Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

TonyBet privítajúci bonus

100€ Tonybet bonus

Teraz u stávkového poskytovateľa Tonybet prihlásiť a jeden 50% vkladový bonus na prvý vklad obdržať! 100€ vložiť a s celkovo 150€ stávkovať!

Pre všetkých tých, čo Tonybet nepoznajú, by malo byť stručne ďalej popísané. Ono sa jedná tu o jedného stávkového poskytovateľa, ktorý od pokerského profesionála Antanas Gouga, tiež známy ako Tony G, založená bola. Poskytovyteľ je nielen na internete známy, ale je v Litve a Estónsku v stacionárnej oblasti stávkových kancelárií. Pre všetkých nových zákazníkov existuje jeden TonyBet privítajúci bonus v maximálnej výške 100€. Presne povedané, jedná sa tu o jeden 50% až do 100€ bonus na prvý vklad. Ako vlastne spoločne minimálny vklad je 10€. Tak ak by ste dosiahli u TonyBet vysokú bonusovú sumu, musíte 200€ vložiť. Pokiaľ ide o obratové podmienky u TonyBet bonusu, tak nie sú tak ľahko splniteľné. Potom ako ste bonus na konte aktivovali bonusovým kódom "VICTORY100" máte 14 dní čas, zrealizovať vklad 6x pri minimálnej kvóte 1,60. Vzhľadom ku krátkej dobe budú môcť profitoať predovšetkým skúsení stávkoví priatelia od Tonybet bonusu. Bonus platí iba na športové stáky na TonyBet online webovej stránke a bude platný iba pre novú registráciu.

TonyBet privítajúci bonus
TonyBet bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie TonyBet

Bonusové informácie TonyBet"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
50 % 100€ 6x 1.60 14 dní K 100€ bonusu

stávkové dane TonyBet

stávkové dane TonyBet
stávkové dane Prepočítané od
žiadne stávkové dane žiadne stávkové dane

Údaje a vedomosti

TonyBet Údaje a vedomosti
skupine Tonybet OÜ
Licencia Estónsko
T&C https://de.tonybet.com/wettregeln
webové stránky https://de.tonybet.com/
e mailom info@tonybet.de
telefon +370 700 33309
livechat k dispozícii
Jazyky DE, EN, ES, LT, DA
Meny EUR, USD, GBP, AUD, DKK, TRY, CAD
Výbery Skrill, Neteller, Kreditkarte, Skrill 1-Tap, Instant Transfer
vklady Skrill, Neteller, Giropay, eps, Sofort, Kreditná karta, Skrill 1-Tap, Euteller, AstroPaycard, Instant Transfer, SafetyPay, paysafecard, solo, ePay.bg, ecoPayz, bitcoin
kvote EU
Druhy športov basketbal, futbal, tenis, ľadový hokej, volejbal, baseball, hádzaná, futsal, americký futbal, rugby union, aussie rules, curling, alpské lyžovanie, skoky na lyžiach, šípky, bandy , kriket, box, MMA, šach, e-šport

Prednosti a zvláštnosti

 • E-športy
 • Virtuálne stávky
 • Načítací bonus
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie
 • Žiadne stávkové dane

Tonybet bonus a stávková ponuka

Ten Tony G stávkový poskytovateľ založený v Litve má okolo 20 druhov športu vo svojej ponuke, na ktoré sa dajú stávky umiestniť a TonyBet privítajúci bonus voľne hrať. Ako tak často tu dominuje teda kráľom je futbal, ale tiež basketbal je tu silno prezentovaný. Žiadne prekvapenie, však Litva je krajina pobláznená do basketbalu. S práve spomínaným druhom športu futbalom a basketbalom, taktiež aj tenis, ľadový hokej, volejbal, hádzaná či biliard ponúka TonyBet tiež obsiahlu paletu športových druhov pre živé stávky. Takže pri výbere možných stávok by nemalo nič zlyhať, 50% až do 100% obdržíte TonyBet privítajúci bonus.

Webová stránka

Webová stránka je istotne silný bod u TonyBet. Tiež tu krajina pôvodu nemôže poprieť, pretože Litva patrí medzi popredných IT národov Európy. Ako webová stránka na prvý pohľad vďaka mnohým mladým dievčatám pôsobí trocha preťažene, tak sú, ak ste hneď klikli na oblasť športových stávok. Od tohto momentu je stránka veľmi prehľadná a moderne zrealizovaná. Všetko je intuitívne a a ľahko použiteľné. Svetlá sivá a oranžová dominujú návrh stránky. V centre sú prezentované živé stávky, posledné minútové stávky a obľúbené stávky. V ľavom stĺpci stránky môžete hneď najväčšie ligy odkliknúť a pod nimi sú ostatné druhy športu k voľbe. Ako ináč v pravom stĺpci stárnky sa nachádza stávkový tiket. Čo by sme mohli tu nazvať negatívnym je, že bonusová ponuka nie je ihneď pred očami. Je to pravdepodobne preto, že stránka je z angličtiny preložená a ponuky preto ako "propagácia" boli vylúčené. Tie možno nájsť v hornom riadku na ľavej strane. Zakaznícka podpora je tam tiež uvedená. Iba s jedným kliknutím môže byť vždy otvorený live čet. Tiež hotline servis ako aj FAQ sú zobrazené na stránke. Celkovo vzaté , stránka od TonyBet má veľkú chválu.

aplikácia a mobilná stránka

TonyBet poskytuje nielen mobilnú verziu svojej desktopovej stránky, ale ponúka tiež vlastnú aplikáciu pre Apple ako aj pre Android. Tak tu rozpoznáte silu IT tímu od TonyBett. Mobilná stránka sa nelíši od desktopovej verzie a je tiež veľmi dobre navrhnutá a jednoduchá k obsluhe. Dizajn a dispozícia či layout nenechajú žiadne priania otvorené. Aplikácia a stránka sú vysvetľujúce a robia stávky, ktoré sú mobilné potešenie pre vás, preto sa jedná o kompletnú stávkovú ponuku tiež mobilne pripravenú.

celkovo o Tonybet

Relatívne nový stávkový poskytovateľ TonyBet vie mať veľmi dobrý výber športových stávok. Predovšetkým fanúšikovia basketbalu si tu prídu na svoje, tu tento druh športu je nadpriemerne zastúpený v portfóliu u tohto poskytovateľa. Pozitívne je tu tiež to, že TonyBett vynecháva stávkové dane. To znamená, že zákazníci nemusia platiť žiadnu stávkovú daň a pri každej stávke obdržia jeden 5% bonus, ak chceme. Čo sa týka TonyBet existuje tu pre nových zákazníkov 50% až do 100€ bonus, musíme my povedať, že tu pravdepodobne skúsení stávkari majú výhody, tu obratové podmienky sú pomerne sofistikované 6x do 14 dní s minimálnou kvótou či kurzom 1,60. Ináč je Tonybet tiež pre stávkových nováčikov veľmi vhodná, pretože webová stránka je veľmi jasná a intuitívne obsluhovaná.. Zabodovať vie TonyBet tiež ešte pri mobilnej stránke a inovatívnou TonyBet aplikáciou.