Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

Titanbet Bonus

100€ stávkový bonus

€100 gratis

Titanbet patrí ešte o niečo mladším stávkovým poskytovateľom na trhu. Športová stávková bonusová ponuka od Titanbet obsahuje jeden 100% až do 100€ stávkový bonus a bude tak ako pri ponuke od Ironbet ako férovo na trhu inzerovaná. Prečo? Vzhľadom k tomu, prvá skutočná suma sa používa pre obratové podmienky stávky od Titanbetu bonusu a až potom bonusový zostatok. To znamená, že vaše skutočné peniaze nezostanú nikdy zamrznuté a sú kedykoľvek k dispozícii. Webová stránka od Titanbet sa ukazuje v tmavom dizajne a je veľmi prehľadná a jednoducho štrukturovaná. Je jedno, či sa jedná o štandardnú alebo živú stávku, po niekoľkých kliknutiach prídete k želanej ponuke. Stávková ponuka nie je celkom tak bohatá, ako u top poskytovateľoch v tejto oblasti, avšak toto môže byť videné v každom prípade. Denne budú ponúkané až do 7500 stávok vo viac ako 20tich športových kategóriach. Často budú na Titanbete tiež stávky k spodným ligám ponúkané, ktoré u mnohých iných poskytovateľoch nestoja v programe. Preto máme viacej dôvod, prečo by ste mali tohto poskytovateľa vyskúšať. Kurzy ležia sčasti cez priemer. Popri stávkovej ponuke poskytuje Titanbet tiež podrobné štatistiky k medzinárodným top ligám. Pokiaľ ide o živé stávkovanie, tak má Titanbet hoci veľký výber v oblasti futbalu, u niektorých druhoch športu nie je ponuka taká bohatá. Napriek tomu je Titanbet poskytovateľ, ktorého by ste mali mať na svojej stávkovej listine, lebo kurzy sú tu veľmi dobré, stávková ponuka je rozsiahla a tiež zákaznícky servis prezentuje sa veľmi priateľsky, kompetentne a odpovedá rýchlo na emaily.

Titanbet Bonus
Titanbet bonus
3 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie Titanbet

Bonusové informácie Titanbet"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
100 € 100 9x 1.50 30 dní žiaden bonusový kód K € 100 bonusu

stávkové dane Titanbet

stávkové dane Titanbet
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

Titanbet Údaje a vedomosti
skupine Hardway Investments Ltd.
Licencia Antigua
T&C http://www.titanbet.com/de/help/terms.html
webové stránky www.titanbet.com
e mailom kundendienst@titanbet.com
telefon Nemecko: 0800-5890-567 Rakúsko: 080-0006-055
livechat je k dispozícii
Jazyky DE, EN, RU, ES
Meny AUD, CAD, CHF, DKK, EUR, GBP, NOK, SEK, USD, ZAR
Výbery Kreditná karta, clickandbuy, Click2Pay, entropay, Neteller, Skrill by Moneybookers, Webmoney, Banküberweisung
vklady Kreditná karta, Debetná karta, Skrill by Moneybookers, Neteller, Instadebit, iDeal, entropay, WeMoney, Click2Pay, paysafecard, Sofortüberweisung, eps, giropay, Ticket Premium, Ukash, Moneta.ru, ECO, eNETS, Nordea by Moneybookers, Direktüberweisung, clicka
kvote EU, UK, US
Druhy športov Futbal, tenis, basketbal, ľadový hokej, americký futbal, preteky koní, volejbal, kriket, snooker, šípky, rugby union, rugby liga, golf, motoršport, austrálsky futbal, box, druhy bojových športov, cyklistika

Prednosti a zvláštnosti

 • Mnoho druhov športu
 • Priemerne vysoké futbalové kurzy či kvóty
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoké kurzy pri živých stávkach
 • Mnoho detailných stávok pri živých stávkach
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

Aktueller Quotenschlüssel für Titanbet vom 24.02.2018

kurzový kľúč Titanbet
futbal tenis basketbal
93,90 % Nie je k dispozícii 94,87 %

Titanbet vkladový bonus pre nových zákazníkov

Ďalší dôvod prečo my sme uviedli Titanbet na stávkový formát je, Titanbet bonusová ponuka. Aby ste túto bonusovú ponuku obdržali, musíte si nové stávkové konto otvoriť a prvý vklad vykonať. Hneď potom bude vám až do 100€ grátis Titanbet stávkový bonus na vaše konto pripísaný. Potom musíte vy stávku umiestniť s minimálnou kvótou 2.0, bonus voľne hrať. Minimálny obrat je 9x. Ono nie je potrebný bonusový kód. Bonus sa vysvieti automaticky.

Titanbet webová stránka

Titanbet má pre nás jednu optickú najpríťažlivejšiu webovú stránku. Veľmi čisto jasná jednoducho držaná a pritom extrémne prehľadná. Športové stávky sa zdôrazňujú v centre a nájdete ich zoradené priamo skvelé živé stávkové ponuky poskytovateľa. Jedna stávka je v krátkom momente podaná a je vysvietený vpravo hore zaradený stávkový tiket. K tomu existuje u Titanbet jedna vlastná promovaná a bonusová stránka, ktorá je informovaná aktuálne prebiehajúcimi Titanbet bonusovými akciami. Predsa táto stránka od Titanbet ponúka ešte toho vlastne viacej. Popri vlastného živého skóre servisu ponúka Titanbet denne aktuálne športové novinky k športovým druhom ako futbal, tenis alebo basketbal.

titanbet website en

Titanbet aplikácia

Tiež pre mobilnú aplikáciu od Titanbet platí to isté ako pri desktopovej verzii. Jeden skvelý, nový dizajn, ktorý je v krátkom čase už k dispozícii a jednoducho jasne navigujúce stávkové menu robí túto aplikáciu skutočne stávkovým zážitkom. Predsa tiež u Titanbetu sa nejedná o žiadnu klasickú aplikáciu k stiahnutiu, ale je to tiež webová verzia webovej stránky, ktorá sa sama automaticky nastaví do vášho mobilného prístroja. Pripojenie sme mi s Wlanom a 3G sieťou otestovali a nemali sme žiadne vynechania alebo podobné problémy. Táto mobilná aplikácia od Titanbet beží jednoducho dobre. Tiež vklady aj výbery nie sú u Titanbet žiaden problém. Vy môžete k tomu tiež titanbet privítajúci bonus použitie urobiť priamo na cestách a to otvorením nového stávkového konta u Titanbet. Aplikácia obsahuje kompletnú stávkovú ponuku inkluzívne živé stávky. Menu živých stávok umožňuje vám rýchly a nekomplikovaný vchod ku všetkým prichádzajúcim a prebiehajúcim živým udalostiam. Jeden malý nedostatok je, že u Titanbet na cestách neexistujú bohužial žiadne štatistiky a výsledky. Aplikácia je napriek tomu skutočne top, môžete to ignorovať. Napriek tomu, dúfame my, že Titanbet tu ešte tento malý deficit dá do poriadku. V sumári je to ale top aplikácia.

titanbet app en