William Hill Gratis 100 Bonus

William Hill grátis 100€

William Hill zdvojnásobí vašu prvú platbu až do 100€. Bonus

Stávkujete ako briti! Tak volá slogan v roku 1934 založenej stávkovej spoločnosti, ktorá už 70 rokov skúseností má vyvinuté k najznámejším a najúspešnejším poskytovateľom. William Hill ma najobľúbenejšie bonusové ponuky na trhu, jednu zo 100% bonusom. William Hill zdvojnásobuje váš prvý vklad a daruje vám 100% grátis hore prípisané. Popri online ponukách, ktoré posledné roky tak skutočne význam zvýšil, je William Hill tiež offline sa predstavuje až cez 2370 stávkových obchodov. Napriek tomu hrá telefonický stávkový obchod ako tak dôležitú úlohu pre britských poskytovateľov. Viac ako 16000 zamestnancov spravujú denne stávkový obchod v ôsmich rôznych krajinách. U Williama Hilla existuje aj veľmi rozsiahla ponuka na stávkové možnosti, hlavný fokus leží však nápadne na futbale. Zákaznícky servis bude u Williama Hilla veľkým napísané, to ukazuje tiež v spracovanom čase. Jeden dotaz bude málo hodín kompetentne a veľmi priateľsky prepracovaná. Od 9.júna 2016 je William Hill opäť v Nemecku prístupný. K tomu si viete 100% až do 100€ William Hill bonus opäť vyzdvihnúť.

William Hill Gratis 100 Bonus
William Hill bonus
5 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Bonusové informácie William Hill

Bonusové informácie William Hill"
Percentá Až do Obrat Min, kurz Časový priestor kod bonus
100 € 100 6x 2.00 90 dní DE100 K € 100 bonusu

stávkové dane William Hill

stávkové dane William Hill
stávkové dane Prepočítané od
0% pre Rakúsko 0% pre Rakúsko

Údaje a vedomosti

William Hill Údaje a vedomosti
skupine WHG International Ltd.
Licencia Gibraltar
T&C https://williamhill-de.custhelp.com/app/answers/detail/a_id/6966
webové stránky www.williamhill.com
e mailom support.de@willhill.com
telefon 0800 006 057
livechat nicht verfügbar
Jazyky EN, FR, ES, PT, IR, IT, SE, NOR, FI, GER, PL, JAP, CZ, HU, SL, RO, HR, RU, EL, TK, EN
Meny EUR, AUD, CAD, USD, DKK, SEK, JPY, SGD, HKD, CHF
Výbery Kreditná karta, UK debetná karta, Bank Wire, Personal Cheque, CashDirect, Neteller, PayPal, Skrill by Moneybookers, Click2Pay, ClickandBuy
vklady Kreditná karta, UK debetná karta , PayPal, Neteller, CashDirect, Ukash, Click2Pay, clickandbuy, paysafecard, Skill by Moneybookers, Local Bank Transfer, Webmoney, UseMyFunds, Przelewy24, Sofortüberweisung, Giropay, Nordea, Abaqoos, iDEAL, Moneta.ru, Insta
kvote EU, UK, US
Druhy športov americký futbal, bandy, baseball, basketbal, box, kriket,šípky , ľadový hokej, futbal, futsal, gaa futbal, golf, gaa hurlizy, hádzaná, ľahká atletika, motorky, motošport, konské derby, politika, pool, cyklistika, rugby liga, rugby union, snooker

Prednosti a zvláštnosti

 • Mnoho druhov športu
 • Mnoho líg
 • Mnoho detailných stávok
 • E-športy
 • Virtuálne stávky
 • Priemerne vysoké futbalové kurzy či kvóty
 • Kurzy v porovnaniach kurzov k dispozícii od stávkového formátu
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoké kurzy pri živých stávkach
 • Mnoho detailných stávok pri živých stávkach
 • Mnoho živého vysielania rôznych líg
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný v živom čete
 • Telefonická podpora
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Einzahlung mit PayPal
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Auszahlung auf PayPal-Konto
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie

Aktueller Quotenschlüssel für William Hill vom 24.02.2018

kurzový kľúč William Hill
futbal tenis basketbal
92,97 % Nie je k dispozícii Nie je k dispozícii

William Hill bonus grátis bonusový kód :DE100

Jeden top poskytovateľ potrebuje tiež top bonusovú ponuku a tak ponúka William Hill jeho novým zákazníkom privítajúci bonus 100% až do maximálnej výšky od 100€. Vy viete použiť William Hill bonus, tak že si musíte zaregistrovať nové stávkové konto a dať príslušný bonusový kód. Pre Nemecko je to tento kód DE100. Následne musíte vklad do výšky 10€ vložiť. Will Hill bonus bude následne v priebehu 2-3 hodín po uznaní prvého vkladu k dobru pripísaný. Predtým ako ten bonusový vklad necháte si vyplatiť, musí byť vykonaný 6krát s minimálnou kvótou od 2.00.

