujú všetky dostupné živé stávky. Cez jasné usporiadanie hlavných a vedľajších stávok je to príslušná udalosť a želané stávky nájdete veľmi rýchlo. Raz kliknúť, vysvieti sa stávkový tiket, ako obvykle, v pravej hornej časti webovej stránky. Tiež u sportingbet nájdete vy živý vysielací servis, pomocou ktorého môžete sledovať veľký výber udalostí naživo na obrazovke, zatiaľ čo vy môžete vaše stávky umiestniť. Postupujte taktiež hry top futbalových líg, taktiež iné udalosti športových druhov ako je tenis, basketbal, volejbal a mnoho iných. Tiež patrí k webovej stránke tiež vlastné živé skóre a jedno detailné štatistické centrum.

sportingbet website en

Sportingbet aplikácia

Tiež u tohto stávkového poskytovateľa vieme celkovú stávkovú ponuku taktiež tiež sportingbet stávkové bonusové akcie tiež na cestách použiť. S novou sportinbet mobilnou aplikáciou, ktorá je dostupná na sbet.mobi, zvládol sportingbet jednu skvelú mobilnú verziu, ktorá je opticky silná inšpirovaná desktopovou verziou a má podobne dobre jasne štrukturované prepojenie. Navigácia je samostatne vysvetliteľná a po základnom výbere pre športové stávky a jednotlivého druhu športu a ligy, obdržíte vy prístup na všetky dostupné hry, taktiež stávkové kurzy na hlavné a vedlajšie stávky. Stávkový tiket je podobne ako na desktopovej verzii postavený a tiež samostatne vysvetliteľný. Potom ako ste sa rozhodli pre príslušné stávkové použitie, musíte iba ešte na " potvrdiť"kliknúť a dostanete informáciu, či vaša stávka bude prevzatá. V sumári sa tu ponúka od sportingbet veľmi skvelá a pre používateľov priateľská mobilná verzia. Ako malý nedostatok sa to dá tak nazvať je, že sportingbet tu neumožnuje tu žiaden prístup na štatistiky a živé skóre. Preto musíte sa u tohto stávkového poskytovateľa tak ako predtým zostať na desktopovej verzii.

sportingbet app en