Dieses Angebot ist aktuell nicht verfügbar

XTip Bonus

€100 XTip Bonus

100% až do 100€ na prvý vklad

Stávkový poskytovateľ Xtip je keď tak chce nemeckú verziu od Cashpointu športové stávkovanie. Spoločnosť je riadená spoločnosťou pod Gauselmann-skupinou z Malty. Xtip bola pred všetkými cez rozsiahle sponzorstvo ako napríklad na VFL Wolfsburg, MSV Duisborg, Rot-Weiss Essen, Arminia Bielefeld alebo FC Heidenheim v médiach. Pre nových zákazníkov ponúka poskytovateľ dve rôzne Xtip bonusové ponuky. K jednej patrí 5€ grátis stávka, ktorú dostanete iba pri prihlásení. Vy nemusíte žiadne vlastné peniaze vložiť, u stávkového poskytovateľa Xtip nezáväzne môžete otestovať. K inému ponúka Xtip jeden stávkový bonus bez vkladu. K tomu môžete vy voliteľne ešte jeden 100% až do 100€ privítajúci bonus odniesť. Pritom zdvojnásobujeme Xtip váš prvý vklad až do 200€. Takže 100€ vložiť a s 200€ stávkovať. Tiež kombinované stávky nútene zrušil Xtip, to znamená vy môžete tiež ihneď jednotlivé stávky tipovať a váš Xtip bonus voľne hrať. Minimálna kvóta sa navýšila 3.00, ale minimálny obrat sa redukuje na iba 3x. (K dispozícii len v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku)

XTip Bonus
XTip bonus
4 / 5 Hviezdy

Ohodnotenia pre ///v detaile :

Stávková ponuka
 
Stávkové kurzy
 
Prvovkladový bonus
 
Načítací bonus
 
Ponuka živých stávok
 
Zákaznícky servis
 
Metódy vkladu
 
Metódy výberu či vyplatenia
 
Mobilná verzia/aplikácia
 
Stávkové pravidlá /všeobecné podmienky
 

Údaje a vedomosti

XTip Údaje a vedomosti
skupine Gauselmann-Gruppe
Licencia Malta
T&C https://www.xtip.com/de/info/help/terms.html
webové stránky https://www.xtip.com
e mailom support@xtipsupport.com
telefon nie je k dispozícii
livechat nie je k dispozícii
Jazyky DE, EN, PL, IT, ES, EL, FR, TK, RO, DA
Meny EUR
Výbery Kreditná karta, PayPal, Neteller, Skrill, , prevod z účtu, ihneď prevod z účtu, paysafecard, Giropay
vklady Kreditná karta, PayPal, Neteller, Skrill, prevod z účtu, ihneď prevod z účtu
kvote EU
Druhy športov futbal, ľadový hokej, tenis, hádzaná, baseball, volejbal, americký futbal, ešport, šípky, formula 1, motorky, box, rugby, vodné pólo, šípky, bandy, futsal, biatlon, alpské lyžovanie, kriket

Prednosti a zvláštnosti

 • E-športy
 • Vysoké percento pri bonuse na prvý vklad
 • Vysoká bonusová čiastka pri prvom vklade
 • Nízka minimálna kvóta pri bonuse na prvý vklad
 • Načítací bonus
 • Mnoho živého vysielania rôznych líg
 • Tip naživo pre všetky ligy
 • VIP program v zákazníckom servise
 • Zákaznícky servis prístupný cez email
 • Einzahlung mit PayPal
 • Vklad s skrill
 • Vklad s neteller
 • Vklad s paysafecard
 • Vklad s kreditnou kartou
 • Možný bankový prevod pri vkladoch
 • Podporuje ihneď bankový prevod
 • Auszahlung auf PayPal-Konto
 • Výber na skrill konto
 • Výber na neteller
 • Výber na kretinou kartou
 • Výber na bankovníctvo
 • V aplikácii sú všetky kurzy k dsipozícii
 • Vklad tiež v aplikácii možná
 • vyplácanie