William Hill bonus grátis! Rakúsko 100% až do 25€! promo kód :AT25

William Hill ponúka ďalšie bonusové možnosti. Pre všetkých nových zákazníkov z Rakúska existuje možnosť 20€ grátis stávku k získaniu. K tomu využívate vy pri vašom prvom vklade promo kód : AT25 S tým sa kvalifikujete vám pre 20€ grátis stávku. Vy musíte popritom iba minimálne 10€ vložiť. Potom obdržíte vy, 10€ grátis stávku na vaše stávkové konto k dobru pripísanú.

nemecká liga u Williama Hilla

Nemecká spolková liga je u Williama Hilla najobľúbenejšou ligou na stávky. Špeciálne live stávky sa rozširujú o rovnako už veľmi rozsiahlu stávkovú ponuku od Williama Hilla. Celkovo 35 stávkových trhov bude ponúkaných pre nemeckú spolkovú ligu. Na všetky trhy vie byť použitý samozrejme William Hill bonus. Začínajúc od klasických konečných výsledkových stávok až k detailným stávkam ako remíza žiadne stávky, Hat-trick stávky alebo zaistené stávky. Skoro žiadny poskytovateľ neponúka toľko veľa možností ako u podstávok ako William Hill. U normálnych spolkovoligových zápasov existujú často viac ako 200 stávkových možností k výberu. Najčastejšie varianty sú pritom vždy u strelcov a rohoch, taktiež stávky na gól. Kto si cení veľký stávkový výber, vieme my na Williama Hilla položiť ruku na srdce.

futbalová talianska séria A William Hill

Značne veľmi obľúbená u všetkých stávkových priateľov je séria A u Williama Hilla. Tiež tu viete vy cez 200 stávkových druhov za hru nájsť. Tiež pre sériu A ponúka William Hill možnosť nato, že sa vie stávka opäť predať. Tak dlho stávka sa bude stávka ukazovať pod "otvorené stávky", máte vy možnosť tejto stávky sa opäť zbaviť, keď ste neni presvedčený o výsledkovom vstupe. Príklad by bol, keby vy 100€stávku na Real Madrid podáte, a to pri kurze od 2.10 v stave 0:0. Real Madrid strelí prvý gól, čo znamená že pravdepodobnosť jeho víťazstva stúpa nahor a kurz pôjde nadol, hovoríme na 1.25.Potom viete vy stávku za 160€predať a to robí 60€ výhru, čo hra ešte nie je ukončená.

William Hill bonus Rakúsko

William Hill aktuálne žiadnych zákazníkov z Nemecka neakceptuje a to tiež žiadne športové stávky neponúka, je rakúsky stávkový trh pre Williama Hilla veľmi dôležitý. Preto existuje tiež exkluzívne pre Rakúsko špeciálne bonusové ponuky a výnimočné akcie. Tak ako je 25€ rakúsky William Hill bonus , my ho máme hore opísaný.
Pritom viete vy s vkladom od iba 25€ celkom 50€ stávkový kredit extra dostať a máte s tým k dispozícii 30€ na stávky. Táto ponuka platí iba pre zákazníkov od Williama Hilla Rakúsko a je platná s ponukovým kódom AT20

stávky predať

Všetci zákazníci, ktorý nemajú sídlo v Nemecku, ponúka William Hill takú možnosť, so stávkami obchodovať. To umožňuje vám, stávku, ktorá ešte nebola uzavretá, predbežne ukončiť a v závislosti na vývoji hry a stávkový tip, zaistiť si výhru. Napríklad umiestnite stávku v hodnote 10€ na víťaza FC Bayern Mníchov v 1.futbalovej spolkovej lige. Túto stávku máte vy v polohe hry uzavretú s kurzom 2.10 u a to 0:0. Ale ide Dortmund 1:0 na vedenie a kurz padne na 1.25. Táto stávka môže byť v skorom čase za 16€ preplatená, potom zostane 6€ zostávajúca výhra. Iný príklad by bol, keby 3násobná kombinovaná stávka na FC Bayern Mníchov (4.00), Hamburger SV (2,75) a Eintracht Frankfurt (2.20) uzavrú. Predpokladajme, že prvé dve stávky boli vyhrané, ale hra Eintracht Frankfurt začína len o 16:30 hodine. Teraz môžete vy celý násobok od 50€ predávať, a dosiahnúť výhru vo výške 45€.Výsledkom Eintracht Frankfurt, ktorý začína neskôr, je popritom už irelevantné.

