Tipbet Bonus

200% stávkový bonus

200% do 100€ kurz 2.00 obrat 12x

Tipbet je mladá stávková spoločnosť so sídlom na Malte a boduje s extremne rozsiahlými Tipbet bonusovými ponukami. Okrem jedného Tipbet bonusu bez vkladu existujú ešte hneď tri ďalšie privítajúce bonusy, ktoré stoja k výberu. Všetky tri varianty sú kombinované s grátis stávkou bez vkladu. Jedno či 50, 100, alebo 200%. U Tipbet je všetko k dispozícii. Cez intenzívne športové sponzorstvo si robí meno Tipbet v nemecky hovoriacej oblasti. Tipbet je sponzorom Fortuna Dusseldorf a Bayer Leverkusen. Čo je na Tipbet vynikajúce je tiež, že existujú aj offline stávkové obchody a to už cez 1000. Čo je určite veľkou prednosťou Tipbetu, je že tento stávkový poskytovateľ pracuje so špeciálnymi VIP-kartami, na ktorých sú všetky informácie uložené cez tvoje osobné stávkové konto. Teda sú možné tiež vyplácania v každom stávkovom termináli. Krok k online obchodom bola iba logickým krokom pre Tipbet, ktorý my od stávkového formátu samozrejme ako ctižiadostiví poskytovatelia radi zaznamenávame. My odporúčame vám jednoducho na použitie 5€ Tipbet bonus bez vkladu. Tak viete vy Tipbet bez rizika otestovať a podľa nálady a chcenia vyskúšať. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

Tipbet Bonus
Tipbet bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie Tipbet

Bonusové informácie Tipbet"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
100 € 100 12x 2.00 30 dní žiaden bonusový kód K € 100 bonusu
200 € 100 5x 2.00 30 dní žiaden bonusový kód K € 100 bonusu

Informácia o kupóne Tipbet

Informácia o kupóne Tipbet"
Hodnota Obrat Min, kurz Časový priestor Maximálna výhra Druhy stávok Použitie platí k zisku bonus
7€ 15x 2.00 neohraničene neohraničená iba víťazné stávky áno k 7€ zdarma stávke

stávkové dane Tipbet

stávkové dane Tipbet
stávkové dane Prepočítané od
5% použitie

Údaje a vedomosti

Tipbet Údaje a vedomosti
skupine Tipbet Ltd.
Licencia Malta
T&C https://www.tipbet.com/de/allgemeine-geschaftsbedingungen
webové stránky https://www.tipbet.com
e mailom support@tipbet.com
telefon nie je k dispozícii
livechat nie je k dispozícii
Jazyky DE, EN, TK, GR
Meny EUR
Výbery Kreditná karta, Skrill, Neteller, ecoPayz, Bankový prevod
vklady Kreditná karta, Maestro, Skrill, paysafecard, Neteller, ecoPayz, giropay, TrustPay, Sofortüberweisung
kvote EU
Druhy športov futbal, tenis, basketbal, ľadový hokej, hádzaná, volejbal, futsal, rugby, box, golf

Prednosti a zvláštnosti

 • Virtuálne stávky
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Načítací bonus
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie

Tipbet bonus

stávkový poskytovateľ Tipbet ponúka vám pri prvom prihlásení hneď 4 rôzne tipbet bonusové ponuky, ktoré 2 z nich sa vedia kombinovať. Skvelá vec je to, 7€ tipbet bonus bez vkladu. S bonusovým kódom eSPORTSFREE dostanete vy jednoducho tak 5€ grátis na vaše stávkové konto pripísané. Potom viete si vy medzi jedným 50% až do 100€, 100% až do 100€ a jedným 200% až do 100€ tipbet bonusom zvoliť či vybrať. Stávkové obratové požiadavky nájdete vy jednoducho hore v určitej tabuľke.

Tipbet webová stránka

Čo na Tipbet webovú stránku čo povedať. Jednoducho iba 2 slová - jednoduchá a dobrá. V prípade, celkový vzhľad webovej stránky alebo iné zlepšenia budú tolerované. Však je prehľad perfektný a navigácia jednoduchá. Tipbet si zakladá na živých stávkach, ktoré sú jasne viditeľné a veľký dôraz sa kladie na získavanie zákazníkov, pretože na každej strane nájdete tipbet bonus bez vkladu, taktiež tipbet vkladový bonus pre nové prihlásenia ako privítajúci darček. Dôležité je pre Tipbet po online zahájení stávkových ponúk je dôležité presvedčiť zákazníka a byť prenesený na palubu tipbetu. Preto je tiež veľký výber na bonusových ponukách. Táto flexibilita nie je samostatná, pretože tak veľa veľkých stávkových poskytovateľov veľa rokov s iba jednou bonusovou ponukou na trhu je. Vy nájdete na Tipbet webovej stránke funkcie ako sú štatistiky a výsledky. Tiež sú občas analýzy k prichádzajúcim hrám. Čo s určitosťou chýba je živý čet a telefonická podpora. Tá by mala byť ešte stanovená. Iba jedna emailová adresa je jasne málo. Ináč je tipbet webová stránka veľmi dobre postavená, predovšetkým doba nabíjania je veľmi rýchla. Tiež tu odporúčame my nezáväzné otestovanie s tipbet grátis bonusom. Tam nemôže sa nič pokaziť a keď vás Tipbet presvedčí, tak potom viete vy vždy ešte ďalšie vkladové ponuky využívať.

Tipbet Website

Tipbet aplikácia

Tipbet aplikácia je mobilná aplikácia webovej stránky, ale Tipbet má tiež aplikáciu na stiahnutie, ktorá stojí k dispozícii v obchode s aplikáciami, čo sa hodí a páči veľmi mnohým stávkovým priateľom. Jedna ozajstná aplikácia je istotne veľká výhoda, ktorá nie je až tak prezentovaná u iných poskytovateľoch. Avšak obe verzie sa v skutočnosti od seba líšia. Tipbet aplikácia ponúka všetko, čo tiež desktopová verzia ponúka. Je možné tiež všetky stávky umiestniť, ponuku sledovať, živé stávkovanie beží a tiež vklady a výbery sú možné bez problémov. K tomu viete uplatniťgrátis stávku ako tiež klasický tipbet bonus vo všetkých troch dostupných variantach. Všeobecne vás presvedčí tipbet aplikácia so svojou rýchlou dobou nabíjania. Tiež navigácia je veľmi jednoduchá a jasne postavená. Neni sa tu načo sťažovať.

Tipbet App EN