Xtip privítajúci bonus pre nových zákazníkov

Ako privítajúca ponuka existuje tiež u Xtip jeden prvovkladový bonus. Tento bude len zadaný pred krátkym časom a má hodnotu ihneď do 100€. Xtip bonus sa zdvojnásobuje taktiež váš prvý vklad až do 200€. Keď vy ste vložili 100€, potom máte vy celkom 200€ k stávkovaniu na vašom Xtip stávkovom konte. Tiež obratové podmienky by bolo potrebné prerobiť. Teraz prepadajú aj nutnosť kombinovaných stávok a minimálna kvóta sa zvyšuje na 3.00. To znie v prvom momente veľmi vysoko, je aj tiež, ale minimálny obrat je redukovaný na 3x. Vy viete jednotlivé alebo kombinované stávky voľne zvoliť tak dlho dosiahne celkovú mieru 3.00. Čo Xtip ešte raz silno môže bodovať, je jedna príslušná grátis stávka ako jeden stávkový bonus bez vkladu vo výške od 5€ dostanú všetci noví zákazníci, ktorí sa prihlásia cez stávkový formát u stávkového poskytovateľa Xtip. Stačí sledovať jednoducho príslušné kroky. Dôležité je pritom, že kliknete na akciový link. Ináč nemôžete obdržať 5€ Xtip bonusový kupón. Ono sa jedná sa o skutočný kredit či úver, že určité obchodné podmienky sú predmetom. Vy môžete čiastku podľa seba rozdeliť, ale musíte tiež tu minimálnu kvótu dodržať od 3.00. Obrat prebehne na 3x. Kto vlastne má chuť stávkového poskytovateľa Xtip nezáväzne a bez rizika otestovať, ten by mal 5€ ponuku prevziať.

Xtip webová stránka a ponuky

Xtip prezentuje sa v exaktne rovnakom štýle ako webová stránka od Cashpointu. Jedine je logo vymenené. Obidve značky sú hodnotené vizuálne už trochu zastaralo a nemôžu držať krok s inými veľkými poskytovateľmi ponúk a rozsahu stávok, to nechceme my tu tiež vôbec pekne povedať. Nič, čo by bolo proti vzdoru, to čo Xtip ponúka, veľmi v poriadku a vedel by nás možno presvedčiť v mnohých bodoch. Predovšetkým je pre nás veľmi pozitívne, že u Cashpointu živé vysielania s ponukou existujú, čo samostatne u vedúcich v tejto oblasti nie je prípad. Xtip bonus je o niečo diferencovanejší. Tak dostanete vy hoci jeden 100% až do 100€ privítajúci bonus, predsa má tento minimálnu kvótu 3.00. To je jediná, ak nie najvyššia sadzba na trhu. Ale tiež opäť k plusovým bodom, minimálny obrat leží iba u 3.00. Takže kto má poňatie o športových stávkach, vie tiež Xtip bonus ľahko voľne hrať. Navigácia, stávkový tiket a Co. sú priemerné, ale funguje všetko dobre, a to je to, čo je dôležité. V opačnom prípade existujú špeciálne propagačné akcie u Xtip, ktoré nie sú zlé, ale rozhodne tam, kde je veľký potenciál na zlepšenie. U servisu za predpokladu existuje zoznam kurzov. U Xtip je možné všetky kurzy ako PDF dáta stiahnuť a vytlačiť. Kto teda má rád klasický štýl s lístkom a ceruzkou svoje stávky vyberá svoju stávku na to neskôr Xtip na webovej stránke pre túto službu je tento servis istotne veľmi vítaný. Takže sa celkovo Xtip pohybuje tu v priemere a má v určitých bodoch hodnôt smer nahor, ako aj taktiež nadol. Na existujúcej ponuke nie je čo kritizovať, preto môžeme my Xtip absolutne na testovanie odporučiť.

XTip Webseite

Xtip aplikácia -mobilné stávkovanie u Xtip

Mobilné stávkovanie je pre Xtip hlavným predmetom podnikania, to sa ukazuje, pri hlavnom bode na webovej stránke. My sme sa pozreli presnejšie na mobilnú verziu. Opticky či vizuálne je celkom jasná rovnaký vzhľad ako desktopová verzia. Funkčnosť je 100%, kompletná stávková ponuka je k dispozícii a tiež vklady a výbery nie sú u Xtip aplikácii žiadnym problémom. Čo nám padlo do oka ako negatívny bod, je ako tiež pri desktopovej verzii, je prehľadnosť. Príliš veľa informácií na malej ploche. Tu Xtip používa skutočne každý pixel, čo v tomto prípade nie je žiadna chvála. To ide v tomto prípade lepšie a my dúfame, že webová stránka, ako tiež mobilná verzia dostanú čoskoro nový náter. Plusovým bodom sú tiež tu celkom jasne opäť živé vysielania, ktoré sú tu na Xtip aplikácii k dispozícii. Taktiež môžete vy všade vaše stávky umiestniť a tiež ešte príslušné živé vysielania plne zdarma sledovať. Tu dávame palec nahor, pretože mnohí veľkí stávkoví poskytovatelia to z ponuky už odstránili.

XTip App