william Hill webová stránka

Pri otváraní webovej stránky budete konfrontovaný priamo s live stávkami a máte ihneď prístup k celkovým stávkovým ponukám inkluzívne všetkých aktuálnych povýšení a William Hill bonus akcií. Jasne navrhnutá platforma je cez jednoduchú štruktúru ľahko použiteľná a tak nájdete rýchlo vaše želané stávky. V bode Menu Šport nájdete kompletný live stávkový kalendár a k tomu máte prístup ku všetkým pripravovaným alebo prebiehajúcim akciám, bez ohľadu na futbal, tenis, basketbal alebo jednu z iných ako 25 športových druhov ponúkajúcich William Hillom stávkujúcimi možnosťami. Predsa William Hill ponúka popri najlepších stávkových ponúk ešte o mnoho viacej. Pozrite sa na štartovaciu stránku niečo ďalej nadol, tam nájdete aktuálne športové novinky v kombinácii s kurzmi k príslušným hlavným stávkam. Na prvý pohľad nie je to ľahké nájsť, je to vlastný servis pre športové výsledky, ktoré William Hill ponúka. Tento je priamo pod stávkovým kupónom, ktorý ako tak často obyčajne je zaradený vpravo hore, teda umiestnený. Hneď okrem toho nájdete stávkovú kalkulačku, ktorá tiež k ponukám od Williama Hilla patrí. Jeden live skóre servis a ďalšie štatistiky nenájdete bohužial u britských poskytovateľov. Napriek tomu je táto stránka od Williama Hilla jasne jedna z najlepších na trhu.

william hill website en

William Hill App - mobile.williamhill.com

Na britskom čísle 1 poskytovateľa Williama Hilla ponúka mobilné web basic verziu webovej stránky. Vzhľadom k tomu, že sa nejedná o tradičnú App, je táto tiež nie dostupná na App Store. Pre prístup je ono jedno, či vy na www.williamhill.com alebo na priamu adresu mobile.williamhill.com načítate. Táto App pasuje priamo do vášho mobilného zariadenia. S William Hill App môžete byť prístupná aj na cestách 24 hodín denne na vaše stávkové konto prihlásiť a mobilne stávky uzatvárať. Po prihlásení môžete ako obvykle aj mobilné vklady alebo odstúpenia stávok online. Keďže ste nemali ešte stávkové konto u Williama Hilla, potom môžete tiež 100% William Hill bonus pre prvého vkladateľa až do 100€ mobilne tiež prevziať. Design je podobný ako Desktop-verzia veľmi silná a naviguje v Menu veľmi intuitívne a preto sa dá ľahko v ponuke vyznať. Potom ako ste sa rozhodli, aký druh športu vy chcete, otvorí sa ihneď zoznam so všetkými akciami. Po výbere akcie máte vy priamy prístup na všetky hlavné stávky a aj podstávky. Potom, čo ste sa rozhodli pre stávku, objaví sa to okamžite na stávkovej etikete. Teraz zadajte požadovanú sumu na stávku a s jedným klikom na "miesto Bet"(Staviť) je stávka podaná. My sme testovali William Hill mobilnú App s W-lan a 3G a neukazalo nikdy žiadnu chybu. Spojenie je veľmi rýchle a tiež v Menu samostatne funguje všetko bez dlhšieho doby dobíjaceho času.

william hill app en

William Hill SHAKE-A-BET - Aplikácia

William Hill ponúka popri mobilnej verzii webovej stránky tiež ozajstnú App na sťahovanie. Táto je v App Store s menom SHAKE A BET k nájdeniu. Čo prináša táto App? Popritom sa nejedná o žiadne športovo- stávkové App v konečnom zmysle, že získate prístup k celej ponuke stávok, ale časovo úsporné, a zároveň napínavá alternatíva k normálnemu stávkovému výberu. Keď máte príliš málo času, dozvedieť sa o každej jednotlivej hre, potom pomôže vám táto App definitívne ďalej. Po otvorení App musíte vy iba nasledujúce tri otázky odpovedať:
Aká vysoká by mala byť vaša čiastka?
Na koľko stávkovacích možností chcete staviť?
Aká vysoká by mala byť výhra?

Potom ako ste tieto otázky odpovedali, mali by ste kliknúť na SHAKE, ostatné pre vás spraví App William Hill pre vás. App hľadá pre vás najpopulárnejšie akcie či udalosti s touto stávkovou ponukou a rozdeľuje vklady podľa stávkových kurzov a vašich zadaných stávkových kritérii. Obľuba nenechá Williama Hilla na základe pripravených odovzdaných stávok iných zákazníkov. Potom budete nechať hľadať spôsob, akými sú jednotlivé stávky, nemali by ste byť spokojný s výsledkom. To funguje s ďalším SHAKE. Každá stávka, ktorú si vy chcete zachovať, zapisuje sa s "hold".Už teraz ste si vybrali stávkovú kombináciu, musíte vy iba ešte na "Place Your Bet" kliknúť a vaša stávka je umiestnená či podaná lepšie povedané. Jedna super nová varianta športovo-stávkovej App,ktorá, je jedno z akého dôvodu ste sa tak rozhodli, predstavuje novú napínavú stávkovú možnosť.
Platné pre APPLE (IPHONE, IPAD, IPOD TOUCH) - ANDROID (MOBIL, TABLETS) - BLACKBERRY(BLACKBERRY, PLAYBOOK) - INÉ (NOKIA, SONY ERICSSON, A POD.)

William Hill Shake a bet App